Piotr Bein: w USA chrześcijanie idą pod topór? — o Prawach Noego wyssanych z parchatego palucha talmudystów, zatwierdzonych przez Watykan

Tematu parchatych Praw Noahidowych żenująco nierozumieją rodacy od lat. Już w 2009 mówiłem o tym znajomym katolikom w Polsce. Wzruszali ramionami, pukali się znacząco w czerep na wiadomość, że zatwierdziła toto wspólna komisja Watykanu i rabinatu talmudycznego jako normę moralną dla katolików. Religiozni rodacy chyba myśleli, żem żydomasoński prowokator (i tak się potem ujawnili publicznie przeciw mnie). Tymczasem każdy, kto prześledzi wytrzepaną z talmudycznych gaci genezę 7 Praw Noego i ich ludobójczo-szownistyczną naturę, ten  wywnioskuje, że to Watykan ocipiał albo sparchaciał.
A tu, patrzcie patrzcie Pani Dr Modelska, więc morda w kubeł, szczęka w dół i słuchać :))  O mały włos parchata agentura wcisnęłaby zapóźnionym poznawczo Polakom fałszywego “narodowca”, chrabjem Potockiego, nota bene popartego wtedy entuzjastycznie przez obecnego tu posła Roberta Majkę…
Bardziej wyczerpująco i dogłębniej o talmudycznych 7 Prawach Noego i ich promotorach, lubawiczerach:
Lubawiczerowie to nie rodzina tylko sekta talmudystów-syjonistów, najbardziej wpływowych żydów w polityce globalnej. “Prowadzą” też ideologicznie rabinaty wielu jeśli nie większości sekt judaizmu. Mają zatem największy “religijny” wpływ tak na świeckich jak i religijnych, nie tylko wśród współplemieńców.
Dalej, Panie Cieszkowska i Modelska, nic podobnego o “rodzinie” lubawiczerów:
dokonala zmiany systemu prawnego w USA i zamienila podstawowe 10 commandments na 7 commandments Rabyego lubawitch
Chyba Dr Modelska nie znalazła tego w przytoczonym Prawie 104 (projekt uchwały nr 102-14, podpisanej przez prez. Biusha)? Nie zmienia ono Konstytucji USA, której Pierwsza Poprawka brzmi:
Kongres nie uchwali żadnego prawa odnośnie ustanowienia religii lub zakazu wolności jej praktykowania..
10 Przykazań chrześcijańskich nie jest podstawą Konstytucji USA ani nie odzwierciedla ich prawo, np. wolno cudzołożyć, nie czcić swych rodziców, a zakaz przedstawiania bałwanów kłóciłby się z konstytucyjną zasadą niereligijności prawa.  Założyciele USA mieli na względzie rozdział religii od państwa. Wyrazili to także w swych wypowiedziach, np. John Adams w liście do Thomasa JeffersonaPrzed ludzkością stoi pytanie, czy Bóg naturalny ma rządzić światem Swymi własnymi prawami, czy może kapłani i królowie mają nim władać fikcyjnymi cudami?
Prawo 104 wzywa do edukacji nt. Praw Noego  (w tym ich rzekomy uniwersalny charakter międzywyznaniowy) i do czczenia zmarłego lata temu rabina Schneersona, uważanego przez lubawiczerów za Mosziacha (Zbawiciela żydów). To tak, jakby islamiści zmuszali wszystkich Amerykanów do czczenia ich idola i przyjęcia szarii za podstawę prawną i moralną w USA.
Prawo 104 kłóci się zatem z Pierwszą Poprawką. Rządowi USA nic do spraw religijnych obywateli, a promowanie jednej z religii, do tego najparchackiej sekty judaizmu, jest po prostu zdradą stanu, popełnioną przez Kongres i Prezydenta, który Prawo 104 zatwierdził oraz wszystkich kolejnych, którzy to przekrętne parchate ściervo co rok podpisują.  Jeśli już, to zamiast straszyć się nawzajem, trzeba “antysemicko” wytknąć niezgodność z Konstytucją, mianowicie z rozdziałem wszelkich religii od państwa, wyrażonym w Pierwszej Poprawce… i stanowczo żądać usunięcia tego bezczelnego dziwoląga żydłackiego z zapisów prawa USA. Zadanie dla katolickiej Polonii :))) Jeśli chciałaby być szczególnie “antysemicka”, to może skojarzyć KongreSSmanom 104 z S. 447 :))) Przykłady faworyzowania rasistowskich wymysłów parchów przez parlament suwerennego ponoć narodu.
To nie przejdzie. Chyba że chrześcijan i in. wyznawców odurnić, że Prawa Noahidowe pochodzą z Biblii i są w kabalistycznej Siódemce  równoważne 10 Przykazaniom.  Nasiadówę watykańsko-talmudyczne ws. 7 Praw Noego rozpoczęło wspólne oświadczenie:

