[uaktualnienia] Przydupas II RP chrabji Potockiego, Marcin Król (M.K. TV) ukradł pracę Andrzeja Szuberta, szczutego przez tę samą agenturę, co żywi Króla i Chrabjem

Piotr Bein, 7.12.2018, początek datowany 3.12.2018 jest pod linią “111”
Wczoraj u Roli, Karoń rozrolował Marcina Króla, plagiatorowego “lektora” textu Andrzeja Szuberta. Czyli odparł Andrzejowi Szubertowi ws. obelżywości i szukania “agentury”, nie wiedząc że jest on autorem  textu odczytanego przez Króla. Zaślepiony obelżywościami pod swym adresem, Karoń nie był  w stanie odnieść się rozumnie do merytoryki Szuberta w ripoście bzdurom historycznym Karonia. To dopiero jaja w beretach!
Zza Wielkiej Wody wygląda mi to tak:

 1. Karoń zmistyfikował historię naszych przodków, stronniczo po katolicku.
 2. Szubert odparł merytorycznie, ale użył obelżywości jak gnida, katodebil pod adresem Karonia
 3. Z małymi zmianami, obelżywości powtórzył Król w plagiacie, próbując pokazać, jakim słowiano-historycznym autorytetem jest.
 4. Szubert po interwencji uzyskał na forum Króla linka do swego tekstu.
 5. Zadowolił się więc Szubert propagacją swego tekstu przez Króla, lecz pozostawił w spokoju fakt plagiatu przez stręczyciela chrabji Potockiego, Marcina Króla.
 6. Zelżony Karoń nawet nie kwapił się dojść skąd Król przytacza, więc lekce sobie zważył merytorykę Szuberta.
 7. Karoń obstaje przy swoich konfabułach, co dla większości jego zwolenników wystarczy na utrzymanie poczucia wyższości nad słowianowiercami.

Znów wygrało żydłactfo… huraaa :(((

 1. Podział Polaków wzdłuż linii kulturowo-wyznaniowych wzmacnia się.
 2. Duraczenie utrzymuje się. Naród przygotowany na kolejne porcje agitek pro-potockich.
 3. Agentura za rozdrabnianiem wyborczego planktonu ma się dobrze jeśli nie lepiej,  po ciężkiej pracy demaskatorskiej (patrz zestaw na samym dole wpisu poniżej).

222222222222222222222222222222222
4.12.2018
Mój koment jednak zbanowany hihihi Król boi się c.d. ode mnie z linkami nt. wciskania Potockiego przez Króla? Narzeka, że go zbanowali u Roli, a sam co?
Andrzej Szubert też zamieścił koment na forum M.K. TV — i też zbanowany. Kopia jego komentu u Króla, w mejlu do e-grupy dyskusyjnej ok. godzinę później:

From: Andrzej Szubert <[email protected]>
Sent: Tuesday, December 4, 2018, 2:11:55 AM PST
Subject: Re: Uwaga, kolejny plagiator!!!
Piotrek, u Króla wstawiłem komentarz z pytaniem, dlaczego nie podał autora demaskacji Karonia:
Andrzej Opolski Andrzej Opolski vor 53 Minuten  MK – dobrze że demaskujesz Karonia. Ale niedobrze niestety robisz, że podszywasz się pod mój tekst. A przecież korona z głowy by Ci nie spadła, gdybyś podał link do mojej strony informując, że to co mówisz o Karoniu napisałem ja. https://opolczykpl.wordpress.com/2018/11/19/slowianszczyzna-a-niewolnictwo-brednie-katolickiego-propagandysty-karonia/ A Ty tylko czytasz obszerne fragmenty mojego tekstu. Nie zrobiłeś tego, przez co przylgnie do Ciebie piętno plagiatora. https://opolczykpl.wordpress.com/2018/12/04/uwaga-na-plagiatorow/
Ale gnida idzie w zaparte:   M.K TV vor 44 Minuten  JA WYKORZYSTYWALEM PANA TEKST GDYZ JEST TO NAJLEPSZE LEKARSTWO NA KATO-DEBILI KTORZY POMIJAJA PRAWDE I BEZCZELNIE KLAMIA.JA NIGDY NIE PWOIEDZIALEM ZE JEST TO MOJ TEKST,JEST DOSTEPNY DLA WSZYSTKICH WIEC GO WYKORZYSTALEM.NIE JEST TAM NAPISANE ZE NIE MOZNA GO CYTOWAC I POWIELAC.
Pewnie, że nie zastrzegam moich tekstów. Ale tylko gnida może je czytać nie podając autora. — as

