Wywiad z posłem Majką — frazesami i interpelacjami nikt nic nie zmienił będąc wewnątrz systemu narzuconego przez żydłactfo

Robert Majka w NTV o zbliżającym się rozbiorze Polski

https://www.youtube.com/watch?v=nj_Vicns9g0&feature=youtu.be

10 851 wyświetleń

Jerzy Zięba

Opublikowany 8 sty 2019

.

………………….
Andrzej Szubert: Na wstępie przepraszam, ale wyjątkowo w tym meilu użyję słów uznawanych za “brzydkie” i “niecenzuralne”.
Do kurwy nędzy!!! Kiedy wreszcie durnie pojmą, że od tzw. “transformacji” Polską rządzi żydowska a nie ruska agentura.!!!
Grom powołano do tajnej operacji MOST –
Most – kryptonim operacji przerzutu Żydów z ZSRR i Rosji do Izraela w latach 1990–1992
Jego dowódcą był wysoki funkcjonariusz “ruskiej” bezpieki MSW w PRL Petelicki:
Od 1969 do 1990 funkcjonariusz Departamentu I MSWwywiadu cywilnego PRL. Pełnił służbę za granicą w placówkach dyplomatycznych jako dyplomata PRL: w 1971 w Wietnamie Północnym, w 1972 w Chinach, od 1973 w Konsulacie Generalnym PRL w Nowym Jorku, gdzie pod przykryciem attaché konsularnego i wicekonsula PRL był rezydentem o ps. „Wan”. Prowadził tam działalność wywiadowczą, inwigilując głównie środowiska polonijne. W zainteresowaniu placówki wywiadu PRL w Nowym Jorku (kryptonim „Imperium”) były w tym czasie m.in.Polski Instytut Naukowy, Instytut Europy Środkowo-Wschodniej, Studium Rosyjskie w Hunter College, Fundacja Kościuszkowska, Instytut Piłsudskiego. Do osób, które rozpracowywał Petelicki należeli m.in.: Zbigniew Brzeziński, Jan Nowak-Jeziorański, Jerzy Mroczkowski, Bolesław Wierzbiański, Północno-Amerykańskie Studium Spraw Polskich, organizacja Wolna Polska[4].
Inny agent “ruskiej” bezpieki MSW, as wywiadu zagranicznego SB – Czempiński – za pomoc CIA w operacji Samun
Operacja Samum[1] (ang. Operation Simoom) – ściśle tajna ewakuacja funkcjonariuszy / żołnierzy instytucji wywiadowczych USA, przeprowadzona przez polski wywiad (ZW UOP) w Iraku w 1990.
dostał wysokie odznaczenie CIA. Czy do idiotów kurwa nie dociera, że tylko ci, którzy w 1989 roku przewerbowali się i służyli CIA i Mosadowi, robili w Judeopolonii kariery, a ci, co nie dali się przewerbować poszli na zieloną trawkę albo i na odstrzał. Tylko idiota uwierzy, że usrael wciągnąłby Polin do bandyckiego NATO w 1999 roku, gdyby rządziła tu ruska agentura! Czy do kurwy nędzy tak trudno to jest zrozumieć!!!
Od 1993 roku w Polin przybudówka Mosadu, usraelska NSA ma tajną bazę podsłuchową na Mazurach!

Tajna instalacja amerykańskiego wywiadu stoi tuż przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Sprzęt, który w niej zamontowano pozwala tajnym służbom USA podsłuchiwać rozmowy telefoniczne w promieniu tysiąca kilometrów.

Podsłuchuje nie tylko Polaków, ale i Rosjan! Czy na to pozwoliłaby ruska agentura???
 
I gdyby ona rządziła Polską, byłyby u nas tajne więzienia KGB/FSB a nie CIA!!! Czy dociera to kurwa do idiotów!!!
 
Na dodatek powstały one, gdy Judeopolonią rządziła “postkomuna” – “ruska agentura” SLD.
 
