Psycho-terror mafijno-państwowy — Maciej Jaroszewski w psychiatryku! Związek z prześladowaniem Elżbiety Dębskiej

PB: Wygląda to na akcję typową dla gang stalkingu = zorganizowane nękanie grupowe. Członkowie rodziny i znajomi/przyjaciele pod wpływem manipulacji umysłu dołączają do kampanii rządowo-mafijnej przeciw  osobie namierzonej (ang. targeted individual). 

Współpracownik Grypy666 w USA przeszedł to i opisał. Obróciła się przeciw niemu własna żona i znajomi.
Utworzyłem specjalny dział “gang stalking” tu: 5G bramą do transhumanizmu
Będzie tego coraz więcej. W 5G zaprogramują w Sztuczną Inteligencję, do automatycznego, skoordynowanego wykonywania “wyroków”.
Działaczka Deborah Tavares z Kalifornii odkryła skrywaną przed publiką  dokumentację %G i Szt. Inteligencji, w której jest opis modułu IT – targeted individuals = osoby namierzone.
Można śmiało zakładać, że moduł IT w 5G i kolejnych generacjach telekomunikacji mikrofalowej “zaopiekuje się” wszystkimi dysydentami.
……………………………………………………………………………………..
https://www.facebook.com/amida44/posts/973974576147006
Wczoraj (13luty ) po 22 przyjechał po Maćka Jaroszewskiego radiowóz z karetką i zabrali Go do psychiatryka.Za nim to nastąpiło, dzwonił do mnie,że ma problem , bo rodzina i 5 przyjaciół?, którzy go odwiedzili w jego domu ok 21 -ej ( tak twierdził Maciek i tak faktycznie było ) zmuszało Go by udał się dobrowolnie do psychiatryka. Rozmawiałam z jednym z tych “przyjaciół” , to profesor od kognitywistyki, który twierdził, że Maciek jest chory i musi się poddać leczeniu .
Kiedy poprosiłam, aby opisał objawy jakie zauważa u Maćka które wskazują na chorobę, bo ja rozmawiam z Maćkiem praktycznie ostatnio codziennie i rozmawiam z bardzo inteligentnym , bardzo empatycznym ,wyczulonym na krzywdę słabszych ,wysoce moralnym człowiekiem i bardzo logicznie łączącym fakty i nie nie wiem skąd taka nagła potrzeba umieszczenia go w szpitalu psychiatrycznym ?
I co słyszę? Nic co mogło by mieć choćby cień obaw o jego życie ,zdrowie czy życie kogoś z najbliższych ? Usłyszałam natomiast, że przed 15 laty Maciek miał jakiś problem z psychiką i nie bierze leków i teraz mu się pogorszyło. Szanowni Państwo , to nie Maćkowi się pogorszyło, to społeczeństwo jest poddawane manipulacjom i nie zauważa, że zachowuje się irracjonalnie, nawet w stosunku do osób najbliższych.Bo jak można zmuszać kogoś do izolacji i faszerowania środkami psychotropowymi, które ewidentnie niszczą organizm ,osłabiają proces myślowy, powodują poważne problemy z psychiką ,wywołują własnie omamy i halucynacje ? Te środki to nie leki, jak eufemistycznie nazywają je psychiatrzy, to środki do kastracji umysłowej,
Pacjent po tych specyfikach nie jest sobą, jest spowolniony ruchowo i myślowo. Jak w ogóle można kogoś zmuszać do takiego leczenia ? Kiedy ustawa o ochronie zdrowia psychicznego wyraźnie mówi, że nie wolno nikogo leczyć pod przymusem,kiedy dana osoba zachowuje się w sposób nie zagrażający sobie ani otoczeniu ?
Problemem Maćka jest pomoc innym, zagrożonym przez obecny system naszego państwa. Otóż naszym rządzącym nie podoba się z jakiegoś powodu, kiedy zwykli obywatele łączą się w swojej niedoli ucisku i represji a konkretnie Maciek zaangażował się w pomoc pani Elżbiecie Dębskiej z Kąkolowej 81. Materiał znajduje się tutaj :https://www.youtube.com/watch
Maciek brał udział w przywróceniu stanu posiadania tej pani , co widać będzie w programie “Sprawa dla Reportera “ponieważ ta pani jest prześladowana przez gang sąsiedzki i czyścicieli kamienic, przy współudziale policji. Dlatego Maciek padł ofiarą także i represji psychiatrycznej, a parę dni wcześniej był zaaresztowany jak groźny przestępca na 24 godz, razem z p.Elżbietą …
Nie mogę zrozumieć jak przyjaciel i w dodatku profesor, możne tak niecnie postąpić ? Przejęcie kontroli nad mózgami ludzi jest coraz bardziej widoczne.Jak widać nie oszczędza to także profesorów ! Pilna pomoc dla Maćka , nie możemy pozwolić na tak jawne niszczenie ludzi jak za czasów totalitaryzmu : https://www.salon24.pl/…/896760,czy-grozi-nam-powrot-psychu… Maćka zawieziono na Nowowiejską ,wiec w razie potrzeby jeśli nie wypuszczą zdrowego człowieka urządzimy pikietę, gdyż nie pozwolimy dalej na tak jaskrawe łamanie prawa !!!
++++++++++++++++++++++++++++++
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/