W komencie Szubertowi, Król ujawnił swą moralność:

 1. Rżnie głupa o braku notki u Szuberta, że nie można cytować czy używać. Ścisły Copyright (zakaz kopiowania i reprodukcji w całości lub części wszelkimi środkami technicznymi, w celach komercyjnych, społecznych i edukacyjnych) to raczej wyjątkowa praktyka na necie, gdzie ciągle zachodzi wymiana informacji pod warunkiem podania źródła i autora — nie będziesz przywłaszczał owoców czyjegoś umysłu. Król zaiwanił gotowca, nie wiedząc nawet jak wymawiać nazwy własne, a co mówić o weryfikacji informacji podanych przez innych. Historycy i badacze na forum powiedzieli Królowi podobnie.
 2. Jak w sowieto- a teraz w jewrokołchozie, Król lekce sobie waży poszanowanie bliźniego i własności jego, w tym przypadku praw autorskich — co na necie to niczyje, można zaiwanić nie wymieniając autora ani witryny skąd wziął. Mentalność pasożydnicza.
 3. Dla Króla, skoro tekst jest publiczny bez tablicy zakazu, to można brać, jak owoce mej ogrodowej pracy, bo nie mam płotu i nie wywiesiłem tablicy dla złodzieji. Przyjdziesz, Marcinie, poprosisz o kubeł jabłek, to dostaniesz. Tak samo ogłaszaj NA ZAŚ (a nie przyłapany na przestępstwie), że bierzesz z czyjegoś artykułu.  U Polaków i Słowian (jeszcze) nie kołchoz ani kibuc.
 4. Zamiast przyznać, że zaiwanił i przeprasza, to “słowiański” nasz Król po chazarsku wskazuje głupkowato iż nie powiedział, że to jego tekst. Nie powiedział też, że nie jego tekst, co jest obowiązkiem publicysty. Natomiast przyjął wszystkie pochwały na forum, jakby to była jego praca i zasługa dla narodu! Jak menel, ukradł coś i zaniósł na jarmark sprzedać (zbiera datki pod pozorem własnej pracy). Sami oceńcie czy to kradzież czy co…

Oceńcie też, czy Marcin Król jest uczciwy, wymazawszy koment Szuberta i mój z forum. Inne pozostawił, bo nie strzeliły mu w sumienie. Łaskawie po interwencji Szuberta i paru in. osób, Król zamieścił koment:

To nie wystarczy, gdyż:
 1. To się zamieszcza trwale NA filmiku, a w stopce — NAD apelem o wsparcie… Czy Król odpali Szubertowi datki? buhaha
 2. Nadal nie przeprosił Szuberta za kradzież, nadal butny i obelżywy nie skruszył się przed forum.

Dziś Szubert powiadomił mnie, bym skasował zdania o zbanowaniu mojego i Szuberta komentów, gdyż on je widzi na swoim kompie:

On Tuesday, December 4, 2018, 12:10:05 PM PST, Andrzej Szubert <[email protected]> wrote:
[…] Moich komentarzy Król nie usunął. Są nadal. Przynajmniej ja z mojego kompa je widzę. Popraw w Twoim tekście tę pomyłkę. A tu są te komentarze:
M.K TV vor 10 Stunden  JA WYKORZYSTYWALEM PANA TEKST GDYZ JEST TO NAJLEPSZE LEKARSTWO NA KATO-DEBILI KTORZY POMIJAJA PRAWDE I BEZCZELNIE KLAMIA.JA NIGDY NIE PWOIEDZIALEM ZE JEST TO MOJ TEKST,JEST DOSTEPNY DLA WSZYSTKICH WIEC GO WYKORZYSTALEM.NIE JEST TAM NAPISANE ZE NIE MOZNA GO CYTOWAC I POWIELAC.

