Nasze narodowe bagienko… Raz zrobią dobrze, następnie gnój

Piotr Bein, 15.12.2018
Jacek Międlar broni się godnie i z honorem przed podłym oszkalowaniem, a Żebrowski, Olszański i Król zstąpili na dno w muł agenturalny.
Żebrowski z nienawiści i w odwecie Olszańskiemu postąpił jak gnojek a nie historyk-patriota. Za to, Olszański dołączył do potockiej agenciury neo-ubecji, Marcina Króla w biczowaniu Żebrowskiego za pomocą niewiadomego pochodzenia i znaczenia info z jakichś tajnych teczek. Przydupas neo-ubeckiego Potockiego, Król ma dostęp do których teczek? buhaha
Za durackie, wyssane z palca pomówienie typu „agent WSI” przez Patlewicza, Olszański ożydził tego skąd inąd rzetelnego historyka. Doszło niemal do mordobicia, w którym Patlewicz nie miałby szans z nadhormonalnym Olszańskim. Jako substytut bitki, Olszański wstrętnie się wywyższył nad niepełnosprawnym Patlewiczem. Jest filmik-dokument na ten temat, ale zgubiłem linka.
W niedawnej pyskówce ze słowianowiercą Andrzejem Szubertem o symbole słowiańskie na fladze Narodowego Frontu Polskiego, Olszański wyraził poparcie dla rebe Rydzyka, nuncjusza Sanhedrynu na Polin.
W sojuszu JKM i Piotrowskiego z RN, następuje przedwybiurcze kosmetyczne przemeblowanie z zachowaniem okupanckiej żydłackiej władzy. Piotrowski jest liderem partii Rydzyka, który popierał katastrofalną politykę PiSraelitów, np. tygodniówki Macierewicza/Singera, podżegacza do wojny z Rosją, który zmarnował 30 mld zł na szmelc ze żbrojeniówki USraela tzw. system rakietowy patry-jot.
Na nuncjusza Rydzyka rocznice zjeżdża się żydłactfio PiSu i zżydłacona hierarchia KK.
Takie oto nasze narodowe bagienko… Raz zrobią dobrze, następnie gnój.

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/