Plemię rebe Szudricha i Jojne Danielsa chce zniszczyć nam ONR

PB:Andrzej, Rozśmieszasz doborem “dowodów”. Siejesz nienawiść, bo dobór materiału i interpretacja jak w neo-ubeckiej agitce. “Dyskurs” sprowadziłeś do cytatów: hajl hitla ONR-owców nie wiadomo z której grupy i daty, kontra emocjonalna reakcja siwych dzieci powstańców. Znając świadomość Polaków, różnie to bywa z ich reakcjami. Wolałbym poznać przekonania polityczne i znajomość historii u salutujących.

Co do komentu Imperialisty… taaa, księdzu kazały służby zmilczeć, za to gronkowiec przemówił buhaha To mi wystarczy, by ocenić wiarygodność twej nienawistnej interpretacji. Nieprzypadkiem W-szawa od dawna pakuje ciapatych do Białegostoku.
Nowa para fotek tak samo “przekonuje” jak poprzednia stronnicza selekcja. Kolportuj fotki płaskogłowych turbo-lechitów jako typowych słowianowierców.
Zawsze działa agentura w grupach zagrażających władzy, a ONR i podobni najbardziej jej zagrażają. Tu nie mamy dołączać do żydłackiej agitacji, tylko szukać prawdy. Gdyby salut hitlerowski praktykował ONR, to żydłactfo dawno by ich zdelegalizowało, zamiast czekać z podchodami Szudricha, Jojne i globalnych ściervomediuf.
W l. 2005, 2007, 2008 i 2009, ONR przyciągnął publiczną uwagę marszami bez pozwolenia  na rocznicę anty-żydowskich rozruchów w Myślenicach w roku1936 [27][28][29] W 2005 r. grupa ta liczyła paruset członków.[30]
Nielegalna manifestacja 30.6.2007 r. wywołała przewód sądowy, w którym lider  ONR, Wojciech Mazurkiewicz, został uniewinniony tylko dlatego, że zarząd miasta wydał ostrzeżenie zbyt późno, wg przewodniczącego sądu.[31] Manifestację w 2008 r. pod przywództwem tegoż Mazurkiewicza nagrała policja, dla lokalnej prokuratury, wg oddziału policji w Małopolsce.[27][32] Przed rozejściem się, członkowie ONR wykonali na tamtej manifestacji salut rzymski.  Zapytany wtedy przez reporterów, lider ONR twierdził, że to nie jest salut hitlerowski.[33]
Link 33 nie łączy. Wiemy czemu Polakom nie spodobała się ż-dominacjaw niektórych sferach życia publicznego przed II wś. Znamy też “etniczną” stronniczość dintojri. Możemy tylko spekulować nad jej postępowaniem ws. ONR, wobec braku stanowiska strony oskarżonej.
Poszlaki na to, że salut rzymski wykonywały odosobnionegrupy ONR:
ONR jest oskarżany o propagowanie ideologii totalitarnych (faszyzmu i nazizmu)[32][33][34]. Ugrupowanie korzysta[potrzebny przypis] z międzynarodowego rasistowskiego symbolu krzyża celtyckiego (oznaczającego tzw. białą siłę)[35] oraz tzw. salutu rzymskiego. 4 grudnia 2008 Sąd w Strzelcach Opolskich skazał trzech członków ONR-u za wykonywanie gestu „faszystowskiego pozdrowienia” na karę 6 miesięcy w zawieszeniu na trzy lata, tysiąc złotych grzywny, dozór kuratorski oraz zakaz publicznego wykonywania gestu[15]12 października 2009Sąd Rejonowy w Opolu postanowił o zdelegalizowaniu ONR z Brzegu w związku z wykonywaniem „faszystowskich gestów” przez trzech członków organizacji podczas uroczystości państwowych na Górze Świętej Anny[16].
Należałoby rozebrać na czynniki pierwsze ogólnikowe i sugestywne odsyłacze. Czemu krzyż celtycki miałby być nielegalny? Gwiazda Dawida, znak siły żydłackiej syjonizmu, nie jest nielegalna, mimo że od powstania nielegalnego tworu syjonizmu na Ziemii Świętej, rezolucje ONZ potępiają genocyd na Palestyńczykach. Niebieska gwiazda steruje zbrodniczą polityką globalną USA, wojnami jedna po drugiej w interesie Wielkiego Izraela, żydobanksterii i żydokorporacji.
Logo masowych ludobójców, Monsanto/Bayera i firm żydo-farmackich, są legalne. Toważyho to dzień w dzień “salutuje” świat chorobą i śmiercią poprzez reklamy i załgane materiały ściervomedialne i żondowe. (P)osłowie i prezydęt, którzy to podpisują, zamiast wisieć cieszą się najwyższymi przywilejami wśród podlonego narodu. Narodowcy jak ONR chcą z tym skończyć. Dlatego będą nękani, oskarżani, tępieni i delegalizowani.
Kto jak kto, ale włoscy faszyści tj. anty-żydłaccy narodowcy, mieli prawo używać salutu rzymskiego. Hasbara skrzywiła prawdę o włoskich faszystach. Rozciągnęła pojęcie na hitlerowców, po II wś. na patriotów np. w PRL, a obecnie globalnie. Zaś rzymski salut skazała na wieczne potępienie.
Legalne Stowarzyszenie ONR powstało w III RP w 1993 r. Następnie (wytłuszczenia moje):
 

