Dość odurniającego bełkotu na wRealu24! — Ratujmy Ojczyznę od inwazji lobby atomowego

[Chronologia: najstarsze u góry.]
.
Szanowny Panie Marcinie Rola
.
Były już pod adresem wRealu24 krytyki, np. Marcin Rola i jego rolaDziś bardzo niepokoi wasza audycja o energetyce nuklearnej:
.
.
Rozumiem potrzebę kasy, ale media patriotyczne muszą stawiać wyzwania promotorom pomysłów o potencjalnie fatalnych skutkach dla narodu i kwestionować agendę, powiązania i korporacyjne interesy promotorów.
.
Wysłuchałem dra Pateya w wywiadzie przez dra Nałęcza. Obaj mówili niby lobbyści nuklearni, tj. przemilczając potężne i wszechobecne skutki radiacji jonizującej na zdrowie i życie. Od zarania ery atomowej tylko na raka wskutek radiacji jonizującej odeszło przedwcześnie ok. 90 mln osób (extrapolacja z wyliczeń na 2000 rok). Czyli 1,2 mln/rok przeciętnie. Patey pod koniec mówi o negocjowanym decydowaniu przez lobbystów różnych technologii energetycznych, jakby rozsądni Polacy musieli ulegać korporacjom ludobójczym, co widocznie robi jego instytut. Już nam różne “lobby” załatwiły szczepionki, GMO, 5G…z potencjalnie większym pokłosiem niż od dotychczasowej atomistyki. Czy nie dla zwiększenia przyczynowości atomu w chorobotwórstwie i śmiertelności wciska się rozdrabnianie (dziesiątki sztuk) i gęste rozmieszczanie (przeciętnie co 70 na 70 km2) obiektów nuklearnych w Polsce?
.
Dopiero co ostrzegałem Pana Rolę. Jeśli kolejny odcinek o energetyce będzie równie duraczący, lub zoczę oczywiste poparcie medialne  lobbingowym szkodnikom Polaków, rozpocznę nieustępliwą kampanię przeciw wRealu24. Jest kilka osób gotowych oglądać i komentować do publikacji propagandę i brednie jakie rozpowszechniacie sami i poprzez “gości”. Na razie Nałęcz z Patleyem idą na Śmietnik Narodowy, wraz z jaczejką wRealu24. Z zaznaczeniem za co, żeby nie zepsuć marki takim jak Redaktor Piotr Korczarowski korzystający z renomy wRealu24 (uwiarygadniając was, niestety). Dość duraczącego bełkotu na wRealu24!
.
Przemilczając fatalne skutki katastrof nuklearnych na społeczeństwo (nie tylko krajowe), doktorzy mamią Polaków energią jądrową jako bezpieczną dla zdrowia i życia oraz środowiska naturalnego. Nie licząc technik rzezi w wojnach i technik wdrożonych na zgubę narodu (np. radioterapia i “medycyna” rockefellerowska w ogóle, emisje exploatacyjne z obiektów nuklearnych), nie ma chyba technologii  gorszych w skali i powadze zachorowań prowadzących do śmierci w przypadku katastrofy niż technologie nuklearne. Skutki są powszechne i niezwykle długotrwałe. Uchodzi to lobby atomowemu, ponieważ od l. 1950-ch ma absolutną władzę nad pomiarami, normami, ustawodawstwem światowym i krajowym, raportowaniem itd.
.
Mapki cezu mogą doktorzy naiwnym pokazywać. Moja razwiedka donosi:
Kluczbork leży nieco powyżej największego skażenia. Największe było/jest w miejscu, gdzie rozdziela się droga krajowa z Opola na Kluczbork i na Olesno. Tyle że akurat tam, w lasach była supertajna baza wojsk rosyjskich i prawdopodobnie głowice jądrowe. Mieściło się tam dowództwo grupy płn. wojsk ZSRR:
Być może najwyższe skażenie właśnie tam związane jest z tą tajną bazą, a nie z Czernobylem.
