REWELCJA Imperium merdialne rebe Maciejczyka (Motion Media Production, Chicago)

.
PB:  Andrzej, Aleśmy agenturze pseudo-słowiańsko semi-polskiej w dupę dali…normalnie panika i rejwach hihihihi

Dziś pod Twym mejlem od Gronostajskiej plugastwo maciejki (3. bm. lub przed).  Wściekły do rozwolnienia odbyt w otworze gębowym, mózg w zwiędłym od viagry fiucie :)) Litanie “onaliz” inwentarza żywego i martwego “firmy”. Instrukcje prowadzącego odurnioną Gronostajską… od 6 lat (wg maciejki)  wiedziała w co się pcha narcystka, ale polityki nie rozumi. Pytam co ona rozumi poza fiutowaniem maciejki i adoratoruf :)) Zaczynają sami sypać na pytanie moje o skład osobowy i sponsorów słynnej 🙂 firmy buhaha
Mejle pod Gronostajską do Ciebie to kopalnia dla nas “szczurów” buhaha Rzuciłem ślepiem, w tym zakładki. Czy szajka maciejki jest poczytalna: Potocki, Trampek na CNN, współ-ludobójca w 5G Elon Musk (żydłak reklamuje w Haaretz szkolenia neo-betarowców i sajanów w Izraelu, tak jak żydłak Bill Gates!).
Wczoraj dr Ziemiński wściekły bezradny na zdemaskowanie bandy plagiatorskiej wzajemnej adoracji :))
On Wednesday, January 2, 2019, 2:23:21 PM PST, Paweł Ziemiński <[email protected]>:
Panie Bein,
na mojej  liście pozdrowień do moich słowiańskich przyjaciół pana nie umieszczałem, gdyż pan do tego kręgu nie należy. Jest pana zwyczajem i pana interlokutorów z grona wzajemnej adoracji, że bez zgody wielu osób dołączacie swoje adresy, aby dodawać sobie znaczenia szerokością odzewu na wasze ” spory, dialogi, alarmy i rankingi”. Jak to w pana zwyczaju – nim pan coś pomyśli lub przemyśli, to strzela pan jadem, swoją niczym nie uzasadnioną przemądrzałością i skłonnością do pouczania innych. Zapomina pan natomiast o swoim tupecie i przykrywającej kompleksy bucie. Mnie pan już dostatecznie tym znudził, ale czemu wychodzi pan na wody międzynarodowe z tą pana arogancją i tyka moich przyjaciół? Czyżby chciał pan utrwalać ten lansowany przez Żydów na Wschodzie ( w Rosji, Białorusi, Ukrainie ) stereotyp Polaka jako kłótliwego, agresywnego, zakompleksialca? Radzę panu schować się do szczurzej nory i obgryzać swój ponoć niestrawny szczurzy ogon, a mnie i moim słowiańskim przyjaciołom nie zawracać 4 liter, czyli jak jak się obrazowo mówi na Wschodzie : paszoł won w pizdu swołocz! I to by było tyle ze słowiańskiej ewangelii na początek roku. Bez odbioru!
Dał się Polak dr Z poznać na Wschodzie buhaha
Pod piękną skórką Gronostajskiej, rynsztok “słowiański” od przebierańców… im bardziej maciejka wali z górnego otworu, tym bardziej przyznaje się: geszefciarskie “pielgrzymki” katolickie, “misja” dla zborów wschodnich w USA (jakich!?) na zjeździe pan-słowiańskim w Rosji, wymienione oszustwo z aresztowaniem po powrocie stamtąd, powoływanie się na Trampka lokaja żydłactfa jako krewnego (w pitoleniu od rzeczy i służbie żydłactfu całkiem podobni), poparcie dla podobnego doń  Potockiego… Za każdym razem e-lista oburzona jest cuchnącymi jego wydalinami.
Włamaliśmy im się qrca do serwerów 🙂 Już nie do serwera dra Z, a do całego systemu włącznie z satelitą Motion Media Publication u Elona Muska :))
To jakiś pluton słowianoburczy, Hollyłut + Koszer Nostra… Klub pryków podstarzałych i kryzyśnikuf śred-wieku… blond “gwiazda” rozum w dolną pałę przemieszcza.
