Mateusz Jarosiewicz lansuje Polakom SmartCity, 5G i SztucznąInteligencję

Panie Mateuszu
Nie odpowiedział Pan, czy będzie na konferencji 5G w Krakowie.
Rozczarowałem się, że znając zagrożenia od 5G, SmartCity, InternetuRzeczy i Sztucznej Inteligencji globalistów, nadal popiera Pan ich zamysł.
Pana system operacyjny integruje 5G dla Smart City — min. 9:50. Nie jest Pan w stanie panować nad tymi “technologiami”, zdecydują promotorzy (globaliści). Wobec tego bardzo niesmacznie brzmi Pana przypomnienie, że czekają tryliony brzęczących i będzie jeszcze więcej (min. 9:00).
Min. 14 – e-sobowtór do reprezentacji prawdziwej osoby z pomocą Sztucznej Inteligencji  — zgodne z prawem?
W min. 15:25 mówi Pan, że przyszłość to w zasadzie nowe miasta, projekty typu CPK i inwestycje z Azji. Cieszę się, że to nie moja przyszłość. Wolę rozsądnych ludzi w starodawnych miastach, a jeszcze bardziej w miasteczkach i na wsi, bez hajpu i technologii korporacji. CPK niepotrzebny ludziom ugruntowanym duchowo i zakorzenionym w swoim otoczeniu, bez wirtualnych okularów na głowie do “gier” 5G.
Jeśli Pan nie potrafi się zrealizować w normalnych stosunkach międzyludzkich, to niech Pan na siłę nie próbuje uszczęśliwiać większości, która tego nie chce.
pozdrawiam
Piotr Bein
…………………………….
On Saturday, February 23, 2019, 2:36:36 AM PST, Mateusz Jarosiewicz <[email protected]> wrote:
Szanowni Państwo,
Staram się na bieżąco promować ciekawe i ważne wydarzenia w swoich najbliższych kręgach. Ponieważ wymieniamy się informacjami dotyczącymi smart cities u
dostępniam nagranie z prelekcji nt. wdrożenia nowych ekosystemów informacyjnych w inteligentnych miastach na konferencji Blockchain Alliance z tego tygodnia.
Ponieważ obie te branże rozwijają się równolegle na całym świecie w szybkim tempie warto trzymać rękę na pulsie.
Pozdrawiam serdecznie,
Mateusz Jarosiewicz

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/