Żydowska Liga Obrony (Jewish Defense League, Polin) — tradycje talmudyczne i terroru syjonistów

.
Piotr Bein, 20.5.2019
 
.
W Polin działa Żydowska Liga Obrony (Jewish Defense League, JDL), dumnie nawiązując do terrorystycznych tradycji Betaru syjonistów-rewizjonistów Żabotyńskiego. Przedstawiciel JDL Polin, Eli Bartłomiej Zolkos mówi Pospieszalskiemu (od. min. 2:20):
Zolkos: Jesteśmy dobrze wyszkoleni i jesteśmy bezpośrednim spadkobiercą Betaru.
Pospieszalski: To mało znana historia. Ona dopiero przywracana jest.
Zolkos: Mało znana, tak. Podstawową wartością Jewish Defense League jest oczywiście religia no i słowa Rabina Meira Kahane […] że nadrzędnym celem naszej organizacji jest zniszczenie marksizmu we wszelkiej jego postaci, bo [jego] myśli są sprzeczne z naszą religią, naszym jestestwem.
 
Nie oczekujmy od obywatela III RP, Zolkosa, minimalnej lojalności goszczącemu narodowi, w postaci postawienia się bezczelnym wymysłom syjonistów nt. rzekomego pomagierstwa Hitlerowi. Ale niech Zolkos nie mataczy o podłożu JDL.
 
JDLowcy, zakrzyczcie mnie antysemita!Zadepczcie furią supremacji, podkręconej na szkoleniu terrorystycznym w Izraelu. Nie stłamsicie Prawdy, choćbyście Ją gotowali w moczu i kale swym. Pokazujecie się jako negaci Szoa współplemieńców z rąk syjonistów i jako skrajni antysemici. Żydzi ortodoksyjni, naprawdę wierni Torze i bogobojni, zdemaskowali was w obu kategoriach — negatorzy Holokaustu i Szoa oraz klasyczni antysemici:
 
.
Rabin terrorysta
.
Meir (Martin David) Kahane urodził się ortodoksyjnej rodzinie w Brooklynie w 1932 r. Jego ojciec studiował w jesziwach — polskiej i czeskiej i był syjonistą-rewizjonistą, przyjacielem Żabotyńskiego i Hillela Kooka (aka Peter Bergson). Małolat Kahane podziwiał ich podczas częstych ich wizyt u ojca. Kook wstąpił w 1930 r. do bojówek Hagany, pomógł utworzyć terrorystyczny Irgun, walczył z Arabami w l. 1930-ych,  w 1937 r. z ramienia dowództwa Irgunu i syjonistów-rewizjonistów zakładał w Polsce i Europie Wsch. komórki Irgunu, a następnie w USA był na tajnej misji.
 
Terroryści Żabotyński i Kook zafascynowali młodego Kahanego i wstąpił on do Betaru. Brał udział w potestach przeciw władzy brytyjskiej w zw. z ograniczaniem emigracji Żydów do Palestyny. W 1947 r. był za to aresztowany.
 
Rabin Meir Kahane założył JDL w USA w 1968 r. jako prawicową paramilitarną organizację żydowską. W l. 1970-ych popełniała ona zamachy bombowe. W 1971 r. Kahane dostał wyrok 5 lat więzienia z zawieszeniem za spisek wyrobu środków wybuchowych. W 1975 r. aresztowano go za kierowanie atakiem na misję ZSRR przy ONZ i ranienie dwu osób. Zwolniony, w tymże roku Kahanego oskarżono o zamiary porwania dyplomaty ZSRR, zamachu bombowego na ambasadę Iraku i przesyłki broni statkiem z Izraela. Za niewypełnienie warunków wyroku z 1971 r. Kahane dostał rok więzienia, ale odbył karę w hotelu, często bez nadzoru gwoli ustępstw w zw. z koszernym jedzeniem.

Kahane with Israeli FlagOd czasu emigracji do Izraela w 1971 r. został tam w 1980 r. aresztowany po raz 62. i uwięziony na pół roku za planowanie ataków na Palestyńczyków w odwecie za zabicie żydowskich osadników.

W wywiadzie dla Washington Post (1984) Kahane przyznał, że JDL wykonało zamach bombowy na misję ZSRR przy ONZ w Nowym Jorku, na misję kulturalną ZSRR w Waszyngtonie w 1971 r. i na biura handlowe ZSRR.

 
 
.
Flaga partii Kach i później Kahane Chai. Zolkos ma emblem odwrócony kolorami na koszulce w ww. wywiadzie
.
 