Zidentyfikowałem plamkę w kształcie kropli wody (najniżej i najbardziej na lewo na mapce) To teren poligonu wojskowego w Łambinowicach. Byłem tam nawet raz na manewrach.
Dwie plamki przy jeziorze turawskim są nie do zidentyfikowania – żadnych baz, wiosek, dróg  – nic!
Plamka na lewo od Opola nad Łambinowicami leży gdzieś w okolicy Lewina bBrzeskiego i tam też był chyba poligon wojskowy jednostek z Opola i Brzegu – w tym jednostki ZSRR:
.
Plamy największego skażenia w opolskiem nie pasują do charakterystyk skażenia przez rzekome opady z Czarnobyla na pozostałym obszarze Polski. Słabą ma Polska expertyzę atomistyczno-geotechniczną, skoro nie potrafi odczytać z sygnatury
skażenia, skąd i kiedy przyszło. Moi niezależni międzynarodowi robią to rutynowo na każdym zadaniu pomiarowo-identyfikacyjnym.
.
Tak czy siak, tereny Ojczyzny zostały trwale skażone. Korporacja, która dostarczać będzie paliwo do tych “małych” reaktorów, będzie też je odbierać po zużyciu do odzysku plutonu — główny cel elektrowni atomowych dla zbrojeniówki atomowej na całym świecie. Nawet gdyby był to jedyny izotop z Czarnobyla, to Opole i szmat ziemi po przekątnej kraju może iść na śmietnik atomowy?! Większość z setek – tysięcy izotopów ma wieczne trwanie z perspektywy ludzkiej, a rozpad nie załatwia sprawy, bo jego produkty to też izotopy. Człowiekowi dawki kumulują się przez całe życie, od momentu rozwoju płodu.
.
Do 2040 r. ma być ok. 6 GW mocy w elektrowniach atomowych, ok. 12% łącznej mocy, pokrywającej ok. 20% łącznego zapotrzebowania 70 TWh. Największycha w swej klasie w Europie elektrownia na węgiel brunatny, Bełchatów ma moc 5,5 GW. Potrzeba jedną sztukę do 2040, by wytworzyła tyle, co planowane elektrownie atomowe. Wolę ją od tuzinów atomówek, bo jak pierdyknie, to widać, słychać i czuć nosem.
.
Dla Pateya i Nałęcza bez pojęcia o skutkach na zdrowie i środowisko, nie da się nieco powiększyć zdolności produkcyjnej alternatywnych technologii, tylko mus mieć energię atomową, podczas gdy Niemcy, Kanada, W. Brytania i Japonia od niej odstępują! Nie potrzebujemy też żadnych izotopów diagnostycznych w przemyśle ani medycynie. Przemysł ma bezpieczniejsze próbniki, a medycyna nie potrzebuje izotopów do zabijania pacjentów “na raka” radio-“terapią”.
.
A gdzie prawie darmowa energia Tesli!? Przez 22 lata do 2040 r. nie dojdą, jak zbudować toto zatajone przez żydłactfo, dar dla Ludzkości od naszego słowiańskiego brata z Serbii, Nikoli Tesli!? Unormować stosunki z Rosją, to może wyszkoli nas jak toto zbudować. Jak nie, to farmer w USA potrafi sobie sklecić teslę na potrzeby swej farmy, a polski majsterklepka nie? USraelskie firmy zaczynają toto budować na skalę przemysłową, to czemu buce wRealu24 wciskają nam ludobójczą energię! Obiekty teslowskie zadbają też o konwersje polskich podziemnych złóż energonośnych (łupki, węgiel rozmaitych jakości, ropa i gaz) i przesył  zdalny (!) na export np. do mniej rozgarniętych krajów, które zostaną z łapą w nocniku zainwestowawszy zyliony w opcję szkodliwą, jak się wtedy okaże, w wyniku wypadków i katastrof dziesiątek “małych” elektrowni atomowych na całym świecie.