Oy vey niestarczy tytułów na Śmietniku Miesiąca :))

Śmietnik narodowy

Z-ca Syjonistycznego Premiera Netanjahu: wicepremier Gliński
Hagadowy Hasbarnik Holo-kozdu: dr Dariusz Libionka (Centrum Badań Holokaustu PAN)
Judasz za Resortowe Brzęczące: Adam Andruszkiewicz
Demoralizatorzy Polaków: Edward Maciejczyk (związany z Motion Media Production) i dr Paweł Ziemiński (WPS)
Pospolity Cham z Doktoratem: Dr Paweł Ziemiński (WPS)

Z uplasowaniem Gronostajskiej poczekam, daj jej więcej czasu :)) Serwery jej padły, a adminka z kodami wejścia — na urlopie na słowiańskich Karaibach fiuty czarnym małpom obciąga. Zatem nasze szczury zniweczą próby bogini słowiańskiej pozamiatania po plagiacie :))
Się nieźle wjebali. Maciejka umieścił jej pyszczek i dupkę na witrynie. Nie wiedziała na czym siedzi? — nie pisnęła w odpowiedzi, lecąc po ratunek do maciejki-daddy. Klucze dał innej prowadzonej (się mu zdarła czy zestarzała?). Rzuciła go dla murzyna, że  musimy czekać na dostęp admina do plagiatów? Taka bajka dla durackich gojów i inteligentnych 🙂 blondynek jak ww. maciejkowe imaginacje dla frajerów BUHAHA
Teraz wyjdzie, żeś sam ten plagiat im podłożył :))
Analne stadium rozwoju, niedowład starczy w branzlowaniu się fotkami wnuczek, imponowanie blondynkom zjudaizowanego dreamu stanem uwią… sorka posiadania (wątpię że swego). Zwiędła publicystyka na 25 tys. satelitów — w miejsce świetnego Maciejczyka ws. Jedwabnego itp. mamy chorego na fiucie i umyśle maciejkę i zakurzone produkcje współ-geszefciarzy: dra Ziemińskiego i Kosiura sprzed lat.
Publicystyka w imperium maciejki to hymn pochwalny dla żydłaka z uśmieszkiem dla gojów, Elona Muska. To promocja Potockiego super-agenta neo-ubecji oraz Trampka, hiper-agenta ż-banksterii, ż-korporacji, syjonu i rabinatu terroru talmudycznego — do rozwadniania narodowców w USA, a w Polin na takich periodyk.com w maciejkowym imperium. Kiedy ż-granty jak dla imperium rebe rydzyka, maciejko?
To są te wolne media obsługiwane 🙂 przez Gronostajską: Staramy się nie zaśmiecać internetu tanimi reklamami i groteskową publicystyką, bo szanujemy czas osób odwiedzających nasze strony internetowe. […] Szczególnie polecamy uwadze wolne media, które bez budżetu operacyjnego, oferują uczciwy serwis informacyjny  bez indoktrynacji i ukrytych manipulacji wynikających z potrzeb strategicznych sponsorów.
Nie wiemy jakich sponsorów mają, ale wszyćko możliwe od bogatych wujków — Trampka i Potockiego hihihi
Vismaya pisze w innym mejlu, że nie tak plagiat straszny jak kradzież życiorysu. Maciejkopodobna VolnaPlusqva dorobiła mi (i Tobie) ryja w neo-ubeckim porno-“życiorysie”, a moje przednie texty antyżydłackie opublikowali jak swoje. Podobieństwo do maciejkowej plugawej jaczejki jest purely coincidental :))
Toteż śmiało opisuj to szambo “słowiańskie”.
.
Andrzej Szubert: Pani Gronostajska. Dzisiaj świat jest rzeczywiście inny. Ludzie stają się coraz b. bezczelni. Np. przyłapani na kradzieży tekstów udają, że nic się nie stało. Nie odpowiedziała Pani nawet na mojego meila, w którym wykazałem, że reklamowana przez Panią strona  przywłaszczyła sobie fragmenty moich tekstów publikując je jak własne. A Pani nawet nie raczy mi odpowiedzieć.

Gdybym mieszkał w usraelu i podał Panią i maciejkę szikagowską na policję, prokuratura z urzędu wytoczyłaby wam proces za przywłaszczenie sobie cudzej pracy intelektualnej. I drogo by was to kosztowało. I w sumie na to zasługujecie – złodzieje cudzych tekstów.
Ale nie należę do tych, którzy złodziei idei ciągają po sądach. Ja zrobię to inaczej – po swojemu. Mam skany waszej strony ze skradzionymi tekstami. Opiszę sprawę u mnie na blogu z obszernym komentarzem. Informuję w tym miejscu, że i w usraelu mam stałych czytelników. Na wrzuconym skanie sama Pani może sprawdzić – w ub roku miałem z usraela 25 570 wejść na bloga. Przypuszczam że wielu z moich czytelników to krąg ludzi, do których i wy docieracie – fascynaci kulturą słowiańską. Niech się dowiedzą, jacy to wy jesteście “Słowianie” – złodzieje tekstów.
