Która agentura wpływa na brytyjską politykę?

……………………………
PB: Znając modus operandi żydłackiej kliki globalnej, trudno przyjąć, że oliparchy wykonują polecenia Kremla (Putina), chyba że i on jest w tej paczce. Żydłactfo robi tylko i wyłącznie dla jednego szefa: banksterii. Wszystkie inne struktury żydłackie (wiele żydowskich i większość gojowskich) są tej hierarchii podporządkowane.
Widzę mariaż Kremla z oliparchami jako małżeństwo z wygody: ruscy nie potrafiliby prowadzić wielkich biznesów w globalnej sitwie ż-banksterskiej. Kreml zatem “steruje” oliparchami a oni Kremlem. Np. udział Rosji w ż-wojnach, choćby pozornie pod włos ż-banksterii, nakręca biznes żbrojeniówkom “amerykańskiej” jak i “rosyjskiej”. A lepszego biznesu nie masz nad straszaka wojną światową i wyścigiem zbrojeń…
Co Pan chciał powiedzieć z tą forsą? Jelity wszędzie napędza Mamon, także żądza władzy.
Mamona jest głównym tematem rozmów maluczkich na całym Żachodzie — zżydłacenie, zmaterializowanie gojów na smyczy konsumpcjonizmu. W Polin podobnie.
Więc to nie argument na uzasadnianie agentury “ruskiej” w W. Brytanii. Ponadto, żydosłużby “brytyjskie” (a one rządzą dla banksterii, podobnie jak “amerykańskie” w USraelu) niedopuściłyby dywersji przez wrażą razwiedkę. Musi zatem być swoja a nie ruska.

Piotr Bein Klasyczna zagrywka żydłacka: „Antyfaszyści” kontrolowani przez ż-globalistów kontra „narodowcy” kontrolowani przez syjonistów.
Jak mają goje wygrać, skoro obie strony „konfliktu” kontroluje żydłactfo…
Brexit zaczął się od manipulacji. Normalnie takich referendów nie wygrywa lud (tak jak nie wygrywa wyborów) — vide referenda ws. akcesji do UE i pozostania w niej. Szef firmy Cambridge Analytics, która wykorzystuje żniwa danych służb inwigilacyjnych, pochwalił się publicznie, że dzięki ich analizie psychologowie służb wymanipulowali głosowanie na Trumpa rzekomego narodowca, a w W. Brytanii — na Brexit. Żniwa danych w USA i W. Brytanii obejmują WSZYSTKICH obywateli, każdy ma e-teczkę zawierającą …5 tys. kategorii danych!
 Maksymilian To prawda, że społeczeństwo angielskie zostało zmanipulowane, także przez rosyjskich agentów wpływu, bo atak na angielski porządek prawny to też atak na największego sojusznika Stanów Zjednoczonych. Twardy Brexit nie wchodzi w grę, bo wtedy instytucje finansowe i giełda straciłyby dobre imię.
 Piotr Bein Przez rosyjskich agentów wpływu… — proszę podać konkrety. Myślałem, że to żydłaccy agenci wpływają: sraszenie ruskimi ubotami i przelotami, jakie normalnie robią armie Żachodu bez słowa w merdiach, otrucie Skripalów przez suszpy brytyjskie… Sojusznik USraela to też zżydłacone państwo — United Kingdom. Społeczeństwo brytyjskie jest takąże ofiarą żydłactfa co amerykańskie, niemieckie czy polskie.
 Maksymilian Rosyjscy miliarderzy, mają pieniądze dzięki przychylności Kremla i mają oni obowiązek realizować interesy rosyjskiej racji stanu. Kupują więc gazety, opłacają parlamentarzystów, partie. Mieszkają w apartamentach za 7 mln funtów i grają w tenisa z Borysem (ale nie Beckerem, tylko Johnsonem, tym od Brexitu). Nigdzie indziej jak w Anglii, pieniądze nie mają takiego znaczenia, jest to pierwszy i ostatni temat angielskich rozmów, kto, co i za ile kupił. Oligarchowie inwestują w politykę, i kształtują nastroje społeczne. A społeczeństwo brytyjskie jest jak pies pod stołem, wystarczy rzucić ochłap i jest już twoim najlepszym przyjacielem.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/