Bramkowy Chomsky ma rację ws. Palestyńczyków, ale kryje Kurdów

PB: Chomsky MA rację ws. Palestyńczyków, tylko że podobnie korumpował grupy lewicowe z reputacją anty-wojenną, by je wykoleić na żydzizm za pomocą swego autorytetu, niezaprzaczalnego na innych działkach…

Anty-syjoniści od lat, niezmiennie analizują i diagnozują Chomsky’ego: bramkowy, dyżurny, niby przeciw syjonizmowi i globalizacji. Sam byłem jego fanem, np. w obronie Kurdów… aż wyszło, że żydłactfo steruje judaistycznymi itp. Kurdami w rozgrywkach bliskowsch. — przedtem w Turcji i Iraku, ostatnio w wojnie w Syrii.
Tacy jak Chomsky  wykrzywili lewicę zachodnią. Jedynie ostrzegam jak Razwiedka666 przykazała, nic więcej, zwłaszcza że w aktywizmie Zachodu i naszym są niepokojące oznaki coraz głębszej infiltracji podobnie jak przed laty na Zachodzie: od głowy ludzi rozsądnych. Podobnie działają lewicowiec Max Blumenthal z kolesiem koszernym: za Palestyńczykami: są zgodni z hasbarą przeciw Polakom-nazistom, których w br. podczas żydłackiej nagonki ws. ustawki o IPN przyrównali do neo-banderszczochów. Tacy przekabacili ideowych, uczciwych lewicowców przeciwnych np. wojnom USraela, na lemingów nie reagujących na te wojny tylko na podkładane poboczne barykady “zmagań” z prawicą, też pod kontrolą żydłactfa. Nie masz dziś od nich słowa np. o ludobójstwie USraela i “Arabii” Saudyjskiej w Jemenie. W tymże kiewrunku zmierza polski wyruch narodowy: ad infimnitum przekrzykiwanki z “lewakami”. Wystarczy kliknąć w jakimkolwiek wstępie Marcina Rolę wRealu24, poczytać Katarzynę TS na wPrawo albo posłuchać wrzasków “lewaków” i “prawaków” na manifach Jacka Międlara.  To są jeszcze nie całkiem zagospodarowani, w przeciwieństwie do posłów RN, działaczy partii Wolność ż-masona JKM i nowej partii rebe Rydzyka z pod-nuncjuszem Sanhedrynu, PiSraelitą Piotrowskim.
W czym krytyka pod adresem Chomsky’ego ws. Syrii, pióra Jay Tharappel doktoranta z Australii, prawdopodobnie marksisty (nie znam autora na tyle). Przekład:
‘Przerażeni na śmierć’: Kurdowie syryjscy czują się w pułapce pomiędzy groźbami Assada a Erdogana’ — nagłowek w izraelskiej gazecie Haaretz. 
Wielu lewicowców, w tym Chomsky, za autonomicznym tworem Rożawa (w płn. Syrii, większość kurdyjska), zgadza się, że nielegalna okupacja suwerennej Syrii przez wojska USA potrzebna jest do obrony “Kurdów”. Może tak jest bo nie mają pojęcia jak pragmatycznie Assad odniósł się do żądań i skarg Kurdów. Powszechne Jednostki Ochrony (YPG) chciały obywatelstwa dla 300 tys. bezpaństwowych Kurdów i Assad dał im to w 2011. Chcieli autonomii, Assad dał w lipcu 2012. W l. 1980 – 1998 Partia Robotników Kurdystanu bazująca w Turcji (PKK) ma gałąź YPG w Syrii z liderem Abdullahem Ocalan w Damaszku, skąd prowadzili secesyjne kampanie przeciw Turcji.
Ogólniej, czemu w umysłach lewicowców pro-Rożawa, Kurdowie są praktycznie jedynymi ofiarami islamizmu, których warto bronić? Bo to właśnie służy agendzie dzielenia Syrii. 
Dzielenie nie tylko Syrii nakreślił Odin Jinon w słynnym planie realizacji Wielkiego Izraela — przez rozgrywanie grup i sekt etniczno-religijnych. Wg Thierry Meyssana, Izrael popiera YPG: Thierry Meyssan: The unavowable project for a pseudo-Kurdistan  Gdyż przepędzając ISIS z płn. Syrii, Kurdowie ustanowią autonomię i przeprowadzą swoje czystki etniczne.
W ten stary żydłacki projekt angażuje się “państwa” gojów wg potrzeb. np. ww. Turcja krypto-żydłaka Erdogana, w 2015 Francja krypto-żydłaka Hollande, a obecnie Makarona, ktory przy okazji rzekomego wycofywania sił Trampka z Syrii zapowiedział, że żabojady zostają w Syrii aż zatłuką ostatniego ISISowca (Israeli Secret Intelligence Service):
Widać Kurdowie nie ufają pociskom francuskim — vide żenujący atak odwetu NATO za rzekome gazowanie przez Assada. Atak łatwiutko odparły systemy p-lot. Syrii udoskonalone z sowieckiej broni oraz ruska e-broń zagłuszająca systemy pocisków, samolotów, okrętów i ubotów NATO. Nowy pocisk francuski w ogóle nie zadziałał. 
Aj waj, Kurdy zwieją z Syrii… kto zajmie Rożawę dla W. Izraela? 
 