W 1982 r. członek JDL i emigrant z USA do Izraela, Allan Goodman ostrzelał Meczet Al Aksa w Jerozolimie, zabijając jednego Palestyńczyka i raniąc czterech. Goodman dostał 25 lat więzienia, zwolniony po 15 i pół roku. W 1994 r. po masakrze muzułmanów w Hebronie przez Barucha Goldsteina, członka Kach, izraelskiej partii założonej przez Kahane, rząd Izraela zadeklarował Kach i Kahane Chai (partia syna rabina Kahane) organizacjami terrorystycznymi. Departament stanu USA dodał obie partie do listy obcych organizacji terrorystycznych.
 
W 2007 r. FBI ujawniło ponad tysiąc dokumentów z inwigilacji Kahane od pocz. lat 1960-ych. W 2004 r. z-ca dyrektora FBI ds. kontr-terroryzmu i kontr-wywiadu opisał JDL Kongresowi USA: znana żydowska skrajna organizacja terrorystyczna. Wg statystyk FBI, w l. 1980 – 1985 było 18 ataków terrorystycznych przez Żydów w USA; 15 z nich popełnili członkowie JDL. Studium departamentu energii z 1986 r. zagrożeń obiektów nuklearnych: Od ponad 10 lat żydowski JDL jest jedną z najaktywniejszych grup terrorystycznych w USA (Department of Energy, Terrorism in the United States and the Potential Threat to Nuclear Facilities, R-3351-DOE, January 1986, pp. 11–16).

We Francji, od czasu rejestracji w 2001, JDL wykonało co najmniej 115 ataków do 2013 r., w tym odwety za “ataki antysemickie”. Tylko w 2013 dwu z JDL skazano za atak na pro-palestyńską księgarnię (raniono 2 osoby) i za wideo nawołujące do odwetu: pięciu gliniarzy za każdego Żyda, 10 Arabów za każdego rabina. W 2014  dwóch z JDL trafiło do więzienia za zamach bombowy (2012) na Żyda. Ok. 100 JDLowców zaatakowało (2015) budynek Agence France Presse w Paryżu. Ok. 12 z nich z pałkami napadło na czołowego reportera francuskiego,  Davida Perrotina.

.
Religia a polityk Kahane 
.

Rabin Kahane winił żydowskie ruchy reformatorskie i konserwatywne za asymilację Żydów na Zachodzie. Uważał za obowiązek każdego Żyda emigrować do Izraela. W Knessecie odmówił złożenia przysięgi poselskiej i nalegał dodać werset biblijny, by podkreślić, że Tora jest nadrzędna prawom państwowym. Swe projekty ustaw dot. żydowskiej edukacji, otwartej gospodarki, transferu Arabów poza Ziemię Izraela, zabranie gojom obywatelstwa i zakaz mieszanych małżeństw i pożycia, Kahane oparł o posttalmudyczną halachę (prawo religijne) Miszne Tora XII-wiecznego rabina Majmonidesa.

Israel Szahak w Żydowskie dzieje i religia: Majmonides opracował najbardziej obraźliwe nauki przeciw wszystkim gojom i dobitne ataki na chrześcijaństwo i JezusaWg Majmonidesa, tylko sąd żydowski może egzekwować posłuszeństwo gojów, wydawać na nich wyroki i obwieszczać prawa. Majmonides zarządził: jakikolwiek nie-żydowski naród poza naszą jurysdykcją będzie celem świętej wojny (Gerald Blidstein w Perspectives on Majmonides, Oxford University Press 1991). Alan Unterman w Dictionary of Jewish Lore and Legend Thames and Hudson: London 1991): wszyscy goje mieliby status obcego mieszkańca nawet we własnym kraju.

Rabin Szlomo Riskin (Jerusalem Post 24.1.2008): Majmonides nakazuje, że tylko Żydzi muszą przestrzegać 613 przykazań dla ostatecznego „zbawienia“; światu nieżydowskiemu wystarczy 7 Praw Noego (Hilchot Melachim 8,10). Sanhedryn 57a w Encyclopaedia Judaica: złamanie któregokolwiek z 7 praw poddaje [goja] karze śmierci przez obcięcie głowy. Księga Awoda Zora 9:4 w Miszne Tora: Chrześcijanie to bałwochwalcy, niedziela ich świętem. Maachalot Assurot 11:7: Chrześcijanie to czciciele Awoda Zora [bałwochwalstwa]. Hilchot Melachim 11: goj, który czci fałszywych bogów, zasługuje [na karę śmierci], jeśli czci ich w zdefiniowany sposób. Goj jest stracony za każdy rodzaj obcej czci, która wg żydowskiego sądu kwalifikuje czcicieli na ścięcie głowy.

