[Dyskusja] Czy to są patrioci polscy?

PB: Panie Jacku. Słowa nic nie kosztują, znaczy kosztują nas — wynagrodzenie dla posłów.

Wszystko co Majka mówi, nie tylko tutaj, wiemy od lat… Majka nie wie, że nawet gdyby chciał, to w KneSSejmie nic nie zrobi? Tak uny ustawili beton władzy “demokratycznej”.
 
W kontekście konferencji nt. 5G (czemu Majka i Potocki milczą na ten strategicznie najważniejszy obecnie temat przeżycia Narodu Polskiego i Ludzkości?), członkowie ww. grupy i inni przedstawiciele Suwerena dokładają o skorumpowanym systemie i środkach zaradczych — nieposłuszeństwo obywatelskie i deklaracja Suwerenności:
Powyżsi wnioskują m.in., że tylko anty-systemowe działania skryte mają szanse, wobec infiltracji agentury żydomasońskiej w praktycznie wszystkie struktury i środowiska brytyjskie, szkockie, irlandzkie…
Tymczasem Majka się reklamuje, że jest anty-systemowy — po co przysięgał nielegalnemu (co sam twierdzi) państwu jako poseł i kto go wybrał?
Głośno także o Potockim… E-zapowiedziany przez Zbigniewa Wesołowskiego (Fundacja Zbigniewa A. Wesołowskiego – Światowy Ruch Polaków i Polonii (w organizacji)) zjazd Konfederacji Polskich Ugrupowań Patriotycznych w Toruniu 16 bm. wzbudził wiele pytań, np. proszę zobaczyć komenty pod relacją wideo: Nagranie z konferencji KPUP z Potockim w prezydium
Jeszcze nie przetrawiłem  trzech części, każda ok. godziny lub więcej, więc na dziś zadam najważniejsze pytania Panu Wojciechowskiemu:
1. Czemu bez zapowiedzi, po patronacie spotkania w grudniu przez Majkę, w prezydium zasiadł ostatnio krytykowany przezeń Potocki — skompromitowany oszust, hohsztapler, mitoman i samozwaniec, który uzyskał ułamek procenta głosów w wyborach na burmistrza W-szawy i oddał je kandydatowi systemowemu?
2. Czy Światowy Ruch Polaków to ten założony parę – kilka lat temu i czemu pozostaje w trakcie organizacji? W ostatniej chwili organizować się na wybory do parlamentu nie wygląda wobec tego poważnie.
3. Prezydium było ciągle w oku kamery, a miał to być wiec przedstawicieli ludu. Potocki niezbyt mądrze przerywał, kilku uczestników napominało o wykonaniu zapowiedzianego programu spotkania, które zrobiło wrażenie rozgardiaszu także na oglądaczach relacji wideo. Potocki nie zdał egzaminu jako przywódca ani merytorycznie, abstrahując od ww. skaz na jego życiorysie.
4. Podkreślano w innej części spotkania, że należy sprawdzać wszystkich kandydujących i aktywnych patriotycznie, do kilku pokoleń wstecz. Nie zrobiono tego w stosunku do Potockiego. Bez sięgania do pochodzenia, jego działania od paru lat udowodniono jako sprzyjające antypolskiej agenturze.
5. Wobec mankamentów demokratycznej reprezentacji w prezydium i w przebiegu spotkania, niesmacznie wyszedł apel Pana Wojciechowskiego o zrzutkę (z naciskiem na Polonię, gdzie mieszka mniejszość Polaków!) na cele wyborcze ok. 20 mld zł czy dolarów, czyli ok. 500 na każdego Polaka w kraju i Polonii, w tym staruszkowie i niemowlaki.
6. Ponadto, zebrane datki mają iść pod zarząd Prezydenta Polaków, z możliwością osoby Potockiego na taką funkcję. Czy to jakiś niezdrowy żart?
.
Andrzej Szubert: Jacku, jak na krótkie przemówienie Majki, dwie ewidentne dezinformacje w nim to o dwie za dużo. I aż dziw, że nie odwołał się do jego ukochanej sanacyjnej nielegalnej konstytucji.
O wiele silniejsze wystąpienie w słowackim knessejmie miało miejsce w roku 2013.
I nie zmieniło się tam na lepsze nic. A wręcz przeciwnie – premier Słowacji lata nadal na trójkąt hyszehradzko-jerozolimski.
Nadziei z Majką nie wiążę żadnych, nawet gdyby nie siał dezinformacji. Samotny strzelec, nawet gdyby był całkiem poważny i wiarygodny, w knessejmie nie zdziała nic. Zresztą jego kadencja skończy się w tym roku, a szansy na kolejną nie ma.
Tu przypomnę – śp. A. Lepper miał w knessejmie 56 posłów, 3 senatorów a sam był wice-premierem – i niczego nie zdziałał.
I ja życzę wszystkim pięknego dnia. U mnie jest słonecznie i dużo spokojniej niż wczoraj
.
On Saturday, February 23, 2019, 11:15:07 PM PST, Jacek Kwiatkowski:
witam
w takim wystapieniu, takie słowa polskiego posła, rodzą jeszcze jakąś nadzieję, polecam wysłuchanie tego krótkiego wystąpienia posła Roberta Majki
i tym optymistycznym akcentem, pięknego dnia wszystkim życzę, pozdrawiam

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/