Jeden z kościelnych kronikarzy tak pisał o Słowianach:
“…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”
(Kronikarz biskupa Ottona Mistelbacha)
Natomiast wy postępujesie w myśl żydo-biblijnego “proroctwa”:
“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.” — Izajasza 61, 5-6
Odziewacie się w cudzą sławę, stroicie sią w cudze piórka. Eh – wy “Słowianie”…
I jeszcze na dole pisze u was (po angielsku) wszelkie prawa zastrzeżone. To jest już szczyt bezczelności – zastrzegać sobie wszelkie prawa do skradzionych tekstów.
Ma Pani jeszcze kilka dni czasu. Albo usuniecie moje teksty z waszej parcho-złodziejskiej strony, albo poda Pani na niej linki moich tekstów z których Pani korzystała. Inaczej z waszymi nazwiskami, Pani też, sprawę opiszę na blogu. Łącznie z tym jak maciejka chciał od Otylii wyłudzić kilka tysięcy dolarów na rzekomego prawnika, gdy rzekomo został “aresztowany”.
Sławy wam od tego nie przybędzie… Czas leci…
Bez wyrazów szacunku… — as
PS  Zainteresowanych odsyłam do mojego najnowszego tekstu, w którym zawodowego historyka rozjechałem na miazgę:
To samo zrobię z maciejką szikagowską…
.
Am Do., 3. Jan. 2019 um 18:43 Uhr schrieb Joanna Gronostajska <[email protected]>:
Szanowni Państwo, proszę mnie usunąć z tej listy, ponieważ ja nie mam nic wspólnego z polityką i nie przewiduję w przyszłości się w to bawić.

Poza tym, rozmawiałam dziś z Moniką która jako jedyna poza  Panem Olkiem jest odpowiedzialna za nasz jedyny serwer i pocztę telewizjachicago,
Oni wszyscy są obecnie daleko w terenie i nie lokalizują się przez internet. Wygląda na to że ktoś z “przyjaciół” włamał się na naszą pocztę i uprawia sabotaż naszym kosztem. W związku z tym w imieniu Moniki zgłosiłam sprawę do Gmail i poprosiłam o zablokowanie poczty oraz serwera mediapolonii..
Przepraszam w imieniu własnym i naszej ekipy i Przyjaciół. Wszystko wróci do normy w Maju 2019 r.
Na mojej stronie YouTube wraz z nowym filmem, zawieszę informację na temat nowych serwerów i adresów. Myślę że wszystko jeszcze w tym roku powróci do normy. Olka serwer www.periodyk.com będzie bez przerwy czynny ale tylko ze spontaniczną aktualizacją raz na miesiąc.
Pozdrawiam serdecznie  i życzę normalności w Nowym 2019 Roku.
Joanna Gronostajska.

 

On Thu, Jan 3, 2019 at 1:15 AM Alex Sobotka <[email protected]> wrote:
Pani Joanno, Gratulują zdania egzaminu i wytrwania pod naszą opieką niemal sześciu lat. Film jest znakomicie zrealizowany i jak na początek dostaje Pani 5+ Najpierw odniosę się do listu który Pani mi przesłała z koszernej poczty.
————————————————————
Radości w Nowym Roku 2019 życzy Polakom Semp szczurołap. Oby wszyscy prawdziwi Polacy i uczciwi przyjaciele Polaków, mieli tyle samo powodów do radości co ja i moja Słowiańska ekipa. Nadeszły lata prawdy i przełomu w świadomości na całej ziemi.
Kończy się epoka azjatyckiego bełkotu i sponsorów patologii społecznej. Wreszcie następuje powrót do Normalności co widzicie gołym okiem na You Tube  www.periodyk.com
Zobaczycie już niebawem nasze nowe serwery publicystyczne nad którymi pracowaliśmy niemal 2 dekady. Ruszamy nasz projekt od Przełomu letniego 2019 i przewidujemy zamknięcie całości w 2020 roku, który zamyka epokę żydowskiego kłamstwa i będzie powrotem do Normalności z podziałem na Człowiek i szczur.
Wraz za likwidacją azjatyckich szczurów, nastąpi śielanka na całej ziemi.
Szczęścia i Zdrowia życzy
Alexander
Ps. Droga Asiu, gratuluję premiery która zapowiada nowy Słowiański Talent Realizatorski.
Jesteśmy z Ciebie dumni , ale uważaj na azjatyckie szczury i kundle żeby Cię nie rozszarpały.