Zatem chrześcijanin wg tych praw jest bałwochwalcą, zasługującym na ścięcie. Muzułmanie mają lżejszą taryfę, ale też sądzi ich sanhedryn. Nawet taki zatwierdzony goj nie może mieszać się z Żydami. Majmonides nakazał ponadto: Goj studiujący Talmud zasługuje na karę śmierci. Ma poświęcić się jedynie studiom 7 Nakazów. Wg rabina Cwi Marksa z Instytutu Szaloma Hartmana w Jerozolimie, zasadę Majmonidesa ktokolwiek zabije Izraelitę, łamie prawo zmieniono do użytku gojów na  ktokolwiek zabije człowieka (Tikkun maj-czerwiec 1994).

Rabin Gil Student, dyrektor halachicznej komisji rabinicznej Ameryki rozważa, czy kahanizm jest rasistowski: W najgorszym przypadku, kahanizm dewaluuje gojów […]. Skoro judaizm nie jest rasą, to nie-żyd też nie jest rasą. Właściwie kahanizm nie rozróżnia między narodami czy plemionami gojów, tylko między ich zachowaniami. Student wyjaśnia wg swej teologii, jakie zachowania są do przyjęcia: bogobojni goje, którzy przyjęli 7 Praw Noego przed żydowskim sądem, tj. ci klasyfikowani jako Ger Toszaw. Ale podczas gdy szanujemy Ger Toszaw i przyjmujemy ich na naszej ziemi, wciąż oddzielamy się od nich. Ponadto Ger Toszaw muszą przyjąć na siebie podatki i służbę narodowi żydowskiemu. 

Rabin Student: Goje nie mają praktycznie miejsca w światopoglądzie Rabina Kahane — niewybrani [przez Boga] i bezbożni mogą żyć w Izraelu, ale nie wśród Żydów i pod warunkiem, że  przyjmą teologię żydowską. W praktyce Kahane nie widzi dla nich roli w dzisiejszym Izraelu. Natomiast wg tradycyjnego poglądu, większość gojów to porządni wyznawcy. […] Kahane sprzeciwia się ich służbie w rządzie Izraela, ale [inni] widzą miejsce dla nich w Knessecie, jako posłów obywateli, którzy ich wybrali.
 
Uczony w halasze rabin Student wnioskuje zatem tak, jak rabin-syjonista Kahane: goj chcąc żyć w Izraelu musi przyjąć teologię żydowską — 7 Praw Noego wyłącznie dla stworzeń niższych niż Żydzi. Konwencja ONZ  nie oddziela dyskryminacji rasowej od etnicznej. W okupowanej Palestynie chodzi o tę drugą: na tle urodzenia i pochodzenia, które wyznaniowo określają nie-żyda. Okupant syjonistyczny stosuje prawo religijne halachę, podstawowy czynnik dyskryminacji.

Polityczny kandydat z kompleksem mesjanistycznym, który zaraził zwolenników do przemocy, wykazał tendencje autorytarne, otwarcie głosił rasizm, zdradzał żonę i manipulował współpracownikami. […] establiszment polityczny USA i Izraela zareagował na te postaci podobnie. Obie odrzucono, lecz wiele z ich polityki przyjęto — zestawił Kahanego i Trumpa Eli Massey podczas kampanii prezydenckiej w USA w 2016 r. .

Rabin Daniel Landes potępił kahanizm przed wyborami w Izraelu w br., gdy w reżyserii Netanjahu dla utrzymania Likudu u władzy, radykalnie prawicowa kahanistyczna partia Żydowska Siła weszła w symbiozę z Żydowskim Domem – prawicową partią religijnego syjonizmu. Religijny syjonizm po 1967 r. skupił się na odrębności Żydów i z  prac rabina Abrahama Izaaka Kuka (1865-1935) ukuł hiper-mesjanistyczną ideologię syjonizmu: boski stempel widać w zdobyczach terytorialnych i osadniczych oraz w prymacie Żydów. Landes: Supremacja i rasizm kahanizmu [Żydowskiej Siły] nigdy nie był dobrym  bratem religijnego syjonizmu. […] Kahaniści połkną Żydowski Dom. Wkrótce oznajmią tę partię “lewicową”, gdy stanie nawet w słabej opozycji moralnej  wobec ich morderczych planów, samobójstwa wartości żydowskich.

