[Dyskusja] Po Potockim został smród, nadwyrężone reputacje patriotów i dowody na durnotę

Tadeusz S.  do: Piotr Bein 23.10.2018
Witam Panie Piotrze i serdecznie pozdrawiam z Kazimierza Dolnego nad Wisłą. […]
Świetnie Pan napisał (wiersz Waljajewej i dalej o tym nieudanym stosunku); otóż, nieudany stosunek z “hrabią” miało wielu prawych i szczerych patriotów (znam osobiście co najmniej setkę, a jest ich znacznie więcej), którzy następnie zostali zręcznie wyprowadzeni w krzaki. Niektórzy do tej pory w niego wierzą (szczególnie są to kobiety -a jest ich kilka, które zakochane platonicznie w sygnetach, pożyczonych Maybachach i nie istniejących pałacach mają nadzieję na bliskie zbliżenie z “hrabią”). Moim zadaniem było rozpracowanie postaci hrabiego i śmiem twierdzić, że udało mi się to w ogromnej mierze…

Wiele pracy w wypromowanie p. Potockiego wykonało wielu prawych Polaków, patriotów, którzy podstawili swoją twarz żeby pokazać się razem z Potockim (niech Pan nie sądzi ich źle za to!).

Na kilku większych konferencjach z “hrabią” było wielu aktywistów z całej Polski; nawet z Niemiec, Austrii, Holandii, z Gdańska, ze Szczecina (700 km) itd. Osobiście jeździłem swoim starym samochodem do Krakowa, do Wrocławia do Warszawy, do Lublina, do Tarnobrzegu, Rzeszowa i wcześniej do kilkunastu innych, odległych miast… Potocki sprzeniewierzył tych wszystkich ludzi -wyprowadził ich zręcznie w krzaki, a ideę II RP podeptał… Takie właśnie ma zadanie i dalej je realizuje…

Henryk Pająk odmówił, prof Panfil (z IPN-u), dr Kękuś i dr. Ewa Kurek również odmówili uczestnictwa w konferencjach z Potockim…

http://www.wykop.pl/ramka/4360353/prawdziwa-genealogia-hrabiego-jana-zbigniewa-potockiego/

WSI to żydomasońska bolszewia (sterowana przy pomocy budżetu Rothschilda, m.in. poprzez Sorosa, albo różne fundacje np. Batorego…), nie przebierająca w środkach (ok. 2 tys. morderstw w ciągu ostatnich kilkunastu lat, tysiące pobić, okaleczeń, oraz cichej eliminacji –czego aktualnie doznaje Robert Majka i wielu niezależnych działaczy, a także pisarzy, albo artystów). Ten projekt ma olbrzymi budżet. Blogerzy przebierańcy zarabiają dużą kasę.
Taką właśnie ma tożsamość agentura w sieci. Ubrali się w piórka patriotyzmu i wzniosłych idei, ale tak naprawdę zajmują się tylko jedna rzeczą – dorzynaniem watahy. Dla agentury, kluczową sprawą jest niedopuszczenie do władzy ludzi ze sfer narodowych, jedynych ludzi na polskiej scenie politycznej, którzy mogą przeciwstawić się globalizmowi. Agentura porusza się głównie w sferze Internetu skupiającej ludzi będących potencjalnym zagrożeniem dla aktualnego, wykreowanego już porządku politycznego i wprowadzanego szeroką ławą NWO. Za pomocą różnych manipulacji i technik próbują zniechęcić wyborców do aktywności, lub nastawić negatywnie do opozycji…