1. Na siódmym posiedzeniu [watykańsko-rabinicznej] komisji, odbytym w Jerozolimie, przewodniczący Kardynał Jorge Mejia i Naczelny Rabin Shear Yashuv Cohen zauważyli doniosłość liczby siedem w tradycji biblijnej jako wyraz pełni i dojrzałości. Mieli nadzieję, że pełnia stosunków między katolickimi a żydowskimi członkami niniejszej komisji stanie się źródłem błogosławieństwa dla członków społeczności obu wyznań i dla całego świata. Kardynał Mejia zauważył też, że niedawny zgon Kardynała Johannesa Willebrandsa, w Stolicy Apostolskiej b. prezydenta Komisji Stosunków  Religijnych z żydami i głównej postaci transformacji relacji katolicko – żydowskich. Niech jego pamięć na zawsze pozostanie do błogoslawienia. 

Chrześcijanie nie-katoliccy robią w temacie znacznie lepszą robotę niż Polacy:
 
Natomiast ci Żydzi wyznawcy Chrystusa również przesadzają z wpływem na prawo USA i rzekomą podstawą z 10 Przykazań w Konstytucji USA: Czemu niektórzy pastorowie nie widzą zagrożenia w Prawach Noahidowych i czy mają rację
Lubawiczerowie robią dużo szumu wokół 7 Praw Noego, bo jest to jedna z głównych ich powinności. Wisi u mnie (od 2012): Judaizacja katolicyzmu: 7 Praw Noego, gdzie zacytowałem m.in. rabina lubawiczerów Yitzhaka Ginsburga (Maariv 6.10.2004):
Naszym obowiązkiem jest zmuszenie ludzkości do przyjęcia 7 praw Noego, a jeśli nie, to zostaną zabici. Ich witryna potwierdza karę śmierci za złamanie któregokolwiek z 7 Praw: Poza kilkoma wyjątkami, wyrok jest […] przez ścięcie szablą, najmniej bolesną spośród 4 metod egzekucji przestępców (patrz Hilchos Melachim 9:14). (Cztery metody egzekucji: w Torze: Skilah – ukamieniowanie; Srifah – spalenie; Hereg – ścięcie głowy; Henek – uduszenie.) Licznych formalności proceduralnych niezbędnych, kiedy oskarżonym jest Izraelczyk, nie trzeba przestrzegać w przypadku noachida; można go skazć na podstawie zeznania jednego świadka, nawet krewnego, lecz nie kobiety. Nie jest wymagane ostrzeżenie przestępcy przez świadka [przed dokonaniem przestępstwa] i jeden sędzia może wydać wyrok (Sanhedrin 57a, b; Hilchos Melachim 9:14).
Jasne z tego, że Watykan próbuje podmienić 10 Przykazań na talmudyczne Prawa Noahidowe, w tym ścięcie każdego bałwochwalcy. Interpretacja i egzekwowanie bzdurnych Praw Noego należeć będzie nie do Watykanu, nie do sądów chrześcijańskich, tylko do Sanhedrynu i rabinów talmudycznych. Wg nich, każdy chrześcijanin jest bałwochwalcą, więc powinien być ścięty. Rownież za pozostałych praw łamanie grozi kara ścięcia, wg interpertacji średniowiecznego rabina Majmonidesa, nadal czczonego jako “autorytet naukowy” pofajdanych tamudystów.  To dla katolików jest brzemienniejsze w skutki i mówi o władzy watykańskiej tomy więcej niż zdawkowe, na razie symboliczne Prawo 104 świadczyłoby o systemie w USA. Bo o wpływie lubawiczerów i lobby Izraela na politykę i instytucje USA wiadomo od lat. Natomiast Watykan cichcem zjudaizował się i większość katolików nie ma pojęcia, że także się stalmudził w zasadach moralnych dla wiernych.
Lubawiczery mają swoje priorytety, a naszym obowiązkiem jest rzeczowo, bez dezinformacji i histerii, lecz równie wytrwale i nieustępliwie zwalczać ich anty-gojizm. Może zamiast chwalić się tym, co należy do podstawowych obowiązków posła, swym przebiciem medialnym poseł Majka  zacznie docierać do Polaków w tej sprawie, potencjalnie znacznie gorszej w skutkach niż osmarowanie holokostne i 447. Panie Braun, narobił Pan rabanu gietrzwałdzkiego, opluł innowierców “ludożercy” a milczy Pan ws. noahidowych.
—– Forwarded Message —–
From: Joanna Cieszkowska
To: Otylia Zigman
Sent: Friday, April 12, 2019, 3:39:12 PM CDT
Subject: Re: Prawko Busha Seniora.
Prosze Panstwa:  ten tydzien konczy sie palmowa niedziela, skladam wszystkim zyczenia i jeszcze ciekawe prawo —
 Pani Doktor  Mira Modelska Creech twierdzi ze zydowska rodzina Lubawitch dokonala zmiany systemu prawnego w USA i zamienila podstawowe 10 commandments na 7 commandments Rabyego lubawitch
Prosi o przeczytanie rezolucji  o dniu edukacji 26 marca podpisanej  w 1996 przez Prezydenta Busha Seniora: podobno w dzisiejszym ukladzie  w USA chrzescijanie ida pod tak zwany topor.
Oto podpisana rezolucja:
[polskie tłumaczenie uchwały 102 – 14, jaką podpisał prez. Bush– patrz dodatek tu na samym końcu]