.

Anty-palestyński kahanizm JDL
.
JDL uważa za rabinem Kahane, że poza Żydami w historii nie ma narodu o palestyńskiej etniczności, zatem palestyńskie roszczenia są arabską uzurpacją żydowskiego tytułu: Od czasów rzymskich “Palestyńczyk” oznaczał Żydów do czasu niedawnego [arabskiego] przyjęcia tej tożsamości celem roszczenia do ziemi jako swojej.[…] Syjonizm [nie powinien mieć] żadnego obowiązku zadowalać osobnych roszczeń “palestyńskich”, gdyż nie ma dowodów historycznych czy świadectw na jakąkolwiek taką kategorię arabską.

Arabowie do gazu! — JDL  grafiti w Hebronie, spuścizna rabina Kahane

Wg autorki palestyńskiej, tożsamość jej narodu wzmacnia się wobec utraty podstawowych praw na ziemi ojców, gdzie nieprzerwanie zamieszkują. Natomiast roszczenia Żydów do Palestyny polegają na opowiadaniach z Biblii Hebrajskiej i niedawnym zamieszkaniu. Ziemia palestyńska widziała rozmaite cywilizacje i kultury, od kananejskiej po osmańską i brytyjską. Wywyższenie jednej i wyrzucanie innej terrorem do obozów to fundamentalizm religijny i pogwałcenie praw człowieka. Syjoniści mówią o powrocie Żydów, a historia Palestyny i DNA świadczą o ludzie pozostającym na swej ziemi przez wieki, przyjmując judaizm, chrześcijaństwo, na koniec islam. Definicja Palestyńczyka zawsze obejmowała rozmaite religie i sekty, a Izrael jest wyłącznie dla Żydów.

Zatem anty-semityzm to pojęcie bzdurne: tubylcy rozmaici Semici występują pod rozmaitymi etnicznościami i wyznaniami, więc antysemityzm nie ma nic z rasą, narodem czy wyznaniem. Do tego ukuli go syjoniści na potrzeby swych roszczeń do Palestyny i utworzenie tam państwa Żydów, o czym poniżej.

Kahane po emigracji do Izraela (1971) orędował: jeśli Arabowie osiedlą się między nami i narobią dość dzieci by stać się większością, to czy Izrael pozostanie państwem Żydów? Czy musimy zaakceptować, że większość arabska będzie decydować? Proponował, by Izrael wprowadził supremacyjną halachę wg Majmonidesa. Goje mogliby żyć w Izraelu jako obcy rezydenci ze wszystkimi prawami oprócz politycznych. Przeciwni temu musieliby opuścić kraj z pełnym odszkodowaniem, a opornych usuniętoby siłą.
 
Wg Kahane, zdecydowana większość Arabów w Izraelu jest i pozostanie wrogami Żydów i ich państwa, więc w żydowskim teokratycznym państwie rządzonym halachą nie ma dla nich miejsca. Państwo Żydów wg Kahane powinno obejmować Izrael, Palestynę oraz części Egiptu, Jordanii, Libanu, Syrii i Iraku po rzekę Tygrys.

Kahane w artykule Palestine  (1974): Jeśli ktoś chce utworzyć tzw. “Palestynę” to proszę bardzo — w “Jordanii”, która też jest fikcyjnym państwem utworzonym przez imperializm Brytyjczyków odcięciem w 1921 wsch. części Ziemi Izraela. Arabowie nazywający się “Palestyńczycy” mieli okazję utworzyć “Palestynę” w znacznie większej części Ziemi Izraela, lecz odmówili tego. Stracili szansę na zawsze i jeśli teraz odmówią utworzenia państwa “Jordania”, dążąc  jednocześnie do wojny, to znów przegrają i stracą przy tym “Jordanię”. A to dlatego, że podczas gdy nigdy nie zaczniemy wojny o te części Ziemi Izraela obecnie pod obcym panowaniem, to gdyby Arabowie rozpoczęli tę wojnę, wyzwolimy kolejne Jej obszary i nigdy ich nie oddamy. 

.

Patologie Kahanego a judaizm i służby

.

W działaniach i pismach rabina Meira Kahane widać mściwość, odwet i zemstę. Kahane  już jako 15-letni członek Betaru obrzucił w Nowym Jorku przedstawiciela brytyjskiego jajami i pomidorami. Na każdy akt antysemityzmu powinien wg niego, już jako rabina,  być natychmiastowy odwet wszelkimi środkami.

