Jawny Frajer neo-ubecji, Jarek Kefir żeruje na dramacie Marka Podleckiego

Jarek Kefir żeruje na dramacie Marka Podleckiego

Piotr Bein 3 – 6.4.2019
.
Dramat Marka Podleckiego
.
Znam Marka od lipca 2009. Od tego czasu utrzymywałem z nim co najmniej e-kontakt. Jego sprawę widzę więc odmiennie od “sędziów klawiaturowych” — jako dramat:
  • śmierć ojca m.in. z powodu szczepionek na świńską grypę, od której Marek współ-ratował cały naród
  • zawód osobisty, kiedy próbował oderwać się od matki i związać z kobietą, którą cenił, a matka intrygami omotała go
  • utrata niezłej kariery filmowej w dylemacie wyboru: działalność patriotyczna z dochodem z kliknięć  i reklam, kontra nieźle płatna produkcja filmów
  • strata osobistego przyjaciela, Janusza Kurtyki, 10 IV pod Smoleńskiem
  • psycho-kryzys Jane Bürgermeister, gdy zbzikowała kilka lat temu (jak on z “pomocą” psychotroniki?), wstrętnie stając przeciw Markowi, swemu sojusznikowi od 2009.
W ostatnich latach, skutecznego przeciw żydłactfu Marka namierzyły ż-suszpy, np. poniżyłyy w neo-ubeckim Szkodniki & hasbara. Mógł być wyznaczony na zalegalizowane w Polin nielegalne w USraelu experymenty psychotroniczne, z wykorzystaniem wrażliwych wejść do świadomości (np. ezoteryka). MK Ultra wykorzystywał takie “wejścia”. Ofiary tego programu CIA w Kanadzie były pacjentami psychiatrycznymi, wielu schizofreników.
Uny zniszczyli Markowi bloga MonitorPolski, zinfiltrowanego nie do użytku, oraz spory dorobek na paru kanałach wideo. Zapanowali też, wydaje się, nad jego e-pocztą — sytuacja podobna do tej u “antysemity” Jacka Międlara wiosną 2017, czego byłem bezsilnym świadkiem. ledwie co ratując własne blogi i e-pocztę…
.
Jawny Frajer (JF) neo-ubecji, Jarek Kefir 
.
Wbrew niektórym osądom wpisu Jarka Kefira nt. Marka Podleckiego, nie myślę, że Kefir jest agenciurą. Co najwyżej jest frajerem, bo durnych do służb nie biorą.
Neo-ubecja poluje na Podleckiego od lat. Gdy go poznałem w 2009 r. miał sprawę o “antysemityzm”, tzn. był znienawidzony przez żydziorów. Nigdy nie zauważyłem u Marka klasycznego antysemityzmu, był przyjacielski każdemu, kto go traktował po ludzku. Innym zbyt często wybaczał, m.in. Kefirowi, który mu się ładował w paradę na własnym forum Marka.
Niedawno, z rozpędu żydłacką fałszywą flagą “Adamowicz”, ściervomedia osmarowały Podleckiego “mówca nienawiści” i “antysemita”. Kefir jest zatem JF (jawnym frajerem) neo-ubecji, skoro nie poznał przez te lata, komu robi dobrze, dyskredytując Marka. Jak to świadczy o inteligencji Kefira? To pytanie powtarza się poniżej.
Zacznę od najwredniejszej dezinfo Kefira, obliczonej na podobnych sobie duraków. Jawny Frajer Jarek pisze o “TW Janusz”:

[Wg życiorysu Janusza Kurtyki w zbiorach IPN, Marek Podlecki jest] zarejestrowanym Tajnym Współpracownikiem PRLowskiej Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „TW Janusz.”

Nie ma teczki “TW Janusz” w IPN, bo MP nie był TW. Co najwyżej zmylił SB, udając na odczepkę kablowanie na swego przyjaciela, Kurtykę.  Zresztą, co to za TW, co zaanagażował się w wyrób urządzeń podsłuchowych dla polskich patriotów?

Jeśli Jawny Frajer neo-ubecji Kefir ma kopię teki “TW Janusz”, to dawać! Jaki inteligent gania patriotę zamiast sajanów i neo-ubeków, grających na nosie “patriotom” jak Kefir?

.

Brednie dzienniqrevskie Kefira na znane mi tematy

.

Pomniejsze brednie, też pod ignoranckich lemingów grafomana Kefira, wytrzepywane na publiczną zwózkę gnoju przez neo-ubecję, poszukiwaczy JewTubowej sławy i pospolitych użytecznych idiotów na zaszczutego przez żydosłużby Marka Podleckiego:

po wygaśnięciu medialnej histerii [o świńskiej grypie], drogi Marka Podleckiego i Piotra Beina zaczęły się stopniowo i coraz bardziej rozchodzić. Bein założył swojego bloga, publikował także na Grypa 666, która zamieniła się w zbiorowisko „opowieści dziwnej treści.”