Majka albo jest kompletnie durny i ślepy, albo mu ktoś płaci za te brednie. Jest z szajki żulika Kukiza. Tu przypomnę że inny kukizowiec vice-marszałek knessejmu Tyszka…
“skrytykował tzw. Trybunał Konstytucyjny (konstytucja jest farsą, bo nad nią stoi traktat lizboński i jewrounijne „prawo”) za blokowanie ustawy o „restytucji mienia zagrabionego przez Niemców a następnie przez komunistów”. I natychmiast przypomniało mi się, co w kwietniu bieżącego roku  pisała izraelska The Jerusalem Post:
„Najwyższy czas, by Polska zmierzyła się ze swoją przeszłością” – napisał Daniel Schatz w dziale opinii izraelskiego dziennika „The Jerusalem Post”. Chodzi o zwrot ok. 170 tys. nieruchomości wartych dziś „miliardy dolarów”, które zostały zabrane Żydom w czasie II wojny światowej oraz pod rządami komunistów (…)”
http://www.biztok.pl/biznes/jerusalem-post-zamiescil-wezwanie-do-zwrotu-zydom-170-tys-nieruchomosci-w-polsce_a20842?utm_source=o2_SG&utm_medium=Biznes&utm_campaign=o2
Pisałem o tym tu:
Przypomnę też że w czasach rządów “ruskiej agentury” PO w śledztwo smoleńskie ingerowali potajemnie agenci CIA i FBI:
Ok. 7 minuty nagrania prokurator Przybył stwierdza znane mu fakty, że agenci CIA i FBI mieszali się w śledztwo smoleńskie potajemnie spotykając się z prokuratorem prowadzącym owo śledztwo.
Tu pisałem więcej o “ruskiej agenturze” PO:
“…minister obrony żondu Tuska zabiegał w Izraelu o dostawy broni:
„…rząd w Warszawie zainteresowany jest zakupem izraelskiego sprzętu wojskowego m.in. w związku z poczuciem zagrożenia ze strony Rosji”
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/632127,Szef-Mossadu-zostal-polskim-obywatelem
– w ub. roku w „Tel Awiwie zostało podpisane memorandum w sprawie strategicznej współpracy techniczno-wojskowej.”
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/628550,Polska-i-Izrael-zaciesniaja-wspolprace-wojskowa
– w czasach żondów tuskowej „ruskiej agentury” „polskie” i izraelskie lotnictwo przeprowadza wspólne manewry lotnicze na pustyni Negew, niedaleko Ejlatu nad Morzem Czerwonym.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/544078,Polskie-F16-beda-latac-nad-pustynia-Negew
– a ruski agent Tusk już dwa lata temu oświadczył  że zadaniem Polski jest być jednym z tych państw, które nie powinny pozwolić na jakiś wzrost zagrożenia wobec państwa Izrael i że Polska nie zagłosuje za rezolucją, która by godziła bezpośrednio w bezpieczeństwo Izraela.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/441749,Tusk-oslabienie-Izraela-nie-wchodzi-w-rachube
Bezpieczeństwo Palestyńczyków wobec agresywnej (okresowo noszącej znamiona eksterminacyjnej) polityki Izraela nie ma dla „ruskiej agentury” znaczenia.
– no i że ruska agentura Tuska latała na dywanik do Jerozolimy (a nie na Kreml) obiecując starszemu bratu wsparcie w razie argesji Izraela na Iran.
http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/02/25/izrael-polska-przygotowania-do-wspolnej-wojny-na-bliskim-wschodzie-z-iranemoraz-na-wypadek-nie-do-konca-przewidzianych-jej-nastepstw/
Pomijam też fakty, że ruski agent, PO-wski prezydęt Komorowski nadał honorowe obywatelstwo polskie byłemu szefowi Mossadu (z którym spotykał się W Telawiwie  w sprawie Gruzji poprzednik hrabjego Komorowskiego – Kaczyński/Kalkstein).”
Majka to po prostu gównojad, użyteczny idiota. Na agenta wpływu jest za durny. Natomiast Zagórski sam albo jest użytecznym idiotą, albo agentem wpływu. Kiedyś sam zrobił reportaż o Łągiewce, genialnym wynalazcy z Kowar.
Wynalazek Łągiewki w roku 2001 zarekwirowała WSI. Syn Łągiewki odnalazł wreszcie wynalazek w IZRAELU!!!
O tym Zagórski musiał wiedzieć robiąc reportaż o Łągiewce. Więc musi wiedzieć, że WSI najpóźniej od 2001 roku służyła interesom Izraela. Ma więc – jeśli jest “niezależny –  zasrany obowiązek bezwzględnie demaskować brednie idiotów jak Majka, a nie dywagować – czy może nam podmieniono agenturę. I jeżli rzeczywiście jest “niezależny” to takich gównojadów jak Majka powinien ośmiestać i pędzić ich gdzie pieprz rośnie, a nie ich brednie nagłaśniać.
Chyba że na tym właśnie polega misja “niezależnej” i Zagórskiego.
Majka, kiedy kurwa do ciebie dotrze, żeś durny???
.
PB: To jest re-vlogowanie NiezależnejTV przez Jerzego Ziębę, niedopuszczalne w poważnej blogosferze bez podania pierwotnego źródła/linku, daty, tytułu. Pan Jurek próbuje nam powiedzieć, że nie umi skopiować i wkleić linka z JewTuby :)))
Zatem jak mu zawierzyć, że precyzyjnie przekazuje wiedzę medyczną ze źródeł anglojęzycznych?
Polin już dawno rozebrano między żydłactfo — globalne (w tym Izrael), jewropejsate i koczujące miejscowo (w tym miliony szabas gojów z pociotkami)…
Min. 22:00 Zagórski pyta Majkę o zmianie warty agenturalnej z żydosowieckiej na inne, Zagórski sugeruje agenturę ruską i ukraińską 🙂 chyba oliparchy moskiewskie i kijowskie. To Pan Zagórski z palca ma czy z rzetelnych danych?  Bo ostatnio wszystkie rzekome  ingerencje “ruskie” w wybory i biznesy narodów tu i tam okazują się hakerami z Izraela i mafią Koszer Nostra a nie ruską :)) Nawet Nietenjahuj ruskich znalazł pod deską klozetową nadchodzących  wyborów 🙂