.
.
Dr Patey czaruje rzekomym bezpieczeństwem i zaawansowaniem technicznym “małych” reaktorów 30 MW do 200 MW. Weźmy 100 MW, potrzeba 60 sztuk do 2040 r. Z liczbą obiektów rośnie prawdopodobieństwo awarii i wypadku. Będą rajem dla żydo-wytwórni reaktorów i dla żydomedycyny, a przekleństwem dla narodu, choćby z samych emisji exploatacyjnych — gwarantowane z całej 60-ki w krajobrazie zanieczyszczonej Ojczyzny), nie mówiąc o odpadach:
.
  • PB: Wszystko to zero w porównaniu z wpływem Słońca na klimat Ziemi. najlepiej świadczy o tym potrzeba intensywnych, nieustannych chemośladów (jeśli rzeczywiście hamują ocipienie klimatu).
.
Każda expertyza i produkcja wzmacniają gospodarkę i suwerenność. Nie potrzeba do tego zatruwać narodu. Wszystko jedno, czy zainwestujemy w wyrób “małych” reaktorów atomowych, czy dużych reaktorów biomasy, czy w obiekty teslowskie. Atomowa opcja będzie nas i sąsiednie narody robić chorymi i zabijać.
.
Obecnie ok. 1/3 energii w krajach przemysłowych idzie na transport. Ile atomówek będzie w Polin pracować na el-auta lemingów durnych ze smartfonami, zagonionych przez moraw-icka do banksterskiej sztuczki. Odnawialne energetyki, Tesla i silnik spalinowy Hołubowicza, od małych do narzędzi jak pilarki leśne, poprzez silniki samochodowe, po giganty okrętowe i wojskowe… 1/20 zużycia paliwa obecnego silnika, zrobią z nas potęgą światową. Tylko że potrzeba suwerenności i żadnych lokajów korporacyjnych i banksterskich jak Patley i Nałęcz. Żadnych pazernych duraczących mediów typu wRealu24.
.
Fukuszima była atomową katastrofą największą w dziejach Ludzkości, ok. 10 razy gorszą w skutkach niż Czarnobyl. Tymczasem nasi doktorzy mówią o aspekcie sejsmicznym (ważnym dla ekonomii odnośnie polskich obiektów, ale bez przesady: Japończycy i inni projektują na znacznie silniejsze wstrząsy, w tym uderzenie samolotu i pocisku, podczas gdy wszystko wskazuje obiektywnie na Stuxneta:
.
– władze Izraela przyznały okoliczności wskazujące na użycie przez nich Stuxneta,
.
– normy projektowe Japonii z powodzeniem uwzględniają trzęsienia ziemi rzędu ok. 8 w skali Richtera (tysiące razy silniejsze niż ok. 4 Richtera dyskutowane dla Polski) oraz podtopienia przez tsunami,
.
– trzęsienie było słabsze niż sugerowała natychmiastowa histeria ściervomedialna, jak w 11 IX programując odbiorcę na narrację od początku obowiązującą aż do dziś,
.
– rzekomo zawiodły 3 niezależne systemy chłodzenia (napędzany parą, prądem zmiennym, prądem stałym z akumulatorów), każdy z 3 egzemplarzami pod-systemu, co matematycznie jest nieprawdopodobne wobec ww. norm projektowania,
.
– mimo wysokiej kultury technicznej i dyscypliny Japończyków, przez ok. tydzień nie udało się przywrócić żadnego z systemów chłodzenia, chociaż szybko i sprawnie zainstalowali nowy zespół akumulatorów i nareperowali podłączenia Fuku do sieci wysokiego napięcia jak i samą sieć,
.
– przerażeni widzieli w sterówce raz za razem, że mimo reperacji czegoś, system nadal pokazywał feler niemożliwy do zaistnienia wobec reperacji — typowy objaw Stuxneta,
.
– niedalekie Fuku Daini w b. podobnych warunkach technicznych obiektu, trzęsienia i tsunami, nie ucierpiało…
.