Kolonizacja płn. Syrii to stary projekt Izraela i USraela.  Przewiduje utworzenie tam niezależnego państwa, by kontrolować Syrię od północy, podobnie jak Izrael utworzył Sudan Płd. w 2011 dla kontroli nad Egiptem. W 2011, po przejęciu projektu przez Francję, Alain Juppé (Francja) i Ahmet Davutoglu (Turcja) podpisali tajny układ. Turcja przystała, że nowym państwem rządzić będzie mniejszość kurdyjska, a Ankarze wolno będzie wydalić PKK stamtąd, zapewniając panowanie Turcji nad Kurdami u siebie. W IX 2013 Pentagon opublikował nową mapę regionu: nowy emirat ISIS i nowy “Kurdystan” na arabskim terytorium Syrii. 
W reakcji na ofensywę Rosji na dżihadystów (X 2015), CIA utworzyło “Demokratyczne Siły Syrii” jako rzekomy sojusz Kurdów syryjskich z z “rebeliantami”, a naprawdę — YPG lojalne przedtem Damaszkowi i kilku Arabów na doczepkę.  Kurdowie syryjscy od razu zdecydowali kurdyzować płn. Syrię: zajmowali domy nie-Kurdów i wysyłali groźby do szkół nakazujące zastępowanie nauczycieli arabskich kurdyjskimi, importowanymi z Iraku i Turcji, używających alfabetu łacińskiego, nieznanego Arabom w Syrii jak i Kurdom. 
Większość arabska na tych terenach od tysięcy lat, zaprotestowała wraz z in. mniejszościami. W parę tygodni ruch oporu rozszedł się. Asyryjska mniejszość chrześcijańska zmobilizowała własną obronę. 
Historycznie tylko mała część płn.-wsch. Syrii jest kurdyjska. W odróżnieniu od Turcji, Syria uznaje równe prawa dla wszystkich swych obywateli. Toteż nie ma po co tworzyć niezależnego Kurdystanu w Syrii. Jeśli jednak nastąpiłoby to pod presją USA i Izraela, dałoby to dziesiątkom in. grup etnicznych i religijnych prawo żądania niezależności. Nowy “Kurdystan” na terenie arabskim otworzyłby konflikt podobny do tego w Palestynie. === koniec przekładu artu ===
Do tego ż-bigosu:
Mamy jak w banku, że globalna klika żydłacka (USrael i Izrael) nie zrezygnuje z W. Izraela. Do tego ż-bigosu dodam na okrasę — Wesołych Świąt z Syrii:
.
Andrzej Szubert: Za okulary przepraszam – sorry. Za Chomsky’ego nie – w sprawie traktowania Palestyńczyków przez Izrael ma rację. Co do jego domniemanej hipokryzji ws. Syrii – tekst jest po angielsku i go nie rozumiem. Ale gdyby nawet w tej sprawie się mylił (któż z nas nie popełnia błędów) ws. Palestyńczyków ma rację. Sam promujesz niejednego “patryjotę”, który obok patriotycznych treści plecie niewyobrażalne “hasbarskie” bzdury. Dlaczego ich traktujesz tak łaskawie, a Chomsky’ego tak surowo? Przykładaj do wszystkich tę samą miarkę.
Am Mi., 26. Dez. 2018 um 05:43 Uhr schrieb Piotr Bein <[email protected]>:
o wilku mowa…
być może Chomsky ma nową rolę do odegrania w JVP ==w takim przypadku i JVP zostałoby skorumpowane (zakładając że nie było przedtem)
pb
On Tuesday, December 25, 2018, 4:23:56 PM PST, Piotr Bein <[email protected]> wrote:
za okulary przeprosin nie będzie po słowiańsku w Szczodre Gody?
Chomsky’ego nie było w JVP gdy dostawałem biuletyn na serwer imag.net od nich do paru lat temu
od tamtej infiltracji serwera przez mosiad porzuciłem konto, nie zaprenumerowałem z nowego, bo i tak dostaję za dużo info, a wszędzie coraz większa infiltracja
czemu Chomsky nagle dołączył? JVP był od lat jedną z najlepszych żydowskich grup w USA w obronie Palestyńczyków, powinien był ich wesprzeć, może go przedtem odrzucili ze wzgl. jakie podalem
pb
On Tuesday, December 25, 2018, 6:47:16 AM PST, Andrzej Szubert:
Ja otrzymywałem już wcześnie meile od JVP sygnowane przez Chomsky’ego. A w tym ostatnim nie widzę nic judeocentrycznego, syjonistycznego ani hasbarskiego.
as

Am Di., 25. Dez. 2018 um 15:42 Uhr schrieb Piotr Bein:
pokićkały Ci się mejle, odpowiadam na to, co jest w wątku od Ciebie jak widać rozwinąwszy go:
A “boże narodzenie” to faktycznie święto żydowskie. Miało miejsce rzekomo w Betlejem, w Judei. Nie powiesz, że to nie ziemie żydowskie.
 