Rabin Gil Student kontrastuje klasycznych etyków żydowskich przeciwnych stosowaniu zemsty, z odwetową ideologią Kahanego, wyrażoną w jednym z jego dzieł tak: Zemsta na Żydach jest zakazana, ale na gojach jest nawet micwą [przykazaniem biblijnym]. […] Zemsta z gniewu lub nienawiści jest nie do przyjęcia, lecz oparta na pragnieniu zwiększenia chwały Boga, jest micwą. Kahane uważał nienawiść i przemoc za okropne, lecz niezbędne we właściwym czasie i miejscu.

Znów supremacja majmonidesowa, wpisana w kredo ideowe ojca kahanizmu. Rabin Student nie aprobuje zemsty z gwałtownych emocji: [Kahane] podnosi flagę zemsty na maszt zamiast z ubolewaniem przyznać jej niefortunną konieczność. Wynosi pragnienie zemsty na podstawową koncepcję współczesnego judaizmu. Student cytuje krytykę kahanizmu przez rabina Jehudę Leviego (1998): Aspekt, który wstrzymuje społeczność Tory od poparcia grupy Rabina Kahanego,  ujawnia się w ich symbolu zaciśniętej pięści. […] Co prawda Tora też upomina się o użycie siły, ale wtedy żałujemy tej konieczności, a na emblem nie wybieramy tego, czego żałujemy.

Szowiniści z fanatycznym światopoglądem, napędzanym nacjonalizmem i nienawiścią do grupy postrzeganej jako wróg, są kęskiem dla służb państwowych. Takim mógł być rabin Meir Kahane. Pod koniec l. 1950-ych jako prezbyteriański krypto-żyd o pseudonimie Michael King, Kahane zaczął otwarcie wyrażać antykomunizm. Współ-założył Ruch 4. Maja, za wojną USA w Wietnamie.

W książce The Jewish Stake in Vietnam przekonywał Żydów w USA o zagrożenia od komunizmu dla ich przeżycia; opozycja tej wojnie przez liberalnych Żydów doprowadziłaby do wycofania poparcia Waszyngtonu dla Izraela. Rabin nie wiedział, że komunizm to twór żydowski? Nie powiedział współplemieńcom, przedkładając jak syjoniści w Szoa, kłamstwo dla “większego dobra” — emigracji do Palestyny i rozwoju tam państwa Żydów.

W l. 1950-ych i 1960-ych Kahane żył skrycie i jego silny antykomunizm zakwalifikował go do roboty dla FBI. Wg jego żony, miał za zadanie zinfiltrować antykomunistyczne stowarzyszenie John Birch Society i donosić. Anty-komunista zgodził się zinfiltrować anty-komunistyczną grupę i kablować?!

.

Rabin Kahane postać tragiczna

.

Reporter New York Times, Michael Kaufman miał kontakt z rabinem wobec rozgłosu jego JDL. Odkrył w Kahane sensacjonalistę, skandalistę i awanturnika. Kahabe powiedział reporterowi: Nie mamy wielkich funduszy ani wpływów, więc odpowiedź jest prosta: robić niesamowite rzeczy.

Kaufman: Formułę tę rabin zachował do końca życia, zakończonego z tego powodu zamachem, a jego następcy nadal ją stosują. Uderzała jego wola przejścia do historii. Rozkoszował się lojalnością bojowniczo napuszonych popleczników, którzy jak on wydawali się prześladowani tylko w swej wyobraźni, W serii wywiadów wyglądał mi jak wybawicielski zbir, facet kreujący się mieszanką cech bohaterów biblijnych, charyzmatycznych rabinów i osiłków syndykatu morderców. Chciał być liderem, jakiego nie da się ignorować, jaki mógł narzucać swe fantazje, choćby legionkowi oczarowanych małolatów. 

Co skłoniło Kahane małolata, potem rabina, do terroru i megalomanii? Może predyspozycje genetyczne (syn i wnuk kontynuowali kahanizm) czy obrzezanie, a może złe traktowanie przez ojca, albo wszystko razem? U osób obrzezanych, terroryzm i mściwość mogą być symptomem ślepej żądzy zemsty i megalomaniakalnej paranoi, zwłaszcza gdy obrzezany zatruje się fanatyzmem religijnym i narodowym.

