Użytecznemu hasbarze nt. prowokacji w Cieśn. Kerczeńskiej

Ambroży Mejer: Taka jest reakcja w agresji zacietrzewionego chama idioty. Nie reaguję już na to. Coś go też zdenerwowało, wiadomo prawda w odzewie stylu tumultu agresji z zasad prawa talmudu. To też jest obraz cech tłumu gawiedzi naszego narodu w dominującej części wokół. Lud zwiedzony satanizmem zła poprawności spod znaku menory – wszystko się potwierdza i spełnia w przepowiedniach objawień świętych s. Faustyny, o. Pio i wielu innych w tym Ap oraz 3 TF. Sursum Corda Pozdrawiam – AM
Od: “Antoni Kosiba” Data: 7 gru 2018 12:20 Temat: Re: Rosja-Ukraina-Globalizm – propagandowy konflikt uczciwości
Do: “Ambroży Mejer”
WON!!!
.
PB: Panie Kosiba, Cieśn. Kerczeńska i wody wokół Krymu są terytorialnymi Rosji. Dotychczas nigdy nie było problemu dostać wstęp na M. Azowskie zgodnie z procedurą: wniosek o pozwolenie, wydanie wniosku, wpłynięcie statku, wszystko jedno czy handlowy czy marynarki wojennej.
Tym razem nie dość że pozwolenia na wpłynięcie nie było, to upadlińskie łajby przed prowokacją w Cieśninie Kercz drażniły ruską straż graniczną, napływając bez pozwolenia ni ostrzeżenia na wody terytorialne Krymu
Gdy znalazły się w Cieśn. Kerczeńskiej niebezpiecznie blisko nowego mostu z Rosji, nie odpowiadały na komunikaty straży granicznej. Normalne państwo unieszkodliwiłoby łajby obawiając się o bezpieczeństwo mostu. Rosja staranowała jedną łajbę i opanowała resztę.
Pana 1-sze zdanie świadczy o chamstwie, reszta o skrajnej ignorancji i wypraniu hasbarnym. Ciekawą masz pan wybiurczość szechterową: jak żydłackie wiadomości, to wierzy bez kwestionowania, a jak ruskie — to kłamstwo.
Na co pan czeka? Najamij się pan oliparchom kijowskim do Donbasu, obecnie do prowokacji w Mariupolu. Pomożesz pan w wybiurach parchy Prosieńki/Waltzmana = po to m.in. ta prowokacja. Jak zawsze przegra oliparchat i ich żydłaccy sponsorzy. Życzę powrotu w worze plastykowym, postawię świeczkę na grobie pana: zginął użyteczny idiota za żydłackie interesa. Tak chciałem dopisać na tablicy pamiątkowej wojaków kanadyjskich, poległych w żydowojnach z “terrorem islamskim” jak głosi tablica.
(p)ozdrowienia pod sufitem życzę użytecznemu idiocie żydłackiej propagandy
Piotr Bein
blogi Grypa666 i PiotrBein na WordPress.com
.
Ambroży Mejer:  Jesteś zniewolony tym kim jesteś – owszem tak, bynajmniej jesteś po stronie większości – to typowe do tego pokroju ludzi, jako cecha reakcji tłumu pod wpływem krzyku negatywnej emocji (scena z sądu nad Chrystusem też były gromadne okrzyki: „Ukrzyżuj Go”). Należysz co szczerze należy to uznać do bezwolnej gawiedzi co przyjmuje, na pewno nie świadomie, wszelką manipulacje propagandy poprawności ze źródeł globalnych ośrodków poza krajem, którym podlega politycznie panujący establishment spod znaku PO-PIS (UW-AWS) sterowany na prawach zasad talmudu – to typowa od nich reakcja, tumult działań i nienawiść. Dowiedz się o tym więcej ponownie, spróbuj jeszcze raz poznać jak jest co masz ode mnie – tam nie ma poglądów, są fakty i zasady, jako meritum przedmiotu podanej kwestii. Oczywiście jest to ostatni list ode mnie. Traktuj to za pomyłkę skierowanego na Ciebie skądś tam adresu. Pracuj nad sobą i walcz o siebie, aby nie popierać tych samych zawsze co nami sterują i spychają w otchłań niemocy i zatracenia w drodze do nikąd.
P.S. Załączam zdjęcie Guru zakulisowych  działań  od propagandy poprawności i naszych spolegliwych pieczętowanym tym samym zewsząd poprawnym znakiem w treści satanizmu i zniewolenia do stanu politowania rzucanych ze źródeł „Guru” podsuwanych standardowych od siebie inwektyw. Poglądy (wypociny) nie są ważne, są tylko do pośmiania – ważne są fakty i zasady, prawda. Amen

 – – – – – – – – –

From: Antoni Kosiba Sent: Saturday, December 01, 2018 12:10 PM To: Ambroży Mejer

Subject: Re: Rosja – Ukraina – UE – USA – globalna propaganda hochsztaplerów w Polsce – Prowokacja ku wojnie

Do cholery, nie pieprz durnot!

