Dziennikarstwo wPrawo zbacza

Piotr Bein, 3.12.2018
Żeby nie było nieporozumień. Plasuję portal wPrawo.pl Jacka Międlara w czołówce  mediów narodowych. Większość linków pod “Nasi” i Nasze na Grypa666 czerpię stamtąd. Autorzy Międlar, Katarzyna TS, Żabierkowie i inni, anominowi, są wspaniali w 99%. Na ich pozostałe 1% uskarżam się na forum bez skrępowań ze strony Admina.
Właśnie dlatego, że jest w klasie najwyższej w medialnej służbie Narodowi, nie pofolguję przestępstwom redakcyjnym portalu. Dopiero co zbeształem autora i notorycznych komentatorów za bzdury anty-słowiańskie. A tu następna… antyamerykańska:  Jacek Matysiak nt. pożarów w Kalifornii.  Idzie on w ślady Lecha Muchy, który na portalu narodowca Jacka Międlara wciska propagandę pro-scypionkową żydofarmacji! Podczas gdy Mucha bredzi także nt. 100-lecia Niepodległości, to Matysiak upycha nam oficjalną narrację.
Jaki polski narodowiec potrzebuje relacje z relacji w żydościervomediach USraela? Albo przeżutej papki “medycyny” rockefellerowskiej?! Aliaksandr Haretski mówi, do jakiej kategorii zaliczyć usłużnych wykonawców obu typów masowych zbrodni. Wg konwencji o ludobójstwie, stręczyciele i ściemniacze jak Mucha i Matysiak też popełniają tę zbrodnię. Pytanie: użytecznie debilnie czy przez agenturalnie? Tylko oni wiedzą…
Założyciel wPrawo.pl rozróżnia między Prawdą a guvnopravdą. Miernota czy lenistwo intelektualne współpracowników nie zwalnia Pana Jacka od nadzoru gwoli tej naczelnej zasady. Były charyzmatyczny ksiądz a dziś bezkompromisowy przywódca narodowy, doskonale wie o tym. Winię więc nie złą wolę Pana Jacka, tylko brak nadzoru redaktorskiego z powodu zapracowania redaktorskiego we własnych tematach i działalności narodowo-politycznej.
Trzeźwy narodowiec wie, o co chodzi ze scypionkami. Skupię się na mniej znanym w Polsce temacie “amerykańskich” pożarów. Wg Matysiaka matka Natura wymierzyła gorący policzek Kalifornii. Nic błędniejszego! Ditto dla większości treści.
Przed 11 XI 2001, zjawiska zgodne były z fizyką: wieże 100-piętrowe nie zawalą się piętro po piętrze równie szybko jak kamień spada z dachu tegoż budynku.  Grubaśna stal nośna WTC nie może stopić się jak masło od pożaru paliwa lotniczego i wyposażenia biur. Spawany szkielet stalowy wież nie może rozlecieć się na “patyki” jak dziecięca konstrukcja, a tysiące ton betonu — na pył. Dla otrzaskanych w naukach ścisłych, zaprzeczenie takich zasad to objawy Wielkiego Kłamstwa.
Wielkim Kłamstwem zionie też z “amerykańskiej” narracji o ichnich pożarach. Każdy z wyszukiwarką zobaczy, że zaiste fizyka zmieniła “się” 11 XI.  W Kalifornii, innych stanach, następnie w Brytyjskiej Kolumbii (Kanada) i w Europie nowy rodzaj ognia wybiera ścieżki liniowo i jak łaty krowie, ignorując łatwopalne kęski tuż tuż obok. Z tysiące razy zwiększonym w otoczeniu udziałem aluminium (w nano-formie z chemośladów), nie dziwi żarłoczność i gwałtowność ognia, niespotykana dotąd najbardziej doświadczonym strażakom. Dziwi natomiast to, że omijając wille, rancza i biznesy członków kliki globalnej, pożar pożera im konkurencyjne obiekty. Novo-ogień potrafi skonsumować pół domu, a resztę zostawić nienaruszoną, jak gigantycznym nożem uciął! Jest takim magikiem, że rozpocznie się w ścianie, przy liczniku prądu tzw. inteligentnym.
Metale i szkło  topią się teraz w temperaturach znacznie niższych niż przed atakiem brodaczy Bin Ladena na Amerykę, a pożar domu o szkielecie drewnianym, typowym dla Ameryki Płn., nie zostawia po sobie zwęglonych zgliszcz, osmalonych kuchenek, lodówek i kikuta komina, tylko popiół z resztkami trudno rozpoznawalnego metalu tam, gdzie była kuchnia i pralnia.  Jak 11 IX, auta typowo mają wypalone bloki silnikowe, stopione felgi i doszczętnie wypalone wnętrze. Temperatury są tak wysokie, że utleniają się w proszek aluminiowe obudowy furgonów.
Novum: słupki drewniane stalowych barier drogowych zapalają się w miejscach mocowań metalowych. Nie u podstawy, skąd powinien był przyjść ogień, tylko od góry, gdzie są mocowania. Norma kalifornijska niedopuszcza normalnego zapalenia się słupka: rozmiaru 15 na 20 cm, impregnowany przeciwogniowo, trudno nim palić w ognisku.
Kto wie o diabelskiej technotronice, rozpoznaje broń ukierunkowanej energii (BUE, ang. DEW) — mikrofalowa, laserowa, może kombinacja. ale rodem od Złoczyńców bezkarnie okrutnych wśród znienawidzonej Ludzkości.  Miłośnicy  historii przypomną sobie ogniste piekło nalotów alianckich na miasta III Rzeszy. Lasery lotnicze i ogniste trąby powietrzne to wątek wspólny dla losu Niemiec pod koniec II wś. i teraz — Kalifornii.
