Slalomowi merytorycznemu Mateusza Jarosiewicza akompaniują torsje moralne?

.
PB: Panie Mateuszu, Ostatnie zdanie poniża wielu w rozdzielniku, którzy bezwarunkowo żądają Polski WOLNEJ od 5G. Pan zaś od pierwszej dyskusji naszej, chce być “częściowo w ciąży” 5G i życzeniowo wyobraża sobie USA – Chiny, w realce kumpli w żydłackiej “dialektyce” dla gojów. Paranoikami nazywa mitoman realistów i merytorycznych znawców.

Nie zmieni Pan faktu: z definicji nie ma telekomunikacji żadnej generacji komórkowej bez mikrofal, bo intencją globalistów jest zaszkodzić i absolutnie poddać Ludzkość sterowaniu. Mieli lata całe wypromować bio-fon czy inne technologie mobilne, mniej szkodliwe od mikrofalowych. Podobnie, zamiast energii Tesli schowanej dla niecnych celów, dali nam genocyd nuklearny.
Jestem ZA bo chcę wziąć ODPOWIEDZIALNOŚĆ za 5G, Industry 4.0, Smart City, E-gov — Stawianie na schematy globalistów jest wysoce nieodpowiedzialne. “Technologie” te będą takie jak uny zaplanowali. Pan poda z przeszłości, co lud wstawił wbrew planowi NWO unych?
to tylko trendy (pomijacie dziesiątki innych) — Tacy jak Pan technokraci z mitomańskimi ambicjami pomagają je wprowadzać. Wyjdź Pan po męsku z tej częściowej ciąży, to będzie można skupić się i na innych “trendach”.
znam się na tym – pracuję w telekomunikacji od 16 roku życia, w innowacjach intensywnie od 22, w polityce i lobbingu od 6, w tematach – większej ilości niż szanowny tu pan — Mitoman i zarozumialec… Pracuje w telekomie od dziecka, a “szanowny tu” pomiatany powiedział, gdzie można wsadzić fartuszek pod laptopa, światłowód do smartfona i Li-Fi zalecane przez “doświadczonego” w apologetyce do Ministra Cyfryzacji.
obecny rząd nie powinien mieć już żadnej deski ratunkowej — A Pan im wkładasz władzę w łapy — vide ustawka o GMO wbrew społecznemu lobbingowi i obietnicom rządowym. Obejdą też obawy społeczne o 5G sztuczką z normami: aplikacja na smartfona pokazująca rzekome natężenia pola EM z dokładnością do metra w Polin! BUHAHA Dr Wojtkowiak twierdzi, gdyby Pan pofatygował się ze swej wieży NISS z kości słoniowej do Krakowa: pomiar PEM nijak się ma do pola torsyjnego, prawdziwego zagrożenia w 5G. Dodaję: Polska norma dopuszczalnych dawek mikrofalowych jest tysiące razy powyżej progu bezpieczeństwa, a proponowana — 100 razy gorsza od obecnej!
 
infrastruktura krytyczna, będąca tworzona pro-społecznie wewnątrz dedykowanych organów nowego państwa. — Weź Pan na otrzeźwienie. GMO, scypionki, obronność już nam pokazały jak będzie naprawdę.
technologia to NARZĘDZIE robione zwykle przez najbardziej kumatych ludzi na planecie. Mamy ich nie wiem – pozamykać? 😮 Paranoja. Po co żyć jak nie można nic zmienić. — Kumaci goje wymyślają, bardziej kumaci uny wykorzystują przeciw Ludzkości. Przykłady od Pana, jeśli to nieprawda.
Po co żyć jak nie można nic zmienić. — Najwyższe stopień zniewolenia: niewolnik myśli że wolny i robi dla zniewalającego. Rusz pan głową, jak obalić system okupancki, a nie konformować się w nim.
zamknięcie się w jednej bańce technologicznej: Huawei, M$ — To jest maskirovka dla duraków. Nie ma znaczenia która korporacja czy garnitur ich. Wszystkie podlegają żydobanksterii, a SmartCity, 5G, Przemysł 4.0 itd. to ich spiski przeciw Ludzkości. 