Wszystko, cała ta akcja z Potockim świadczy o głupocie Polaków, którymi jest niesłychanie łatwo manipulować… Pozdrawiam jeszcze raz -Tadeusz Strzępek

https://www.facebook.com/profile.php?id=100025374113109

https://www.facebook.com/danuta.wigurska

https://www.facebook.com/MiroslawArak/posts/2060291490689571

From: Piotr Bein Sent: Tuesday, October 23, 2018 1:42 AM
Subject: Re: Sejmik: Doktryna Gospodarcza Polski Suwerennej
Szanowni Państwo
Wróciłem z urlopu. Andrzej Szubert informował mnie ustnie o poniższym incydencie. Chciałbym z opóźnieniem odnieść się do wszystkich w rozdzielniku sprawy.
Chamskie przypadki ożydzania, poniżania, nieposzanowania Rodaka są nagminne. Moja Pralnia jest pełna takich. Wkleiłem tam na wstęp moje tłumaczenie wiersza Waljajewej, oto dwie pierwsze zwrotki:
Od słów swojego cios zawsze większy,
Może przynieść niemało goryczy,
Wszak bez rodaka żeś bez korzeni,
Umierasz w każdej z nim waśni.
 
Obcy to jak? Uderzy — odejdzie,
lecz ty szukając obrony mkniesz w dom.
A jeśli dotkliwie uderzy swój?
Zostają ci tylko gniew i złość. 
Np. redaktor Edward Maciejczyk (poznaję go pod ksywką Alex po wulgaryzmach)  ma takie tam brudy:
Inni z rozdzielnika też tam są:
Ziemiński
Kosiur
Sposób
Gut
Głogoczowski
Dziąba
Potocki…
Z reguły nikt z rozdzielnikowych świadków nie reaguje, za wyjątkiem wstawiennictw Andrzeja Szuberta i paru innych w mniejszym stopniu.
Z tuzinów przypadków w Pralni, przeprosiły tylko 2 osoby; Polak nie przeprasza — wciskają dranie.
To choroba, epidemia narodowa!
Pana Kamyckiego bezskutecznie prosiłem o napomnienie Jana Sposób w zw. z debilnym posądzeniem:
Brak poszanowania i kultury przeszkadza w jednoczeniiu się, co wychodzi w momentach krytycznych dla wspólnej sprawy narodowej.
pozdrawiam
Piotr Bein
———- Forwarded message ———
From: Zbigniew Martyniak
Date: Mo., 1. Okt. 2018 um 09:18 Uhr
Subject: Re: Re: Re: Sejmik: Doktryna Gospodarcza Polski Suwerennej
To: ===
Witam. Popieram w całej rozciągłości  to co napisał pan Stanisław. Należą się panu Józefowi przeprosiny. — Zbigniew Martyniak
Widzę to wszystko z boku i uważam że Panu Józefowi Kamyckiemu należą się od każdego z nas, odbiorców tego wątku przeprosiny. Przeprosiny za milczenie podczas wrednego ataku kilku chamskich prowokatorów, którzy go zaatakowali w iście chazarski sposób.

Pan Józef Kamycki od wielu lat aktywnie promuje sposoby uzdrowienie polskiej gospodarki i stara się na wszelkie sposoby zrzeszać Polaków. Jest on kawalerem Orderu Patriota za “nieustanną pracę dla dobra Polaków”.
Taki atak jaki tu był na Pana Józefa Kamyckiego może być na każdego z nas. Dlatego naszym obowiązkiem jest go bronić.
Stanisław Tymiński

+++++++++++++++++++++++++++++++++

Ambroży Mejer: Ten charakter odniesienia się do ważnych kwestii, które leżą nam na sercu wydaje się być całkiem naturalny. Nonszalancja i ignorancja traktowania publicznie istotnego oszustwa jest tu jak najbardziej nie na miejscu i niszcząco godzi w nas wszystkich. Godność i duma narodowa pilnuje tu naszej właściwej postawy – i tak należy trzymać, aby co obraża nam duszę moralnie odważnie bez skrupułów podnosić.
PB: Zdenerwował się, że za dużo lektury? :)) Pana Wiesława nie obchodzi jakiś Potocki. Więc nie obchodzi go agenturalna manipulacja elektoratem narodowców, rozwadnianiem i rozbijaniem nas przez żydłactfo. Można i tak, ale po co żyć? Dla Kłamstwa i własnej dupy?