Min. 33:10 Zagórski mówi nt. raportu o WSI, że muszą to dziś być agenci  FSB, GRU, CIA, Mosadu, BND, MI6 itd. skoro Kalksztajn nie zgodził się ich ujawnić. Kaczor ścigałby się z Antkiem Singerem, żeby zduraczonej gawiedzi podać kfiatki ruskie. A że nie podali, to nieujawnieni robią dla ż-suszp i jest top secret 🙂 przewerbowanie. Reszta nie chciała się zeszmacić patriotycznie i wolała odstawkę. Piskorski trafił za kratki za legalny, sankcjonowany przez jewrounię nadzór nad wyborami na Krymie Czy kto wierzy, że ABW ż-agentura Polin popuściłaby putinowskim agentom. Są jeszcze oliparchaci moskiewscy i kijowscy, a ci grają do jednej bramki ż-globalnej.
Min. 49 — Panie Januszu, Putin chciał obdarować Polaków kawałem Upadliny, a Pan że zaiwanić 🙂 Była okazja rozbioru, odwyrtka losu Polaków, a Pan wybrzydza… Więc jak — jesteśmy na przeklętej nizinie Europy Śr., czy jednak zdarzają się okazje?  🙂
Od min. 51:10 “państwowości uczmy się od Żydów” “jaka za tym siła stoi” — No to jak, Panowie Zagórski i Majka? Albo rybka albo pipka… Nie chcecie Gazy Północ w Polin i na Upadinie, czy opowiadacie się za ludobójczym podbojem przez syjonistów. Symptom judaizacji Słowian, degeneracji moralności na ściervo syjonu. Na pewno pokićkanie poznawczo-pojęciowe, wołające o baty na wyprostowanie kręgosłupa.
Panie Zagórski,
Jak niegdyś Michalkiewicz, nadaje Pan o ruskiej agenturze wytrzepanej z nogawki. Albo konkrety albo nie fantazjować. Inaczej skończy Pan jak Michalkiewicz “niezauważalnie” dla publiki zmuszony zjeść swe poprzednie wieloletnie słowa.
Majka zaś przytoczył usraelskiego dyplomatę: Polska — nie do zmiany zrządzenie losu, nieubłagalna rola niziny czołgowej na pograniczu Europ Wsch. i Zach. Bo tak widzą nas “anglosasi” w swej geostrategii czyimiś łapskami podbijania lepszych od nich Słowian od wieków. To nie znaczy, że mamy połknąć to jak Majka. Zależy od sojuszów i sprytnej polityki — vide Białoruś. Ż-agentura dba, żeby nie było dla Polaków sojusznie ni sprytnie. Nawet uda sojusz jak na II wś., żeby nas osiodłać. Przeżytki z Podziemia — wytępić! Broń Boże silna armia!
Po kanciatym stole zmiana dekoracji z żet na żet, z pogłębieniem podległości narodu (gospodarka w ruinie, pieniądz banksterki, prawo jewrokołchoźne, armia i służby do luftu, bazy globalnego bandyty na nasz koszt, rozkradziony majątek narodowy, prawa dla obcych a kopy dla nas, terror strachem dla zatrudnionych i nękaniem przedsiębiorców, duraczenie medialne, kośxcielne i politykierskie, upokorzenie i haracz dla Holo-Geszeftu, ludobójcze scypionki, “medycyna” i “leki”, żarcie GMO, woda izraelska, zmora 5G w pilotażowym Polin…). Zubażanie, spadlanie, zniewalanie, odludnianie i śmierć demograficzno-chemiczno-mikrofalowa.
Co mi z tego czy innego  systemu, skoro żydłactfo usmaży mnie i rodzinę mikrofalami 5G,,czy zniszczy genetycznie atomem i GMO. Majka nie widzi ponad to, co wysłuchał w anegdotach, doświadczył i nafaszerował sobie na politologii. Wiadomo, jakie cenne uczelnie mamy z równie śmieciowemi prosorkam.
Min. 39:10 Majka biadoli o zwolnieniu z członka TS. Za polityczne stręczenie partii Potockiego powinien iść do ciupy.