Pod koniec 2009 bez ostrzeżenia ani pytania mnie, Marek przepisał na mnie swój blog Grypa666, by zająć się chorymi rodzicami, , poszukiwaniem zarobku, sprawą sądową o “antysemityzm” wstrzymującą go od ż-tematów… Mogłem w końcu bez cugli Marka poświęcić się tematowi parchów na Grypie666, zmieniwszy jej motto ze scypionek na Co gorsze — grypa czy kompleks jot? [globalna klika żydłacka]. Bloga PiotrBein założył mi Marek w październiku 2009, bo bylem w tym niegramotny, a on widocznie planował rozstanie.

Moja Grypa666, tj. “opowieści dziwnej treści” była (jak widać w archiwach) budowana logicznie, wyczerpująca i trzymała się obranego tematu anty-żydłackiego. Była niezrozumiała kulawym świadomościowo i duchowo ustępowcom, zaprogramowanym na żydzim new ageowo – ezoteryczny i na hasbarną rusofobię, o czym więcej poniżej. Dziwnie to brzmi od inteligenta (podobno) Kefira , którego publikowałem i z którym współpracowałem redaktorsko oraz regularnie mejlowałem. Po latach zapomniał, aby dowalić nagromadzoną w podświadomości agresją, kiedy zwęszył bezkarną zwózkę gnoju na Podleckiego.

Marek wrócił do blogowania (MonitorPolski), wobec agenturalnych przeszkód w robocie filmowej. Jego forum zastąpiło zamknięte przeze mnie forum na Grypa666. Pochwalane przez Kefira namnożenie blogów patriotycznych po 2009 to był mój zamysł i moja zasługa, dzięki likwidacji forum na Grypa666 (także celem pozbycia się udręki z trollami, durniami, prowokatorami i agenciurami). Zmusiło to wielu klawiaturowych bywalców forum Grypa666 do wzięcia dupy w patriotyczne troki.

Marek podrasował swój nowy blog sensacją, ezoteryką i forum dla wszystkich. Myśłałem, że dla kamuflażu (na wzór  antysystemowych Nexus i publicystyki Davida Icke) i dla monetyzacji. Ale “ezoteryka” wciągnęła Marka poza granice bezpieczne. O tym go ostrzegałem i że musi utrzymać dyscyplinę na forum, albo go zniszczą zjeby i agentura.

Kefir skupił się na negatywach, a wrednie pominął świetną robotę Marka: przykładowo wpisy o przednich anty-żydłackich analitykach jak Jon Christopher Bjerknes, o mniej znanych aspektach skrytej władzy i NWO (np. handel żywcem i pedofilia wśród jelit), tuszowana tematyka Fukuszkimy, filmiki anty-żydłackie  (np.  wywiad z drami Kękusiem i Beinem, Kraków jesień 2017, tj. już okres wahadełkowego szału Marka, co świadczy, że zachował zdrową jaźnię, wbrew malunkowi Kefira). Ditto, kefirowe poniżanie Jana Taratajcio, genialnego majsterklepki, konstruktora polskiego zappera wg oficjalnej technologii leczniczej w Rosji. Kefir chciałby, abyśmy kupowali specyfiki medycyny rockefellerowskiej, a  każdego schizofrenika odeśle do rockefellerowskiej psychiatrii?

.
Konwulsje duchowe Kefira

.

