:) Mgr inż. Bizoń nie rezygnuje ze Śmietnika Narodowego

PB: Na coś, na coś, panie magistrze, skoroś taki pan “wytrwały” w koło macieju, żeby nie powiedzieć maniacko upierdliwy. Widzę z amoku umasowienia “obrony”, że jednak masz pan coś za uszami buhaha Ależ mnie obojętne pana pochodzenie, spoko, oceniam WYŁĄCZNIE  po owocach :)) Miłosiernie po prawosławnemu i tą psycho-terapią za darmo usłużę bratu katolikowi 🙂
1. Znalezienie nazwiska w ww. wykazach żadnego pochodzenia nie dokumentuje, bo tak samo figuruje tam 95% oźydzaczy Beina, w tym Bizoń. Moje nazwisko może być także pochodzenia szkockiego, niemieckiego, skandynawskiego wg historii Polski. Natomiast pan mgr inż. Bizoń się zawęził do: polskie lub frankistowskie. Ale jak piszę powyżej, guzik mi do tego, boś się już pan zdefiniował żydłąacko owocami swemi.
2. Od dawna śletczy mgr inż. Bizoń wie, że info o nazwisku podałem na własnym forum podczas nagonki mosiadowo-żydofarmackiej, by się odwalili podczas kampanii anty-H1N1 w 2009. Gdyby mnie zdyskredytowali (czego teraz próbuje Bizoń wobec anty-żydłackiej skuteczności Beina), to leżałaby narodowa kampania oddolnej grupy Grypa666, której służyłem “ikoną”.
3. Frankiści pochówki mają pod krzyżem od czasu “konwersji” …bo wyszłoby oszustwo. Kalksztajn legł na Wawelu, przed nim Miłosz. Adamowicza też — nie tylko pod krzyżem ale w kościele pochowają :))
4. Bizoń ładuje namolnie “Bein Żyd” — bo nie znalazł śletczy glejtu ni micwy Beinów. Bizonia ojciec mógł być Polakiem, ale to nie wyklucza, że matka mogła być Żydówką, stąd “polskie” dziwolągi w pkcie 5 i pięć blogów pod Rozpiętym na Krzyżu nie pomoże.
5. Nie ważne czy i na jakim cmentarzu są czy nie ma nagrobków, tylko dla jakiego narodu delikwent robi. Bizoń może zaklinać się, tupać, deklarować, wymachiwać biało-czerwoną, orłem i krzyżem, a robi dla żydłactfa, uczestnicząc w neo-ubeckich nagonkach na skutecznego anty-żydłackiego Beina, stręcząc Polakom syjonistyczny morderczy Betar za wzór cnót, czy odpędzając Polaków od wypisania się z “opieki” medycznej gwarantującej obowiązkowe szczepienia żydłacką bio-bronią. Do tego paniczny lęk przed chwyceniem za widły, by wyrzucać gnój z W-szawy, z 10 mln rodaków.
6. Głupa rżnie informatyk mgr inż. Józef Bizoń, sam wyszukać nie umie? Mnóstwo Bizoniów w rejestrach Żydów, wszak pisałem mu już dawno. Dziś z marszu pierwsza lepsza darmowa baza danych (na większości jest opłata, ta typowo ignoruje znaki diaktryczne): JewishGen – The Home of Jewish Genealogy
JewishGen Home Page
Home » Databases » Jewish Records Indexing – Poland and JewishGen All Poland Database
Jewish Records Indexing – Poland and JewishGen
All Poland Database