Kaufman odkrył powiązanie rabina Kahane z samobójstwem gojki Glorii Jean D’Argenio, która skoczyła z mostu, otrzymawszy list od Kahanego, kończący ich związek. Żonaty i dzieciaty rabin przyznał się reporterowi o związku z nią. Błagał, by nie publikować prawdy — Pewność siebie opuściła go, zaczął jąkać się. Na kolejnej wizycie powiedział Kaufmanowi historię pewnego rabina: w młodości chciał uratować wszystkich Żydów świata, w wieku średnim — Żydów z Polski, a na starość miał nadzieję ocalić tylko jednego Żyda, siebie. “Jestem tym rabinem”.

Lata później, wspomina Kaufman, gdy rasistowscy zwolennicy ruchu Kach krzyczeli, że ich izraelscy krytycy spali z Arabkami lub żyli z sziksami […] pożałowałem, że nie uwydatniłem bardziej historii D’Argenio. W retrospekcji wyglądała bardziej istotna dla motywacji rabina. Kiedy ostatniego weekendu czytałem o masakrze w Hebronie, to znów zdałem sobie sprawę, że scheda po Rabinie Kahane pogarsza się. I znów wspomniałem tę kobietę na moście.

Kaufman rozpytywał rabinów, czy dobrze postąpił ukrywając prawdę z życia osobistego Kahanego. Jedni sądzili, że zniszczenie reputacji poprzez ujawnienie sekretów osobistych równa się morderstwu. Inni potępili tryb Kaufmana: nikczemnik Kahane nie zasługuje na litość.

.

Kahanizm w syjonistycznym państwie

.

Od 1985 r. rząd Izraela zdelegalizował partie kahanizmu jako rasistowskie. Partię Kach zaliczył do grup terrorystycznych, jak zrobiły to USA, Kanada, UE, Szwajcaria, Chile i, Argentyna. W 2001 r. Urząd Wysokiego Komisarza ONZ ds. Praw Człowieka nazwał portal kahanistów nienawistnym, szkalującym Arabów, szczególnie Palestyńczyków. Nadal istnieją jednak zwolennicy ideologii Kahane, w tym JDL. Żydowska liga anty-defamacyjna (ADL) potępiła (1994) kahanizm 26 lat po jego powstaniu, od kiedy objął JDL i Jewish Defense Organization w USA, partię Kach w Izraelu i działającą tam i w USA grupę Kahane Chai od czasu mordu na rabinie Kahane: Ruch odzwierciedla spójną agendę nienawiści, straszenia i siania paniki.

