:)) Katarzyna TS z wPrawo.pl: Za demaskowanie fałszywej flagi w Sztrasburgu, Bein nadaje się do Tworek, a nie do dyskusji

Pani Katarzyno TS,
Czy odpowiada Pani ad hominem w imieniu Redaktora Naczelnego czy jako odpowiedzialna za kopię ze ściervomediów na temat, w którym ma Pani blade pojęcie?
Naczelny Jacek Międlar głosi, że publikując mierne teksty zaprasza debaty, a Pani je niegrzecznie odpycha, zapowiadając cenzurę. Tak dyskutują chrześcijanie spod hasła niesienia Prawdy na wPrawo.pl? Zespół wPrawo psuje witrynę, zamieszczając sieczkę bez kontr-komentu. Udowodniłem to wielokrotnie przy aprobacie użytkowników portalu.
Niekulturalny Pani koment nie zasługiwałby na ripostę, gdybym od początku nie łączył nadzieji patriotycznych z wPrawo Jacka Międlara. Nie zrezygnuję tylko dlatego, że nie wychowano Pani w odległości bezpiecznej od magla. Bo kandydatów na liderów ci u nas wielki niedostatek. Toteż Pani impertynencja spływa po mnie, przedkładam sprawy patriotyczne ponad ego.
Wiarygodność… Nie nadaję z Tworek (choć w dzisiejszej dobie takie insynuacje lepiej świadczą o osmarowanym niż smarującym), tylko z badań i obserwacji  (każdy sprawdzi), a krytyka polityki redakcyjnej jest uzasadniona. Niedorzeczna jest też pretensja o linki, skoro wstawiam rożne, a kiedy moje pasują, to takie. Składa się też tak, że nie ma zwięzłego naukowego udokumentowania globalnej kliki władzy żydłackiej poza moim.
Zatem Pani cenzura jest odruchem niezrównoważenia. Nie złamałem netykiety, której zresztą nie wywiesiliście. Sam sugerowałem, że wPrawo potrzebuje cenzury: komentów nie na temat, niegrzecznych, trollowych.
Na WordPress mam ZERO wynagrodzenia od kliknięć. Jeśli to Wam pomoże finansowo, to wykasujcie “obce” linki. W “odwecie” nie wykasuję Waszych, stanowią ok. połowę w każdym wpisie Grypa666, w tym niezrównane paszkwile Katarzyny TS na żydłactfo. Od początku pomagam Wam finansowo i linkowaniem, zgodnie z apelami Jacka Międlara. Zachęcam do wsparcia Was, wyróżniam w poczecie Ludzi Miesiąca. Jeśli macie lepsze metody, to nie mam nic przeciw.
Co ż-suszpy zrobiły ws. Międlar – Bein, udokumentowałem na bieżąco:
https://piotrbein.net/2017/11/27/papug-pl-zainwestowal-w-ks-miedlara-gnide-neo-ubecji-i-naganiacza-hasbary/:

[Kwiecień 2017] Blog Ks. Jacka Międlara zhakowali mosiadziaki/neo-ubecja… jednoczesna orgia mosiadziakuf u Grypy666

Żydłackie suszpy niezdołały skłócić Ks. Mięldara z P. Beinem


Chyba ma Pani materiał podłożony przez żydo-służby, bo w ww. nie ma chwalenia — ani się ani przez. Jest natomiast kupa nieporozumień i frustracji z przyczyny ingerencji mosiadziakuf w nasze blogi i pocztę, zakończona obopólnym zapewnieniem o dobrej woli i wzajemnym poparciu.
Mam nadzieję, że na zimno przetrawi Pani ponownie i zaczniemy rozmawiać jak dorośli.
Piotr Bein
………………………………………..