  • 1995 – w Czeladzi rozpoczyna działalność tzw. grupa Mierzwy. Na jej czele staje Adrian Sobczyk, drugim przewodniczącym jest Adam Mierzwa. ONR wydaje narodowy i socjalny biuletyn „Błyskawica” ONR odrzuca prymitywny rasizm, opowiada się za samokształceniem. Działacze ONR-u uczestniczą w wielu akcjach skierowanych przeciwko obecności Polski w strukturach NATO i UE. ONR nawiązuje kontakt z przedwojennym działaczem ONR-u, szefem Sztafety Bojowej Zygmuntem Przetakiewiczem, który zostaje patronem ONR-u.
  • […]
  • 15 kwietnia 2003 – Sąd Rejonowy w Opolu, rozpatrując wniosek o rejestrację stowarzyszenia ONR poparł stanowisko starosty brzeskiego i uznał, że przedwojenny ONR był „organizacją skrajnie prawicową, głosił antysemityzm, jawnie walczył z rządem i czerpał z wzorów faszystowskich”. Dopiero po wykreśleniu ze statutu odwołań do przedwojennego Obozu Narodowo-Radykalnego stowarzyszenie ONR w Brzegu zostało zarejestrowane. Grupa Adama Mierzwy odcina się od zarejestrowanego ONR.
  • 2004 – Adam Mierzwa ginie w wypadkusamochodowym.
  • 12 marca 2005 – I reaktywacyjny Zjazd Obozu Narodowo Radykalnego w Częstochowie. Istniejące do tej pory w rozproszeniu grupy odwołujące się w swej działalności do przedwojennego ONR jednoczą się w jedną ogólnopolską organizację. Ogólnopolski ONR zostaje podzielony na Brygady, które najczęściej pokrywają się z województwami. Do tej pory zostało powołanych 17 Brygad ONR (stan na koniec 2006).
Kto zwypadkował “antysemitę”, tj. znienawidzonego przez żydłactfo? Mierzwa mógł być przywódcą ONR Konspira, gdyż po jego śmierci grupy o tradycjach przedwojennych dołączają do wykastrowanych.
Tyle moich spekulacji ze strzępków info. ONR-owcy w rozdzielniku mają koment?
W materiałach Stowarzyszenia ONR nie widzę manifestów pro-hitlerowskich. Masz coś, Andrzej? Podobnie z twierdzeniem, że ONR napada na ludzi.
Nadal wielu rodaków nie zna prawdy: Holokaust na ponad 20 grupach, w tym Shoah, wykonali syjoniści dla rotszyldowkiego projektu w Palestynie. Nie wiem, jaka jest tego świadomość wśród ONR-owców, ale społeczna emfaza na domniemanych elementach hitlerowskich w ONR utrzymuje zmyłkę, że Hitler to potwór chrześcijański, nienawistny Żydom — jedynej, wyjątkowej, wybranej i bardzo specjalnej ofiary Holokozdu Załganego. Świeży art z lokalnej prasy Vancouverułączy polit-poprawne potępienie ONR z łgarstwem Holokozdu.
Pozostaję przy swoim: oskarżony niewinny aż będą dowody ponad wszelką wątpliwość.
.
Andrzej Szubert: Gadaj co chcesz… Nie sieję ninawiści do tych ogolonych pał. W tym oni są mistrzami. To, że nieliczni z nich są rozgarnięci i potrafią myśleć nie zmienia stanu rzeczy, że te ich umundurowane bojówki, sorry – brygady – to prymitywna dzicz.
Nie rozśmieszaj mnie ich wykrętami o “salucie rzymskim”. Gdyby się na nim wzorowali, ubieraliby się jak Rzymianie, jak rzymscy legioniści a nie jak hitlerowska faszystowska SA. Wtedy byłby to salut rzymski. A to co oni robią umundurowani na wzór SA to zwykłe heil hitla.
Wtedy, pod pomnikiem powstańców śląskich, dzieci powstańców obecni na uroczystości, sami już staruszkowie w podeszłym wieku, wstrząśnięci i oburzeni pytali – kto pozwala tym faszystom na takie zachowanie.
I w pełni ich rozumiem.
I nie rozśmieszaj mnie:
I uwaga – żaden obcokrajowiec nie został zaatakowany.”
 