W USA Kahane zabiegał o organizowanie szwadronów obronnych i patroli w dzielnicach żydowskich oraz popierał przemoc wobec tych, których uważał za wrogów narodu żydowskiego. Nawoływał do natychmiastowej masowej emigracji Żydów do Izraela, by uniknąć potencjalnego “Holokaustu” w USA. Po wyjeździe Kahanego do Izraela, przywództwo JDL objął Irv Rubin i kontynuował terroryzm, fanatyzm i sianie paniki wśród Żydów w USA. ADL potępiło Kahanego 12.12.2001, tj. w dniu aresztowania Rubina przez FBI z oskarżenia o spisek bombowy:
Wg […] Rabina Kahanego, Żydzi w Ameryce żyją we wściekle wrogim społeczeństwie [podobnie jak] Żydzi w Niemczech hitlerowskich, czy w Izraelu otoczeni 100 mln arabskich wrogów. Rabin Kahane wierzył, że główne organizacje żydowskie w USA zawiodły w ochronie Żydów Ameryki od antysemityzmu, który wg niego “eksplodował” w całym kraju. “Jeśli udało mi się wpoić wam strach, to uważam spotkanie za udane.” —  Kahane kończył typową przemowę.
Obok agresji i żądzy odwetu, Kahane przejawia paranoję. Nawet nadgorliwe w wytykaniu “antysemityzmu” ADL odbierało go jako alarmistę i siewcę paniki. Taktyka rabina przypomina zastraszanie i terroryzm i presje syjonistów na Żydów zasymilowanych w III Rzeszy, by emigrowali do Palestyny. Emigrantów Kahanego do okupowanej Palestyny, zwanej od 1948 r. państwo Izrael, oczekiwałaby “demokracja” ekskluzywnie dla Żydów. W politycznym programie partii Kahanego w Izraelu znalazły się takie supremacyjne, szowinistyczne i rasistowskie kwiatki:
 • Preferencyjne zatrudnianie Żydów.
 • Ogromne fundusze budżetowe dla sektora arabskiego przekierować na potrzeby Żydów żyjących w złych warunkach miejskich i w rozwijających się miastach.
 • Specjalne biuro ds. cierpienia Żydów poza Izraelem (Syria, Jemen, Etiopia…) będzie koordynować nieustanne protesty i presję na całym świecie. [Żadnego biura ds. cierpień Palestyńczyków.]
 • Koniec wszelkim nie-gospodarczym związkom z Niemcami i Austrią. Niemcy mają nadal wypełniać swe zobowiązania wobec Izraela i ofiar okrucieństw niemieckich. Niemcy winne są nam reparacji za własność, a my im nic nie jesteśmy dłużni. Pieniądze nie zwalnają im ani jednego grzechu, zbrodni ani morderstwa. [Żydo-banksteria i syjoniści zorganizowali hitleryzm, “antysemityzm” i Szoa, rękoma Niemców. Niech zatem wezmą odpowiedzialność za współplemieńców zamordowanych w Szoa oraz innych ofiar (np. Słowian) syjo-hitlerowskiego Holokaustu.]
 • Zniesławiające poniżenia w ONZ i degradacja Izraela skończą się z wyjściem Izraela z tej instytucji. [Chodzi o rezolucje nt. nielegalnych, zbrodniczych aktów Izraela w okupowanej Palestynie.]
 • Natychmiastowe zajęcie każdego kawałka Izraela w naszych rękach, na nieograniczone osadnictwo żydowskie. [Rabunek ziemi Palestyńczykom i wypieranie ich z ojcowizny.]
 • Odebrać muzułmanom suwerenność Wzgórza Świątynnego i dać Rabinatowi. Żydzi będą mieli nieograniczony dostęp do miejsc dozwolonych tam przez Halachę i wzniosą niezwłocznie synagogę.
 • Każda młoda para dostanie jeden dunam darmowej ziemi do budowy domu z minimalną pożyczką. To zachęci ich do opuszczania miast i życia w przestronnym otoczeniu zamiast w ciasnych maleńkich mieszkaniach w wysokościowcach. [Ziemia ukradziona Palestyńczykom, stłoczonym w obozie koncentracyjnym Gaza, by dać miejsce żydowskim Herrenvolk.]
 • Armia będzie mieć wolną rękę zabijać, gdy uważa za konieczne, każdego atakującego, w tym rzucających kamieniami. Cała wioska każdego terrorysty, w tym rzucającego kamieniami, ma być wydalona z kraju.
 • Każdy żołnierz podczas 3-letniej podstawowej służby nauczy się ręcznego rzemiosła. Będzie miał możliwość w ostatnim roku służby spędzić sporo czasu w swym domu pracując w tym rzemiośle. [Porównaj z tym dla Arabów, poniżej.]
 • [Do czasu wyjaśnienia statusu ww. “rezydenta”,] każdy Arab w wieku powyżej 18 lat odsłuży 3 lata pracy fizycznej, plus coroczny obowiązek fizyczny w silach rezerwy wojskowej. Narodowa instytucja wypłaty miesięcznych zasiłków dla każdego dziecka arabskiego poniżej wieku 18 lat przejdzie pod administrację Agencji Żydowskiej, a płatności będą tylko dla Żydów.
 • Automatyczna kara śmierci dla każdego schwytanego terrorysty arabskiego. [Ale nie dla żydowskiego, jakich jest mnóstwo w armii i służbach, nie tylko w Izraelu.]
 • W całym kraju 5-dniowy tydzień pracy. Szabat  [sobota] i niedziela wolne od pracy. Niedziela na dowolne rozrywki, sport, a Szabat na odpoczynek duchowy, bez publicznej desekracji. [Niedzielne nabożeństwa chrześcijan arabskich to sport? Muzułmanom należy się piątek na przerwę duchową.]
 • Powszechny program nauczania judaizmu i żydowskiej dumy. Niechcący tego mogą zorganizować swe własne szkoły prywatne, bez funduszy państwowych. [Prozelityzm, poniżenie i finansowa dyskryminacja gojów.]
 • Innowiercy dostaną pełną swobodę wyznania, lecz nigdy nawracania innych.
 • Małżeństwa mieszane Żydów będą zakazane. Obowiązywać będzie szacunek dla nie-Żyda, ale nie dzielenie łoża z nim lub nią.