co do Chomsky’ego, już nie raz używano jego ałtorytetu judeocentryka do podpierania tego i tamtego
on nie należał do JVC przez cały ten okres, pierwszy raz go widzę w grupie
dziwne przetasowania pro-syjonistyczne zaszły również w ruchu BDS sankcji oddolnych przeciw Izraelowi z powodu zbrodni na Palestyńczykach
Chomsky taki inteligentny, a żydowojny o Wielki Izrael zwalał wyłącznie na wojny o ropę i gaz, podobnie jak Choussudovsky Żyd w Kanadzie
uscypek o okularach zbędny, trafisz na wroga to Ci da w dupę że się nie pozbierasz
pb
 
On Tuesday, December 25, 2018, 1:43:44 AM PST, Andrzej Szubert:
Wszędzie widzisz hasbarników Netanjahuja, Piotrusiu . Gdzie i co pisałem o “żydowskiej ziemi wokół Jerycha”?
Zmień okulary. Napisałem:
Akurat teraz w Betlejem krystowiercy świętują w „ziemi świętej” ich „boże narodzenie”. A tuż obok dogorywają Palestyńczycy...
Oraz:
Niech idzie w świat to, co Noam Chomsky mówi o losie Palestyńczyków, zgotowanym im przez Izrael.
 
Gdzie tu widzisz hasbarskość?
 
as

Am Di., 25. Dez. 2018 um 06:27 Uhr schrieb Piotr Bein:
Dzięki za przypomnienie 🙂
Nadajesz się na hasbarnika premiera Netanjahuja, Andrzej.
Byłem w Betlejem w 2006 r. na wycieczce rowerowej do Ziemi Świętej. Kilka km z Jerozolimy, tak jak przedtem z monastyru k. Jerycha: między murami “berlińskimi” z litego betonu i zasiekami, przebywszy przez punkty kontrolne z zaporami p-czołgowymi, wieżami strażniczymi z wycelowaną bronią maszynową…
Oficjalna pełna nazwa monastyru: Grecki Prawosławny Monastyr Św. Gerassimo na Pustyni Jordańskiej. Granica Izrael – Jordan na wschód od monastyru, na rzece Jordan, dokąd Gerassimo chodził z pustelni po wodę w towarzystwie lwa (którego oswoił i przygruchał wyciągając cierń z łapy).
Tyle o żydowskiej ziemi wokół Jerycha. Przed wyjazdem z Jerozolimy poradziłem się właściciela hotelu, inteligentnego Araba, jaką trasą dojechać do Egiptu i czy wytrzymam przez pustynię. Prawosławnemu, poradził jechać przez Zach. Brzeg, tj. Betlejem, dalej na płd. odbić do M. Martwego.  Odradził kontynuować do Egiptu pustynią. Wiedząc, że do monastyrów Egiptu wsch. dojazd jest przez większe pustynie — synajską, wschodnią, postanowiłem spróbować, dołożyłem parę butli na wodę, łącznie 6 L.
W trakcie rozmowy rozpostarłem oficjalną mapę drogową Izraela. On uśmiechnął się i wyjął mapę coś jak minuta 4 do 6:00 poniżej.
Betlejem to też Ziemia Palestyńska, w ostatkach jej obszarów wśród bezprawnej kolonizacji syjonistów w nielegalnym państwie Izrael.
Ziemia Semitów Palestyńczyków, kradziona krwawą przemocą syjonizmu Chazarów udających Semitów.
Betlejem leży na Zachodnim Brzegu, strzępie Autonomii Palestyńskiej w monstrum zbrodniczego zaboru żydłackiego, zwanego Izrael. Przed judaizmem, narodzeniem Chrystusa i konwersją na chrześcijaństwo, panowało tam ichnie pogaństwo, tak jak wśród naszych plemion przed-mieszkowskich: Canaan      History of Palestine
Te ziemie tak samo żydowskie jak wiara naszych przodków katolicka, a Lwów i Wilno polskie.
Ziemia kanaanejska, co najwyżej judejska. Kanaanejczycy to poganie przed przybyciem Hebrajczyków, którzy podlizali się Jahwe tak, że zrobił ich strasznymi mondrzejszymi od wszystkich nałokoło – Izraelitami, z pozwoleniem na to, czego trylionowa cząstka stawia nas przed dintojrą.
Żydowska ziemia dopiero  od czasów syjonizmu rotszyldowskiego 2 wieki temu. Przez wieki wszyscy Semici żyli tam jako tako w zgodzie — żydzi, chrześcijanie, muzułmanie,
Może więcej przepychanek i wędrówek ludów na Bliskim Wsch. z racji atrakcyjności osadniczej i życiowej wobec zamarzania Europy Płn. w okresach ochłodzenia.
Szczodrych Godów!
On Monday, December 24, 2018, 10:53:21 AM PST, Andrzej Szubert:
Piotrek, nie wiem czemu w sądzie nie wydano […] A “boże narodzenie” to faktycznie święto żydowskie. Miało miejsce rzekomo w Betlejem, w Judei. Nie powiesz, że to nie ziemie żydowskie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/