 
Dyskutowany z setkami osób, wieloma środowiskami od 2012 — Takie same farmazony i zwidy, jak z formowaniem się patriotycznym do wybiuruf w betonie władzy żydłackiej. Uny wielce się przejmują Pana działaniami…
nowy system będzie własny, szybszy i dobrowolny— Guzik Pan osiągniesz, bez władzy ponad okupancką czy globalną żydłacką, która pompuje nam Pana Smart City grę kompową w goglach real time, 5G na światłowodzie wleczonym za smartfonem i krypto-waluty handlowane w świetle Li-fi.
Skąd wziąć więc pieniądze na stworzenie nowego państwa — Tylko dureń zbiera mamonę pod żydłackim okupantem, który jednym ruchem ją zaiwani. Niech się Pan wpierw zastanowi, jak obalić okupację.
dobre imię i dobre inicjatywy — Które? Pan swe imię splamił pro-korporacyjnością i pro-globalizmem. Inicjatywy SmartCity i 5G są unych i żeby Pan pękł, nie zmieni tego “częściową ciążą”. Trzeba to dziadostwo przegonić, a Pana wraz z nimi, jak się Pan nie zreformuje.
.
Mateusz Jarosiewicz: EH. Liczę się ze swoimi słowami jak i tym, że nie szanuje pan woli i decyzji innych w prowadzonej przez siebie krucjacie. Na tym polega m.in. bycie nawiedzonym.
Bardzo ładnie pan wszystko podsumował, pełen respekt za zdolności analityczne, niestety kompetencji miękkich zer – NULL.
Dla ostatniej komórki, która gdzieś tu może jeszcze się ostała w tym gronie lub jest tu przypadkiem lub czyta to: (w internecie nic nigdy nie ginie)
Oświadczam, że jestem ZA i PRZECIW 5G.
Rozwijając tą nie intuicyjną, aczkolwiek oczywistą dla każdego rozumnego odpowiedź:
Jestem ZA bo chcę wziąć ODPOWIEDZIALNOŚĆ za 5G, Industry 4.0, Smart City, E-gov i co tam jeszcze do worka wsadzić BO:
a) ktoś musi – to tylko trendy (pomijacie dziesiątki innych), w Polsce nikt się nie zajmuje ich diagnozą i odpowiedzią. Będzie 7G, FG – cokolwiek i co znowu akcja lobby i piszczenie?
b) znam się na tym – pracuję w telekomunikacji od 16 roku życia, w innowacjach intensywnie od 22, w polityce i lobbingu od 6, w tematach – większej ilości niż szanowny tu pan
c) mam na to pomysł – użyć nowych technologi do budowy nowego państwa w paradygmacie wolności i suwerenności. Dyskutowany z setkami osób, wieloma środowiskami od 2012.
d) opłaca się to zarówno mi, jak i wszystkim wokół tworzenia ośrodka koordynacji nowego systemu, jak i obywatelom, bo nowy system będzie własny, szybszy i dobrowolny 😮
Mam o 100% inne podejście niż fatalistyczny pan PB, który już dawno pacyfikował przed wyobrażonymi diabłami (czy to “żydłaki”) i teraz tylko krzyczy “Do lasu” – “Nic z tego nie będzie!”
Jestem Przeciw BO:
a) technologia komunikacyjna to już nie może być produkt, tylko infrastruktura krytyczna, będąca tworzona pro-społecznie wewnątrz dedykowanych organów nowego państwa.
b) obecny rząd nie powinien mieć już żadnej deski ratunkowej, nowego tematu ani pretekstu do uzasadnienia swojego pretendowania do roli bycia sterownikiem społecznym.
c) zamknięcie się w jednej bańce technologicznej: Huawei, M$, itd. grozi blokadą i koniecznością traktowania ich jako nadrzędnego dostawce do naszej państwowości.
d) technologia to NARZĘDZIE robione zwykle przez najbardziej kumatych ludzi na planecie. Mamy ich nie wiem – pozamykać? 😮 Paranoja. Po co żyć jak nie można nic zmienić.
Tak więc wszystkie moje propozycje dotyczą stworzenia centrum badawczo rozwojowego tych nowych technologii: Mózgu państwa.
