Wszystkiego najlepszego naszym braciom Białorusinom! Będzie gdzie zwiewać dysydentom polskim

Piotr Bein, 17.12.2018
Współpraca Rosja – Białoruś od lat zmienia się w takt ż-nacisków na Świat Słowiański, Pani Katarzyno. Lud białoruski nie prosi się o zbliżenie do UE. Chyba że za lud brać V kolumnę Sorosa. Na pewno nie lud krymski ani donbaski. Nawet nie ukraiński, gdy hasbara zostawia go w spokoju.
Białoruś nie byłaby suwerenna bez sojuszu (dziś z Rosją, jutro z Chinami?). Białorusini coś z tego mają. Nie muszą rozglądać się za drugą ojczyzną. Białoruś i tak handluje z UE, zarabia na sankcjach Żachodu na Rosję. np. polskie jabłka upchniesz do Rosji przez Białoruś. Kraj geo-strategicznie ma niełatwą pozycję (gdzie my jesteśmy agresywni, nieprzyjaźni jak Niemcy do nas). Gra o swoje między Rosją a jewrounią, ostatnio z Chinami.
Łukaszenko utrzymuje suwerenność narodową, z bankiem białoruskim a nie żydziorskim. Dlatego wściekłe podchody żydłactfa Polin na zlecenie ż-globalistów, fałszywa flaga w metrze mińskim…
Polacy mają narzucony sojusz w-szawski z bruxelką i faszyngtonem. Kto chciałby sojuszu obronnego, gospodarczego i finansowego z Polin — upadłym państwem ogołoconym z majątku, armii, dumy i godności narodowej, perspektyw życia?
Polin pogłębia integracyje jewrounijną i ż-natowską, a Białoruś swoją na swoich warunkach. Przegrywa wyścigi o nośniki energii na korzyść oliparchów ruskich i USraelskich — gaz “amerykański” droższy od jamalskiego, katarczyk-oliparcha dostarcza nam ze skraplarni w St. Petersburgu. A naród oblizuje się z geszeftu z lokajem żydłactfa Trampkiem.
Rury i szlaki omijają Polin na drodze najkrótszej z Jamalu i Chin do UE. Wszyscy zarobią, tylko nie Polacy na tranzycie. Nie ma tańszych alternatyw na świecie. Bez ruskiego gazu na guziku pojeździcie a nie el-autach — wiatraki ich nie zasilą, a siłowni atomowych i wysypisk śmieci radioaktywnych z jewżopy i USraela nie chcemy! Upodlona Ukraina oliparchata dostaje w martwą strefę Czarnobyla odpady radioaktywne z USraela.
Wszyscy zarobią tylko nie Polacy na Szlagu-by-go-trafił Jeb-wabnym. Juda dupę nastawił na zalew chiński, a Macierewicz/Singer przepędził szerokotorowy wlot Szlagu do Łodzi.
Państwo upadłe i spodlone narodu zniewolonego jak rzadko w Europie, nie ma szans na samodzielną politykę i poważne sojusze suwerena. Wszystkiego najlepszego naszym braciom Białorusinom! Będzie gdzie zwiewać dysydentom polskim.
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/