[Dyskusja] Ducha nie traćmy

………………………………….
PB: Ducha nie traćmy, tak jest. Bo niby dlaczego mielibyśmy markotnieć — bo szubrawcy próbują nami manipulować?
“Prawicowcy” czyli patrioci są tak skuteczni, że trza było ostatnio:
– próbować zachachmęcić Marsz Niepodległości
– bezczelnie majstrować przy urnach wyborczych do samorządów
– na siłę lansować zboczeńców, sodomitów i morderców płodów
– ze skutecznych narodowców robić kryminalistów
– a z Polaków ratowników Żydów w Szoa — oszustów, szmalcowników itp. ludzki chłam…Dariusz Libionka z Centrum Badań Holokaustu PAN jak pozostali Holo-oszuści Holo-Geszeftu
Tak trzymać, Rodacy! Olewać szajs hasbarny okupanta: bruxelki, faszyngtonu, berlinka, telawiwka. Wg zasad info-wojny, trza odeprzeć bieżącą FF asymetrycznie (nie bronić się, tylko atakować z innej flankim najlepiej inną zupełnie bronią). Co czynię eksponując Holo-oszustwa syjonistów, będące szczytem nienawiści do Człowieka i współplemieńców. Również takie rzeczy nieznane światu:
Chińscy komuniści i biznesmani chcą tajnej wiedzy Talmudu + (min. 35) Zachodni i chińscy Żydzi wprowadzili komunizm i rządzą globalnie w sztamie z Izraelem = Synagoga Szatana syjonizmu z komunizmem, władza światowa przez SztucznąInteligencję
.

 1. Jacek: Nic się nie zmieni. Tak, jak nie zmieniło się po tragicznej śmierci 96-ciu Polaków w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem. Wtedy też były ogromne nadzieje i oczekiwania. Polityka jest „brudna”, a politycy, to źli ludzie są. Niestety
  Piotr Bein: Wymienił Pan cechy przełomowej fałszywej flagi, od 11 IX 2001 poprzez 10 IV 2010 po 14 I 2019.
  Popyt na rzeźnicze dziel i rządź nie ustanie, póki rządzi żydłactfo, więc co za 9 lat?
 2. Piotr Bein:Prawdziwa mowa nienawiści syjonistów, jaką szopka z Adamowiczem ma utopić wraz z innymi anty-‚antysemityzmami’. Niewielu Polaków zna to, a trzeba:
  Neturei Karta: Manipulując Holokaustem dla celów politycznych, Państwo Izrael uprowadza Tragedię Żydów
  Zaszłości niewyleczone, ukryte, a tu więcej budują na takich łgarstwach…
  Redakcjo wPrawo, jak pisałem na początku powstania Waszej witryny, korzystajcie ze zbiorów na moich blogach wedle potrzeby.
  Hammurabi: A ja, przekornie zawołam: Ducha nie traćcie!
  To, co teraz się dzieje, ta nagonka i wściekłe ujadanie kundli żyjących z ochłapów rzucanych z zagranicznych stołów, ta sztuczna histeria, to ściganie się w manifestacji żalu i to podpinanie się pod jedynie słuszną ideologię jest jak powrót do lat powojennych.
  Wówczas też co prawda coś tam dawano ale jeszcze więcej tylko obiecywano, zatajając i tuszując zbrodnie na narodzie, zdradę i zaprzaństwo.
  Te manifestacje, te hasła na transparentach, te szturmówki powiewające i podniosłe pieśni… Te przemówienia pełne kłamstw i półprawd, to marnotrawstwo potencjału ludzkiego oraz resztek ekonomicznego, ocalałego po okupacji niemieckiej i nieprzydatnych sowieckiej. Te bzdury o przyjaźni, zaufaniu i łączeniu się proletariatu… Te masówki poparcia, te akademie „ku czci” i „rocznicowe” w szkołach…
  Wówczas nazywało się to Radą Wzajemnej Pomocy Gospodarczej, dziś to nazywa się Unią Europejską. Różnica polega jedynie na poziomie zamożności władców tych tworów i zasobności społeczeństw, co przełoży się na czas ich trwania i upadku.
  Wiele jeszcze przed nami. To dopiero początek wielkiego – jak zwykł mawiać pan Michalkiewicz – duraczenia.
  Michu: Jak mamy na dłuższą metę na coś nie pozwolić, albo z czymś się nie zgodzić , jak przeciwnik dysponuje aparatem przymusu i jest pop prostu silniejszy?

 
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/