 

Tomasz Zackiewicz vor 10 Stunden Źródła są ogólnie dostępne.
 
Andrzej Opolski vor 9 Stunden MK nie zamierzam przeciągać tej dyskusji. Powiem tyle – pewnie, że nie zastrzegam moich tekstów, przez co są ogólnie dostępne i można je cytować i powielać. Ale zwykła przyzwoitość nakazuje w takich przypadkach podać zródło (i autora) cytowanych czy powielanych wypowiedzi. Zwłasza wtedy, gdy powiela się prawie cały, cudzy, obszerny tekst. Zgoda – nie powiedziałeś że to Twój tekst. Ale czy kiedykolwiek mówiąc cokolwiek informujesz słuchaczy, że to co mówisz to są Twoje własne słowa a nie cudze? Tego nie robisz nigdy. Odczytałeś mój tekst, ale tak, jakby to były Twoje własne przemyślenia. Do tego celowo opuściłeś wstęp z mojego tekstu, w którym przytoczyłem komentarz Mirka (nyja999) z prostej przyczyny – ten komentarz był u mnie a nie u Ciebie. Zacząłeś czytać mój tekst od takiego momentu, aby mógł uchodzić za Twoje własne słowa. A coś takiego nazywa się po prostu plagiatem. Tu powtórzę com już napisał – dobrze że demaskujesz Karonia. Ale niedobrze niestety robisz, że podszywasz się pod mój tekst. Nie zamierzałem podrywać Twojej wiarygodności i Twojego autorytetu. Zrobiłeś to sam.

 
Tomasz Zackiewicz vor 9 Stunden (bearbeitet) @Andrzej Opolski Masz rację. Wierzę, że Marcin wrzuci link do Twojego bloga pod filmem.

mgrabas vor 9 Stunden uczciwość wymaga podawania źródeł wystarczy dopisać w opisie filmu, że cytaty pochodzą ze źródła: …
 
M.K TV vor 9 Stunden ZALATWIONE.PODALEM LINK DO PANA BLOGA.JEST TO DUZA SKARBNICA WIEDZY.DZIEKUJE.

Odpisałem zgodnie z prawdą:

From: Piotr Bein 
To: Andrzej Szubert <[email protected]>
Cc: XXXX 
Sent: Tuesday, December 4, 2018, 6:15:13 PM PST
Subject: Re: Uwaga, kolejny plagiator!!!
[…] nie ma mojego ani żadnego z Twoich komentów. Przejrzałem po raz kolejny i na pewno nie ma nic ani od “Iwona Bein” (z tego konta wstawilem jako koment 1-ej instancji) ani “Andrzej Opolski” (chyba że wstawiłeś w niższej instancji, nie mam czasu grzebać w dżungli 600 komentów, mnóstwo durnoty).
Zobacz dokładnie, co Ci się wyświetla. Agentura ma teraz ciekawe algorytmy i narzędzia.
Niech Marcin Król zlinkuje jak chłop z jajami a nie smarkacz w krótkich spodeńkach 🙂
Link, fotka twego artu z linkiem lub tylko tytuł, autor i nazwa bloga MUSI być trwale na filmiku PLUS w stopce pełny link (może być już wtedy bez tytułu i autora). Czemu plus? Bo w przypadku przekopiowania na inną platformę, stopka może się zgubić i następny cwaniak będzie handlował Twoją pracą na kampanię chrabioską jakąś. 
Przeglądam miesięcznie dziesiątki video i in. materiałów zagranicznych. NIGDY jeszcze nie napotkałem na takie dziadostwo! Jeśli M.K. potrafi wkomponować video wRealu24 w swój filmik, może też skierować kamerkę na monitor z odsłoną strony tytułowej Twego artu.
Rób jak chcesz, pozostaję na ścieżce wojennej z M.K. 🙂 aż zrobi jak przystało Słowianinowi, także ws. duraczenia o Potockim. Sromota Marcinowi wzgl. poniżanych przez siebie Karonia, Roli czy Międlara! Oni przynajmniej nie blokują uwag krytycznych do bólu i próbują reformować się pod wpływem opinii użytkowników. 