Mieszkaniec Kalifornii Matysiak nic z tego nie znalazł na necie!? Nie pofatygował się na miejsce przerażającej zbrodni?! Kto więc on? Leming trawiący papkę hasbarną. Nie pisać mu dla wPrawo, tylko na czeladnika u ww. 99-procentowych redaktorów! Edukację niechaj zacznie od podstaw ludobójczego systemu globalnego.
Co spodziewa się autor od stanu od lat zarządzanego przez skrajną lewicę, jak sam pisze, obiecującą czystość powietrza i bezpieczne współistnienie z Naturą. Obiecującą, ale w intencji diabelskiej Agendy 2030, odprysku ideologii zrównoważonego rozwoju i załganego ocipienia klimatu z czego emanują kolejne banksterskie, “cudowne” dla nas i świetlanej przyszłości: New Urban Agenda, SmartCity z nieodłącznym 5G, InternetemRzeczy i SztucznąInteligencją, by podłączyć Ludzkość do masowego sterowania w NWO.
Matysiak daje się nabrać na hasbarę wyłączającą lampkę alarmową publiki: ocieplenie klimatu kontra narodowiec Trump krytyczny na lewicowy rząd, który nie dba o zabezpieczenie lasu przed pożarami. Takaż różnica między lewicowym a prawicowym w USA, jak w Polin między popisdzielcami — obie partie uosobieniem “pluralizmu” w farsie demon-kracji. Brak przecinek i kontrolowanego wycinania to rzekoma przyczyna pożarów w Brytyjskiej Kolumbii, gdzie mamy służbę leśną profesjonalną jak rzadko.  A jednak oficjalna “przyczyna” w Kanadzie jest podobna: zaniedbanie przez rząd. Dla kogo ten kit, ża za niski budżet, mimo protestów służb leśnych. Mendy ludobójcze w rządzie dopuściły taką sytuację. Tak jak dopuściły zalew Vancouveru i stamtąd Kanady mafią i milionerami z Chin. Mimo formalnych raportów i ostrzeżeń od kontr-wywiadu Kanady, CSIS.
Wnioskowałem z pożarów w Brytyjskiej Kolumbii na bieżąco (patrz dodatek pod spodem). Mamy wątek wspólny w obu krajach: wymówki politykierów i ściervomediów, zwalanie na “pioruny” i zaniedbania, lecz kompletne przemilczanie BUE, która m.in. wytwarza pioruny, no problem!
Matysiak hasbarnie propaguje mit Trampka: walcząc z Trumpem biurokraci z Sacramento uczynili praktycznie Kalifornię “sanctuary” stanem z miastami oferującymi bezpłatny dostęp dla nielegalnych imigrantów […] którzy obecnie tysiącami napływają nad południową granicę. Nachoćctfo to globalny plan żbanksterii przeciw Białym. Lokaj banksterii, ż-korporacji i syjonistów, Trump wypełnia i to zadanie pośród żmyły lewacy-prawacy, demokraci-republikanie, narodowcy za Trampem – diablica lewaków Clintonowa.
1-szy dekret Trumpa “zakazał” pod publiczkę wjazdu muzułmanom, tylko że jedynie szyickim tj. umiarkowanym, z krajów okupowanych przez USA, czyli “terrorystom” z pozwoleniem na pobyt w USA (np. naukowcy iraccy)! Tymczasem swołocz zradykalizowana nadal napływa innymi kanałami no problem, w tym transport samolotami CIA rodzynków intelligence assets (atuty służb specjalnych), tj. bandytów ISIS, Al Kaidy i Boko Haram. Następnie chyłkiem do miast sanctuary, gdzie przerażeni mieszkańcy nie mają szans z ż-masońkimi radami miast i burmistrzami. Tak ochronili przed ruskim, syryjskim i irańskim specnazem najdroższych ISISowców i al kaidowskie Białe Kaski. Część z nich dostaliśmy w Kanadzie, z rodzinkami, jak w USA. Hura!
Nie wiem jak innym, ale mnie nie zadowoli malowanie Trampka ofiarą bagna, które sam pogłębia dla państwa w państwie. Zainstalowany mega-manipulacją narodem przez Cambridge Analytics, na podst. skomputeryzowanych analiz żniw danych z e-bezpieki USraela, NSA, gdzie każdy obywatel ma plik z 5 tys. rubrykami. Kilkakrotne użycie przez autora lewacki ściemnia rzekomą dialektykę, teatr ż-marionetek po obu stronach. Tak jak u Marcina Roli i w Jacka Międlara kacapskim imperializmie. Był carski, był sowiecki, a gdzie dowody na putinowski, Panie Jacku?
Czytaj więcej…
Coraz więcej dowodów na użycie broni laserowej w pożarach… czy także na moście w Genui?
USA: Satelitarna energia laserowa dla Wi-Fi, mieszkania i auta
Destrukcja w Santa Rosa oczyma strażaków
Fox News pochwalił rząd za nową broń — laserową… i jak mogła być użyta w pożarach w Kalifornii wkrótce potem
Wieże komórkowe potężną bronią — ogromna moc doprowadzona kablami
Pożary dla przejęcia Kalifornii
„Nauka” dopasowywana do ogniowych „tornad” 
Pioruny laserowe: zdalnie przebijają maskę i zapalają blok silnika samochodowego , wywołują burzę, skierują piorun gdzie uny chcą…
To wygląda na broń ukierunkowanej energii: Kanada – Karolina – Kolorado – Chiny -Kalifornia
Silne pole elektromagnetyczne, piroliza drewna przy łącznikach metalowych
Atak elektromagnetyczny: reakcja „miękkich” krzewów i „twardych” drzew oraz rozmaitych metali
[sierpień 2018] Kalifornia: drewniane słupki barier drogowych i słupy drewniane palą się w miejscu mocowań śrubami
Wybiurcze spalanie: spontaniczne palenie „się” ciała człowieka
Dom przecięty na pół i inne cuda od broni ukierunkowanej energii
 
