[Dyskusja] Krytyka opinii Dra Stanisława Krajskiego o lubawiczerach

Dr Stanisław Krajski: Tajemnice sekty Chabad-Lubawicz

……………………………
PB: Mam inną krytykę pod adresem Krajskiego.

1. Od początku skupia uwagę na masonach — marionetkach Rotszyldów.
2. Lubawiczerowie są narzędziem rotszyldziakuf, tak jak iluminaci, masoni, syjoniści, islamiści, syjoniści chrześcijańscy w USA oraz syjoniści protestanccy (np. pastor Chojecki) i syjoniści katoliccy (np. Gadowski)…
…jak i turbo-lechici sprzyjający pachołkowi lubawiczerów, chrabji Potockiemu. On sygnował papiery dot. importu z USraela lubawiczerskich Praw Noego i misji lubawiczerów na Europę Wsch.
3. Lubawiczerowie przedwojenni pochodzili z wyznawców sekty ortodoksów, założonej w miejscowości Ljubawiczi (obecnie w smoleńskiem).
4. Wg rabinów anty-syjonistycznych w organizacji Neturei Karta w USA, zaproszonych do Iranu przez Ahmadinedżada, przedwojenni lubawiczerowie nie uznawali Talmudu ani syjonizmu, tylko Torę. Dlatego opierali się emigracji do Palestyny i zakładaniu Państwa Izrael. Toteż syjoniści zgładzili ich w pierwszym rzędzie w Szoa, m.in. poprzez głód i zarazy w gettach, patrz np. dokument z Getta Warszawskiego.
5. Powojenni “lubawiczerowie” to zmyłka. Podszyli się pod tamtych z kompletnie odmiennym, pro-syjonistycznym judaizmem. Dlatego odgrywają czołową rolę polityczno-religijną na całym świecie, wpływając bezpośrednio na społeczeństwa gojowskie i ich decydentów. Sterują pro-syjonistycznie tysiącami sekt judaizmu jak i świeckimi Żydami.
Za te niedopowiedzenia Krajski zasługuje na wytarzanie w smole i pierzu, a nie pedestał elitarności intelektualnej przed Polakami.
.
Andrzej Szubert: Krajski to katodebil. Przecenia wpływy lubawiczerów, mających śmiertelnych wrogów w łonie samego judaizmu.
Syjonizm i banksteryzm wykorzystuje lubawiczerów instrumentalnie, ale nie jest nimi rządzony.
W Polsce znacznie większe szkodliwe wpływy ma nadal żydo-katolicyzm niż lubawiczerowie. Ale tego katodebil Krajski nie powie. Niech zacznie zwalczać ogłupiający żydo-katolicyzm, wtedy będzie dla mnie bardziej wiarygodny.
A w konkurencję żydo-katolicyzmu i lubawirowiczów nie mieszam się – nie moj żydogenny cyrk, nie moje żydogenne małpy.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/