Min. 44:00 Zagórski hipotetyzuje, że Kalkasztajna rząd stracił na ustępstwach typu ustawka o IPN. Niekoniecznie. Mają od Bnai Brith gwarancję “huśtawki” popisdzielnej: raz na górze ci, po nich kolej na tamtych itd. bez uszczerbku w korycie, jak długo wykonują polecenia.Bardzo silna koalicja RN+? To plankton, co najwyżej będą rozgrywać, do której drużyny Bnai Brith dołączyć.
Następnie omawiają antypolonizm i antysemityzm, niemoc Polaków w obronie przed tym. Rzeczywiście tak trudno? Oto przykład bieżący, zamiast biadolenia, Panowie. Żydłactfo żeruje na waszym pół-defetyzmie (do tego reklamowanym!), rozumie tylko równych sobie w śmiałości (odwrotność chucpy) i prawdzie (pozytyw ich krętactw i oszustw).
Min. 57 — Jałta tak samo była krokiem w realizacji XVIII-wiecznego banksterskiego planu NWO, jak wszystkie niemal wydarzenia i polityki obecnie. Bez tej wiedzy, Panowie, drepczecie w miejscu
Coś nowego lub przełomowego od obu Panów w wywiadzie z Majką? Do kompletu powinien był Redaktor Zagórski wstawić chrabjem Potockiego 🙂 Nadawanie o objawach, oczywistych dla Polaków, bez podania wyjścia realnego w obecnej sytuacji — globalnej, unijnej i krajowej (np. szabas goje zainteresowani w zachowaniu status quo). Ale za to typowo dla Majki “co ja już nie zrobiłem i kiedy”. Oklepanymi frazesami i interpelacjami nikt nic nie zmienił będąc jednocześnie beneficjentem wewnątrz krajowej wierchuszki systemu narzuconego przez globalne i unijne żydłactfo.
Jakim swędem z sędziego TS stał się Majka posłem w ubr.?
wyborach parlamentarnych w 2015 bez powodzenia kandydował do Sejmu z ramienia komitetu wyborczego wyborców Kukiz’15 zorganizowanego przez Pawła Kukiza[7] W tym samym roku wybrany na członka Trybunału Stanu. W 2018 współpracował (do sierpnia) z partią Jana Zbigniewa Potockiego II Rzeczpospolita Polska[8][9]. W wyborach samorządowych w tym samym roku ponownie bezskutecznie kandydował do sejmiku z listy RN[10]. Po wyborach objął mandat poselski zwolniony przez Wojciecha Bakuna (wybranego na prezydenta Przemyśla)[11][12], zostając posłem niezrzeszonym.

