[Dyskusja] Tragedia tragedią, ale kim był śp. Paweł Adamowicz

PB: Właśnie słuchałem CBC Radio, kabluję wyczyściwszy się nieco z rzygów… Tym razem polska (?) pinda niejaka Stawińska z jaczejki Sorosa w 3-Mieście zniesławia naród polski. Zawsze się znajdzie taka dla kompletnie już zżydłaconego CBC, kiedy idzie o globalną chucpę rozbójniczą na Polaków. Niecały rok temu Bikont nadawała z Holokadziarni w Polin przy okazji guvnościekowego dorabiania nam ryja wspólników Hitlera.

Stawińska w werbalnej żałobie po fanie swym i narodu wypranego przez naród przebrany, giga-malwersancie i pachołku żydłackim Adamowiczu, “wielkim człowieku” itd. itp. bez ogródek pojechała po anty-imigranckiej “prawicy” rządowej i “skrajnie prawicowych” narodowcach nacjonalistycznych xeno itd. itp. A neo-marxistowski demoralizator młodzieży sukinsyn Owsiak (jak już go żydłactfo ustawiło na Nobla) to wielki och i ach filantrop fest gość itd. itp. Brakowało jej tylko do kompletu wymienić hejt spicz z górnej piczki.
Z pewnych nauk “tajemnych” niedostępnych dla otytułowanych Korab-K., Bizoniów i Głogoczowskich, można dedukować, że nadchodzą:
1. Zmiana warty Bnai Brith z PiSraelitów na POsraelitów.
2. Faszerowanie Polin “mile widzianymi”, pożądanymi wg Stawińskiej, ciapatymi i czarnymi małpami.
3. Legislacja anty-obywatelska.
Tym razem nie znaleziono dymiącego naganu, więc będzie zmiana duraczenia z “wina Putina” na “wina kalksztajna”?
A ciapaci i małpy to konia z rzędem, że w ramach ustawki ONZ setki tys. na rok, w dodatku do zaklepanych przez moraw-icka czeczeńcuf i śr. i płd. wsch. azjatyckich uzbogaceń naszej rasy i kultury.
Poza scyzorykami i nożami do krojenia chleba, legislacja obejmie, przewidywalnie, hejt spicz i anty-“antysemityzm”, jako że synchronicznie odezwali się straszni mondrzejsi: To już jest przemysł nekrofilski! Deklaracja organizacji żydowskich po zabójstwie Pawła Adamowicza
Najtrafniejsza wg mnie ocena fałszywej flagi pn. żydomason Adamowicz u masona Owsiaka, idzie od stożkogłowego płaskoziemca: Paweł Adamowicz żyje! DOWODY! To była fałszywa flaga! Teatr dla gojów! Co zgadzałoby się z tym: Tragedia tragedią, ale kim był śp. Paweł Adamowicz i z Zagórskim: Zabójstwo Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
Nie owija też wPrawo (Międlar i Katarzyna TS). Ale Wroński u Roli wizRaelu  już tak, dając się wciągnąć w załgane popisdzielenie na chwile przełomowe suszpowo, typu Smoleńsk 10 IV, co widać z położeniem winy “na wszystkich” , tylko nie na ż-suszpy przez Wrońskiego b. kontr-wywiadowcę w dziale syjon.  O czym zasygnalizował wizRaelu sam Macierewicz wiecznie żywy Singer:
Czekamy na oceny od Michalkiewicza, Grygucia… Ziemińskiego z Kosiurem i Głogoczowskim buhaha
Panie Braun, nadal Pan niepoczytalny z “ludożercami” widocznie zaczadzony prospektem diet w PE, więc zignorowałem Pana videokoment nt. ww. fałszywej flagi.

.
Anonim: “Wiele dokonań”?! Jakich to “dokonań”?! Może przypomnę poniektóre;

