[Dyskusja] Patriotyzm, oxytocyna, koczowniki

Andrzej Szubert: patriotyzm

………………………………………………………….
PB: Dobre! bez jednej obelżywości!!! Andrzej Szubert at his best!

Też tę pieśń lubiłem, jest uroczysta i radosna, młodemu zapowiadała Życie ze wspaniałą Polką, zamiast Śmierci pod złamanym lodem Bałtyku za ż-masonerię w “Mazurku”. W PRL nasza armia potrafiła co nieco obronić, dziś to żałos.
W czasach II RP, globalna banksteria miała już plan rozwalać państwa narodowe, które dopiero co zmontowała żywiołami narodowo-wyzwoleńczymi w miejsce mocarstw i imperiów stojących na drodze do NWO — szukaj Strausz-Hupe tuNie zdziwiłbym się zatem, że uny “poprowadzili” rząd sanacyjny do wyboru “Mazurka” na przyszłe wś. II i III, też już wtedy zaplanowane, wg niektórych badaczy.
W PRL utwór Gałczyńskiego jako hymn mógłby zbyt upatriotycznić Polaków; staliby się jeszcze groźniejsi w przyszłości (tzn. dziś) kochając swą Ziemię Ojczystą jak żaden wonTuSSku czy JKM z Bruxelki. W Międzywojniu, gdyby doszło do sytuacji gospodarczej i społeczno-politycznej jak w PolExodusie popisdzielnym milionów Polaków — czy ówcześni Polacy tak masowo opuściliby Ziemię Ojców?
Za miłość do Ojczyzny odpowiada naturalny hormon oksytocyna — czy uny zmajstrowali nam coś w nim chemiczno-medycznie?
Jak zaszczepiają syjoniści chazarom miłość do ziemi Palestyńczyków, z których nawet nie pochodzą? Wyjechałem już laaata temu do Kanady, a jednak nie da się kochać obcej ziemi jak Ojczyzny. To musi być bardzo intensywna indoktrynacja od małego, zastępująca koczownikom przywiązanie do miejsca urodzenia np. w Polsce. A może niepojęte nam, bo oni to inny gatunek, z odmiennymi funkcjami ciała takimi jak hormony… tu może być coś na rzeczy, bo wojaki z nich kutasy fizycznie (niedołęgi do tego stopnia, że śmierć jednego zagraża wybiurowi Netanjahuja) i moralnie (strzelanie do kobiet i dzieci w Gazie).
.
Otylia Zigman: Przeczytam mail cały póżniej a teraz napiszę:

W Chicago królują chazary, od samego początku ich istnienia, wprowadził ich jako polskich patryjotów do tego bezrozumnego środowiska katolickiego,-Kościół, pod patronem Św. Jacka i wynajął Klubowi Gazety Polskiej pomieszczenia w szkole przy-
kościelnej! To jest ogromny budynek wybudowany prze Polaków, jak i Kościół Sw. Jacka, to krwawica tylko upośledzonych Polaków!!
W latach kiedy PiS był przy korycie, chazary okradły Polonię Chicago ze wszystkich wybudowanych budynków na terenie Chicago! Bardzo się z tym złodziejstwem spieszyli, a mnie w tamtym czasie nie było wolno wjeżdzać do Chicago, zastraszali i gonili mnie, cała zorganizowana mafia.
To był też okres prześladowania, mnie aż do końca 2012 roku. Budynki Kongrsu Poloni Amerykańskiej od dawna nie są polskie, jeden to wieżowiec 12-sto piętrowy, drugi dwu piętrowy; wydawnictwo Dziennika Związkowego. Wtedy już wiedziałam, iż następne pójdą Kościoły w ręce zbrodniarzy wszechczasów! Jest tych Kościołów mnogo, conajmniej 20.
Księża w nich oczywiście pochodzenia tego samego co wszyscy w Episkopacie! Czyli chazarskiego! A po co nam gojom cokolwiek, przecież żydowska religia daje nam wolność od własności, do których ma prawo żyd! A w zamian obiecane mamy NIEBO!! Tak niebo… Polaku dlaczego jesteś biedny? Bom ja głupi i skończenie durny! Wierzę we wszystko, co widzialne i niewidzialne i wszelkie baje wymyślone w celu przejęcia Polski i świata!!!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.