560 total matches found

Surname (phonetically like) : BIZON
Run on Wed, 16 Jan 2019 17:27:58 -0700
Spoko, panie Bizoń, nie ma problemu nawet gdyby był pan tego pochodzenia. Zakładam wg etyki chrześcijańskiej, że pana nieszczęśni przodkowie — porządni zasymilowani Żydzi oraz bogobojni ortodoksi — byliby ofiarami syjonistów. Czego dowodziłaby spora liczba nazwisk Bizon w pod-bazie danych — ofiary Holokaustu, na tejże witrynie. Zaś Bein figuruje tam parę-kilka razy więcej, co pan Bizoń uprzejmie zauważył ogólnie :)))
7. Wystąpiła Walczakowa w Sejmie, bo zażądała. KneSSejm nie rozsyła zaproszeń. Bardzo dobrze się postawiła przeciw scypionkom, więcej takich! A antysemita klasyczny pies na wszystko co żydowskie nawet choćby w jego zatrutym łbie, Bizoń dowalił się do niej o pochodzenie. C.d. “obrony” po fakcie utwierdza, że mamy do czynienia ze zjebem antysemickim. Takąże opinię i podobne nie raz publicznie pod Bizonia adresem wyrwaziłem. Za klasyczny atysemityzm w połączeniu z potencjałem terroryzmu Cichockiego dostał też mgr inż. Józef Bizoń szlaban w Kanadzie, z ferajną od innego “Wielkiego Polaka” katolickiego, Wiechowskiego (Marucha).
8. Jak widać – na wystąpienie z protestem Polaków w imieniu Polaków nie ma już miejsca w ‘polskim parlamencie’. Wyręczą ich Żydzi. 
Ano widać, w chorym mózgu Bizonia. Jerzy Zięba, działacze ze StopNOP, ICPPC i wielu innych grup to też Żydzi? Więcej takich!
9. Już w 2012 Bizoń CZYNNIE (nie biernie jak teraz i nie wywrotowo jak przed 1.12.2017) włączył się w akcję. 🙂 Zaczynam zrzutkę na pomnik buhaha “Mecenas” na tę okazję, mgr inż. Bizoń zrobił taki rejwach, raban i zamieszanie z pomyleniem, że niejednego oduraczył
żeby się nie wypisać z usług służby zdrowia gwarantującej obowiązek szczepień. Ile było przy tym chlastania na Beina i jego “szajkę”, ile zmyśleń i idiotyzmów od pośpiechu idioty Bizonia!
10. Gdbyś ty zającu cicho pod międzą siedział, to nigdy by się o tobie Bizoń nie dowiedział.
Żydłactfo chciałoby, żeby Bein cicho siedział, począwszy od nieudanego zamachu nań w Krakowie kwiecień 2009 buhaha
Niedoczekanie, panie Bizoń! Pierwej smoły pogazowej się najesz niż Bein zamilkłby.
szalom!
Piotr Bein
.
On Tuesday, January 15, 2019, 4:31:35 PM PST, Józef Bizoń <[email protected]> wrote:
Panie Bein
Na nic się zdają Pana strania. Sam Pan podał do publicznej wiadomości, że ma Pan żydowskie korzenie.
Dowodem na to, że jestem Polakiem, a nie Żydem, są stare polskie cmentarze pamiętające okres międzywojnia – szczególnie w Wadowicach, ale i nie tylko.
Spoczywają na nich Bizonie pod krzyżem, a nie pod macewą. Żadne Pana zaklęcia tego faktu nie zmienią.
W czasie II wś Niemcy wywieźli z Wadowic (i okolic) wszystkich Żydów z wiadomym dla nich losem.
Wszyscy Bizonie tam pozostali i teraz jest ich tam zatrzęsienie.
Poniżej począwszy od dolenej części strony nr 17 są nagrobki ludzi o nazwisku Bizoń.
“Chcą nam podpalić dom któremu na imię Polska? STOP! Zbigniewie Kękuś, Marku Podlecki i Piotrze Bein – STOP!”
Pan Panie Bein prześle zdjęcie nagrobka z krzyżem dla jakiegoś Beina. OK?
W Polsce osób o nazwisku Bein jest sztuk 1. Niewymeldowany w Szczecinie im Piotr Bein.
Pan Bein prześle link do tego rejestru nazwisk pochodzenia żydowskiego i wskaże nam nazwisko Bizoń. OK?
Bo, że jest w nim nazwisko Bein, to fakt bezporny. 
===
A teraz o szczepieniach i antysemicie.
A tam:
“Przymusowe szczepienia w Polsce – Posiedzenie senackiej komisji zdrowia 04.07.2012.
Z  http://www.youtube.com/watch?v=tKd-Rx4JQ48&feature=youtu.be
Jest  rzeczą wielce znamienną, że do wystąpienia przed Sejmową Komisją  Zdrowia zaproszono Żydówkę  Elizę Walczak (socjologa, lobbystkę –  http://medicine-cannabis.eu/),
.
a nie Polaków: dr Jerzego Jaśkowskiego, czy prof. Marię Dorotę Majewską (Instytut Psychiatrii i Neurologii, Katedra Marii Curie Komisji Europejskiej, Zakład Farmakologii).
.
Jak widać – na wystąpienie z protestem Polaków w imieniu Polaków nie ma już miejsca w ‘polskim parlamencie’. Wyręczą ich Żydzi.”
Za ten pw. wpis (komentarz) Piotr Bein nazwał mnie antysemitą.
Więcej TU
Stop godzeniu w dobro Narodu Polskiego – godzeniu w prawa człowieka i pacjenta.
https://jozefbizon.wordpress.com/2012/07/03/stop-godzeniu-w-dobro-narodu-polskiego-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/ 
Z łatwością można tam zauważyć, że czynnie włączyłem się w akcję usiłującą  zablokować szeleństwo szczepionkowe.
A co teraz rozpowszechnia Piotr Bein? Bizoń jest za obowiązkowymi szczepieniami.
Bein parę lat odczekał i pod fałszywym jego alarmem (że od 1 grudnia mają być przymusowo szczepione wszystkie osoby dorosłe) chciał wzniecić w Warszawie uliczny bunt. No i to mu się nie powiodło, m.in. również i stąd ta jego wściekłość na mnie.
=======
Gdbyś ty zającu cicho pod międzą siedział, to nigdy by się o tobie Bizoń nie dowiedział.
JB
wt., 15 sty 2019 o 08:06 Piotr Bein:
Stary wioskowy głupek od nowa onano-ożydza…
 
