Lobby Atomowe przechodzi w IV generację genocydu

Piotr Bein 17.1.2019
Przyslano do oceny :
.
Grafika ilustruje jedynie, ile nakładów idzie na szkodliwą technologię energetyczną, zamiast na prawdziwie odnawialne. Niech włożą środki w energię Tesli, pływową, wiatrową, geotermiczną, słoneczną i nie trza żadnego atomu… A silniki niech powymieniają na system Hołubowicza (1/20 zużycia paliwa silnika konwencjonalnego).
Tekst zaś to katastrofa propagandowa. Jedyny użytek, że stymulował niniejszą krytykę. Trzymajcie się z daleka od tematów jakich nie znacie, w technice pełno oszustw, jak historią manipulują nami na naszą zgubę
Żydłackie (a jakże!) Lobby atomowe od początku ery atomu postawiły na niszczenie Ludzkości radiacją: Dirty Uranium Weapons Cover-ups
Reaktory IV generacji nie rozwiążą problemu odpadów: spalają je, ale produkują więcej! O tym lobby atomowe nie mówi, za to pitolą, ile emisji CO2 się oszczędzi. Straszenie ocipieniem klimatu to zmyła globalistów, aby zdzierać opłaty emisyjne, kontrolować i zniewalać Ludzkość ku NWO. Nasze emisje nie mają z tym praktycznie NIC, to są naturalne zmiany wymuszane przez Słońce od milionów lat.
Autor jest lobbystą, nawet zrobił z tego biznes Sp. z o.o.! Toteż nie wspomniał o największej katastrofie wszechczasów w Fukuszimie — stopienie i wybuchy równoważnika ok. 10 reaktorów klasycznych wliczając pluton w wypalonym i roboczym paliwie w Fuku. Ok. 10 razy gorsza zmora niż Czarnobyl. Przewidywana liczba śmierci na raka tylko do 2021 — ponad 10 mln globalnie. Po Czarnobylu 1 mln przez 1-sze 20 lat, tylko w Europie… Są też przecie inne kontynenty, choroby i dolegliwości.
Życie morskie Pacyfiku zniszczone po Fuku — patrz alarmy na Grypa666. Wszystko załgali, poukrywali, nie publikują wyników pomiarów (jakie robią nieustannie choćby w systemie globalnego monitoringu doświadczeń z bronią nuklearną i wypadków atomowych)… Podwyższyli nagle po katastrofie dawki dopuszczalne i będzie Olimpiada w skażonym Tokio! Kanada ma luźniejsze (gorsze) normy dopuszczalne, więc Japonia exportuje tu swą żywność odrzuconą u nich!
Autor wymienia też co najwyżej setki tys. osób napromieniowanych w przypadku katastrofy generacji IV.  Bzdura, tak jak obecne, katastrofy przyszłych generacji reaktorów i siłowni atomowych, potencjalnie zagrażają całej Ludzkości, z milionami ofiar rocznie praktycznie w nieskończoność! I tak jak obecne generacje, nowe wersje technologii atomowej zawsze emitować będą na wszystkich etapach cyklu: od wydobycia, uzdatniania, transportu, po eksploatację w siłowni i utylizację — zawsze i nieuchronnie z emisjami tzw. roboczymi, które lobby wyjęło nawet spod obowiązku raportowania i ostrzegania ludności
Typowo dla lobbysty autor zataił najważniejsze (ww.) jak i czynnik ludzki w nowej skomplikowanej technologii. W atomistyce kieruję się mądrością Indian, głównych ofiar kopalnictwa i uzdatniania uranu w Am. Płn. — zostawić uran w ziemi!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/