Zaiste – prawdziwy powód do dumy. Ja też mogę powiedzieć – patrzcie jakim jest miłośnikiem zwierząt – dzisiaj nie kopnąłem na ulicy żadnego kundla.
 
Wyraziłem swoją opinię. Palmer swoją. I ten z linku o  ONR swoją. Z tamtymi opiniami zgadzam się, swoją podtrzymuję.
A co się tyczy cytatu “imperialisty”  – nie świadczy on o niczym. Albo trafiło na spokojną mniejszość, albo dostali prikaz od wierchuszki – chopcy – dzisiaj żadnych rozrób, bo ksionc prosił o spokój.
 
Wierchuszka ONR naszpikowana jest agenturą okupanta. Jest to stara metoda stosowana na całym żydo-zachodzie. Bardzo przypomina ONR niemiecka NPD – podobne hasła, okrzyki, program, marsze i tępe mordy: [fotki nie dały się załadować z mejla — pb]
Jedynie publicznie unikają heilowania, bo to jest tu karalne. Próba delegalizacji NPD okazała się kompromitacją judeodojczlandii – okazało się że we władzach NPD aż roiło się od etetowych agentów bezpieki, którzy ogolone pały pchali do różnych zadym:
 
” W 2003 Federalny Trybunał Konstytucyjnyumorzył postępowanie o delegalizację partii wszczęte na wniosek rząduuzasadniając to tym, że działalność NPD była w dużej części inspirowana przez agentówFederalnego Urzędu Ochrony Konstytucjiw kierownictwie partii i nie sposób było odróżnić działań partii od działań wywiadu.”
 
Z ONR-em jest dokładnie tak samo. Pozostaję przy swojej ocenie i więcej do tej sprawy nie wracam.
 
PB: Andrzej, Siejesz nienawiść do ONR, wprowadzasz podziały. Od kiedy to osądzamy po wyglądzie i extrapolujemy na błędy językowe?  Czym różnią się twarze “antify” od ONR-owskich? Natomiast w zachowaniu — każdy widzi różnicę.

Cytowanie z forum — czemu np. nie ten wstępny koment:
BAN stały
 Zarejestrowany: 2013-08

Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919

Ostatnio Polską wstrząsnęła jedna sprawa – mianowicie Obóz Narodowo-Radykalny (legalna organizacja) zorganizował sobie uroczyste urodziny. Mianowicie była msza w białostockiej katedrze i impreza w klubach tamtejszej Politechniki. I wybuchła wrzawa, bo legalna organizacja miała swoje uroczystości. Rektor zaczął ostrzegać studentów z innych państw, żeby nie wychodzili z akademików. Ksiądz który prowadził mszę świętą dostał zakaz wypowiadania się publicznie. Nawet Hanka Gronkiewicz-Waltz przy uroczystości dotyczących powstania w gettcie wspomniała o tym.
I uwaga – żaden obcokrajowiec nie został zaatakowany.
Jakie macie zdanie na ten temat? ONR jest poważnym problemem i należy o tym mówić czy zrobiono gównoburzę?
Moim zdaniem to legalna organizacja i ma prawo korzystać z lokali publicznych tak samo jak inni. Do tej pory nie wiem, dlaczego ONRowi zrobiono taką darmową reklamę. 