ext: H.J.Res.104 — 102nd Congress (1991-1992)All Information (Except Text)

Enrolled Bill

H.J.Res.104
One Hundred Second Congress of the United States of America
AT THE FIRST SESSION
Begun and held at the City of Washington on Thursday, the third day of January,
one thousand nine hundred and ninety-one
Joint Resolution
To designate March 26, 1991, as `Education Day, U.S.A.'.
Whereas Congress recognizes the historical tradition of ethical values and
principles which are the basis of civilized society and upon which our great
Nation was founded;
Whereas these ethical values and principles have been the bedrock of society
from the dawn of civilization, when they were known as the Seven Noahide Laws;
Whereas without these ethical values and principles the edifice of civilization
stands in serious peril of returning to chaos;
Whereas society is profoundly concerned with the recent weakening of these
principles that has resulted in crises that beleaguer and threaten the fabric
of civilized society;
Whereas the justified preoccupation with these crises must not let the citizens
of this Nation lose sight of their responsibility to transmit these historical
ethical values from our distinguished past to the generations of the future;
Whereas the Lubavitch movement has fostered and promoted these ethical values
and principles throughout the world;
Whereas Rabbi Menachem Mendel Schneerson, leader of the Lubavitch movement,
is universally respected and revered and his eighty-ninth birthday falls on
March 26, 1991;
Whereas in tribute to this great spiritual leader, `the rebbe', this, his
ninetieth year will be seen as one of `education and giving', the year in
which we turn to education and charity to return the world to the moral and
ethical values contained in the Seven Noahide Laws; and
Whereas this will be reflected in an international scroll of honor signed by
the President of the United States and other heads of state: Now, therefore,
be it
 Resolved by the Senate and House of Representatives of the United States of
 America in Congress assembled, That March 26, 1991, the start of the ninetieth
 year of Rabbi Menachem Schneerson, leader of the worldwide Lubavitch movement,
 is designated as `Education Day, U.S.A.'. The President is requested to issue
 a proclamation calling upon the people of the United States to observe such
 day with appropriate ceremonies and activities.
Speaker of the House of Representatives.
Vice President of the United States and
President of the Senate.
—————————————————————-
czy to mozliwe ? Serdecznie pozdrawiam w cieniu polskich palemek wielkanocnych, oczywiscie Zycze pieknych Swiat Wielkanocnych.
Joanna Cieszkowska

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/