Na tropie syjonistycznej agentury w ruchu narodowym

PB: Co robił Zygmunt Miernik na manifie za uwolnieniem Poleszukowej?
Miernik (jak Kukiz) pajacował na Majdanie kijowskim. Czy był służbowym do majdanu w Polin? W każdym razie jego uwięzienie wyglądało grubymi nićmi.
Patrz również relacja Andrzeja Dziąby (NowaPolska) w punkcie 6.
Wspomniane tam wsparcie 43.329 zł dla Miernika zebrała sekta syjonisty chrześcijańskiego Chojeckiego, wspierana m.in. przez Macierewicza i syjonistyczną grupę terroru Betar Polin. Udział w tym brał Marian Kowalski, który za godzinkę ględzenia dziennie na IdźPodPrąd dostawał ok. 15 tys. zł miesięcznie od Chojeckiego.
.
Kici Kici KOCUR: „W obronę Basi Poleszuk zaangażowały się środowiska narodowe oraz niezależne media, w tym telewizja wrealu24”.

A gdzie są te „szlachetne” fundacje i stowarzyszenia jak obrońcy praw człowieka czy Amnesty International. To ich zasranym obowiązkiem jest walczyć w takich sprawach jak ta. Panu Bogu ducha winna Basia Poleszuk trafia do kicia a z ich strony cisza. A… zapomniałem, oni walczą o wolność dla islamskich terrorystów, muzułmańskich morderców, gwałcicieli, nożowników. Bardzo zabiegają o to aby muzułmanom włos z głowy nie spadł. Szczególnie zaangażowana w to jest Amnesty International. Pani Olimpio Bielecka można wiedzieć dlaczego nie ruszyła pani swojego śmierdzącego tyłka w sprawie Pani Basi? Bardzo o was było słychać na początku ubiegłego roku kiedy walczyliście o wolność dla tunezyjskiego mordercy z Ełku. A może trzeba zorganizować manifestację przed siedzibą tej instytucji przy ulicy Joachima Lelewela w Warszawie
.
Piotr Bein Racja! A gdzie organa państwowe takie jak Rzecznik Praw Obywatela? Gdzie bicz nad „niezawisłą” dintojrą? Gdzie minister niesprawiedliwości Ziobro?
Takie numery trza w zarodku wyłapywać i walić żydłactfo po mordzie patrząc aby tylko równo puchło.
Obecnie Alieksandr Haretski ma śledztwo za …uzdrawianie ludzi pod włos medycynie rockefellerowskiej. Tysiące przesłuchiwanych przez prokuraturę, węszą rzekome molestowanie sexualne pacjentów! Jak zwykle zarzuty tego, co sami dopuściliby się.
Tymczasem Paweł Bednarz z żelaznymi dowodami na handlarzy tysiącami polskich dzieci rocznie, nie może przebić się przez beton dintoryjno-rządowo-kościelny, skąd najwyższe ałtorytety uwiklane są w proceder pod Koszer Nostra, globalnej mafii nad mafiami w handlu żywym towarem, organami…
Sprawa śp. Magdaleny Żuk też zamieciona pod dywan, bo chodzi o mafie wrocławską i egipską, z Koszer Nostra na górze.

100% niewinny Dr Mateusz Piskorski już 3-ci rok kibluje bez wyroku…
Tymczasem agenciura żydłactfa, Zygmunt Miernik przychodzi wylewać krokodyle łzy, by uwiarygadniać się na nieszczęściu Poleszukowej.
.
Ada Mówi: Jakie to żałosne i wstrząsające, rzucić w bagno młodą, porządną dziewczynę za patriotyzm. Z jednej strony osadzona w więzieniu służyła ku zastraszeniu środowiska przed Marszem Niepodległości, z drugiej – jej zmieniony pobyt – w pobliżu tegoż Marszu w Warszawie miał być przyczynkiem do rozruchów… Wreszcie w grudniu Warszawska Prokuratura Okręgowa wniosła o dozór elektroniczny!

Osoba nie karana na podstawie jednostronnego oskarżenia ląduje z wyrokiem bezwzględnym w więzieniu! Nie będzie uniewinnienia, a jedynie dozór elektroniczny – czyli ” „winna” „!!!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/