– nadanie nazw gdańskich tramwai personaliami SS-manów
– zbudowanie w centrum miasta wielkiego stadionu, którego koszt przekroczył zaplanowany o 400 milionów sięgając łącznej kwoty 1200 milionów złotych (ok. 12000 mieszkań dla potrzebujących)! Aby przez tydzien pobawić się światowa piłką nożną. Teraz gmaszysko stoi i generuje milionowe koszty jego utrzymania. Trzy razy w roku odbywają się tam imprezy biletowe (Madonna – 800 zeta), na które zjeżdżają się tłuste koty z całej Polski, bo stać ich na bilet
– zbudowanie gigantycznego zadaszenia obok tegoż stadionu, za wiele milionów złotówek publicznych, który raz na 20 lat przydatny będzie w praktyce, albowiem raz na wiele lat stanie się tak, że będzie padał ulewny deszcz, kiedy ludziska z imprezy stadionowej wyjdą!
– zbudowanie pomnika “zardzewiałej” Solidarności, w formie szuflady z aktami ( widzianej z lotu ptaka, a my przecie nie latamy)
wartości 360 milionów, w której największa sala mierzy 500 m/kw. Kilkukrotnie staralismy się z [xxx] o wynajęcie tej “publicznej” sali na wynajęcie do zorganizowania [yyy] – ni chu,,,a!
– zbudowanie nieopodal zardzewiałego pomnika Solidarności parkingu dla VIP-ów za 260 milionów, aby mieli gdzie łajdaki zaparkować, jak na rauty zjadą
– wysprzedanie za nieweryfikowane kwoty najlepszych terenów do zabudowy dla deweloperów, aby mogli zbudowac tysiące mieszkań, których kosztami ( często kredytami frankowymi) zniewolono dziesiątki tysięcy tych, którzy na ich zakup dali (bo musieli) się nabrać
– zaprzestanie budowy tanich komunalnych mieszkań!!!
– przystąpienie miasta Gdańska do spółek partnerskich z Towarzystwami Budownictwa Społecznego, w które aportem miasto Gdańsk wniosło najlepsze tereny miejskie . Efekt tej współpracy zaowocował wybudowaniem tysięcy mieszkań, w których czynsz dla 40m/2 mieszkanka oscyluje w wysokości 550 zł miesięcznie, a żeby dostąpić tego rabunku najemca ze zdolnościami finansowymi musi wpłacić tzw. partycypację 1/3 kosztów budowy (ok. 45 tys. zł ), oraz kaucję jednorocznego czynszu (od 6600). Poza tak wysokim czynszem dodatkowym kosztem jest ogrzewanie lokali TBS li tylko gazem, a nie siecią ogrzewania OC
Te ” wspaniałe” inwestycje”, których tylko część wymieniłem, zbudowano za pieniądze mieszkańców. 12 lat temu władze Gdańska podniosły sierotom czynsze za lokale komunalne o 100 % O 100 % ZA MIESZKANIA, KTÓRYCH BUDOWA DAWNO JUŻ ZOSTAŁA ZAMORTYZOWANA!!!
Gdańsk jest letnim kurortem . W sezonie gości miliony turystów – CO MAJĄ MIESZKAŃCY GDAŃSKA W ZAMIAN ZA NAJAZD NA PLAŻĘ , NA STARÓWKĘ, NA ULICE 8 MILIONÓW GOŚCI Z CAŁEJ POLSKI I ZAGRANICY ?! MAJĄ ROZJEŻDŻONE ULICE, ZAPCHANE PLAŻE, ZAPCHANĄ STARÓWKĘ, BARDZO WYSOKIE CENY “NA MIEŚCIE” W RESTAURACJACH, BARACH (BO I TAK TURYSTA KUPI) I MAJĄ TE SAME PODATKI CO W BYDGOSZCZY, TEN SAM TERRORYZM FISKALNY  I WYZYSK ! TO NA CH,,,A MI TO STADO TURYSTÓW?! NIECH PLAŻE BĘDĄ ODKORKOWANE – CO MI PO TYM SPĘDZIE?!
Gdyby zamiast Adamowicza rządził przez 21 lat Gdańskiem inny obywatel, uważacie, że zapewne nic by nie zbudował, co?!.
Otóż niczyją zasługą nie jest, że na wiosnę trawa się zieleni.

.
PB: Sqrviel, anty-Polak, lokaj Sorosa przeciw Białym, Europie i Polakom… pełno-etatowy mega malwersant i cynik

Podejrzewam, żadnych twardych dowodów poza żenującą ochroną i wykorzystaniem imprezy agenturalnego Owsiaka:
  • fałszywa flaga z wykorzystaniem jebniętego frajera sterowanego przez ż-suszpy
  • na scenie jak w hollułót przed oczyma narodu, a gdy o ciszę chodzi, to robią to cichcem że nawet nie wiemy po latach
  • przed przełomową zmianą narracji politycznej wobec stęchlizny świadomościowej z przebijaniem się prawdy tu i ówdzie we łbach motłochu 
  • podobna sytuacja do 10 IV z instant bohaterem z opinii skurwysyna
  • qrefsko upolityczniona po “mordzie” retoryka lewacko-prawacka guvnego nurtu z polit-poprawnym zakazem mówienia źle o szubrawcu PA
  • dyżurny bramkowy syjonistów, Piotr Wroński u Marcina Roli apologetycznie obwinia “wszystkich polityków” a nie suszpy, zanim zaczęło się dochodzenie.
Niech go piekło pochłonie!
Rodzina i pszyjaciele wiedzieli jaki sqrviel, czy nie?
Korzystali z tego na naszej krwawicy!

Sporo o szuji anty-Polaku Pawle Adamowiczu na PiotrBein.wordpress.com:

ALEKSANDER JABŁONOWSKI APELUJE O OPÓR NARODOWY PO ATAKU ADAMOWICZA NA ŻOŁNIERZY NA WESTERPLETTE

Hańba prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi!!! Będą zachęcać dzieci do seksu i masturbacji

Adamowicz: Ponad 50 procent gdańszczan nie chce uchodźców
PB: To po co wciskał?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/