Do komentu Pana Ambrożego:
Tragedia Polaków: nie potrafią na pierwszy rzut oka rozpoznać hiper-oszusta, zawodowego łgarza, z subtelnych tropów, języka ciała, sposobu przekonywania i kretyńskich chwytów obliczonych na polskiego durnia, np. własny wpis do własnej książeczki czekowej. Widocznie z żoną zostaliśmy obdarzeni specjalną Łaską :)) Niezależnie od siebie rozpoznaliśmy za pierwszym razem kto zacz. Litanie artykułów napisałem dla mniej obdarzonych — widać nadaremnie.
    …wiele osób, a nawet znaczących srodowisk na forach reklamowało go i chwaliło, ba co poniektórzy bezgranicznie popierałoNadal to robią, np. użyteczny idiota Alex Berdowicz z PorozmawiajmyTV (także w temacie turbo-lechickim, spreparowanym przez żydosuszpy na rozbijanie słowianowierców i odurnianie reszty Polaków tak jak z płaską Ziemią). Rezultatem jest rosnące poparcie dla chrabjego przez duraków skąd inąd uczciwych i nie-agenturalnych. Obserwuję to na forach, e-znam niektóre osoby tak przekonwertowane i jestem pewien, że to nie trolle.
    …nabrać się i mieć wątpliwości zawsze można – nie jest to złem, złem jest trwać w błędzie — Niektórzy w stygmacie wstydu i zażenowania znajdują Murzyna do bicia za swoją pomyłkę w ocenie chrabjego, np. Jan Sposób z Oburzonych:
Jak to jest, że niektórzy w organizacjach, jakie powinniśmy darzyć największym zaufaniem, gdyż podają się za broniące naszego narodowego interesu, najłatwiej popadają pod wpływy agenturalne? A może sami są w agenturze?
Ambroży Mejer: Wiesiek, nie jest to taka pierdoła i wielkie nic skoro ta postać za rzekomo realnie się podaje. To teraz my to wiemy. A wiele osób, a nawet znaczących srodowisk na forach reklamowało go i chwaliło, ba co poniektórzy bezgranicznie popierało. Pan Piotr B. postawił tu kropkę i nie ważne jakim sposobem formy to przekazuje. Słusznie, liczą się fakty. Ale nie odrazu się one ujawniają. A słowa działają na ludzi przy inteligentnym zorganizowanym oszustwie. Od początku miałem w tym wątpliwości, tak jak wielu moich bliskich znajomych. Wiele osób negatywnie się o tym już wypowiedziało, a nabrać się i mieć wątpliwości zawsze można – nie jest to złem, złem jest trwać w błędzie. Teraz dopiero jest jasność – Potocki jest podstawionym falsyfikatem za kogo się “inteligentnie” podaje za wiarygodnego. I tego już trzeba się trzymać i prostować tą bzdurę wokół – i na tym jest już koniec falsyfikacji prezydenta RP. Pozdrawiam – AM

– – –
“Ludzie, jakimi Wy się pierdołami zajmujecie. Co mnie obchodzi jakiś Potocki. Przecież to jest nikt.” —

———- Wiadomość przekazana ———–
Od: “Piotr Bein”
Data: 23 paź 2018 17:12
Temat: Re: PD: Obejrzyj film „Wywiad z Potockim Wybory w Warszawie kto w nich startuje i czyich interesów będzie bronił ?” w YouTube – dopełnienie.
Do: Dariusz Kosobudzki, Ambroży Mejer