Scieżki dźwiękowe to prawdziwe cudo inżynierii dźwięku !!!( z ambience sound naliczyłem 5 śladów ) ale Twoja Słowiańska uroda,,,,😗😗😗😇😎 Cudo inżinierii genetycznej i wzorcowe Słowiańskie DNA.
Opolczyk z Beinem jak przystało na “Folskdojczów” na socjalu, walą sobie konia stopami i udają że z Tobą “tańczą”😂. Wiem jaki jest następny projekt, ale poczekam aż sama się pochwalisz kolejną pracą tym razem z cyklu “repartaż”
Nie przejmuj się azjatycką  krytyką bo ktoś kto codziennie w lustrze widzi parchatego szczura pofilcowanego jak worek mosznowy, nie zaakceptuje Słowiańskiego piękna. Nie wdawaj się w dyskusje i nie reaguj na warczenie wyliniałych, azjatyckich kundli, bo jest to odwieczna patologia mieszańców którzy nie znają własnego ojca. Zwykle zapłodnikiem takiego kundla był żydowski Gnom sklepikarz jebiący ich matki za pół kilo mąki. Swiadomość bycia nikim we współczesnym świecie, nie pozwala im na normalność, zatem warczą już nawet na własne odbicie w lustrze i szczekają na swój szczurzy ogon który nigdy nie stanie, bo kutasa nigdy nie mieli.
Etymologia nazwisk mówi sama za siebie, dlatego zmieniają nie tylko nazwiska ale i parchate życiorysy.
Zostaw mi kopanie tego azjatyckiego ścierwa,- to nie jest Twój poziom.
Nigdy nie otwieraj zbiorowej poczty bo zwykle koczuje tam stado wyliniałych azjatyckich szczurów.

——————————————————————————————————

Widzę że wszyscy się na mnie zafiksowaliście ale radzę ostrożność w formie autocenzury, co mi wolno to Wam nie wypada i niech tak pozostanie.
Teraz moja uwaga co do ataków na stronę www.mediapolonii.com
Nie wszyscy wiedzą że jest to jedyna obecie aktywna strona z naszych ok. 400 adresów i kilku serwerów które zostały nam zarekwirowane przez Policję po moim aresztowaniu. Strona w/w jest jedynym podmiotem zawieszonym na starym serwerze GD ponad 10 lat temu i od tego czasu spontanicznie aktualizowana tylko śladowo, bo nie było powodu do poważnych manewrów. Teraz kody do serwera posiada jedynie Sylwia która aktualnie pracuje i wypoczywa na Karaibach do marca 2019 .
Zatem informacje tam zawarte tylko przez zbieg okoliczności pozostają chwilowo zdeaktualizowane. Widoczne tam studio to głównie sprzęt z Eagle Arena TV 2004-2010 r. warty wówczas ok 1,7 miliona dolarów, bez samochodów i budynków. Oparty na Arriflex, Alexa RedOne Mysterium, i najwyższej jakości sprzęcie używanym wówczas do produkcji zarówno filmowej jak i telewizyjnej np. Sony CineAlta F 65 szt.2.
Studio telewizyjne pracujące na 16 kamerach połączonych systemem TRIAX i Octophonic Audio pokrywające 16 kanałami stereo kubaturę 100m/ 70 m / 12 m wystokości z możliwością pomieszczenia 5000 widzów. Są naoczni świadkowie którzy uczestniczyli w wielu medialnych projektach realizowanych w tym studio.
Oczywiście ZERO które nigdy nie widziało jednocześnie tysiąca dolarów, ma prawo bredzić i srać na największe arcydzieło medialne jaki kiedykolwiek należało do Polaków ( bez kredytu, oparte na własnej kasie ). Dzisiaj nie jest to istotne bo pracujemy na zupełnie innym sprzęcie o którym poinformujemy w odpowiednim czasie.
Co do poszczególnych stron na serwerze www.mediapolonii.com
To są za nie odpowiedzialni moi pracownicy i uczniowie których w sumie przewinęło się przez 15 lat dokładnie 328 osób m.i. Pani Joanna Gronostajska która jest pasjonatką Słowiańszczyzny i medycyny Naturalnej. Ponieważ ponad 25 lat prowadziłem forum Narodowe pod adresem suwerenność.com ( zarekwirowane przez władze po donosie.)