I coś ze środka:

Stary 2016-04-24, 17:26   #27
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2006-05

Wiadomości: 3 666
No cóż, jeszcze kilka takich pomysłów jak ten z takimi samymi zasiłkami dla migrantów w całej EU, to będą jeszcze bardziej rozpaczać nad ultraprawicowym pokoleniem.
Rozmawiałem w ubr. z ONR-owcami na obchodach patriotycznycvh w Wiznie. Rozsądni, mądre broszurki z historii II wś. Tylko oni zainteresowali się moimi opracowaniami naukowymi i wzięli na miejscu linka! Nikt inny w kraju, choć próbowałem wielokrotnie przez tydzień.
Rozmawiałem w Wiznie ze zniewieściałymi, neo-liberalnie i neo-marxistowsko wypranymi młodzieńcami i ich PiSowskimi rodzicami. Błyszcą ONR-owcy świadomością w porównaniu z nimi i z b. kandydatem do Sejmu kilka dni później w pociągu.  Jeden taki młodzieniec skwitował odeszłego od stołu porządnego Polaka, siwego wiarusa, oficera LWP — “Komuch z czasów komuny.” Zaś b. poseł dumny był z nowego składu expresu Białystok – Węgliniec. “To za lichwę, za którą przyszłe pokolenia stracą Ojczyznę” — powiedziałem.
Nie dziwię się żydłackiej nagonce i dążeniu do delegalizacji ONR: są bardzo niebezpieczną siłą dla żydłactfa. O to m.in. chodzi z grafiti Antify na polskim przedszkolu w Vancouver na 11 XI br. Na ONR pluje establiŻment w Polin pod dyrekcją szudricha i jojne, jewrounijcy i żydomedia globalnie, więc nie dam ONR szkalować.
Salut rzymski jest tradycją ONR z międzywojnia. Pod koniec XIX w. wprowadzono to w USA do przysięgi lojalności, a po 1920 zmieniono na inny gest, gdy Hitler zaczął to używać: Roman salute.
Wszystkie ruchy i idee folkowe, narodowo-tożsamościowe, w tym ukrócanie rosnących żądań autonomii i nieporoporcjonalnych praw mniejszości żydowskich po I wś., żydłactfo wyciąga dziś i zniekształca do szerzenia histerii lewackiej w dziel i rządź. Patrz np. karykatura pojęcia faszyzm.
To służy dziś bankstersko-syjonistycznemu dziel i rządź. Rozpychanie się żydowskie w nowych państwach narodowych wtedy też wspierała banksteria z syjonistami. A ruchy narodowo-wyzwoleńcze wtedy stymulowała ta sama ż-banksteria żeby obalać monarchie i imperia w okresie ok. I wś, celem torowaia drogi do NWO. Teraz rozwalają te same państwa narodowe, które wtedy pomagali rękoma gojów tworzyć. Taki jest plan NWO. Zapierasz się rękami i nogami, że nie popierasz tych podziałów, a jednak pomagasz im zakładając ręce na nachoćctfo i neo-marxizm w ogóle, a tutaj waląc w przejawy świadomości narodowej.
Rozbiorę teraz text Palmera. Zaczyna on od cytatu decyzji samożydu W-szawy o rozwiązaniu MN w 2013. Nie wyjaśnia, kto tych czynów dokonał. W kontekście Twej agit-nagonki można przypisać te agenturalne prowokacje ONR-owi. Oto medialne stanowisko szefa ONR i organizatora MN w 2012. Nic tu zdrożnego dla Polskiej Racji Stanu. Więc mieli postulaty polityczne. A ekonomiczne? Może UPR wlazł agenturalnie?
Na MN 2014 w Łodzi, szedł wyłącznie ONR. Przemowy ogólnie o walce dla suwerennej Polski…  stadium wynoszenia wyżej świadomości Polaków (plus naprawy ich moralności w wypowiedzi powyżej z 2012), powiększanie szeregów. Wobec tego trudno żeby rzucać się na programy polityczne kiedy nie ma nawet krytycznej masy poparcia w społeczeństwie.
Manifesto ONR z 2018. Gdzie w tym korwinizm?