Panowie, Liczą się tylko fakty, a tych dostarczył sam Potocki — przeciw sobie.
Ale szkody z promocji Potockiego przez użytecznych idiotów i prowadzącą go agenturę zostały wyrtządzone w świadomości elektoratu. Odurnili i rozwodnili elektorat, co było celem, czy Potocki przeszedłby czy nie. Ponadto, jeśli naród nie zmądrzeje, partia II RP i wieczny kandydat na prezydetuf W-szawy i narodu zostaną w krajobrazie politycznym na długie lata.
Wystarczy pogrzebać po rozmaitych forach nt. wybiuruf — mnóstwo zachwalania, piania nad “Prawdziwym Polakiem, Slowianiniem Potockim”. Część tego od trolli i agenciur, ale na pewno nie wszystko. Nasz naród do najmądrzejszych nie należy jak widać po wynikach wybiuruf samożydowych.
Gdybyśmy my jechali przed dużą publiką na żydłactfo, zamknęli by nam usta lub nas.
Ponadto, jaki naiwny zakłada, że ktoś kto mówi to co chcemy usłyszeć jest uczciwy?! Toż to klasyczny chwyt oszustów, nagminnie stosowany przez polityków. Doświadczyliśmy tego np. w osobie Dudy parę lat temu przed wybiurami, potem Amerykanie w osobie lokaja globalistów u syjonistów, Trumpa. Ten ostatni doprowadził do euforii durne polactfo swą pszemową we W-szawie, napisaną przez żydłackiego psychologa od manipulacji narodami, zapewne wyspecjalizowanego na Polin.

[Dyskusja] Antyżydłacki Potocki zbawi naród, tylko który…

On Tuesday, October 23, 2018, 6:09:29 AM PDT, Ambroży Mejer:

Dziękuję, trzeba nadal drążyć kwestie, każdy nawet drobny szczegół prowadzi do stanu faktów na przekór euforii co poniektórych zaczadzonych treścią zwodniczych słów śmiałych poglądów nawet z poza poprawności. Element finansowy jest tu b. zasady.
Pozdrawiam serdecznie – AM

23 paź 2018 14:04 “Dariusz KOSOBUDZKI”:

Panie Ambroży, Ten materiał ujawnia więcej niż ‎wszystkie inne. Proszę zobaczyć jakie długi posiada Pan Potocki, natomiast nie wiem ile ma przychodu i jakie firmy (jakie zyski przynoszące). Na obecną chwilę bilans zysków i strat jest jasny, ma długi i to potężne. Więc jest łatwym łupem dla wszelkiej maści służb wywiadu. To może być przyczyną jego kandydowania i parcia do władzy.
 Jak pokazane jest w poniższym materiale ‎video, może być promowany przez różne przybudówki, w tym niemieckie (wątek uzurpowania władzy i poruszane go odszkodowania od Niemców, itd, itp).
—————————— ———-
Dariusz Kosobudzki
Wysłane z BB
Od: Dariusz KOSOBUDZKI
Wysłano: wtorek, 23 października 2018 08:04
Do: Ambroży Mejer
Temat: Odp.: Obejrzyj film „Wywiad z Potockim Wybory w Warszawie kto w nich startuje i czyich interesów będzie bronił ?” w YouTube

 