Doktorzy wRealu24 mogą doczytać detale realki, a chronologiczny rozwój wydarzeń jest na blogu PiotrBein.WordPress.com od 11.3.2011 r. z pktu widzenia niezależnych atomistów i medyków nuklearnych na poziomie światowym, którzy jawnie jak i skrycie dokładali się u mnie do redagowania (praktyka i tradycja przeniesiona z DU-Watch przeciw lobby Pentagonu i atomowemu).
.
Tylko w 1-ch 20 latach po katastrofie Czarbobyla, tylko w Europie i tylko na raka było ok. miliona ofiar śmiertelnych. Stępienia inteligencji, zniekształceń płodów i noworodków, in. chorób śmiertelnych ani dolegliwości w wyniku promieniowania nie uwzględniono liczbowo na poziomie kontynentu.
Co po tych 20 latach po Czarnobylu? Podobnie, gdyż emisje nie zmieniły się: corium stopionych reaktorów jątrzy się przez setki – tysiące lat.
.
Po Fukuszimie mierzono w moim Vancouverze ok. połowę ilości pyłów radioaktywnych na m3 w stos. do powietrza przechodzącego przez płuca Tokijczyka. W Europie (i w Polin) dostaliście większe dawki niż my tu na wybrzeżu Pacyfiku w Kanadzie — wg pomiarów z pierwszych tygodni po katastrofie, ujawnionych parę lat po fakcie. A duraki doktory polackie bez pojęcia o atomistyce a tym bardziej o medycynie nuklearnej, nabijały się z alarmów na Grypa666 (za niezależnymi expertami międzynarodowymi oraz Prof. Majewską i Drem Jaśkowskim) i wskazówek jak chronić się i rodzinę w najgorszym okresie opadów z Fuku.
.
Jeden po drugim 3 reaktory Fuku stopiły się pod ziemię, a basen nr 4 zużytego paliwa z ładunkiem świeżego paliwa plutonowo-uranowego — w sumie równoważnik ok. 10 ładunków reaktorów — rozniosły eksplozje. jedna z największych (największa była w uralskim Majaku?) konwencjonalnych eksplozji plutonu w dziejach. Nie z zamianą w energię explozji bomby nuklearnej, tylko na pył plutonowy, który rozszedł się z ruchami atmosferycznymi na całą półkulę płn. Pokazywane w mediach zdjęcia i nagrania z bloku 4 gdzie basen nr 4 rzekomo odbudowano, to fikcja dla lemingów jakich pełno na forum wRealu24.
.
Pan Marcin Rola taki trendy, osadzony w zduraczonej pop-kulturze — poszpera na necie jakie są skutki śladowch dawek plutonu na zdrowie i przez ile tysięcy lat. To byłaby zaprawa, żebyście spokornieli wRealu24 i wzięli się za książki, zamiast bredzić na antenie i dopuszczać niekompetentnych czy wręcz agenturalnych…
.
Niech nikt nie ma złudzeń, że atomu można używać bez rozlania, rozsypania, wycieku, przecieku…. Pomagam żonie przy pierogach, jeszcze się nie zdarzyło, by odrobina mąki nie rozsypała się gdzie nie należy, albo pył mączny nie dostał się do palnika kuchenki. Po zagotowaniu pozostaje woda mączna, wylewana u innych do zlewu (żona wylewa to do wiadra na kompost w ogrodzie)… A z atomowej elektrowni dokąd idą emisje radioaktywnych płynów i gazów? Podczas exploatacji Fuku szły do oceanu i atmosfery. Po katastrofie Fuku góry worów z zeskrobkami radioaktywnymi z całej Japonii zapowiedziano, że pójdą tamże, po spaleniu radioaktywnego dfrewna i śmieci organicznych! Wysoce radioaktywna woda zbierana dla picu skrzętnie przez parę lat po katastrofie już od dawna idzie do Pacyfiku.
.