https://grypa666.wordpress.com/2018/08/23/turbo-alarm-agenda-21-przyspieszona-do-2030-chiny-wioda-ale-wdrozenia-megacity-klapa/

Agenda 21 i Agenda 2030 — nachoćcy, kołchozowanie w miastach, czystki prowincji dla elit 

Wypalanie zach. wybrzeża Am. Płn. dla Agendy 21. InteligentnePożary, InteligentneMiasta, OdporneMiasta

.

smoke

Mapa pyłów z pożarów w Kanadzie (głównie BC) i USA (głównie Kalifornia)  24.8.2018

Dowód: rząd BC zaniedbał zapobiegawcze wypalania od ok. 2000 r. zwala na ocieplenie klimatu, eksurbanizację i więcej piorunów!


PB: Rozegrali BC jak w Kalifornii: bzdurne susze, laserowe „pioruny”. Skoro władają pogodą, to czemu nie zrosili deszczem wysuszonych terenów? Na terenach pożarów w BC eksurbanizacja nie jest powodem.

Wykres: największe wypalenie w ostatnich 2 latach 

PB: Dziwne, bo poprzednie lata też były niezwykle suche i upalne. W ostatnich dwu latach użyto broni DEW, sztucznych piorunów? Czemu nie posłano wojska na czas? Czemu nie najęto więcej strażaków, wyczerpali się po 10 dniach. Czemu zaniechano wypalania zapobiegawczego, niegdyś praktyki powszechnej, potrzebnej lasom. Spisek wewn. rządów federalnego i prowincjonalnego (plemieł mason-lewak, światowy węzeł iluminatów w BC)?

Brytyjska Kolumbia: pożary wywołane „niezwykłą aktywnością piorunów” trudne do opanowania (manipulka suszami, opryski aluminium, broń ukierunkowanej energii?), dym po Irlandię! Rząd nie zmobilizował obiecanego wojska, wycofał samoloty gaśnicze!

  • […]

Agenda 21 i Agenda 2030 oparte na zmyłce o ocipieniu klimatu: wyparcie ludności ze wsi i miasteczek do MegaCity tj. gigantycznych obozów koncentracyjnych

[…]

Pro-Agenda 2030 światowy kongres ICLEI, Montreal 19 – 22.8.2018

PB: Mantra o antropogennej zmianie klimatu podstawą pędu do tzw. zrównoważonego rozwoju. Co zrównoważonego jest np. w telekomunikacji 5G, wyznaczonej jako niezbędna do funkcjonowania miast w przyszłości!? Toważyho zleciało się do Montrealu  w sposób „zrównoważony”. Po co, skoro wytyczne ustaliła odgórnie Rada ICLEI?
 
 
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/