Na którym produkował się Opolczyk czyli A.Szubert, faktycznie po rozmowie z nim
( zawsze wszystko mam nagrane ) ustaliliśmy że Pani Joanna wybierze jakieś materiały do własnych serwerów które buduje na adresie www.slowianie.pro i www.slacicmatrix.com ( zamknięty czasowo)
Zatem faktycznie Joanna uczesniczyła w epizodzie którm teraz się jej odbiło, ponieważ ja ją do tego namówiłem pomimo że dobrze znałem Opolczyka i wiedziałem że jest takim “słowianinem” jak ja Chińczykiem. Joanna jak pamiętam natychmiast ocenzurowała azjatycki bełkot i pozostawiła jedynie kilka wątków przez grzeczność i wzgląd na fakt że ja współpracowałem z Opolczykiem .
Przyznam że Opolczyk wówczas był liderem na forach i doskonale się nadawał do rozpędzenia forum suwerenność.com więc dałem mu możliwość “gwiazdowania” do czasu aż dopadła go demencja starcza i zaczął kopać moich przyjaciół Polaków.
Wybitnych Polskich Intelektualistów skupionych wokół WPS zaczął mieszać z błotem i nie pozostawił mi nic innego jak kop w dupę podobnie zresztą jak z innych form blogów  którymi zawiaduję. Kiedyś im się przyglądałem przez moje specjalne okulary i widziałem jak w jarmułkach grasowali w jakiej socjalnej piwnicy w Faterlandzie i z tego co wiem do dziś nic się nie zmieniło, bo jedyne co osiągnęli to jest wiek emerytalny.
Blogi większości koszenrych bajkopisarzy oscylują w okolicy 50 osób w tym nie więcej jak 3 Polaków którzy czasem tam zabłądzą i czytają byle co z nudów albo dla jaj.
Faktem też  jest że jak prowadziliśmy radio w Chicago , to czasem nagrywałem Opolczyka do emisji w eter, ale nigdy nie zaryzykowałem wpuszczenia go na żywca, bo szanuję moich słuchaczy i telewidzów. Podobnie zrobiła Joanna która po dwóch zdaniach zamienionych ze “słowianinem” opolczykiem, przestała go traktować poważnie bo odpowiadał “słowiance” która bezcześci Polską kulturę wykorzystując naiwne piękne Polki do parodii słowiańszczyzny.
https://youtu.be/0trwO1xbv6E  Ilość odwiedzin świadczy o kondycji umysłowej  współczesnych Polaków zaćmionych długimi nosami i szczurzymi pyskami lansowanych “gwiazdorów”.
W Nowym Roku 2019 mam zamiar ponownie uruchomiś forum i dam wam możliwość “pogwiazdowania” żeby nabić licznik i wiem że Opolczyk wskoczy tam jako jeden z pierwszych pod zmienionym avatarem żeby pluć na Polaków i Kościół Katolicki, bo tylko to potrafi poza waleniem konia na widok prawdziwych Słowianek.
Pozdrawiam Polaków
Ostrzegałem Polaków że nie wszyscy piszący w polskim języku są Polakami tak jak nie wszystkie szczury z kurnika są kogutami😛
Panie Pawle, piotruś zero, nie jest godzien Pana uwagi, chyba że robi Pan sparing z pejsatym pojebem tak jak ja😂
Dla mnie jest to rutyna, bo zawsze na kilka ruchów do przedu przewiduję reakcję tych “blogierów” którzy dla podbicia licznika sami sobie srają na puste łby i udają większych błaznów niż faktycznie są.
piotruś zero usiłuje rozpędzić swoją gównianą stronę o patologicznej nazwie “rypa…” czy coś tam, a ja dawno proponowałem mu żeby nazwał się “pojeb666” to zwiększył by odwiedzalność takich badaczy jak ja💏 którzy usiłują zlokalizować cięgle przesuwające się w dół syjonistyczne dno. Intrygi żydowskich kundli zawsze kończyły się zamiataniem spokojnych żydów którzy właśnie z powodu piotrusiów i innych opolczyków cierpieli wygnania i inne zamiatanie.
Nie są to groźni żydzi, ale pod warunkiem że nie podszywają się pod “polaków” bo wówczas ściągają gniew na swioch  pobratymców.
Jestem pewien że wszyscy Słowianie z tej listy , traktują ich tak samo jak ja tzn. “poważnie z chujem rozmawiam tylko w trakcie szczania”💩😁 Mimo wszystko przepraszam za samego siebie, że moje kopanie azjatyckiego ścierwa chlapie na całą listę adresową z której jeden z pejsatych proKURWAtorów podobno przekazał sanhedrynowi do analizy, na co sram noworoczną kupą💩.
Musicie mi to wybaczyć ale to już jest przedostatni list przed wyjazdem na kilka miesięcy.