Wszystkie obiekty jądrowe emitują izotopy w tzw. “niskim natężeniu” podczas normalnej exploatacji. Większość z ok. 1,2 mln/rok ofiar na raka zmarLa od tego “niskiego natężenia”. W katastrofie wyzwalają się setki-tysiące różnych izotopów, w exploatacji mniej. Zarządy obiektów nie muszą ich nawet raportować, jako emisje “exploatacyjne”. Już widzę “nadzor i kontrolę” — przez IAEA pod ścisłą kontrolą żydłacką, czy przez Polin AEA? Na jedno wychodzi.
.
I wy chcecie wsparcia od Polaków? Jak długo uda się ich duraczyć? Pójdziecie z torbami wywiezieni na śmietnik narodowy.
Żadnego atomu w naszej Ojczyźnie! Pana “lewactwo” przy tym to nieszkodliwe mrówki.
.
Żadnych elektrowni ani ciepłowni atomowych! Żadnych składowisk śmieci i szmelcu nuklearnego! Przy braku suwerenności straszni mondrzejsi zwozić będą nam ze świata nie tylko śmiecie komunalne i szpitalne, ale i radioaktywne. Tak już jest na Ukrainie; USrael exportuje szajs atomowy, na wysypiska w martwej strefie Czarnobyla. USrael od lat po kryjomu mafijnie wywala do puszcz kanadyjskich odpady radioaktywne bez wiedzy publicznej!
.
W Kanadzie, laboratoria nuklearne  w Chalk River napaskudziły — walka z pozostawioną od l. 1940-ych radiacją do dziś tam nie zakończona, bo nie` ma rady, po prostu.
.
Zanim powstała technologia jądrowa CANDU, najpierw reaktor ZEEP (moc 10 W), potem NRX (42 MW) i NRU (135 MW) miały poważne awarie i wypadki z emisjami.
.
Podobnie będzie ze “wspaniałymi” małymi, zapowiadanymi przez Pateya, bo co człowiek wymyśli to i sknoci. Nie dajmy się wabikom żydokorporacji, którym nie dość genocydu poprzez GMO, szczepionki, chemoślady, 5G…
.
Piotr Bein
.
Lena Huppert: No niestety, Panie Piotrze, coś jest na rzeczy… Wielu, gdy choćby powącha kasę, od razu się uzależnia 😉 … i dobrze, bo to najszybsza weryfikacja.

Akurat MRola, gdy nosił się z zamiarem założenia kanału, zabiegał o kontakt ze mną i proponował nawet audycję, ale jakoś się nie wyrywałam – czuję taką energię na kilometr. A potem, gdy chciałam, by zapowiedział np. protest (prawdziwy) rolników, nie odbierał telefonu. Może nie kazali… 😉
Przypominam, że po katastrofie w akuratnej japońskiej Fukushimie, podniesiono NORMY w kg żywności z 600 na 12 500 bekereli !!!
Jaką rolę w tej sprawie odgrywa zatem MRola? Czy to jest uczciwe wobec Polski i Polaków?
Takie pokrętne postawy niby niezależnych mediów oceni naród właściwie, bo taki teraz czas… wibracje Ziemi gwałtownie rosną i kto nie dotrzyma kroku czystością intencji, temu biada… W najlepszym razie skończy na stryczku… historii 😉
 WIARYGODNOŚĆ – PRZEJRZYSTOŚĆ – KONSTRUKTYWNOŚĆ
.