Ponieważ nie mam na to pieniędzy (proste raczej), to tworzę organizację, która ma w swoim interesie i zasięgu koordynację takiego tworu: Smart Cities Polska – chyba też jasne.
Ponieważ na świecie jest wojna między Stanami a Chinami to ponieważ jesteśmy obecnie okupowaniu przez $ to więcej mamy interesów jako nowe państwo z ich wrogami – też proste.
Skąd wziąć więc pieniądze na stworzenie nowego państwa? Wyemitować akcje, obligacje, sprzedać produkt docelowy lub uboczne klientom np. miastom na świecie. Tutaj jednak
trzeba trochę dojrzeć i mieć zdolności do kreatywności, a my tu jesteśmy w piaskownicy pieniackiej. Dlatego nie widzę sensu kontynuować rozmowy – bo z kim? Idziemy dalej.
Nie ma mojej zgody na obcowanie z ludźmi, którzy szafują swobodnie według własnego widzimisię sądami, które mogą uderzać w dobre imię i dobre inicjatywy.
A to, że świat się nie przejmuje Pana sugestiami – cóż – proponuję przejść na stronę pozytywności. Religia każe mi kochać nawet nie przyjaciół, więc <3 ale proszę do mnie więcej nie pisać. Raz można popełnić błąd, drugi, trzeci. Ale zadawanie się z paranoikami jest kłopotliwe jeśli nie przebiega to w formie terapii tylko rozmowy o polityce.
.
PB: Panie Jarosiewicz, Nie widziałem Pana na konferencji w Krakowie.  Czy Pana stanowisko na blankiecie NISS jest na portalu organizatorów konferencji?
Jeszcze niedawno był Pan zwolennikiem 5G i promotorem Smart City z ramienia Instytutu Północnego i NISS. Dziś NISS figuruje jako partner Konferencji. Zabrało sporo czasu tłumaczyć Panu zagrożenia od obu “technologii”. Początkowo z zerem wiedzy o skutkach telekomu na zdrowie, próbował Pan rozwiewać moje “teorie spiskowe” o 5G i systemie władzy:
W końcu gdy wydawało się, że pojmuje Pan zagrożenia od “technologii” globalistów i ich władzy, w koncepcję systemu operacyjnego dla Smart City integruje Pan 5G.:
Pana stanowisko (jako Eksperta NISS ds. Informatyzacji) na Konferencję “Polska strefą wolną od 5G”, stwierdza m.in.:
Postulujemy przeprowadzenie szeroko zakrojonej kampanii informacyjnej przez media publiczne oraz powołanie osoby dysponującej odpowiednimi środkami, kompetencjami i uprawnieniami odpowiedzialnej za obszar szeroko rozumianej przyszłości (smart city, 5G, AI i Przemysł 4.0).
Stanowisko wziął Pan z listu z 29.12.2018 do Ministra Cyfryzacji, pod którym podpisał się Pan z ramienia Instytutu Północnego, Centrum Rozwoju Innowacji Strategicznych. Wygląda na to, że nie zablokował Pan mega-ustawki o 5G, lecz wyraźniej opowiada się Pan tam za 5G, Smart City i Sztuczną Inteligencją:
Opracowywana od kilku, a procedowana w sejmie od 2 lat ustawa o ​Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości ​mająca w założeniu odpowiadać za edukację                  przemysłu w zakresie tzw. ​Przemysłu 4.0 jest tworzona w sposób zbyt opieszały w stosunku do potrzeb i ilości doniesień medialnych o priorytecie jakim jest szerokie włączenie technologii komunikacyjnych w łańcuchy produkcji. Osoby              odpowiedzialne za projekt ustawy nie ustosunkowały się do ​treści listu otwartego ze stycznia tego roku dotyczącego potencjału poszerzenia kompetencji tej instytucji także o technologię 5G oraz rozwój sztucznej inteligencji. Stanowią one integralną część koncepcji Przemysłu 4.0 i również nie mają dotychczas wystarczającego umocowania po stronie instytucji rządowych.     