Raz jeszcze gratuluję premiery Joannie Gronostajskiej i proponuję powrót w amerykańskie środowisko, bo azjatyckie szczury nie dadzą spokoju. Zatem radzę izolację i pisanie wyłącznie wśród Polaków z listy studyjnej😎
Polacam fajny film o tym jak koczujący żydzi w czapkach “świętych mikołajów”, intrygowali pomiędzy Polakami i Rosjanami. Dobrze że te piękne czasy facetów z jajami się jeszcze nie skończyły,..😇
————————————————————————————————————–
Teraz list od mojego kumpla w Wojska, który odpisuje fareajerowi z “polin” któremu Syjoniści mają strzelać nad grobem za likwidację Polski.
—————————————————————————————————————
[email protected],
 

Reminiscencje “antysemity”, czyli dialog z azjatyckimi kurwami.
Przełom Zimowy, zawsze nastraja Słowian do wspomnień o tym co było i analizy błędów z minionego roku.
Planować przyszłości nie możemy bo od wieków nasza przyszłość jest zdalnie sterowana kabałą a nasi przodkowie nie pozostawili po sobie nic poza żydowiskimi przykazaniami i bajkami o “narodach wysranych” których umiłował masowy morderca Słowian parchaty Lucyfer Jahwe ukryty za ścianą płaczu w Jerozolimie
Azjaci nie mają wspomnień bo nie mają Duszy a zatem nie mają możliwości abstrakcyjnej analizy własnego życia w czasie i przestrzeni.
Zajmują się bajkopisarstwem i pierdoleniem farmazonów w celu wyjebania goja bo niczego innego nie potrafią poza jebaniem innych.
Narzędziem jest kabała o której paradoksalnie dowiedziałem się dopiero przed dwoma tygodniami, dotychczas nie zagłębiałem się w meritum bo myślałem że są to jakieś wróżby nie warte mojej uwagi. Natychmiast po ogólnym wtopieniu się w lekturę kabały na Wiki, zrozumiałem potęgę szkoły jebania Gojów i powód klęski Słowian którym przodkowie nie pozostawili po sobie żadnych wskazówek jak się bronić przed “dialogiem” z koczującymi kurwami.
Teraz staram się lepiej zrozumieć koczującą pandemię w celu opracowania strategii walki o Suwerenną Polskę.
Ostatnio mam nieograniczone możliwości obserwacji z bliska “też ludzi” z którymi spędzałem praktycznie cały czas z racji funkcji
jaką mi przypisano po wybawieniu z pierdla. Mieszkałem w miasteczku wojskowym, na terenie strzeżonego ośrodka opieki społecznej
dla weteranów i tu miałem możliwość obserwacji ludzi których dotychczas znałem jedynie z opowieści lub kopania na forach.
Wydaje mi się że zaczynam rozumieć sedno tragedii mojej Ojczyzny które leży w “dialogu” czyli monotematycznej dyskusji z kurwami,
gdzie prawo głosu ma jedynie ta druga strona która ma monopol na pierdolenie głupot, bo riposta prawdą jest zakazana tzw. “prawem” czyli współczesnymi “testamentami” wytrzepanymi z azjatyckich kutasów i opracowanymi dla kompletnego spacyfikowania Słowian.
Ponieważ jestem już spakowany do wyjazdu, zaprosiłem 27 rezydentów ośrodka na pożegnalną imprezę którą nagrałem sobie na pamiątkę.. Spodziewałem się sensacyjnych odkryć bo dotychczas nie prowadziłem poważnej dyskusji z kolorowymi a przebywając pomiędzy nimi automatycznie ocierałem się o unikalne tematy tabu krążące w środowisku weteranów z różnych Wojen.
Wodzirejami przy stole byli typowi żydzi którym sekundowali murzyni na przemian z arabami i innymi koczownikami, wszystko okraszone
“świętymi pismami” i wersetami z kilku źródeł od allaha po jahwe i inne twory patologicznej wyobraźni. O Perunie i Swarogu nikt nie słyszał a zatem się mnie nie bali bo uważali mnie za zniewolonego chrześcijanina na kolanach, którego żydzi ciągną na smyczy😇
Polacy ciągle wybaczają, pomagają, giną za waszą wolność, ratują żydów bo są wierzą w bajki, pełzają na kolanach i prowadzą dialog jednocześnie spowiadając się przed pedałami w czarnych sukienkach jak przystało na kompletnych pojebów, zamiast lać po ryju okupacyjną swołocz. Pozbawiono nas identyfikacji Narodowej jak Białe nic na smyczy Watykanu i Syjonistów w drodze do rzeźni.