Wigam,
Panie Ambroży, nie ufam Potockiemu, ale wiele z tego co mówi jest faktem. Natomiast trudno mi wydać sąd kapturowy o człowieku z którym nie miałem możliwości rozmawiać. Z jednej rozmowy można więcej wywnioskować niż z wielu  reżyserowanych filmów.
Proszę zobaczyć na die strony medalu:
M.K TV1 miesiąc temu PANOWIE MOWIENIE O KIMS ZE JEST MASONEM TO TRZEBA BYC TEGO PEWIEN.ODZIWO IGNACY MOSCICKI POLSKI PREZYDENT TEZ BYL MASONEM ALE TO ON WYDAL DEKRET O DELEGALIZACJI MASONERII W POLSCE.WIELE RZECZY SIE NIEZGADZA CO DO SLOW POTOCKIEGO I TO JEST FAKTEM,KONFLIKT NA LINII ROBERT MAJKA-JAN POTOCKI WIELE O TYM MOWI.
Jakaż to prawda, gdzie prowadzący usiłujący ośmieszać Prezydenta, stara się bardzo aby zaproszony gość mu przytakiwał. Zamiast smuć spekulacje, należałoby uzyskać wyjaśnienia bezpośrednio od pana Potockiego. Tajemniczy Mirek, jeśli oczywiście mówi prawdę, to równie oczywiście dysponuje numerem telefonu do Prezydenta. Dla tych, którzy faktycznie chcą prawdy dociekać, podaję dwa linki umożliwiające kontakt z II RP: https://www.druga- rzeczpospolitapolska.pl/ https://www.youtube.com/watch? v=QHs6UdOhXIo Pozdrawiam.
gdyby Potocki nie byl tym kim mowi juz dawno by go zrownano z ziemia.. a puki co zalozyl partie i jezdzi po polsce i nie tylko nastawiajac ludzi przeciwko pasozytniczemu zydowskiemu okupantowi.. jesli jest to agent okupanta to ja hce samyh takih agentow ‘problem’ w tym ze Potocki jest prawdziwy w zwiazku z czym stanowi realne zagrozenie dla wladzy.. dlatego jest osmieszany dyskredytowany i bagatelizowany przez takie kaleki intelektualne jak patlewicz ktory retoryka/narracja zywcem wyciagnieta z tvn-u prubuje osmieszyc/zdyskredytowac.. mowi.. daje wam dowody.. ale sam z tymi pseudodowodami nie idzie do sadu by stac sie ‘bohaterem narodowym’ i zakonczyc ta domniemana szopke ..nie idzie i nie pojdzie nikt bo na swiatlo dzienne a wiec i do szerszej publiki musialy by dotrzec fakty potwierdzajace slowa Potockiemu co okupantowi nie bylo by na reke.. pozostaje jedynie prubowac osmieszac.. jednak swiadomosc w narodzie hoc mozolnie to konsekwetnie wzrasta i juz tylko kwestia czasu jest jak osiagnie mase krytyczna dlatego hoc by sie tu zesrali zeczywistosci juz nie zaklamia
Ta rozmowa to ustawka, jak to wy mówicie? Fake! Brudna hucpa. Jedno pytanie – po co II RP lokal w Radomiu, skoro zbliżają się wybory SAMORZĄDOWE a pan Potocki startuje na prezydenta Warszaw? Do wyborów do sejmu jeszcze trochę czasu pozostało. Dla równowagi a właściwie to dla przeciwwagi – proponuję wysłuchać najnowszej rozmowy z panem Potockim z … siedziby jego lokalu wyborczego. Pod koniec nagrania – jest podany adres. https://www.youtube.com/watch? v=QHs6UdOhXIo
ok, ale tak samo za chwilę każdy będzie mógł powiedzieć o Was. W takim razie takie pytanie (dlaczego nie chce otwierać biura, jakie są powody) trzeba było zadać przed kamerą i je upublicznić. A może były jakieś ku temu przesłanki? Może macie rację, a może nie? Nie osądzajmy się na tzw. “dzień dobry”. Jeśli tak będziemy działać, że jeden na drugiego się obraża to się nigdy nie dogadamy i będzie można naszym narodowym środowiskiem łatwo manipulować. Tak polscy patrioci byli rozgrywani w przeszłości. Wiemy jaka jest historia. Z drugiej zaś strony proponuję