Kefir z początku był anty-systemowcem jak trza. Na Grypa666 utworzyłem kategorię pod jego nazwiskiem, obok mistrzów publicystyki jak Pogonowski, Szubert, Vismaya, Peczkis, Bizoń, Lucky, Kafel, Sas, Właźliński. Zaczął z klasą od tekstów np. Wielka katastrofa ekologiczna i humanitarna w Zatoce Meksykańskiej we wpisie z 22.6.2010 Okruchy ze świata i kraju, a skończył tak 27.1.2015: Smarkowi Kefirkowi adieu.
W 2012 próbowałem załagodzić konflikt o duperele na blogowisku Wykluczeni, bulu w dópie unym: Rzekomy konflikt Kefir2010 – MonitorPolski. Podlecki wg Kefira nadużywał religionizmu i pojęcia ludobójstwo oraz kolportował rzekome sensacje typu Mengele żyjeMarek swoim zwyczajem tolerował Kefira. Prawidłowo rozumiał definicję ludobójstwa, którym jest np. błaho brzmiące pogorszenie warunków życia, a sam udział w planowaniu, podżeganie do popełnienia ludobójstwa są aktem tej zbrodni, gdyby Kefir poczytał Konwencję ws. ludobójstwa.
Między 2010 a 2015 Kefir okazał się intrygantem nawiedzającym konkurencyjne fora (zawiść o kliknięcia i popularność?), rusofobiczną dziwkę atakującą skutecznych patriotów za konserwatyzm i nie-hasbarną ocenę Rosji. Z wściekłości na styczniowego kopa ode mnie, pisał smark Kefirek w kwietniu 2015:
My, młodzi ludzie, chcemy żyć w silnym i niezależnym kraju, a nie pod kolejnym jarzmem kacapskim jak to pan i wielu prawicowych “niezależnych” (buhahahaha) proponuje.
My, młodzi, chcemy być szczęśliwi, chcemy cieszyć się życiem, a nie żyć w tych waszych średniowiecznych zakazach i nakazach z konserwatyzmu! Weźcie te swoje wartości z klasztoru wsadźcie sobie wiadomo gdzie, my mamy wyjebane na nie! To nie są żądne nieprzemijające wartości, tylko konserwatywna dulszczyzna która hamuje rozwój naszej ludzkiej rasy, naszej wspólnej cywilizacji.. Na szczęście ta ciemnota odchodzi już w zapomnienie!
Nigdy nie proponowałem (ani żaden mój sojusznik) zależności od Rosji — patrz archiwa obu moich blogów. Pokićkało się JF Jarkowi z normalizacją stosunków z Rosją, psutych przez wieki przez żydłactfo skłócaniem Słowian. Podobnie nt. konserwatyzmu, nienawidzonego przez skefirzonych pod “alternatywne” -izmy jak żydłacki neo-konserwatyzm, neo-liberalizm…
Plackiem na posadzkach kościołów i cerkwi (zwłaszcza słowianowierca Szubert buhaha), przeszkadzamy młodym osiągać nirvanę. Pod żydłacki marxizm kulturowy, ustępowiec Kefir “szukał szczęścia” w new age i ezoteryce:
Mamy też w nosie waszą chrześcijańską “duchowość” – bo interesujemy się new age, ezoteryką, gnozą, buddyzmem. Leżenie krzyżem w kościele czy tam w cerkwi (jeden czort) nas nie interesuje! Zrozumcie to wreszcie i dajcie nam żyć!
To ten sam Kefir, co zaczyna masturbację nt. Podleckiego: Pamiętaj! To nie Ty uprawiasz ezoterykę, to ezoteryka uprawia Ciebie!  Po te uprawy przez ezoterykę, Kefir robił “desanty” (jak je nazywa) na forum czubków u MonitoraPolskiego. Parę tych desantów i wielu czubków udokumentował pszebogato, jakby był powód się chwalić z partycypacji. Od ok. 2017 nie wiadomo, które nicki, awatary i komenty są autentyczne, a które od infiltratorów, prowokatorów i rozpieprzaczy ż-służbowych. Oszołomski ustępowiec patry-jotyczny, Kefir cały ten szajs (ok. połowa zawartości wpisu!) cytuje bez rozeznania i wyjęte z kontekstu.
.
Hasbarny rusofob JF Jarek
.

Wg Kefira, masakry paryskie to robota Putina . Kto śledził  wątek ten wie, że to mur beton mosiadowa fałszywa flaga. W in. wpisie (1.18.2015) był Kefir pewien, że Putin stanie przed trybunałem międzynarodowym, a Rosja ulegnie podziałowi. Widocznie miał wtyki u żydoneokonów w faszyngtonie. A może u Macierewicza, albo u Chojeckiego & Kowalskiego? BUHAHA

Zanim zaczęło się poważne śledztwo przez wrogów Rosji, Kefir był pewien, że to ruskie zestrzelili MH17. I taka presstytutka miała czelność napisać, że Grypa666 jest rusofilna. Tak samo jest serbofilna i muzułmano-filna i syrio-filna. Staję w obronie słusznej sprawy, zasranej przez sruli (niepodoba mu się to słowo, bo nie ma w słowniku polszczyzny, nie ma też żydłactwo BUHAHA) Skoro Kefir został wyprany rosofobiczną hasbarą, to raczej znaczy, że on srulo-filny.

Kefir określił kiedyś, że Grypa666 jest prawicowa. Skąd te pojęcia z żydłackiego politykoznastfa? Właśnie wtedy u nieruchawego Maruchy opluli mnie jako lewicowca (bo się upomniałem o własne prawa, lżony “żyd” przez katolaków). Nie jestem na lewo ani na prawo ani w środek… jestem sobą i głęboko w de mam durne nalepki.