 1. Piotr Bein Mówi
  Wzór wzorcem i Panie Jezu Chryste zmiłuj się nad duszą Bartosza. ale…
  1. Co to za Polak za LGBT, jidysz i „światowością”. Obstawanie w tym garniturze za sprawą Palestyńczyków wskazuje na syjonizm Bartosza. Pełno takich srulowych wtyk wśród „lewaków”. Nie znam żadnego anty-syjonisty, co goniłby lewackie cipy i zachwycałby się językiem zniemczonych koczowników-pijawek jewropejskich, przepędzonych z Chazarii.
  2. Bartosz pracownik jewropejsatego PE. Portier, sprzątacz czy spec-zadania dla JKMów i wyższego kalibru? Globalista zżydłacony, w najlepszym przypadku — użyteczny idiota. W najgorszym — część zespołu mosiadowego „ataku terrorystycznego” przez islamistę z ISIS buhaha (patrz poniżej).
  3. Dostał typowo w głowę od „terrorysty”? Czy od snajpera z obstawy, bo wiedział za dużo o akcji? Jeśli tak, to przywleczony przezeń reporter włoski też jest frajer żydosłużb. Nie dowiemy się, czy Bartosza wykończyli „nasi” w szpitalu, czy dogorywal od celnego strzału suszpowego.
  Zespół wPrawo znów sknocił temat. Jest prowadzony czy naiwny wg żydłackiego matrixa dla gojów?
  1. Islamista Marokańczyk z tworu żydłackiego ISIS, z globalnym wsparciem, poparciem i ochroną izraelsko-żydłacko-„arabską” saudyjską… głównodowodzący ISIS, Al Baghdadi ze służb Izraela.
  2. Paryż klub Bataclan 2015 też akcja ż-suszp, „terror islamski”… Bardzo podejrzane „dowody” na wersję oficjalną — patrz blogi Grypa666 i PiotrBein na WordPress.com w tamtym czasie.
  3. Juda Obłuda zbiera plusy dodatnie pozytywne typując frajera czy srula Bartosza do medalu. Podbudowuje, podkręca tym żydłackaą narrację: broń się kto może przed muślimami. Ale Juda jednocześnie posłusznie wykonuje żydłacki plan ciapacenia Polaków i likwidacji ich etnicznie i kulturowo przez obcy element.
  4. Gdzie był Duda odznaczać śp. Magdalenę Żuk zabitą przez sitwę zlinkowaną do KoszerNostra a więc do szamba ż-saudyjskiego we Wrocku i w Egipcie?
  5. Gdzie był odznaczyć Polaka zakłutego za obronę swej polskiej dziewczyny przez muślimów, nasyłanych na zgubę Białych przez żydłactfo sorosowskie w realizacji ż-banksterskiego planu NWO? Nie po to pasował go KneSSet na PADa na seSSji wyjażdowej w Krakowie, żeby mącił w oficjalnej hasbarze dla gojów.
  Panie Naczelny Jacku Międlar. Nie potrzeba tu „dyskusji” z pónktuf widzenia, urabiacie widownię na żydłacką narrację, jak ściervomedia. Jak narodofcy Gadowski, Chojecki, Kowalski… Mam tylko cichą nadzieję, że z durnoty użytecznej.
  1. Katarzyna TS Mówi
   Panie Bein, wiarygodność Pana i Pańskich opinii jest żadna. Warto, żeby czytelnicy naszego portalu dowiedzieli się, że na swojej stronie publikował Pan listy pochwalne na swój temat rzekomo pisane do Pana przez Jacka Międlara. Po dementi ze strony Jacka i po wyśmianiu Pana urojeń przycichł Pan na jakiś czas, ale widzę, że znowu Pan się rozkręca. Wniosek? Chyba ma Pan coś nie tak z głową. Proszę zatem przestać zaśmiecać to forum swoimi pouczeniami wariata. Portal wPrawo.pl nie jest również miejscem, na którym będzie Pan promował swój portal załączając linki, które mają Panu nagonić czytelników. Do tej pory tolerowałam Pana bełkot w komentarzach, ale już dłużej nie będę. Może Pan to nazywać cenzurą. Mało mnie to wzrusza. Mogę dyskutować z różnymi ludźmi na różne tematy, ale Pan nadaje się do Tworek, a nie do dyskusji. Proszę poszukać sobie innego forum do swoich żałosnych wynurzeń.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/