PB: Pani Lena zacytowała TYLKO jedną zwyżkę po-fukuszimską, tylko na jeden izotop, nie pamiętam który — jest w archiwum bloga PiotrBein.WordPress.com, gdy normy podskoczyły wkrótce po 11.3.2011. Na portalach lobby atomowego: IAEA, WHO i agencji krajowych np. Health Canada gdzie nadaremnie szukałem starej normy, nie znajdziesz takich. Można zrekonstruować poprzednią  normę, dzieląc nową wartość przez 1000, a i tak  wyjdzie na rzecz ludobójców, bo majstrują przy tym od zarania ery atomowej: Dirty Uranium Weapons Cover-ups
Dygresja dla niewtajemniczonych: ministerstwa zdrowia itp. agendy rządowe nie mają jurysdykcji nad normami dot. skutków atomu na zdrowie. Nie podlegają w tym nawet WHO, tylko IAEA, pierwszej agendzie ONZ, całkowicie w łapskach zżydłaconego już wtedy korporacyjnego lobby atomowego! Model ten ż-banksteria propagowano po II wś. coraz głębiej w organy państwowe, w inne dziedziny: Żydofarmacja, GMOnsanto i Agro-Biznes, 5Genocydalna Telekomunikacja… by poprzez ż-korporacje rozciągnąć władzę nad państwami narodowymi: 147 korporacji ponadnarodowych steruje globalną gospodarką
Fantastyczne wprost zwyżki norm dopuszczalnych na żydo-korporacyjne ludobójstwo to już normalka w życiu gojów. Obecnie, ministerstwo ludobójstwa cyfryzacją załatwia nam na rzecz ludobójców fantastyczną podwyżkę norm dopuszczalnych na promieniowanie elektromagnetyczne w tym mikrofale 5G. Podobnie jak w atomistyce, normy te od samego początku zawyżono o współczynnik rzędu 100 czy 1000, a może i więcej, bo badania skutków pól elektromagnetycznych na zdrowie odkrywają rewelacje, np. to, jeśli ktoś przeoczył:
[2018] Niebieskawe światło z żarówek LED (podobne to tego ze smartfona) znacznie zwiększa ryzyko raka

PB: Tak rodacy użyteczni (czy przekupni?) durnie wlepiają Polakom 5G nie tylko przez drzwi kuchenne, ale i poprzez latarnie uliczne LED na systemie 5G! Oszczędność energii 1,5 mln zł/rok… Polak też zabuli za leczenie chorych na raka i za przedwczesną śmierć. Niechaj tych zdrajców to spotka…

Nic dziwnego, że niezależni znajdywali potężną zachorowalność i umieralność od radiacji przystemplowanej przez lobby atomowe jako zupełnie bezpieczna. Tragedią jest, że zwyżki, od początku celowo i z ludobójczą premedytacją sfałszowanych progów dopuszczalnych, mają miejsce w coraz to nowych technologiach, a jeszcze bardziej — że świadomość społeczna i normy moralne jednocześnie maleją. Na tym żerują lobby ze swymi użytecznymi pachołkami typu doktorzy Nałęcz i Patey i koło się zamyka: NWO tryumfuje.
Prawdopodobnie na tymże polega nieporozumienie w Instytucie Północnym (IP)  i związanym NISS — nieznajomość norm i kto jest kto w lobbingu. Z oświadczeń NISS wychodzi na to, że albo Huawei i Chiny są dobroczyńcą ludzkości w 5G i w ogóle, albo że Huawei nie jest związany ze służbami i rządem Chin zmierzającym do totalitaryzmu nie tylko u siebie:
Chcę wierzyć, że idealistyczny Pan Mateusz jest nieświadomą ofiarą w swym połączeniu z IP i w swej obronie stanowisk NISS dot. Huawei.
Panice establiszmentu jądrowego po Fuku towarzyszyły równie fantastycznie wysokie zwyżki dopuszczalnych progów na inne izotopy. Inaczej musieliby ogłosić globalny alarm: GLOBALNY GENOCYD ATOMOWY BEZ WOJNY A. Ale gdzie uciekać?! Radiacja z Fuku dotarła nawet na półkulę płd. do Nowej Zelandii — baj baj planowana tam przez żydłactfo oaza czystej żywności i życia jak w raju… Czy dlatego uny skazali piękną i czystą przed Fuku, Nową Zelandię na zniszczenie przez 5G? Kłaniają się Chiny i Huawei, Panie Mateuszu :((

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.