Czyli nie dostał się do KneSSejmu nawet z agenturalnym Kukizem, potem nie zdołał zebrać (taki dobry narodowiec!) głosów na samorządowca, za to wtrynił się do KneSSejmu w miejsce innego (p)osła (też dziwoląg: związany z ruchem antyszczepionkowym, podkreślając, że nie jest przeciwnikiem szczepień — wg Wiki) wybranego na samorządowca.
Czy ktoś wie jak to możliwe? Czy ktoś z was, wyborców, zgodził się na taki awans? Czym to się różni od oszustw i manipulacji wybiurczych w biały dzień? Widać demon-kracja nie ma żadnych reguł, rączka rękę myje, a agentury żydłacko-żydłackie podają mydełko i polewają na opłuczkę.
Majka doskonale zna plugawy system, a jednak zabiega o wejście coraz wyżej koryta. Jak mu sumienie pozwala robić w systemie, który wie jest betonem agenturalnym nie do ruszenia? Ponadto, jaki problem z niezrzeszonego KneSSejmiaka wstąpić do agenturalnej partii  II RP chrabji Potockiego? Kontrolowana opozycja w najlepszym przypadku (do tego naiwna, skoro Majka dał się nabrać na chrabjem). W najgiorszym — agentura, a ta tylko może być żydłacka w obecnych warunkach.
Kto chce dziś coś dobrego zrobić dla narodu, działa konspiracyjnie lub oddolnie jak sobótkowa brać Zagórskiego. Natomiast Majka, jak tak dalej pójdzie użyteczne nagłaśnianie przez osoby trzecie z autorytetem narodowym, to prześcignie Marcina Rolę w wyścigu do odsłon. Z takimże wynikiem: mętlik i stawianie na chore konie.
Panie Zięba, 
Nt. polityczne nie jest Pan orłem — wykazaliśmy przy okazji lansowania Potockiego, Singapuru odmiennego wielce od polskich warunków, urojonej Szwajcarii, która straciła zęby jakimi Pan mami Polaków.
Ostatnio objął Pan gotowca od autorytetu brytyjskiego w mikrofalach. Pokazałem w liście do ministra, że z Brytyjczykiem zbłądziliście, gdyż nie może być telekomunikacji bezpiecznej dla zdrowia i wolnej od masowego sterowania, gdy środkiem przekazu sygnału bezprzewodowo są mikrofale:
Pana wstęp wychwala rzekome korzyści użytkownika z 5G. Urąga zatem logice protestu. Zero zagrożenia mikrofalowego można tylko osiągnąć przez porzucenie telefonii mikrofalowej, tj. żadnych bezprzewodowych smartfonów, laptopów, ajpadów. To jest tak proste jak konstrukcja cepa. Nie ma tego w Pana apelu do ministra. Tymczasem czarujący gojów ludobójczy żydłak, Elon Musk mimo ostrzeżenia od profesorów i badaczy 5G odpala  pierwsze z 250 tys. satelitów i letadeł — anten kosmicznych i atmosferycznych 5G. Tyle se żydłactfio robi z naszych protestów, z zachowaniem smartfona czy bez:
https://youtu.be/B-9zOQgC8cg
Minister Panu poda podkładkę; sfałszowali badania nad skutkami na zdrowie od atomu, nikotyny, odwszarzacza DDT, Agent Orange, GMO, scypionek i wielu innych ż-technologii, więc co za problem dla 5G zawyżyć normy na podst. korporacyjnego fałszu? Wszak nie Pan a ż-korporacje kontrolują źródło “norm” światowych WHO, bruxelkę i wszyskie (nie)rządy Zachodu.
Zrobił Pan strategiczny błąd, ignorując wiec słowiański mędrców narodu i jak w banku za x miesięcy będzie nałókowe uzsadnienie ludobójczych norm, specjalnie dla Pana i Brytyjczyka. Jak z Potockim, wtranżolił się Pan między wódkę a zakąskę.  Byłoby to rozrywkowe, gdyby nie genocydowe skutki na cały naród. Lepiej dla narodu, gdyby został Pan przy witaminach i terapiach. Tylko z dokładnymi linkami! 🙂
Pozdrawiam
Piotr Bein

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/