Co zniszczymy w dziedzinie społeczno-gospodarczej?
Zniszczony być musi wyzysk społeczny i oszustwo gospodarcze. A więc wielkie przedsiębiorstwa, jak banki, fabryki, wielkie majątki ziemskie, w których właściciel sam nie wkłada swej pracy, odebrane będą posiadaczom. Zniesione zostaną giełdy — gniazda spekulacji. Zakazany musi być żydom handel rolny i po­średnictwo. Posiadane przez nich nieruchomości ulegną wywłaszczeniu na rzecz usunięcia bezrobocia. Zniesiony będzie obecny system podatkowy.
Co zbudujemy w dziedzinie społeczno–gospodarczej?
Zbudowany być musi ustrój, który z jednej strony zapewni pracę największej ilości Polaków i umożliwi sprawną obronę państwa, z drugiej z każdego człowieka zrobi nie maszynę, ale świadomie służącego Narodowi twórcę i umożliwi istnienie zdrowej i silnej rodziny. Wprowadzony zostanie nowy podział zysków — najpierw każdy Polak musi mieć zapewnione niezbędne środki dla siebie i rodziny, a potem dopiero innym będzie wolno zarabiać ponad zwykły poziom. Na straży tej zasady stać będzie organizacja polityczna narodu. Wszędzie tam, gdzie to możliwe, powstać muszą samodzielne warsztaty wytwórcze, kierowane przez pracującego na nich człowieka, a związane silnie organizacją zawodową. Tak więc powstać musi nowoczesna produkcja rzemieślnicza, na wsi organizacja gminna wytwórczości i sprzedaży. Te zakłady, które służą bezpieczeństwu państwa, lub całemu społeczeństwu, nie będą w rękach prywatnych, lecz zostaną upaństwowione. Nie będą one pracować na zysk, tylko dla zaspokojenia potrzeb armii i obywateli. Zniesienie kajdan kapitalistycznego kredytu pozwoli dać pracę wszystkim, a Polska wyżywić może znacznie więcej ludności, niż ma jej obecnie.

Toteż dziwnie wygląda wciśnięcie UPR w ONR. Może to wyjaśnia agenturalne zagrywki, w których Ozjasz Goldberg chętnie służy elektoratem użytecznych idiotów:
Palmer pisze dalej o ONR i in. w RN: […] forsowanie ostentacyjnej dewocji, agresywnego fanatyzmu religijnego, który ma za zadanie przepędzić trzeźwych Polaków z ugrupowań narodowych i zniechęcić społeczeństwo do wszystkiego, co będzie określane jako „narodowe”
Naród “zagłosował” rekordowo w 2018 w W-wie i Wrocławiu, mimo haseł “Bóg Honor i Ojczyzna”. Naród  katolicki olał braunowską mszę rano 11 XI w W-wie. Widocznie leczy się z katodebilizmu dzięki nam :))
Z poniższym się zgadzam z Palmerem, dodając, że tylko takie grupy jak ONR są “radykalne” tj. są realistami na to zadanie: …ta walka dopiero się zaczyna. I tej walki nie wolno nam przegrać, bo stawką już nie jest nasz dobrobyt, tylko nasz byt biologiczny
Zbierz odurnioną młodzież neo-marxistowską, Andrzej i domagajcie się delegalizacji ONR. Nie zapomnijcie o armiach wszelkich państw, gdzie łączy się obcasy ze stuknięciem, jak w Heil Hitler.
 
Dość podpierania żydłackiej nagonki na ONR! Beze mnie, Przyjacielu.
On Wednesday, November 14, 2018, 2:55:31 PM PST, Andrzej Szubert:
Piotr ma rację – jeśli ktoś nie chce otrzymywaś maili, należy takiego usunąć z listy adresowej.
Ale pytanie/stwierdzenie p. Otylii:
 
“Czyli ONR Brygada Podlaska, to też nie Polacy???”
 