Karoń dzieli Polaków wszczepiając katolikom fałszywe poczucie wyższości nad poganami za pomocą łgarstw o historii Słowian i katolików. Należy mu się za to połajanka. Zaś Król dzieli Polaków i mobilizuje dość prymitywną część, manipulując nią do plemiennej obrony. Najpierw atakuje Karonia “kato-kretyna” i “gnidę”, następnie zbiera oklaski klakierskie (w tym trolle). Obawiam się, że większość jego forum to zduraczone polactfo, złaknione ałtorytetu, byle jakiego, aby tylko nasycić nienawiść do katolicyzmu.
Tu chciałbym podziękować M. Królowi, że wziął na siebie plugawą gwarę mego Przyjaciela, Andrzeja Szuberta buhaha Andrzej, można to samo wyrazić bez obelg. Wiesz co z tego może wyniknąć. Karonia od paru lat krytykuję konstruktywnie, dosadnie lecz bez obelg:

Zaś to, na co zezwala Król na swoim forum i czego sam się dopuszcza, to hańba dla Polaka i Słowianina! Ale co się dziwić — on ani chrabja Potocki nie beknęli (o dziwo!) na JewTubie za klasyczny antysemityzm (niewybredne wrzucanie wszystkich ż/Żydów do jednego wora… podobnie robią Król i Szubert wobec “krześcijan”). Wysnułem kiedyś wniosek: Potocki z Królem są użyteczni agenturze:

 • podsycanie bezmyślnego antysemityzmu u polactfa,
 • odurnianie narodu
 • odwracanie uwagi od struktur zła w Polin i globalnie,
 • potrzebna socjo-manipulantom kampania wybiurcza Potockiego dla rozwadniania planktonu narodowego.

…Co wplata się w sedno całej królowej chucpy. Król agituje za Potockim od początku potockiej kampanii. Toczy się ona w Wielkim Łgarstwie o samym Chrabji, sanacji, tamtej konstytucji i chrabioskich przydupasach typu mega-hochsztapler Aaron Israel Paz czy pionek Marcin Król. Powstały liczne filmiki i artykuły nt. Wielkiej Zmyły, oczywistej dla trzeźwych pod sufitem, w tym myślący bez potrzeby lektora mądrości. Niektórzy z krytyków Potockiego & Co. uciekli się do chwytów poniej pasa i do plugawstwa, więc dostali  “piękne za nadobne”. Listę krytyk agitacji za Potockim zamieszczę na dole wpisu gwoli przypomnienia.
Dziś umieściłem koment na wPrawo.pl pod artem Katarzyny TS nt. okradania Polaków z własności intelektualnej. Czy różni się Marcin Król od żydłactfa handlowego?

