Polskie goje dają się nabierać na dzienniqrevstfo śletcze klona ż-BBC, Al Dżaziry

PB: Chaos dla nieuświadomionych, dla mądrych plewy zdmuchane jednym lekkim tchem, odsłaniając nieliczne ziarno.
Każdy prześciga się w podawaniu linków? Dobieram materiały na grypa666 starannie:
– standard rzetelnego dziennikarstwa
– weryfikacja źródeł
– wiedza i badanie przy ocenie jakości materiału.
Jasne, że hasbara celowo robi zamęt jakościowy i ilościowy, a goje za durne żeby to przejrzeć, w tym Pani Otylia — czemu np. kolportuje materiał Al Dżaziry zapodany via BBC — obie tuby hasbary globalnej! Chyba że chodziło o wydobycie komentu… jakby mędrcy anty-syjonu nie mieli lepszej roboty, tylko myśleć za innych, zapodawszy tony materiału przed laty do uświadomienia się rodaków :))
.
Otylia Zigman: Z tego wynika, że każdy ma inaczej poukładane w głowie. Każdy inaczej rozumie zagrożenia itp. Ja myślę, iż lepiej już nie będzie pod tym względem, gdyż chaos wprowadzany jest coraz większy. Co jeszcze zauważyłam, że nie można zatrzymać się przy jednej wiadomości, ponieważ jest ich taka masa, niewyobrażalna……!  Każdy skacze tylko z jednego linku na drugi, chcąc pochłonąć wszystkie nowe wiadomości na raz, a to żyd celowo wprowadził, aby wszyscy tylko czytali a nie się organizowali przeciwko okupacji żydowskiej! Jest przecież rozprowadzana niesamowita ilość, coraz to tragiczniejszych informacji.
.
PB: Kolportacja takiego materiału tylko dalej odurnia i odwleka uwagę na detale nieistotne w całościowym obrazie. Nie jest pomocna w podnoszeniu świadomości ani wypracowaniu przeciwdziałań.
Cząstkowe składowe globalnego kompleksu władzy porusza większość anty-systemowej twórczości, w której z kolei większość jest hasbarą zmyłkową, jakoby takiej kliki nie było, a winni są Watykan, jezuici, KGB, iluminaci, Izrael itd. W tym przypadku, zmyła polega na tym, że “lobby Izraela” działa wyrywkowo na organa W. Brytanii itd. Tymczasem CAŁY aparat państwowy, instytucje, NGO, świadomość społeczna  są pod kontrolą żydosłużb w poszczególnych państwach. Wszystkie takie operacje globalnie koordynuje CIA, organ powstały niegdyś z wywiadu rotszyldziaków, służący wyłącznie im. Np. referendum za Brexitem wysterowało żydłactfo poprzez firmę żniw danych, Cambridge Analytics. Szef firmy pochwalił się tym publicznie, “wyborem” Trampka też.
Od kilku lat Al Dżazira to organ tegoż globalnego kompleksu, operacyjnie powierzony BBC po tym, jak żydłactfo dokumentnie przechwyciło BBC, w miarę niezależne jeszcze 20 lat temu (własne doświadczenie wtedy z pracy redaktorskiej dla Polskiej Racji Stanu).  Podobny proces później obserwowaliśmy odnośnie CBC w Kanadzie. Już przedtem świat islamu był pod silnym wpływem, a niektóre państwa pod żydłacką kontrolą propagandową: wahabickie Bractwo Muzułmańskie w Egipcie, Brzezinsky’ego Al Kaida i manipulowanie nią w ż-wojnach globalnie — afgańska wojna z ZSRR, Czecznia kontra Rosja, Bałkany z Iranem dostawcą broni muślimom, 9 XI i seria pt. wojna z terrorem…
Nam pompowali od 9 XI islamofobię i nienawiść do wszystkich muzułmanów, zaś wahabitom itp. skrajnym zżydłaconym odpryskom, a nawet umiarkowanym muzułmanom (kilka przypadków znam osobiście) — nienawiść do nas i Żydów.
Ruch BDS to klasyk infiltracji mosiadowej. Kilka lat temu, gdy ruch był skuteczny, Nietenjahuj zapowiedział kontr-akcję mosiadu. Wspomniany w artykule Max Blumenthal to zawodowy ich propagandysta. Pod pozorem obstawania za Palestyńczykami itp. rozsiewa szkodliwą dla gojów propagandę na Zachodzie, np. hurtowo zrównał naszych narodowców z neo-banderowcami w br. gdy żydłactfo urabiało świat “Polacy winni Holokaustu”.  Wyniki widać w ściekomediach globalnie: polscy narodowcy to neo-naziści. Wyniki widać w społeczenstwach Zachodu: wnuki pytają mnie i żonę, jak mogliśmy (jako naród) popełnić takie zbrodnie! Nachoćcy nagminnie uważają Polaków za potomków nazistów, tak im pompuje smartfon. Osobiste doświadczenie z nachoćcami z Chin i Pakistanu.
Lobby Izraela w USA, część kompleksu władzy syjonistycznej, zbadałem rozszerzając pojęcie na globalny system władzy judeocentrycznej:
.
Otylia Zigman:
On Saturday, November 17, 2018 5:04 AM, Mateusz Jarosiewicz:
Zachęcam Państwa do obejrzenia serii filmów dokumentalnych (dziennikarstwo śledcze) poświęconych działaniu Izraelskiego lobby w Ameryce:

Ze strony dowiemy się:
“Film został stłumiony po tym, jak rząd Kataru znalazł się pod silną presją, by go nie wypuścić – jak na ironię z tego samego lobby, którego wpływy i wybryki film eksponuje.
Clayton Swisher, szef badań Al Jazeera, ujawnił w artykule dla Forward w marcu, że Al Jazeera wysłał ponad 70 listów do osób i organizacji, które pojawiają się lub są dyskutowane w filmie, dając im możliwość udzielenia odpowiedzi.
Tylko trzech to zrobiło. Zamiast tego grupy proizraelskie starają się stłumić film, który ujawnia działalność lobby.”
Firm portretuje działania podejmowane przez państwo Izrael mających na celu zdyskredytowanie ruchu bojkotu produktów tego kraju BDS.
Pozdrawiam serdecznie,
Mateusz Jarosiewicz

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/