Perełka socjologiczna albowiem w tym tyglu wielorasowym, odkryłem że nie mam nic do powiedzenia pomimo faktu że to ja byłem gospodarzem i jedynym sponsorem całej imprezy. Chciałem “zaświecić mózgiem” ale brak mediów, literatury Słowian i osrana przez żydów historia Europy, spowodowały że było mi wstyd za moich wyjebanych od tylca przodków którzy żydom w zamian za “niebo” oddali ziemię. Słowianie w Ameryce kojarzą się z niewolnikami na co wskazuje etymologia hasła “slavic”  – slave- niewolnik.
Podobnie jak Indianie żyjący dziś w rezerwatach z “krzyżacką owczarnią” na środku wioski i wytatuowanym na plecach krzyżem.
Wszyscy chcieli być mili dla “sponsora” ale ja poza korytem nie miałem im nic do zaoferowania z historii słowiańskich klęsk mojej Ojczyzny którą od wieków mordowali Azjaci i kolorowi koczownicy z żydami na czele.
Azjaci odnosili się do biblii i koranu, cytowali z pamięci co im rzekomo powiedział ich “bóg” a ja siedziałem jak chuj na weselu bo mam świadomość że Słowian po wymordowaniu inteligencji sprzedawano jak Murzynów na azjatyckich targach niewolników a przekazywaną z pokolenia na pokolenie kulturę Słowian, zamieniono na azjatyckie dyrdymały zwane “cywilizacją łacińską” opartą o wytrzepane z chuja “testamenty żydowskie ” i “dialog” z okupantami czyli nadstawianiem dupy za frajer w zamian za “raj” który zobaczycie jak świnia niebo.
Zdegustowany brakiem argumentów wczytałem się ponownie w kabałę i tu Duch mi podpowiedział że nie musimy się wysilać na pisanie nowej konstytucji, bo tak jak Sztolcmanowi żydzi z NYC, w 1997 roku tak samo nam konstytucję napisali wcześniej żydzi z israela.
Wystarczy talmud przerobić na język polski i zamienić słowo żyd na Polak a goj na żyd i reszta pójdzie jak po maśle.
Perun mówi, ” Jak Polak wyjebie żyda ,- to bardzo dobrze ” – ” Jak żyd oszuka Polaka to należy go rozdeptać jak azjatyckiego szczura”
i za to od naszego Boga, dostaniemy punkty kredytowe na dalszą drogę itd.itp. Wspaniałomyślnie można zostawić naukę Syna Słowianina i Palestynki, który pomimo żydowskiej indoktrynacji, obudził się z azjatyckiej hipnozy, nazwał żydów “dziećmi diabła ” I “Plemieniem żmijowym” Rozpierdolił synagogę szatana i wyjebał biznesmenów na zbity pysk, za co żydzi go zabili na krzyżu i skazali na kąpiel w kotle z wrzącymi fekaliami ,- powinni teraz zapłacić za tą zbrodnię.
Zamiast “starego testament” proponuję naukę historii Słowian, na wszystkich poziomach edukacji😎
Zatem wszystko mamy gotowe do nowej gry o Polskę Suwerenną tzn. konstytucję i religię a więc do roboty Panowie Polacy, a za kilka lat będziemy Suwerenni we własnej Ojczyźnie Polsce. Do zdewociałych samic się nie odnoszę bo im już nic nie pomoże.
Pozdrawiam Polaków i życzę poczucia humoru w Nowym 2019 Roku bo będzie to rok przełomowy w świadomości Polaków przybitych do azjatyckiego krzyża. Proszę Was Rodacy, tylko nie dajcie się sprowokować do otwartej konfrontacji bo wybiją nas do reszty.
Należy udawać przygłupa bo jest to sezon polowań na Słowiańską Inteligencję zapoczątkowany przez syna kurwy i rabina , Jakuba Bermana i kontynuowany przez azjatyckie kundle koczujące w Europie. Musimy przejść do podziemia, nie używać prawdziwych lokalizatorów, używać “Safe IP” i musimy być przykładem dla młodych pokoleń Polaków, którzy wygnani przez Syjonistów na banicję obserwują nas z daleka. Nasze fora, blogi i inne media można porównać do sikania na ocean w którym lustro wody nigdy się nie podniesie a z pozycji na kolanach, osikamy samych siebie. Kupcie sobie tablet lub komórkę na kartę z internetem i zarejestrujcie na słupa. Przy zakupach nikt nie pyta o prawdę tylko o kasę, Następnie przez Wi-fi ( bary, hotele, centra handlowe itp, ) uważajcie na kamery, skanery i inne systemy inwigilacji, wchodźcie do sieci i piszcie prawdę. Przyjdzie czas że zlokalizujemy wszystkich wrogów Polski Suwerennej którzy chcą “otwierać drzwi Polskiego Domu” dla azjatyckich koczowników.  Podmiotowość człowieka to Suwerenna Dusza uczciwa wobec naszych protoplastów i Bogów, którzy czekają na naszą pomoc. Człowiek na kolanach jest pospolitym gojem dla samego siebie i dopuki się nie podniesie, nie zdobędzie podmiotowości Homo Sapiens.