Tak trzymać Pani Katarzyno!
Obchodzi nas, bo gwałci żydłactfo nasze podstawowe prawa, traktuje jak karaluchy do rozgniatania, a w najlepszym wypadku — rabów za miskę ryżu toxycznego z Chin, które już osiodłali.
Kłania się obelżywy Marcin Król, pszyjaciel Jacka Międlara i stręczyciel chrabji Potockiego, agenturalnego rozwadniacza elektoratu narodowego i odurniacza:
https://piotrbein.net/2018/12/04/przydupas-ii-rp-chrabji-potockiego-marcin-krol-m-k-tv-polskadlapolaka-jaramjaram-ukradl-prace-andrzeja-szuberta-szczutego-przez-te-sama-agenture-co-zywi-krola-i-potockiego/
Tak to typowo ż-neoubecja, aby uwiarygodnić się niezdolna do jakiejkolwiek wartościowej pracy intelektualnej, kradnie i handluje owocem intelektualnym dysydentów, których nęka i nawet śmiertelnie grozi im (okradziony w tym przypadku Andrzej Szubert). Sam byłem w podobnej sytuacji dwukrotnie
1. Ok. 2000 r. wice-naczelny “Info nurtu” i “Wiru” (magazyny za Polską Racją Stanu wydawane w Toronto przez Krzycha Dzikowskiego) bezsilnie e-obserwowałem z Vancouveru zawłaszczenie magazynu, kont i list prenumerat, logo, numeru ISBN, dobrego imienia i dorobku… przez esbecję w osobie Bohdana Szewczyka, agenciury na Kanadę:
https://piotrbein.net/2010/01/05/przyszedl-kupiec-do-szewczyka/
2. Kilka lat temu WolnaPolska bezczelnie okradała mnie z najlepszych prac antyżydłackich jednocześnie kolportując neo-ubeckie porno na mnie (Szuberta i Marka Podleckiego):
https://piotrbein.net/2015/10/04/pravdomufcy-wolnapolska-zerzneli-prace-beina-kto-tak-robi-no-ktoz/
https://piotrbein.net/2013/10/30/wolnapolska-pl-wolna-dla-bigotow-i-mosiadziakow/
https://piotrbein.net/2016/02/12/46570/
https://piotrbein.net/2016/02/10/wolnapolska-bein-i-szubert-w-jednym-szeregu-z-otwarta-rzeczpospolita-atak-na-roberta-brzoze/

 
111111111111111111111111111111
Piotr Bein, 3.12.2018
Porównaj poniższą czytankę Marcina Króla z artykułem Andrzeja Szuberta. Król ukradł własność intelektualną Szubertowi! Tak robi Słowianin? To powinno wystarczyć lemingom, by dostrzec jak ich agentura robi w bambuko.
https://www.youtube.com/watch?v=qhBJhnkV04k
Na obronę Króla przed zarzutem plagiaryzmu mam taką hipotezę: prowadzący neo-ubecki (albo sam Chrabja) przysłał tekst, bez podpisu autora — ściśle tajne ze ściśle tajnej centrali 🙂 Wyćwiczony czytać mądrości kradzione swym ofiarom przez neo-ubecję, Król jak mógł najwierniej, tak odczytał… Zduraczeni i trolle na forum zapiali z zachwytu nad erudycją, ogładą, mądrością i skutecznością Króla.
Panie Marcinie Król, która opcja odpowiada Prawdzie — bezczelny plagiat, czy nieświadomy plagiat, bo skradziony tekst Szuberta przyszedł z centrali? Jeśli opcja 1, to jak dowiedział się Pan o artykule Szuberta?
Znamienna jest przerwa na początku czytanki Króla, gdy od min. 3:56 mówi:

Zapraszam Państwa do wysłuchania… uhhhm Krzysztof Karoń chciał zdyskredytować […]

Od słowa Karoń mamy czytankę, ze zmianą katodebil na katokretyn. Akapit po akapicie, Król zmienia jedynie pojedyncze słowa — łacinników na łacinniaków, a krystowierstwo na chrześcijaństwo. Po tym Król pomija cytat z Ibrahima ibn Jakuba i przekręca kniazini Drogomiry na kaźniny Dogmiry…  Borzywoj na Borzowuj lecz z zachowaniem szubertowej gwary okrzczony. Dalej,