Rosyjskie okręty uderzyły w okręty ukraińskie i to na ukraińskich wodach terytorialnych. Widać na nagraniu.

To ty powielasz kłamstwa BARDZO podobne do tych sprzed 10 lat, kiedy moskalofile głosili, że to Gruzja zaatakowała Rosję – tyle, że ani jeden żołnierz gruziński nie znalazł się (no, chyba, że jako jeniec schwytany przez Rosjan) na terytorium Federacji Rosyjskiej. (Podobnie jak tzw. talibowie nie mogli zaatakować Wielkiej Brytanii w Afganistanie.)

Skoro Ukrainiec aresztowany przez moskali powiedział, że incydent był prowokacją przygotowana przez Ukrainę przeciwko Rosji, to NIE MA POWODU, aby mu wierzyć. On jest w rękach rosyjskich i mówi to, co mu kazali. Gdyby mówił cos innego, to w najlepszym razie to nie zostałoby upublicznione. Podobnie jak płk. Kukliński w wywiadzie dla paryskiej “Kultury” (1987) zawarł tam (pod koniec) pewne pro-Jaruzelskie tezy, bo znajdował się pod ochroną (a więc – kontrolą CIA) i mówił to, co Jankesi pozwolili (albo nakazali) jemu powiedzieć, a rząd USA w tym czasie już przygotowywał się do operacji zmiany układu sił między NATO i Układem Warszawskim, której elementami były przemiany w 1989 r. w Europie  środkowej (m. in. zaakceptowanie Jaruzela jako prezydenta PRL i potem RP, w co osobiście zaangażowali się w Warszawie prezydent USA i jego ambasador), zastępowanie dyktatu jałtańskiego (Roosevelt + Stalin w Jałcie) nowym dyktatem maltańskim (Bush senior + Gorbaczow na okręcie u brzegów Malty).

Jesteś sowieckim trollem! Jak ci nie wstyd?

Czy jesteś tak mało inteligentny, że nie rozumiesz, jaką rolę pełnisz? Czy może rozumiesz, ale liczysz na to, że odbiory twoich wypocin są nie dość sprytni, aby połapać się w tych rozpowszechnianych przez ciebie kłamstwach?

 – – – – – – – – –

sob., 1 gru 2018 o 09:27 Ambroży Mejer <[email protected]> napisał(a):

Jesteśmy świadkami toczącej się bałamutnej propagandy świata wokół Ukrainy i jej miejsca w Europie na tle wobec Rosji. Stan informacji globalnie jest kuriozalnie teraz fałszywy i rozwojowy co dalej w jej skutkach.

Obserwujemy rozkręcającą się machinę propagandy. Co do meritum, sprawa jest zupełnie jasna – Morze Azowskie do tej pory było wykorzystywane przez jednostki ukraińskie i nic się nie działo, wobec tego posłużono się prowokacją i wpłynięto na wody terytorialne Rosji, które Ukraina co prawda uznaje za swoje, bo chodzi o Krym, ale jakoś do tej pory tego nie czyniła; zatem cel prowokacyjny jest zupełnie oczywisty. W sytuacji konfliktu i odmiennego uznawania przynależności danych terytoriów albo uznaje się status quo, którego własnymi siłami nie można zmienić, a nikt z zewnątrz nie kwapi się do udzielenia realnego wsparcia albo prowokować, czyli nagle zachowywać się wbrew status quo, choćby żadne okoliczności tego nie uzasadniały. Jest to sytuacja analogiczna do ataku Gruzji na Abchazję i Osetię Płd w 2008 r., gdzie również istniało (i istnieje do dziś) określone status quo, którego nie był władny zmienić żadnym samodzielnym atakiem Saakaszwili – i to w czasie trwającej Olimpiady w Pekinie. Podejmując atak dokonał prowokacji, licząc być może na wsparcie USA (którego nie otrzymał). /…/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/