Mgr inż. Bizoń ma dowód, że nie jest ż/Żydem, mimo że jego nazwisko jest w rejestrze nazwisk osób pochodzenia żydowskiego?
Bo mnie nic nie wiadomo, iżbym był ż/Żydem, panie katoliku (?) Bizoń. Ale jeśli Józef Bizoń ma takie dokumenta, to na co czeka z wypiekami od lat? I jak świr tropi “Żyda” Beina. Chciałbym wiedzieć, bo jest parę możliwości pochodzenia mego nazwiska, z historycznej imigracji na ziemie polskie: Szkocja, Niemcy, Szwajcaria, Skandynawia.
Jeden szlaban w Kanadzie nie wystarczy panu Bizoniowi? Niech pozywa Beina z Korab-Ką o ukrywanie pochodzenia i l żenie polskich (?) świentyh buhaha
Może tak zamiast odwracać uwagę od własnej, bardzo prawdopodobnej frankistowskiej przeszłości pradziada księdza podobno katolickiego, mgr inż. Bizoń powie jak to jest: rzekomy “Żyd” Bein i znani mu przodkowie mają nieskazitelną działalność patriotyczną dla Polskiej Racji Stanu, a mgr inż. Bizoń nie tylko, że nie przedstawił podkładek na scyropolskość do 33 pokoleń wstecz, to jeszcze ciągle smrodzi i aktywnie szkodzi Polakom:
– naganiania do obowiązkowych żydo-scypionek dla gojów
– stręczy Polakom bandycki żydłacki Betar na wzorzec patriotyzmu
– zniechęca do nieposłuszeństwa obywatelskiego (10 mln chłopa z widłami na żydłactfo we W-szawie)i jak przystało na sajana, lepi się do neo-ubeckich nagonek na Beina, kładąc kłody pod skuteczną antyżydłacką działalność:
– “żeni” jak mu pasuje Beina z “szajką” 🙂 aż do durackiego absurdu z “mafią w służbie zdrowia” buhaha:
– nie zna Biblii :))
– nic się nie dołożył do akcji oddolnej i nie ma pojęcia o historii grupy Grypa666 Marka Podleckiego i Jane Buergermeister na tym tle, a zmyśla, kręci i łże jak pismak holokozdu
 
– kretyńskie kolaże nienawiści na poziomie jesziwy, paranoik z urazem po-holokozdowym próbuje przykryć zdarzającą mu się dobrą pracą, durnie sugerując, że go ignoruję, podczas gdy mam linki doń od lat
– itd.
Jak na scyropolskiego, to niezły dorobek katodebila… czy żydziora, zważywszy na to, że Bizoń przygalopuje, gdy łomoczę żydłactfo.
Które z tych stymulowało Bizonia buhaha
pb
On Monday, January 14, 2019, 9:39:47 PM PST, Józef Bizoń <[email protected]> wrote:
Stare konfabulacyjne śpiewki i stary schemat reakcji prawosławny (?) panie Bein.
“Pan Piotr Bein nie jest Polakiem – jest Żydem, bez żadnych podstaw” – oburza się Piotr Bein.
Czyżby bez żadnych podstaw?
“Monitor-Polski i INNI”
==========
“Dr Piotr Bein o sobie samym i o Żydach – skany z poczty i z witryny grypa666”
Liczą się pierwsze wyznania, a nie późniejsze wykrętasy.
No i kto przylepia nalepki antysemita – tak, jak to robi Piotr Bein?
——
Jeszcze nic do końca nie wiadomo – natomiast prewncyjny atak Piotra Beina i jego trzódki już jest.
Zatem Bein i jego trzódka jest za PO-PIS, bo w przeciwnym razie nie byłoby ataku prewencyjnego. 
“Krzysztof Karoń o koalicji Korwina, Winnickiego, Brauna i Liroya oraz o uwagach Węgrzyna #171 KNews”
https://www.youtube.com/watch?v=Zlqo0UjcooI
JB
—– Original Message —–

From: Piotr Bein
To:  Cc: ….
Sent: Tuesday, January 15, 2019 5:53 AM
Subject: Re: GALOPUJĄCY MAJOR RYDZYK-piotrbein.wordpress-A POLSKA GINIE DLA POLAKÓW> TAKIE OTO MAMY ŻYCIE Z NARODEM SESŁANYM………………….
jak niewiadomo o co chodzi to wchodzi zjeb buhaha
Bein z tszutkom czy bez zawsze był i będzie krytykował wszystko i wszystkich, w tym popisdzielcuf co zagraża Polskiej Racji Stanu
a mgr inż. Bizoń?
pb
On Monday, January 14, 2019, 6:47:02 PM PST, Józef Bizoń <[email protected]> wrote:
Jeszcze nic do końca nie wiadomo – natomiast prewncyjny atak Piotra Beina i jego trzódki już jest.
Zatem Bein i jego trzódka jest za PO-PIS, bo w przeciwnym razie nie byłoby ataku prewencyjnego. 
“Krzysztof Karoń o koalicji Korwina, Winnickiego, Brauna i Liroya oraz o uwagach Węgrzyna #171 KNews”
https://www.youtube.com/watch?v=Zlqo0UjcooI
JB

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/