[Dyskusja] Rośnie agenturalna koalicja RN do PE — Nie wszystko złoto co się świeci

Piotr Bein Nie wszystko złoto, co… Gadowski to pro-syjonista, podobnie jak Chojecki. Obaj mają spore sekty, ciaćki się sypią. Gad czaruje filmami z prześladowań chrześicjan na Bliskim Wsch. a główną ofiarą są tam muzułmanie — to ci dopiero obiektywizm śletczy! Agenda syjonistyczna: nakręcać hejt do muzułamanów, m.in. milcząc o ich genocydzie w okupowanej Palestynie i dalej w regionie, teraz w Syrii i Iraku.
Obaj mogą mieć bliskie związki z mosadem poprzez Betar Polin… Organizacja o okropnej tradycji terroru — zabijali swoich jak i Arabów by napędzać osadnictwo w Palestynie przed 1948… Z takich tworzono Irgun itp. organizacje żydłackiego terroru, z których wyrósł IDF (snajperzy celujący do bezbronnych kobiet i dzieci w Palestynie). Kto wie czy nie Betar Polin także w prowokacji ubeckiej po II wś. pn. „pogrom” Kielce. Na pewno w Iraku po II wś. w tymże celu. Kończę artykuł naukowy, wkrótce link (jeśli Katarzyna TS pozwoli :)))
Gad kato-syjonista, a Ch syjo-chrześcijanin (fundamentalista w USA). Gad w jednej z tygodniówek powiedział, że podziwia i popiera syjonizm Izraela, a w drugiej hejtersko jak hasbara przykazała, że mamy natychmiast lecieć wojować z Rosją. Aż opanowany Maciej Maciak fqrvu dostał na Gada 🙂
Ch&K zebrali od swoich frajerów (i od samego Antka?) 50 kół na agenciurę neo-ubecji, Zygmę Miernika „ofiarę systemu” Sekta lubelska też napędzała (i Ch nadal to robi) do wojny z „imperialną” :)) Rosją.
Martwi mnie przystąpienie Brauna (setki tys. zwolenników?) do koalicji RN/Wolność, która wygląda mi na próbę rozwodnienia resztkówki narodowej i przekierowanie na tory syjonistyczne (w odróżnieniu od „globalistycznej” ideologii lewaków).
Panu Jackowi Międlarowi czas założyć jakieś „stowarzyszonko” i stanąć na czele, odbije niezadowolonych z Brauna młodych narodowych katolików z rozumem, gdy okaże się jaki Braun błąd popełnił dołączając do „koalicji”.
Czemu myślę tak o Polexicie-zmyłce:
– zrobili dokładnie tak w W. Brytanii, USA, Kanadzie, Francji i prawie całym Zachodzie
– Polexit to kit dla naiwnych — państwo upadłe niepoważne jak Polin nie ma szans się wyrwać bo rządzą żydłaki i nawet gdyby to nie mamy narzędzi (własny pieniądz, silny sojusznik (Węgry to też zmyła), samowystarczalność, armia i służby, wysokie uświadomienie i moralność większości społeczeństwa (coraz mniejsza szansa przy duraczeniu i nachoćctwie)…
Koalicja czy nie w marionetkowym PE, (p)osłowie narodowi będą tam pociągani za sznurki, bez czasu przeczytania nawet nad czym głosują, głosy liczy na oko zawieduszczij (reportaż Red. Korczarowskiego). JKM doskonale top zna, nic nie zdziałał przeciw. Podobno sfrustrowany m.in. tym, zapowiadał rezygnację z PE, przejście na politykę w kraju. Mamon słodszy w bruxelce? Zaraził Winnickiego, Brauna i kogo jeszcze, a żydomasoneria bardzo się lęka na tę groźbę z Polin :)))
Na żadnego z nich dlatego nie zagłosowałbym.
Jesteśmy pionkiem na szachownicy żydłackiej wewnątrz i zewnątrz Polin, jak widać raz po raz… Picowe hasło Polexit ma zastąpić:
– wykrwawione miesiączki smoleńskie,
– potem nieudany spęd pod zawołanie kalksztajna z sierżantem „Niepodległa 100 lat jak Izrael 70 lat”,
– unikalne zasoby mineralne Polski :)) (wiele krajów ma podobne/głowę, pytanie co z tego mają obywatele, w Polin mają się obywać, w PRL mieli lepsze korzyści…)
– itp. bajery wystudiowane przeciw nam przez speców od socjo-żydoinżynierii na hasła wybiurcze.
  1. Janusz I Rafał Lipski to ulubiony autorytet p. Ogórek. Z tego względu nie oglądam tego programu. Wolę telewizję internetową
    J-Da MówiZadziałała jakas żydocenzura i Sumliński musiał się czymś narazić. Natomiast przyjmowanie w TVP wszelakich lewackich żydośmieci to normalka. TVP…Info =TelaViw na Peryferiach… Izraela,czy prawda jest,czy jej ni ma,decyduje Jerozolima,od chwili,kiedy cały świat rozbudzili i na nową stolicę oko zwrócili,Ka Ka owe
    Robert Pasmo Ka,to pasmo radiowe,na którym działa Remote Neural Monitoring,zydoamerykański oring na goja głowę,żeby się cieszył ,że ma nową,technologicznie ulepszoną aureolę
  2. Mm Łęski miernoto, niedojdo wypierniczaj!!! W TVP potrzebny jest Gadowski, Sumliński, Braun a nie wy, zydofile! My Polacy żądamy PRAWDY a nie pudrowania chamskich, polakozerczych, zachowan i świństw czynionych Polsce przez zydolewakow pasozytujących na Polsce i za granicą!!
    Krzysztof Mówi Widać jak na dłoni co to PIS i jakich ma zwolenników . Wstyd się przyznać ,że głosowałem na tę koszerną masę. Znowu mnie oszukano , ale to ostatni raz. Tylko ruchy narodowe i to bez jednego żyda ,czy ukraińca i innych mieszańców . Tylko Polacy i to trzeba skrupulatnie sprawdzać !
    OdpowiadaAntydebilizm I Ścierwofobia Pożegnałam telewizję ściekową 2 lata temu i nie żałuję. Moja tolerancja głupoty, fałszu, chamstwa i [email protected]#$stwa się skończyła. W pamięci mam czarną listę nazwisk różnych gwiazdek, dziennikarzyn, ulicznych szmaciarzy i polityków. Niestety ciągle się ona poszerza. Wystarczy słuchać, obserwować, zapamiętać słowa, postawy, zachowanie i spadają maski.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/