Kefir od lat próbuje czytelnikom zrobić kefir z mózgów i jego strategia ‘zapanowania’ rynku blogowego działa. Są miliony polactfa durnego jak on, to i miliony wejść u niego.

.
“GrUpa666” wg “JF Jarka”
.
Opętany rusofob, Kefir miesza cyryliczne “U” z łacińskim “Y”. Nie musi lubić grupy działania, zapoczątkowanej przez Podleckiego przeciw “pandemii” H1N1. Ani nazwy Grypa666, ukutej przezeń w uznaniu Jane Bürgermeister i jej bloga, SwineFlu666. Szubert już nie był wtedy w redakcji Grypy666 od ponad pół roku. Więc co ma do dramatu Podleckiego “zjazd” Mędrców Anty-Syjonu, Beina i Szuberta, w scenerii zaraanżowanej po semicku, wg JF Jarka: w czapkach narciarskich podwiniętych dla jaj na “mycki”, nad “żydowskimi” księgami (knigi astronomiczne Szuberta), przy menorze 3-ramiennej  BUHAHA
JF Jarek manipuluje prawdą. Nie podał linku do tamtej draki, bo wtedy do ożydzenia nie pasowałaby fotka ani stwierdzenia obu Mędrców Antysyjonu:

[…] koczownicy banksterzy konsekwentnie realizują swe zbrodnicze plany. Pod hasłem „demokratyzacji” na oczach całego świata zamordowali Libię, a to właśnie ona miała najbardziej demokratyczny i oddolny system reprezentacji.
„Demokratyczne” wybiury w Polin dawały do wyboru dżumę albo tyfus – odmożdżeni Rodacy zagłosowali w nich posłusznie wg zakulisowego scenariusza.
[…] Depopulacja będzie trwała nadal. Wbrew propagandzie jot, nie jest ona uzasadniona przeludnieniem czy brakiem surowców, tylko rasistowską nienawiścią i pogardą wobec Gojów. Całemu światu banksterzy narzucą fasadową demokrację, najbardziej wyrafinowaną formę dyktatury. W normalnej dyktaturze niewolnicy wiedzą, kim są i moga się zbuntować. W zamaskowanej demokracją dyktaturze, odmóżdżona przez media większość niewolników myśli i wierzy, że są wolni. Nie zbuntują się przeciw ciemiężycielom.

Z zerowym odzewem spotkało się zainicjowane przez nas śledztwo w sprawie celowo zrobionej stuxnetem katastrofy Fukuszimy. Zbrodnia ta zniszczyła Japonię – media dopiero teraz przyznają powoli faktyczny stan skażenia radiacją. Długofalowe skutki Fukuszimy dla mieszkańców półkuli północnej, wzmocnione Codexem Alimentarius, chemośladami, GMO, szkodliwą piramidą żywnościową (zalecaną przez WHO) i „lekami” mogą okazać się depopulacyjnym holokaustem.

Proroczo napisaliśmy o Fukuszimie, depopulacji i nienawiści do Gojów. Zalew sorosowskimi ciapatymi to wyraz tej samej rasistowskiej “miłości” bliźniego, co łgarstwa Nietenjahu’ja nt. udziału Polaków w Szoa.
Kefirowi nie rodzi  wątpliwości to, że “żydzi” Bein i Szubert zaskarżyliby na YouTubie neo-ubeckie porno, które równie durnie wykorzystało naszą “semicką” fotkę z anty-żydłackiej draki. Kanał publikatora zostałby zamknięty, a on miałby sprawę o antysemityzm.
Wtedy nie przeszkadzały Kefirowi nasze “mycki”, jak widać z pingbacku na Grypa666: Piotr Bein I Andrzej Szubert Zawieszają Działalność? Czy Padli Ofiarą Ponownego Szantażu? Kto Teraz Będzie Prowadził Nas Po Tym Cmentarzu, Jakim Stała Się Ziemia Za Rządów Syjonistów? 5 Listopada 2011 « Jarek Kefirek Blog Polityczny. Z jego wpisu został tylko komunikat 404, bo inaczej, bieżące ożydzanie przez “JF Jarka”  nie miałoby sensu :))
Po klęsce swego porno, już nawet neo-ubecja nie chwyta się tej bezmózgowej manipulacji. Suszpy miały zdyskredytować lemingom “żydzizm” skutecznych antyżydłackich Beina i Szuberta, a sami pokazali swe żydziorstwo; efekt hasbary odwrotny do zamierzonego, przez prawie 6 lat raptem 7 tys. odsłon lakmusu na bezmóżdże. Kefir dołączył (za frajer BUHAHA) do zepsołu neo-ubecji.
.
Kefira blog z “moralnością” neo-ubeckiej VolnejPlusqvy
.
Zamęt pod sufitem Kefira potęguje fakt, że on sam został ożydzony w ww. porno, jak Bein, Szubert i Podlecki. Od min. 5:00 czytamy o Kefirze w takt żydowskiej muzyczki:
Niegdyś kundel M. Podleckiego, był aktywnym komentatorem na jego blogu, przez co wespół z nim brał udział w ogłupianiu mas.
Porno to kolportowała neo-ubecka VolnaPlusqva (nazwa polskojęzyczna WolnaPolska), która odcisnęła swój udział w tej koszernej ko-produkcji wskazaniem osób do ożydzenia i ich “charakterystyk”, wziętych z konfliktów wywołanych i napędzanych przez Tomka, admina najpierw StopSyjonizmowi, następnie VolnaPlusqva. Mieli niegdyś Regulamin Wolnej Polski Wiadomości, zachowany fragmentarycznie na Grypa666 z 30.10.2013. Niech hipokryta Kafir to poczyta, bo czyni jak neo-ubecka VolnaPlusqvya, zaklinając się na patriotyzm, prawdę i moralność:

3. Prosimy mieć na uwadze, że Wolna Polska i Forum Wolna Polska są witrynami prowadzonymi przez pasjonatów Ruchu Prawdy. Naszym wspólnym interesem jest łamanie mainstreamowej bariery informacyjnej i dociekanie prawdy. W tym celu wszyscy Polacy wznoszą się ponad podziały i pracują razem. Dla wspólnego dobra.

6. Wypowiedzi nawołujące do agresji lub nienawiści na jakimkolwiek tle są zabronione.

W punkcie 15. regulaminu neo-ubeccy hipokryci zabraniają linkowania do portali zainfekowanych New Age’m . Wymieniają blog krypto „niu ejdżowca” „jarka kefirka”, wersji light propagandysty i szkodnika M. Podleckiego. Kefir, dawaj dupy neo-ubecji skolko ugodno, a oni i tak cię sponiewierają.

Idiota a raczej świadomy dezinformator zrobił ze mnie Tomka SSyna — przypomina Andrzej Szubert. Kefir mający na pieńku z Tomkiem, z rozpędu wziął za Tomka nic nie wadzącego mu Szuberta. Znów pokaz inteligencji i zdolności badania faktów. No i zadziorność niewybranzlowanego.

.
Podsumowanie
.
“JF Jarka” trafnie podsumował Wariat 1 kwietnia 2019 o 22:10

Stary co to są za bzdury 😀 parchy, kosmici, wymiary, inkarnacje, wahadełka, klony, agenci mossadu, pedofile, chodzenie pod wodą, stara babka, która miała męża i syna chorych psychicznie i wiele wiele innych 😀

Nic nie czaję z tego posta ale może to dlatego , że jestem normalny 😀
Mnie to dziwi skąd takie łby mają kase na utrzymanie siebie skoro są chorzy na umyśle, a większość normalnych ludzi ledwo z miecha na miecha żyje i ma w głowie w miarę poukładane. I nie mają czasu na gadanie jakiś bzdur w necie. Wygrałeś dziś internet, chociaż mam cichą nadzieję, że to z okazji prima aprilis taki post.

A w nawiązaniu do artykułu to powiem, że tak, ezoteryki i inne pseudo moce śmierdzą szpitalem psychicznym na kilometr. Skoro się tym interesowales to mam nadzieję (dla Twojego dobra), że nie poryło Ci to bańki stary. Ogólnie dumny z siebie jestem, że nie rozumiem nic z tego co oni rozmawiają na filmach, które wstawiłes.

Nie mam nawet cichej nadziei, że wpis Kefirka to kawał primaaprilisowy. Ma on od dawna tendencję nagromadzania wściekłości na oponentów realnych i wyimaginowanych, żeby ni z tego ni z owego zaatakować, spuszczając się w masturbacji nienawiści. Widzi jak inne gnidy spuszczają swoje na Podleckiego, to i jemu wolno.
Skąd kefiropodobni mają kasę, dziwi się ww. Wariat. Kefir pokazał skąd: sensacyjne tytuły wpisów, na siłę od tematu seksowne dupcie, żebry w stopce… Za złotówkę Marek poda ci współrzędne, głębokość i pojemność najbliższej bazy parchów. A Kefir — durackie dezinfo i zadry dzielące patriotów.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/