Jacka Międlara wPrawo.pl — jarmark wsjech idei czy narodowy opiniotwórca?

Piotr Bein 2 – 3.12.2018
Zbierała się miarka i przebrała się. Wiele osób na forum wPrawo.pl reaguje podobnie, więc coś jest na rzeczy. Pora zabrać się za naprawy i rozbudowę jednego z najlepszych mediów narodowych: wPrawo.pl założone przez Jacka Międlara. Roboty niewiele, 99% pracy redakcyjnej jest na piątkę, ale ten jeden procent jak zgniłe jabłko psuje zawartość kosza.
Opublikowałem dziś krytykę artu Matysiaka nt. pożarów w Kalifornii. Przedtem zbeształem innego autora i notorycznych komentatorów za bzdury anty-słowiańskie.  Wcześniej — Lecha Muchę, który na narodowym wPrawo.pl stręczy ż-farmackie ludobójcze szczepionki i bredzi nt. 100-lecia niepodległości.
Podsumowałem naszemu Jackowi Międlarowi, który próbuje bronić nieadekwatnych autorów wolnością wypowiedzi i stymulacją dyskusji:

Portal wPrawo ma reprezentować narodowy punkt widzenia, a nie “alternatywne” śmiecie. Ma kształtować narodową opinię przez uświadomionych daleko ponad przeciętnie. Inaczej pozostaniemy w pułapce hasbary: odwodzić na manowce i fałszywe barykady, odurniać narzuconymi żydłackimi paradygmatami, guvnopravdą, półprawdą i kalkami myślowymi… aby goje nie zbliżali się do Prawdy.
Szkoda na to miejsca, czasu redakcyjnego i energii forumowiczów. Przy obecnym stanie świadomości rodaków, takie “dyskusje” przyczynią się do duraczenia.

Nasze wPrawo potrzebuje forum moderowanego przez pojętnego w tematach narodowych. W tej chwili część z durnot na forum pozostaje bez reakcji Redakcji. Albo forum poważne albo żadne. Na Grypa666 w l. 2009 – 2010 moderowałem forum z setkami komentów na dobę. Praktycznie nic nie pozostało bez reakcji, jeśli forumowicze przepuścili.
Nie tylko ja mógłbym, ale czy zechcę i znajdę czas na polemiki na wPrawo.pl wobec wyższych priorytetów narodowych? Jak inni, odrobiłem lekcje i podzieliłem się z publiką. Czy wPrawo ma sprowadzać świadomość rodaków do punktu wyjścia sprzed lat, czy podnosić świadomość ponad poziomy wypracowane poświęceniem i pracą patriotów? Zapytajcie co o tym sądzi StopNOP w temacie szczepień. Publikująć miernoty jak Mucha, wPrawo niweczy pracę i osiągnięcia takich ludzi. Wymierza policzek rzeszom rodaków, którzy uświadomili się w międzyczasie.
Spora część narodu położyła w nadzieje na przywódcę w Jacku Międlarze. Nie potrzeba nam jarmarku dla wsjech opinii, tylko bezkompromisowej, precyzyjnej narodowej opinii. Sam Jacek Międlar pisze w świeżym felietonie:

Jedyny ratunek w Bogu i narodowych radykałach, którzy nie pertraktują ze zdrajcami i są wierni obranym ideałom.

Prosimy zatem zradykalizować wPrawo.pl. Zero tolerancji dla guvnopravdy, półprawdy i kalek żydłackiego myślenia we wpisach redakcyjnych i na forum — patrz np. komenty pod tym.
Redakcjo, więcej wiedzy z mądrością. Luki merytoryczne i w zakresie tematów niezbędnych do wyzwalania się Narodu łatwo naprawić dla Polskiej Racji Stanu, np.:

  • uwolnić Jacka Międlara od ciężaru adminowania, On ma powołanie przywódcze
  • pokazać drzwi miernym redaktorom i współpracownikom
  • dokooptować na pomoc redaktorów i współpracowników na poziomie
  • prowadzić forum moderowane na poziomie jw., podrasowane na ten cel (ułożona i wyłożona do wglądu netykieta, zgłoszenia nadużyć netykiety, komenty linkowane, auto-zawiadomienia dla komentujących o dodatkach w wątku, ewentualne łapki dla kibicowania przez leniwych i niegramotnych…).

Przyciągnęłoby to więcej czytelników i darczyńców. Wyniosłoby zaplecze medialne Jacka Międlara na poziom adekwatny do Jego walki o Sprawy Narodu.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/