Cięgle mam przed oczami pomnik pedała Mieszko Pierwszego który klęczy przed skurwysynem w czapce “świętego mikołaja” i hańbi Naród Słowiański. Wstań i walcz, jak nie potrafisz sam to wybierz do walki podobne Duchy albo czekaj na odpowiedni moment do ataku.
Zostałeś stworzony nie po to żeby klęczeć pojebany cymbale, walcz o swoje prawa na ziemi a po śmierci zasłużysz na szacunek dla następnych pokoleń i dla własnej Duszy która powróci na ziemię w nowej postaci, wówczas się okaże kim byłeś, Człowiekiem czy gojem.
Walcz o prawa dla Rodziny i Rodaków według Słowiańskiej zasady Władzy Ojcowskiej  (Patria Potestas) bo najmądrzejsi w Narodzie mają sprawować władzę a nie koczujące ścierwo azjatyckie które zainstalowali śmiertelni wrogowie Twojej Ojczyzny.
Demokrację podobnie jak religie i partie, wymyślono dla spacyfikowania bezmyślnych przygłupów wierzących w bajki o “równości”.
Spójż wokół siebie i wybieraj zgodnie z własnym Duchem, jak jesteś żydem albo innym koczownikiem to odpierdol się od Polaków i wal łbem w ścianę płaczu i uprawiaj żydowskie gusła ( kabała) aż skurwysyn Jahwe cię usłyszy. Jeśli odkrywasz w sobie Suwerennego Ducha Słowian to walcz z Azjatami i koczownikami bez względu na to czy twoje Słowiańskie DNA jest czyste czy przez wieki wymieszane bo Duch jest czysty i jak o niego zadbasz uczyni cuda dla Słowiańszczyzny. Są na tej liście adresowej jednostki z honorem ale zindoktrynowane żydowskim sytstemem skurwysyńskich wartości jak kiedyś Syn Słowianina i Palestynki Jezus Chrystus.
Odkryjcie w sobie Słowiańskiego Ducha i wypierdolcie na zbity pysk “biznessmenów” , zburzcie ten azjatycki system a w trzy dni powstanie nowy “kościół” bez murów, obrazów i świecidełak , Kościół w którym nie musicie klęczeć przed pedałami i płacić za wiarę.
Kościół Suwerennych Homo Sapiens bez pastuchów i “świętych mikołajów” czyli oparty wyłącznie na własnej Duszy która czuje i rozumie zarówno dobro jak i zło obecne w Układzie Słonecznym i widoczne gołym okiem bez podszeptów parchatych kaznodziejów.
W dobie DNA nie ukryjesz swego pochodzenia ale antropologia kognitywna perfekcyjnie definiuje Duszę którą w sobie nosisz.
Jesteś dobrym i uczciwym człowiekiem to nie udawaj koniunkturalnie ( dla korzyści materialnych) azjatyckiego skurwysyna. Bądź sobą a zobaczysz że osiągniesz wszystko jeszcze podczas tego życia, bo stosując zasady solarne sam dla siebie jesteś Bogiem i nie musisz przed nikim i niczym klęczeć.
Tym listem żegnam się z państwem licząc na przebudzenie Słowiańskiego Ducha do walki o Suwerenną Polskę.
  Pozdrawiam
Olek Sosnowski
Ps. Teraz mam prośbę do Pana Michała Jarzyńskiego.
Ponieważ załączony do tej poczty list jest ściśle tajny, proszę włożyć watę do uszu i poprawić błędy bo niestety żydom nie udało się mnie “wykształcić” a jak przystało na Poganina, zawsze koncentruję się na treści i pierdolę formę.
List jest tylko dla Para, reszta ma zakaz czytania przed ocenzurowaniem przez Mistrza Jarzyńskiego😎
Kiedyś jak dotrę do internetu gdzieś w bezpiecznym miejscu, to sprawdzę pocztę i wówczas wyślę ten poprawiony przez Pana  list do właściwego adresata, którym jest pewien parchaty “Zuch” któremu mają strzelać patelnie (or something) nad grobem za to że prowadzi “dialog” z azjatyckim okupantem.😱

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/