Zofia Filipiak (StopZET): Już w Polin — Zdalne sterowanie umysłami i wolą

Panie Walerianie* pozwolę sobie tutaj zaoponować w kwestii tego zdania:  Zaś co do zdalnego sterowania umysłami i wolą ludzi jeszcze daleko – przepraszam, ale daleko to tylko w Pana świadomości, nie zna Pan pewnych faktów z osobistych doświadczeń członków naszego Stowarzyszenia. To jest także poparte dowodami, stwierdzeniami źródłowymi, to nie są wymysły ludzi chorych. Choroba nie istnieje, jeśli ten co mówi , że budzi się rano z poparzeniami na ciele, palpitacją serca, kiedy bez żadnego stresu ona bez powodu następuje ,a lekarz przy badaniu niczego nie stwierdza, wręcz przeciwnie. Parametry wzorcowe! Do tego, ktoś nadaje wprost do jego głowy, często także głosem znanej osoby np. Tuska, lub nieżyjącego już członka rodziny. To chyba każdy myślący człowiek nie da sobie wmówić jakiejś schizofrenii. To potwierdza tylko metody ukrywania zdalnych technologii działających na system nerwowy oraz całe ciało człowieka.
Mózg człowieka jest badany pod każdym kątem od dziesięcioleci. Od czasów Mengele i trwa cały czas. Teraz ludzi podłącza się do komputera i steruje
radiowo.
Sterowanie wolą człowieka to przyszłość obecnych wojen  — przecież ta informacyjna, hybrydowa wojna już od dawna trwa, tylko niewielu to widzi.  I to jest ten osiągnięty element manipulacji ludzkim mózgiem na dzień dzisiejszy. Z obserwacji widać, że gdyby teraz Kowalskiemu zaproponowano chip, aby żył sobie spokojnie i o nic się nie martwił, pierwszy stanąłby w kolejce i jeszcze za niego zapłacił, nie bacząc na konsekwencje.
Proszę się zapoznać z książką pt. “Haarp broń ostateczna” Jerry E.Smitha, na którą, jako materiał źródłowy w temacie broni energii skierowanej powołują się prof. z WAT-u (Marian Wnuk, Jan Matuszewski, Zdzisław Hudy) w artykule pt. “Nowe technologie i urządzenia rażenia elektromagnetycznego w dziedzinie walki elektronicznej “.
Ponadto NCBiR w założeniach do projektów w Konkursie nr 1/PS/2014, zatwierdzonym przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Program Strategiczny pn. “Nowe Systemy Uzbrojenia i Obrony w Zakresie Energi Skierowanej ” na str. 13/14 pisze:
Bardzo ważną kwestią jeśli chodzi o zastosowanie broni energii wykorzystującą energię skierowaną będzie wymóg przeprowadzenia badań oraz testów. W państwach w których technologia broni nieśmiercionośnej została opracowana , konieczne było przeprowadzenie testów na ludziach. Także w Polsce w zw. z wdrożeniem nowoczesnej technologii będzie to nieuniknione
Wszystko się zgadza, poza czasem przyszłym. To trwa, od dziesięcioleci są prowadzone testy, także w Polsce. Ten publiczny Projekt sankcjonuje, formalizuje to, co już robią od dawna. To są fakty.
Ta książka to chronologia zdarzeń w tworzeniu tych nowych technologii
przesyłanych zdalnie . Początki to Nikola Tesla a potem przejęcie jego patentów przez wojsko i służby w celu przejęcie kontroli na umysłami ludzi.
Najbardziej zasłużonym specem od grzebania ludziom w głowach był Jose Delgado, co wcale nie było tajemnicą w latach już siedemdziesiątych. Pisała o tym prasa zagraniczna, głównie amerykańska. Kiedy technologie już testowano na ludziach, powoli usuwano artykuły na ten temat, o mikronadajnikach wszczepianych w zębach także możemy poczytać, o pierwszym urządzeniu do przesyłania głosów wprost do czaszki za pomocą neurofonu także. Książka bardzo ciekawa i wskazana dla najbardziej zagorzałych sceptyków istnienia bardzo zaawansowanej technologii czytania myśli.
Niezbitym dowodem w sprawie nas Polaków jest publiczne stwierdzenie ówczesnego szefa MON w 2016 r. na konferencji poświęconej właśnie obecnemu terroryzmowi i jego zapobieganiu w Szkole Kultury Społecznej Medialnej u o. Rydzyka oraz wypowiedź policjanta na służbie z roku następnego w KP Warszawa Śródmieście:
Załączniki zawierają fragment ze słynnej wypowiedzi dr Delgado z 1970 r. w kontekście tego, co dzisiaj obserwujemy w Rządzie a szczególnie w MON.
Ps. Jeśli się nie obudzimy to dodatek w postaci 5G niedługo zakończy proces podłączenia naszych mózgów do globalnej sieci i już nikt z nikim się nie dogada , co już teraz widać nawet w tak małej grupie mailingowej. Każdy będzie widział otaczającą go rzeczywistość całkowicie odmiennie, ale na pewno nie tak, jak będzie w rzeczywistości.
Przepowiednia św. Antoniego Pustelnika:
Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: “Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny”.
W 2007 r. były generał KGB powiedział:
Po drugie, trzeba powiedzieć ludności i władzom, że zagrożenie na zbiorową świadomość jest teraz większe niż kiedykolwiek. Jest to związane z wprowadzeniem nowych technologii i rozprzestrzenieniem
Internetu. Poza tym z pracą Komisji do pseudonauki przy Rosyjskiej Akademii Nauk. Akademicy nadal twierdzą, że psi-odziaływanie to szarlataneria. I trzeci powód: teraz na całym świecie zainteresowanie psychotroniką wybuchło z nową siłą. Według moich informacji, nie minie 10 lat jak broń psychotroniczna stanie się groźniejsza od jądrowej i atomowej. Dlatego, że z jej pomocą można zawładnąć umysłami milionów robiąc z nich zombi.  – http://stopzet.org/2016/04/03/generalkgb-o-broniach-psychotronicznych/
Ostatni publiczny przykład, to ten poddany obróbce psychotronowej facet na scenie w Gdańsku z czystym nożem w ręku, który był przekonany że zabił.
Szpitale psychiatryczne nie rozwiążą problemu , one go pogłębiają, bo tam jest wylęgarnia szaleńców po przeprowadzanych na nich eksperymentach. Nie powinniśmy pozwalać na przymusowe leczenie, tam gdzie nie ma podstaw do zamykania w szpitalach bez klamek, a przede wszystkim wymóc na Ministrze Zdrowia, Rządzie, aby kompleksowo przebadać osoby zachowujące się z irracjonalnie czy wręcz agresywnie, z wykluczeniem zachipowania i zdalnego sterowania ich systemem nerwowym czy wpływem na procesy kognitywne ale i na całe ciało.
Strona, na której można znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących nas dzisiaj pytań:

stopzet.org

…………………..
* Pan Walerian nie miał tego na myśli tylko to, że on nie stosuje takich manipulacji. – PB 

 

 
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/