 • zamiast Wielkomorawskiego skatoliczonegoWielkomorawieskiego skatoli… skato—liczonego
 • zamiast od Mojmirowiców od Mojmirowców 
 • w cytacie z Galla Anonima, zamiast szlachetnie urodzonymszlachcie urodzonym
 • ale klasyczne szubertowe I co załgana gnido Karoniu?  lektor już nie zdzierżył: No i co Panie Karoń?
 • po 3-kropku przerwanym linkiem do pracy Szuberta, lektor Król czyta c.d. akapitu zadowalająco, ale waha się na początku kolejnego akapitu, znów widząc slang gnida przed nazwiskiem Karoń
 • niewolnictwo kwitło nadal po owym domniemanym krzecie Mieszka wychodzi z ust Króla: niewolnictwo kwitło ponad owym domniemanym chrzcie Mieszka — tu należy się pochwała za poprawkę literówki krzecie :))
 • błędne językowo handlu krześcijańskimi niewolnikami sprzedawanych „poganom” Król “koryguje” na […] niewolnikami sprzedawanym “poganom”, a powinno być […] niewolnikami sprzedawanymi “poganom”
 • itd…

Przeżyjmy jeszcze raz udawanie czytanki własnego tekstu: od min. 9:06. Co jest wspólnego w “przejęzyczeniach” Króla? Za wyjątkiem kilku naturalnych potknięć, ww. dotyczą niezrozumienia tematu, terminów fachowych (historyczne nazwy własne), bądź gwary autora oryginału. To dowodzi, że nie Król jest autorem i nie czuje się swobodnie w temacie. Gdyby Król nagrał swą twarz i sylwetkę, język ciała ujawniłby sygnały od wytrawnego, zawodowego łgarza, jakim Król objawił się uprzednio, stręcząc Potockiego i atakując krytków szemranej chrabioskiej ferajny.
Czy ukradł świadomie czy przeczytał podesłany agenturalnie text — jest co najwyżej zżydłaconym “słowianinem” do rozbijania Polaków poprzez potockie itp. guvn pseudo-narodowe.
Na forum pod filmikiem, M. Król “tłumaczy się” z nieperfekcyjnej wymowy od lat dziecięcych. Gdyby tak było, Marcinek statystycznie robiłby błędy tak często w wyrazach pospolitych jak w fachowych, lecz tak nie jest  — CBDU plagiatu i wynikłego krętactwa w próbach przykrycia przestępstwa. Nikt go jednak nie złapał na żenującym przekręcaniu nazw własnych, świadczącym o ignorancji lektora. Ponadto, zgarnąwszy bez zmrużenia oka oklaski za prezentację i merytorykę, Król dokłada dokładną kopię zbioru biblijnych cytatów, jakie Szubert ma w swej pracy.  Publice pewnie szczęki opadły. Żeby tylko publiczka Króla nie mianowała swego guru na księdza buhaha
Bezceremonialna recytacja zerżniętej Prawdy mogła też mieć miejsce wcześniej w br., w czasie żydłackiej nagonki na Polaków “pomocników Hitlera”. Król zdumiał wtedy, bezbłędnie wymieniając sedno zmyły, coś w tym sensie: III Rzesza była reżimem Żydów syjonistycznych niemieckich, ze wsparciem  ż-banksterii i światowego syjonizmu, a Holokaust był również ich dziełem, w tym bratobójstwo Żydów w Szoa.
Zdębiałem: tak bym to sam wyraził… tak właśnie mówię, piszę na blogach od lat! Panie Marcinie, blagam, niech Pan powie, że to Pan sam wydumał i miał odwagę wyrazić publicznie, pliz!
Sedno niniejszej analizy włożyłem 3.12.2018 ok. godz. 21-ej czasu Vancouver (4.12.2018 ok. 6-ej rano czasu polskiego) z konta mej żony Iwony jako koment pod filmikiem Króla. Ban gwarantowany??? buhaha

https://piotrbein.net/2018/12/04/przydupas-ii-rp-chrabji-potockiego-marcin-krol-m-k-tv-polskadlapolaka-jaramjaram-ukradl-prace-andrzeja-szuberta-szczutego-przez-te-sama-agenture-co-zywi-krola-i-potockiego/

Panie Marcinie, zerżnął Pan od Szuberta, detale w linku – Piotr Bein, Grypa666

 
=============================================

[Dyskusja] Antyżydłacki Potocki zbawi naród, tylko który…

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/