[Dyskusja] Agentura wpływu i sieć

PB: Gdy agentura próbuje gromadzić nasz plankton wokół słupów, żeby nas jeszcze bardziej rozwodnić, to jest robota wywrotowa wyższej klasy i nakładów niż rozbijanie na plankton. Agenciury neo-ubecji  Potocki, Majka, Król mają spory wpływ na lemingów — patrz komenty na forach.

Niektórzy uczciwi dają się nabrać; Alexowi Berdowiczowi (PorozmawiajmyTV) zabrało z rok, żeby przejrzeć. I tak lepiej niż niektórym zaczadzonym Trampkiem i Judą Obłudą. A Libionki duraczą naród, umożliwiając bandytom Holo-Geszeftu strzyc nas na łyso.
.
Wiesława: Ja się tam na polityce w ogóle nie znam i bynajmniej z tego powodu nie ubolewam ani nie mam zamiaru nadrabiać braków…
ale czasami się mocno zastanawiam nad sensem tych waszych dyskusji, w wielu przypadkach to strata czasu…
np taki Potocki – przecie to plankton i wiadomo, że z tego nic nie wyniknie …. podobnie jak z wielu innych…. burza w szklance wody w połączeniu z odrobiną sody…
.
PB: Niezależnie od Szuberta rozłożyłem Brzeskiego podobnie na czynniki pierwsze.
Facet recytuje hasbarę nt. ruskiej i chińskiej agentury, służąc tym samym żydłackiej.
Można znaleźć “Brzeski” na blogu PiotrBein.wordpress,com wyszukiwarką wewn.
Agenciury i użyteczni typowo nadają niby słusznie, a sami robią to, co krytykują: Potocki, Majka, Braun, Król… zobaczcie np. ucztę agenturalnej durnoty: Potocki skończony, agentura próbuje ratować  Majkę: Marcin Król rżnie głupa “sypiąc” Potockiego (3 lata za późno!) i promując przydupasa Majkę
A tu załgany Holokoździarz, który na prawo i lewo poucza gojów w publikacjach nałókowych, jak prowadzić badania historyczne:
.
Andrzej Szubert: Stachu, ja jak raz kogoś zakwalifikowałem jako gównojada czy agenta wpływu, to potrzebuję niepodważalych argumentów i dowodów na to, że się mylę. Brzeskiego już 10 lat temu rozszyfrowałem jako właśnie agenta wpływu.
Ostrzega on wprawdzie w tym jego ostatnim filmie przed agernturą
wpływu i dezinformacjami – ale sam je nagminnie kolportuje.
Bo patrz – Polska jest pod żydowską okupacją i co do tego nie mamy
oboje wątpliwości. Agentura żydowska i polskojęzyczne przybudówki CIA
i Mosadu robią w Polsce co chcą, ich szwadrony śmierci – “seryjny
samobójca” mordują Polaków (Ratajczak, Leppper i setki innych) a
Brzeski straszy “agresywnym wirtualem Kremla”. Ja też dotego agresywnego wirtualu Kremla należę. Albo zamiast zająć się żydo-banksteryzmem i bandyckim NATO Brzeski bajdurzy o chińskich służbach specjalnych. To ewidentny agent wpływu!

Am Mo., 14. Jan. 2019 um 10:45 Uhr schrieb Taternik Himalajski:

> VWI 03. Agentura wpływu i sieć – dr Rafał Brzeski
> https://www.youtube.com/watch?v=Bw1JX2sQnxs&feature=youtu.be
> NAI Warszawa
> Nadawane na żywo 12 sty 2019
> Potencjał rozpowszechniania informacji w mediach społecznościowych jest olbrzymi. Przeciętny użytkownik Facebooka ma około 150 przyjaciół, a każdy z nich ma swoich 150 przyjaciół. Każdy użytkownik mediów społecznościowych może być źródłem informacji. Jeśli będzie ona atrakcyjna to można założyć, że większość przyjaciół prześle ją do swoich przyjaciół. Bardzo często bez zastanowienia, czy jest to informacja prawdziwa, gdyż bardzo łatwo jest zrobić klik-klik i poooszło. Techniczny potencjał sieci i mediów społecznościowych oraz niewyczerpany potencjał ludzkiego lenistwa wykorzystują planiści działań wojny informacyjnej, którzy werbują, kreują i wykorzystują realną i wirtualną agenturę wpływu.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/