Piotr Bein: Z konferencji "Polska strefą wolną od 5G"

Nowy wpis na Grypa666 po powrocie z I Konferencji “Polska strefą wolną od 5G”, z podziękowaniem organizatorom (wyróżnionym na Grypa666 jako Ludzie Miesiąca Lutego) i mediom patriotycznym, które nagrały to spotkanie.
.
Jadwigę Łopatę znam od ponad 20 lat, początkowo poprzez inicjatywę Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi i kampanie przeciw GMO. Dzięki Niej zacząłem poznawać zagrożenia od GMO. W Krakowie była okazja spotkać Jej partnera, Sir Juliana Rose. Współpracowaliśmy w tematach GMO i chemoślady, lecz nie wiedziałem, jak ciepłą osobą jest i ile zrobił w kręgach brytyjskich dla podniesienia świadomości o korporacyjnych zagrożeniach, np. u Księcia Karola.
.
Budując na doświadczeniach ww. koalicji i kampaniach anty-GMO, Jadwiga z Julianem tworzą koalicję przeciw 5G w Polsce. To było moim zdaniem najważniejsze na konferencji. Najwięcej czasu zajęła część edukacyjna. Znając kwestie 5G oraz indywidualnej i masowej psychotroniki (Dr Ewa Pawela i Witold Hake) z programów NTV Janusza Zagórskiego oraz własnej kolekcji, najciekawsze dla mnie były:
.
.
2. Dr Diana Wojtkowiak nt. pól torsyjnych. Przydałby się osobny wywiad z Dr Wojtkowiak w tym trudnym temacie.
.
.
4. Prof. Mirosław Matyja, Kubeł zimnej wody entuzjastom demokracji bezpośredniej. Mimo sprzeciwu społecznego (wystarczy 50 tys. głosów o referendum narodowe), Szwajcarzy mają już 5G w 5 miastach. Dopuszczalny próg bezpiecznego natężenia pola EM wynosi u nich 9,5 mikrowat/cm2. Szwajcarzy cieszą się, że progu nie zmieniono. Polska ma podobny, a jest tysiące razy za wysoki: Polska norma dopuszczalnych dawek mikrofalowych jest tysiące razy powyżej progu bezpieczeństwa, a proponowana — 100 razy gorsza od obecnej!
Demokracja rozumu nie zastąpi, Przemysł telekomunikacyjny wykorzysta to.
.
5. Claire Edwards poruszyła wpływ na klimat z wysłania 20 tys. satelitów 5G na orbity. Wg niej, rakiety z satelitami 5G dołożą znaczne emisje sadzy. Globalny projekt 5G i antropogenna zmiana klimatu to zmyły jednej kliki.  Zmienność słoneczna ma zdecydowany wpływ na klimat, a nawet gdyby nie miała, to efekt emisji z rakiet byłby minimalny w porównaniu np. z emisjami z samolotów. Space Shuttle spala ok. 500 ton paliwa w jednej misji, a jumbo jet 10 ton na godzinę. W 2019 r. przeleci samolotami ok. 5 mld pasażerów. Załóżmy przeciętną 8 godz. lotu jumbo jetem (500 osób) w obie strony, tj. 80 mln godzin lotów = 800 mln t paliwa =  parę mln misji Space Shuttle. Rakiety z satelitami 5G nie wpędzą nas w epokę dinozaurów emisjami sadzy ani CO2.
.
Jerzy Zięba przyznał nieznajomość “teorii” i ocenił na “chłopski rozum” zdrowotne skutki 5G. Zabrał czas, który można było poświęcić na pytania. Entuzjasta demokracji szwajcarskiej, Zięba sknocił także narrację Dra Trowera, którego wywiad istnieje w wersji polskiej.
.
Kukizowcy zrobili wrażenie zaangażowanych publicznie. Poseł Majka próbował samo-reklamy poprzez antagonizm do tamtych posłów, na co Zagórski zareagował: musimy być zjednoczeni we wspólnym celu. Ruch przeciw 5G musi pozostać niezależny od partiokracji, co zaznaczyli organizatorzy na początku i w deklaracji koalicji przeciw 5G.
.
Zabrakło omówienia dopuszczalnych progów promieniowania PEM i mikrofalowego, co obnażyłoby plan zaszkodzenia Ludzkości, podobnie jak to było w medycynie rockefellerowskiej, następnie atomistyce i GMO. Nie poruszyli tego Dr inż. J. Gremba ani Prof. Mikuła, tylko Dr Trower w części wywiadu nieprzytoczonej na konferencji.
.
Jak w atomistyce, mamy zmyłkę pt. promieniowanie o niskim natężeniu, podczas gdy dawki nuklearne (kumulatywne niszczenie komórki) jak i mikrofalowe (rosnąca elektrowrażliwość) kumulują się, praktycznie bez dolnego progu bezpieczeństwa, a wartość tzw. tła rośnie zanieczyszczaniem środowiska. Progi oficjalnie ustalono za wysoko na całym świecie i się je podwyższa bez debat publicznych. Nie ma 5G bez zagrożeń dla zdrowia, nie wspomnę o masowym sterowaniu.
.
Poza NTV i CEPowiśle, konferencję nagrały Porozmawiajmy TV i Polsat. Reportaż GW zepsuła końcówka na podst. Dra Grzegorza Tatonia, lobbysty w Ministerstwie Cyfryzacji. Wg niego, raka wywołuje …strach przed rakiem od mikrofal. Tymczasem dowodów naukowych na choroby i dolegliwości od mikrofal są tysiące. Niektóre przytoczono na konferencji.
.
Tłumacze spisali się na piątkę z minusem, minus za tłumaczenie control = kontrola, podczas gdy chodzi o sterowanie (umysłami, ludnością).
.
Więcej czasu można było wygospodarować na pytania z sali, eliminując z forum publicznego słabo uzasadnione przeciw-środki oraz subiektywne wystąpienia.
.
Na koniec, śmieszny epizod osobisty. Majka, 10 dni przedtem zagroziwszy mi pozwem o zniesławienie, usiadł przypadkiem przy mnie. Zobaczywszy wyciągniętą dłoń i  rozpoznawszy mnie, przeniósł się parę rzędów dalej, oświadczając, że ze mną nie będzie rozmawiał. Chce reprezentować Polaków, ale nie rozmawiać.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/