:)) Andrzej Dziąba nie załapał się na Człowieka Roku 2018

PB: Jako doniosły przyczynek do edukacji i moralności Polaków, wstawiam na blog jako dyskusję. Zapraszam 🙂

Panie Dziąba
Idole? Zawistny Dziąba, że nie on? Był b. blisko, ale się sqrvił. Pretensje do siebie, Panie Dziąba. Inni, wyróżnieni miesięcznie, potem splamili się w 2018 i odpadli w ostatecznej ocenie. Notka wyjaśnia, że poczet objął osoby, których działalność poznałem przy redagowaniu blogów. Oczywiste, że w ten sposób uwzględniona populacja jest z góry ograniczona. Dziąba miał szansę w 2017, skopał ją wielce nagannym stosunkiem do jednego ze swych najlepszych sojuszników i wspieraczy.
Poza tym wyraźnie stoi, że poczet “wg Grypy666”. Co hamuje Dziąbę przed ustanowieniem np. Szamba Narodowego 2018 i umieszczenie tam Beina we wszystkich kategoriach?
Jaki idol Międlar? Drę z nim koty od kiedy mosiad w 2017 próbował nas poróżnić fałszując komenty na obu blogach i nasze mejle. Międlar nie traktuje sprawiedliwie moich komentów na swym forum, ale nie daję za wygraną; z innymi mamy wpływ nań — vide np. jego zmiana tonu z “Polska tylko katolicka”, a “kacapski imperializm”… Międlar uczy się na błędach, czego i Dziąbie życzę.
A wy rycerze od jątrzenia i podziałów co zdziałaliście bumagami do autokratycznego betonu dintojri?
tak, wymienieni mogą być agenciurami, ale dopóki nie mam zadowalającego dowodu (jak np. z Potockim, Królem, czy Majką), to nie robię z siebie qrvy jak Dziąba ożydzając, poniżając i pomawiając o agenturalność każdego kto mu się nie spodoba.
Wyróżniłem wymienione osoby za bieżącą działalność, tak jak Dziąbę niegdyś na bieżąco. Gdy przyjdzie na nich kryska z własnej winy, op_olę jak rude suki, jak Dziąbę za każdym razem, gdy zasłużył własnymi owocami.
W grupach Dziąba udzielał się dużo, tylko że dawszy się poznać stracił fanów. Jak potrzeba poczetu, załóż pan sam i umieść siebie. A jak się pan będziesz prosił, to dla mnie kein Problem opublikować Śmietnik Narodowy 2018 na podst. miesięcznych ocen
Jeśli zapomniał starą wypróbowaną metodę — jak nie podoba się to do kosza, spamu, auto-banu. Skoro pieścił w magazynku starego mejla (i dorobił datę 10 bm. wymazując oryginalną), to jednak coś tu interesuje Dziąbę — stara miłość do datków nie rdzewieje buhaha
Nic od pana do mnie nie dociera, idzie do autokosza, gdyż kilka razy pod rząd pokazał kim jest fantastycznie łgając o mnie. Niniejsze dostałem, bo Otylce zmiękło serce :)) słysząc pana kwilenie ze śmietnika narodowego.
Czy twierdzę, że Dziąba handlował paszą GMO? Napisałem, że do tego poważnie przymierzał się magister po WSR. O jego wiedzy i postawie społecznej “nowopolskiej” niech świadczy, że znalazł inny szkodliwy produkt komiwojażerski i mimo napomnienia w 2017   szczyci się nadal jego sprzedażą!
Pani Otylio
Szerzy Pani mity jak gawędziarze i agenciury jakich Pani kolportuje. Żydzi są niezwykle niespójną grupą, wbrew hasbarze jaką Pani nafaszerowali umysł. Ok. połowa nienawidzi skrajnych syjonistów i obawia się o swe bezpieczeństwo jak podczas Szoa, również z ich strony. Proszę pośledzić prasę izraelską, pobyć w zbrodniczym państwie na Ziemi Świętej — atmosferę napięcia i kłótni nożem kroić można. Byłem tam ok. 2 tygodnie, gorsze skakanie sobie do ócz niż wśród Polaków. Napierdalanki na śmierć i życie, patrz np. w materiałach źródłowych:
Więcej w przygotowaniu o Betarze itp. mordercach, ulubionych Bizonia i Korab-Ki, Gadowskiego, M. Kowalskiego i Chujeckiego.
No i Szoa na współplemieńcach, tego jeszcze u Polaków nie było, ale jak tak dalej pójdzie z polactfem typu Dziąba, to kto wie…
.
Otylia Zigman: Przestańcie panowie bo to nie dość że niepoważne, to nie przystoi, lepiej w tym przypadku weżcie przykład z żydow. Oni nidgy siebie wzajemnie nie niszczą, tylko inne narody. Niszczenie siebie w narodzie bardzo żle rzutuje na te osoby, co się wykłucają i ubliżają sobie. Wtrącanie do kłutni zapachów rozprowadzanych do toalet publicznych w restauracjach i w halach handlowych, do wielkich publicznych pomieszczeń  a nie do domów, mieszkań, itp. nie jest zakazane nigdzie w żadnym kraju. Nie chodzi o to, tylko o żenadę takich wymówek i kłutni. Ja osobiście bardzo tego nie lubię, nie znoszę wykłucać się z rodakiem. Owszem mogę tylko z żydem. Jeżeli my ten cenny czas rozpraszamy na takie niedorzeczności jak w tym przypadku, to znaczy że mamy go zadużo. Kłućcie się tylko między sobą bez wlączania innych osób, aby siebie nie poniżać publicznie.
.
On Thursday, January 10, 2019 2:49 PM, Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> wrote:
Szanowni Państwo!