 
Konsolidacja kompetencji w ramach jednej instytucji stanowiłaby znaczną                oszczędność dla budżetu Państwa. Ze względu na deficyt dostępnych ekspertów oraz przenikanie się elementów 5G, Smart City, Przemysłu 4.0 i AI [sztucznej inteligencji — pb] nie jest możliwe rozwijanie strategii i planu wdrożeń na tych obszarach bez integralnego podejścia do tych dyscyplin. Potrzebne jest stworzenie ośrodków skupiających się na nich kompleksowo. Zwłaszcza na polu projektowania i przewidywania ​przyszłych ich zastosowań​.
Więc jak jest z Instytutem Północnym, NISS i Panem: Polska strefą wolną od 5G, czy “częściowo w ciąży”? Oświadczenie z 13.1.2019 ws. chińskiej firmy Huawei podpisał Pan jako Dyrektor Centrum Rozwoju Stosunków Polsko – Chińskich tegoż Instytutu Północnego. Pisze Pan m.in.:
Since 2013 our experts have been studying a new vision of president Xi Jinping – One Belt One Road which based on the idea of Community of Shared Future for Mankind. Renewing roads lost over the centuries between Europe and China is a bold and challenging goal. We imagine the new future where we can live in the prosperous Eurasian continent with great connectivity and brand new cooperating value chains in many sectors (especially high technology). Cooperation between Europe and China can give birth to a new era of great                              prosperity for the whole world. Acting in peace and mutual acceptance can develop and deliver better than ever connectivity and new digital platforms of trade and cooperation between our continents and countries. 
 
Despite the current difficult situation, Poles are conscious of the importance of China as the world’s leading economy. We hope that all sides of the conflict will find a compromise solution and Poland will encourage and inspire other countries to progressive cooperation.  
“Wizja” Jeden Pas Jedna Droga dożywotniego prezydenta Chin to banksterski neo-kolonializm pod przykrywką dobra ludzkości. Za surowce i przednie wyroby, otrzymamy zniewalającą technologię 5G i Sztucznej Inteligencji. I to od mocarstwa osiodłanego przez żydłactfo i globalistów w przesiadce z konia USraelskiego!
Pan zatrzyma w wieżowcu NISS tacę swą z gotowemi rozwiązaniami od technokratów, tak jak petycję nieskonsultowaną społecznie, za co baba jakaś nawiedzona wywaliła Pana ze swej konferencji. Wisi mi, czy i jakie finanse dostajecie od kogokolwiek. Rozeznaję po owocach.
Ponadto, afiszuje się Pan w agenturalnej jaczejce WolnaPolska, członku oszczerczej “Branży”  kumpli oszczercy Roberta Brzozy. Tyleż rozeznania i desperacji o rozgłos, co w Pana działalności “technologicznej” i petycyjnej.
Zaklinał się Pan na kulturę, a tu taki prostacki mejl z wścieklizną… Slalomowi merytorycznemu akompaniują torsje moralne?
z odbiorem
Piotr Bein
On Saturday, March 9, 2019, 10:57:34 AM PST, Mateusz Jarosiewicz <mj@cris.sci.pl> wrote:
Wypiszcie mnie proszę z tego domu wariatów. Pierolicie i nakręcacie się jak najęci a jak się Wam daje na tacy gotowe rozwiązanie to zgrzytacie ząbkami. Monopoliści na prawde i rację, obrońcy świata od siedmiu boleści. Z całym szacunkiem przestańcie mi zawracać głowę.
– https://niss.org.pl/polska-strefa-wolna-od-5g/
Formalny wniosek z 29.12.2018 złożony w trybie konsultacji w praktyce blokujący mega ustawę o 5G:
http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-akcje-i-inicjatywy/item/143701-w-obronie-polski-odsunmy-popis-petycja
I niech mi, ani innym kolega Bein nie pierdoli już, bo mimo, że ze mną ustalał, że poprze jak odpalę tą inicjatywę, to nagle zaczał we mnie strzelać, że jestem nie godny zaufania jak mu baba jakaś nawiedzona zaczęła sadzić farmazony, że jestem nie wiadomo przez kogo finansowany i, że mu się nie podoba, że “popieram Chińczyków”.
Weź się na prawdę p* w łeb, byle mocno, to może Ci się mózg znowu odpali do trybu myślenia i może tryb boga trochę popuści, choć wątpie.
Bez odbioru.
Nie zgadzam się na publikację mojej korespondencji.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/