szukać porozumienia i kompromisów, aby się zjednoczyć, a nie dzielić. Nie ma głupszego pomysłu niż podziały. Kochani, to samo było w pewnym banku, który robił fuzję. Było kilkanaście związków zawodowych (absurd !) bo każdy chciał być prezesem własnego związku. Były różne grupy interesów i przez to nigdy nie było wspólnego frontu. Przez to związki zawodowe były słabe bo każdy ciągnął w swoją stronę. Nie popełniajcie tego samego błędu bo ludzie stracą w Was wiarę. Szukajcie kompromisów, pól do porozumień, a jeśli się nie da to nagrywajcie to. Wtedy będzie można analizować dlaczego tak było, co było powodem. A nie jak Kowalski z wszystkimi się kłóci, Wy już oskarżacie Potockiego. Za chwilę będzie z tego szambo. Wznieście się ponad własne ego (nie mówię tego personalnie) tylko do wszystkich narodowców. Patrioci muszą walczyć razem. W ilości jest siła , a nie w małych grupkach, które można będzie łatwo rozbić. Z małymi się nikt nie liczy. Zapamiętajcie to. Patrzcie jak działają narodowcy na Zachodzi – działają razem, a nie w 1000 małych grupek. Bierzmy przykład z tych, którzy mają w tym doświadczenie i sukcesy. Polacy chcą głosować na narodowców, ale na takich, którzy mają jakieś pomysły na ulepszenie gospodarki, na ludzi prawych, konkretnych i uczciwych i skłonnych do porozumień, a nie pieniaczy. Ludzie są już tym zmęczeni. Wiadome jest , że jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma jakieś słabostki i małostki, ale naprawdę proszę, abyście nie dopuścili do głosu ego i testosteronu. Róbcie to wszystko mądrze, na spokojnie. Mi pan Potocki szczerze mówiąc się podoba, ale jak dla mnie to trochę przesadza z tą Rosją. No, ale może szuka jakiś alternatyw? Tego nie wiem. Wciąż go słucham. Podoba mi się jego krytycyzm do władzy i żydów. Może spróbujcie się jeszcze z nim dogadać? Dajcie mu jeszcze szanse lub dwie. Jeśli chodzi o tzw. zagranicznych sojuszników to ja uważam, że powinniśmy trzymać się ze wszystkimi i jednocześnie z nikim (i z Rosją i całą Europą i wszystkim z kim się da oprócz izraela i usa). To jest moje zdanie. Tak robią najwięksi tego świata. Ale czy warto uzależniać się od Rosji? Moim zdaniem nie. Ale nie można skreślać pana Potockiego od razu. Brauna też już oskarżają. Dla mnie przesadził z tą intronizacją Chrystusa na króla. Ludzie tego nie kupią. Ale to moje prywatne zdanie. Panią Kurek niektóre środowiska też już szkalują, pana Leszka Zebrowskiego też już oskrżają. Ludzie …. jeszcze raz proszę współpracujcie ze sobą… na zimno, bez emocji, z rozsądkiem i analizowaniem. Z szacunkiem do siebie, ale jednocześnie bądźcie czujni. Jeśli jest coś nie tak to róbcie nagrania twarzy i dźwięku i publikujcie. NIe powinniśmy się na siebie obrażać. Ale rzeczywiście uważam, że pan Potocki powinien chcieć otwierać biura. Ciekawe czemu nie chciał. Może spytajcie go przed kamerami?
90 % MA WSIO W DUP… 5 % narzeka że nie ma wyboru, a pozostałe 5 % jak ma nagle wybór, to też sie nie podoba (świetny przykład to właśnie II RP i Potocki, który na dodatek jest hrabią, a gdyby to ukrył, to byłoby jeszcze gorzej, bo ukrywa). A więc Potocki też żle, a kogo on ma promować? musi sam siebie, bo po to się ujawnił. Nic lepszego nie dostaniemy, nadal musimy głosować na żydów, którzy legalnie wygrają wybory (jak Hitler, przecież doszedł do wladzy legalnie, ale jego rząd odbył tylko jedno posiedzenie – pierwsze ), bo będą dysponować arytmetyczną większością dzięki masowemu rozdawaniu polskich paszportów, a więc jako polscy obywatele. Dwaj panowie którzy tu ględzą, chcieliby mieć najpierw gwarancję, że hr.Potocki wygra, a on mysli tylko o sobie, więc dwom panom