Uprzejmie proszę o zabranie głosu w sprawie niegodziwego moim zdaniem zachowaniem Piotra Beina.
———- Forwarded message ———
From: Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com>
Date: czw., 10 sty 2019 o 05:13
Subject: Na progu Nowego Roku
To: Piotr Bein
Panie Andrzeju
Jeśli chce Pan rzeczywiście coś zdziałać dla narodu: o Pana zdrowie duchowe chodzi, nie o moją krzywdę.
Oddałem Bogu do osądu, mnie to już nie tyczy. Wybaczyć nie znaczy zapomnieć. Trza pozostać czujnym i ostrzegać bliźnich. Arogancją duchową, karykaturą idei przebaczenia jest domagać się go. To dowód, że nie ewoluuje Pan i zawiedzie tych, co Panu zawierzą.
Niech się Pan zdecyduje: wielokrotnie chwalił Pan moje mejle za rzeczowość (opartą na wiedzy).  To też objaw słabego ducha.
Wiedzę można nabyć, mądrości nie kupisz. Pan, z wiedzę rolniczą, chciał rozprowadzać …pasze GMO! Sprzedawał trujące pachnidła do ustępów, podczas gdy te wyroby szkodzą zdrowiu a firma ma bana w USA. Rzekomą wiedzą prawną zwiódł Pan co najmniej parę osób.
Wiedzę wykorzystuję skutecznie. Każdy zweryfikuje na moich blogach. Setki patriotów w tym działacze z pretensjami do wiedzy i mądrości, nie zdołali wywęszyć Potockiego. Niektórzy do dziś pojęcia nie mają, co ten Bein pisał o jakichś Prawach Noahidowych w żydłackich planach importu z USA przez hochsztaplera Potockiego.
Pana misja jest mglista. W miejsce erudycji rzuca Pan frazesami od psów i pakiecikami dla takich, co znają alfabet, lecz mają deficyt mądrości. Miota się Pan od inicjatywy do inicjatywy, nie powiększa grona członków, nie publikuje sprawozdań z działalności ani datków. Znany jest Pan w e-grupach ze zgiełku wokół siebie, gorzej z wymiernymi osiągnięciami.
Żegnał już Pan mnie nie raz.. i nadal wstawia w rozdzielniki. Z broszurki duchowej nie skorzystam, żałosny starzec już czytać nie zdoła, a zachwalenie od hipokryty zignoruje.
Za życzenia dziękuję. Wzajemnie!
(p)ozdrawiam

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/