…jest zasadne.
Ja wprawdzie nie mam specjalnego wykształcenia, jestem po zawodówce, ale nigdy bym nie napisał czegoś takiego:
 
“Witamy, Prosimy o wykreślenie naszego maila w celu nie przesyłania nam wiadomości. — Czołem!”
Wiem, wiem, polska jenzyk trudna jenzyk, niemniej tak Polak nie powinien pisać. Ja napisałbym to tak: Prosimy o wykreślenie naszego adresu mailowego(a nie maila), gdyż nie życzymy sobie otrzymywamnia od Pani wiadomości (a nie: w celu nieotrzymywania wiadomości). Ciekawi mnie, gdzie autor tego maila uczył się języka polskiego? Czyżby na podziemnych kursach? Do tej sprawy za chwilę wrócę.
Obawiam się, że Piotr myli się pisząc:
“kogo jak kogo ale ONR-owców nie potrzeba wychowywać, Pani Otylio”
Pamiętam, z jakim niesmakiem zareagowałem na sposób, w jaki młodzież z brzeskiego oddziału ONR oddała hołd powstańcom śląskim podczas oficjalnych uroczystości na G. św. Anny:
grafik.png
Czyż Polacy z ONR muszą małpować żydo-hitlerowskie wzorce SA?
Ciekawą opinię o ONR (z którą się zgadzam i która wyjaśnie katastrofalną gramatykę autora maila do p. Otylii) znalazłem tu:
Dot.: Sprawa Obozu Narodowo Radykalnego
fajne miłe chłoposzki z zasadami w ogóle te ich twarze! tak inteligentne i rozumne. zresztą prosta sprawa, wyglądają bardzo podobnie do wszystkich wykształconych i obytych ludzi :tak:
nie, żartuję
śmierdzące brunatne koszule, wycierające swoje obleśne gęby ojczyzną i polskością
 
Nic dodać, nic ująć.
 
Na koniec przypomnę opinię o ONRze Palmera 1984 zamieszczoną w ostatnim akapicie jednego z jego tekstów:“Dlatego będą naród dzielić i tumanić przy użyciu wszelkich możliwych środków. Będą starać się zawężać bazę ruchu narodowego – wypaczając ideologię narodową tak, by odpowiadała jak najmniejszej liczbie fanatyków, a jednocześnie odcinała się od żywotnych potrzeb narodu (przykłady – w ONR imigranci z UPR przeforsowali ortodoksję libertatiańską jako program ekonomiczny, w każdym ugrupowaniu mieniącym się narodowym mamy forsowanie ostentacyjnej dewocji, agresywnego fanatyzmu religijnego, który ma za zadanie przepędzić trzeźwych Polaków z ugrupowań narodowych i zniechęcić społeczeństwo do wszystkiego, co będzie określane jako „narodowe”). Walka o ocalenie narodu polskiego, o odtworzenie idei narodowej w takim kształcie, który pozwoli przebudzić Polaków i scalić wokół ich żywotnych interesów, a nie – podsuwanych im mrzonek, ułud i fatamorgan – ta walka dopiero się zaczyna. I tej walki nie wolno nam przegrać, bo stawką już nie jest nasz dobrobyt, tylko nasz byt biologiczny.”

I z nią w pełni się zgadzam. Nieświadomym przypominam, że UPR to partia żydowskiego proroka prywatyzacji Goldberga vel JKM. To jego ludzie zaszczepili ONR-owcom ślepą miłość do żydo-kapitalizmu.

 
Tak więc ONR jak najbardziej potrzebuje wychowania. Mają przestać małpować żydo-hitlerowskie saluty i mundury, mają nauczyć się poprawnej polszczyzny i mają uwolnić się od ich fanatyzmu, głupoty i forsowania żydo-kapitalizmu. Dodam tu jeszcze – powinni odrzucić ślepą tępą rusofobię typową dla wszyskich tzw. radykalnych narodowców (ciekawe jakiego narodu?). Dopiero wtedy uznam ich za wartościowych Polaków.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/