też się to nie podoba. Te pełne wyższości śmieszki, intelekt tryska uszami.
@Janusz Gniewny to nieprawda. Potocki to oszust i mam na to dowody
Zobaczcie, ile osób tyle komentarzy. Takie działanie sprawia, że nie jednoczy my się a skłócamy. Wróg, to ścierwo talmudzkie doskonale nas i nasze przywary zna i rozgrywa nami jak chce. Takie komentarze nie przybliżają do wyjaśnienia a jedynie tworzą wi‎ekszy haos. Jeśli p. Arak twierdzi że ma dowody, to powinien je natychmiast opublikować, bo tylko wówczas można poddać ocenie całość spraw. Niestety tego nie robi a tylko mówi. Pomimo, że zgadzam się z tym, że JP2 zrobił wiele zla, że Bolek był Bolkiem, Rydzyk uwiarygadnia wrogów w swoich mediach.  O tym czy ktoś jest agentem, masonem, czy szabasgojem nie decyduje prywatna ocena a jakieś fakty czy konkretne informacje. Mam nadzieję, że tak jak agentura (jeśli nią faktycznie jest) gromadzi wokół siebie agentów do ochrony przed wykryciem, tak samo zgromadzi polakow którzy patrząc na ręce Potockiemu i mu podobnym, dotrą do takich materiałów i ujawnią takie fakty, ale fakty a nie własne stwierdzenia. Samemu nie ufam Potockiemu, w wielu sprawach mam podobne zdanie do tego czlowieka (Arak), ale nie mam takiej wiedzy, by obnażyć jego dwulicowość dlatego mam dystans. ‎Więc szukam samemu i czekam na potknięcie które wykaże że niejasności wokół jego osoby, czy potknięcia wynikają z jego wrogiego działania, a nie zachaczenie nogą o wystające płytki chodnikowe.
—————————— ———
Dariusz Kosobudzki
Od: Ambroży Mejer
Wysłano: poniedziałek, 22 października 2018 23:51
Do: Ryszard Murat
Temat: Re: Obejrzyj film „Wywiad z Potockim Wybory w Warszawie kto w nich startuje i czyich interesów będzie bronił ?” w YouTube
Dziękuję za podsunięcie śladu potwierdzenia wątpliwości jakie skupia na sobie postać hr. Potockiego. Analizuję tą kwestię w konsultacji z wieloma zainteresowanymi. Sygnałem jest m.in. ten link: https://youtu.be/SZ1msRYOrGU

Pozdrawiam serdecznie – Ambroży
– – –
22 paź 2018 12:00 “Ryszard Murat”:
Przesyłam film z prawdziwymi informacjami na temat J.Potockiego.
Zrealizował go Mirosław Arak Prezes Stowarzyszenia PSP POLACY SŁOWIANIE PATRIOCI Redaktor naczelny i prowadzący program społecznościowy kulturalno-polityczny nadawany w internecie “STUDIO POLAKÓW” https://www.youtube.com/ channel/ UCxNgDMcBGc9nVqDFORFZfhw
Tel. +48510308128
– – –
pon., 22 paź 2018 o 10:48 Ambroży Mejer napisał(a):
https://youtu.be/kO_9kdyJfD0
Zwracam się do rasowych znawców polityki – czy ten człowiek może być podstawiony, że tak szczerze bez skrupułów to ujawnia? Spektakularny wynik wyborów w Warszawie na prezydenta to potwierdza? – im głupsza gawiedź wybiera urobionego pajaca z poręki marwersantki Walcowej – z prawa natury jest zbrodniarką wszelkiej etyki – buta i pycha góruje przy aplauzie oglupialego w manipulacji narodu.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/