Oto niektóre przypadki użycia kahanizmu, nie jedynego “rabinicznego” syjonistycznego źródła rasizmu i anty-demokracji, przez reżim Izraela:

 • 1989, burmistrz osady Ariel na Zach. Brzegu proponował prawo zmuszające Arabów do noszenia opasek identyfikacyjnych.
 • 1988, kandydat Likudu na burmistrza Acre miał w programie wydalenie Arabów z miasta.
 • 1986, rada innej osady zakazała zatrudniać pracowników arabskich, lecz prokurator unieważnił zakaz.
 • Kahanistyczny masowy “transfer” czyli wydalenie Palestyńczyków promował  minister wojny Avigdor Lieberman i premier Benjamin Netanjahu.
 • 2014, Ajjelet Szaked, późniejsza min. sprawiedliwości, przekazała na fejsbuku nawoływanie do genocydu na Palestyńczykach, nazwanych “wężami”.
 • 2018, Knesset uchwalił ustawę: Izrael jest państwem narodowym Żydów.
.
Kahanizm ma się dobrze…
.
…jak wynika z obrazka poniżej. Gdyby się nie miał, to nie byłoby odrodzenia hagady o Betarze, nie powstawałyby i nie rozwijałyby się zbrojne bojówki odwetu JDL w Polin i na Zachodzie. Ten zbieg okoliczności (?) szczególnie niepokoi Polaków, bo nakłada się na coraz bardziej zbójeckie uroszczenia Holo-Biznesu, oparte na coraz bezczelniejszych wymysłach hagady holokauścianej. Właśnie teraz trwa również kolonizacja Ukrainy — do 2022 r. ma tam osiedlić się 18 mln Żydów z całego świata. Judeo-ukraino-polonia? Czemu JDL Zolkosa nie broni Polin przed imigracją ukraińską?
 
.
 
Niemiecka wersja portalu JDL – USA: Wspieraj Kahane Chai. Dowiedz się więcej o Rabinie Meirze Kahane, kahanizmie oraz b-skiej [niepełne wyrażanie imienia Boga w judaizmie] recepcie na przeżycie Żydów i o skutecznych środkach na chorobę antysemityzmu. Hitlerowski salut, gdyby nie zwinięta pięść, podobnie jak u poprzedników betarskich. Fanatyzacja młodzieży nieświadomej Prawdy, odurnionej straszakami “Holokaust” i “Antysemityzm”. W połączeniu z obrzezaniem traumatyzującym na całe życie, recepta na terrorystów.
 
.
Na stronce międzynarodówki JDL (przekierowanie z linka do JDL Polin) wśród zrozumiałej (i podzielanej przez Polaków) żałoby po atakach na synagogi w Pittsburgu i Powey, w których zginęli niwinni — jak zwykle w fałszywych czy autentycznych flagach w świątyniach różnych wyznań — jest deklaracja poparcia Trumpowi. A on jest przecież lokajem judeocentrycznych krokodyli w waszyntońskim bagnie — jastrzębich neokonów od wojen dla Izraela, rabinatu talmudycznych lubawiczerów oraz super-agentów ż-banksterii i -korporacji: Popieramy pro-izraelskie wysiłki prezydenta Trumpa i jego politykę  “America first”, gdyż Ameryka jak i Izrael stoją w obliczu plagi terroryzmu islamskiego i ekstremizmu lewicowców, którzy chcą zniszczyć wolność. 
 
Hasło “Ameryka przede wszystkim” służy obcemu, zbrodniczemu reżimowi kosztem podatnika amerykańskiego, z poświęceniem jego dzieci na ołtarzu wojen syjonizmu przeciw interesom Amerykanów. Chyba że przywołamy supremacyjną halachę chorego na fanatyzm żydowski Majmonidesa: goje mają służyć Żydom, wybrańcom talmudycznego boga. Hasbara hałasuje o poparciu białych rasistów dla Trumpa, a milczy o żydowskich supremacjonistach, którzy rujnują państwo Amerykanom. Bo jest już wyznaczony następny naród na żerowisko  i judeocentryczną pięść globalistów: Chiny. JDL popiera Trumpa, sługę ciemnych mocy, które tworzą nienawiść nie tylko w świecie islamu, Panie Zolkos.
 
Posmakowaliśmy kahanizmu w marszach zindoktrynowanych supremacjonistów i okupacji przez nich miejsca naszej martyrologii (z rąk syjo-hilerowców!), w eskorcie uzbrojonych służb Izraela. Znamy ich “walkę z antysemityzmem” z prześladowań naszych patriotów przez Otwarte Rzeczpospolite itp. szwadrony terroru umysłowego, prowadzącego do przybytków dintojrii potomków żydokomuny. Oni nie przepuszczą tortu w lesie, kukły tradycji ludowej ni  “spalenia” manekina “żydowskiego polityka” w “b. Getcie Łódzkim”, podczas gdy w chorobie obrzezanego talmudycznego psychopaty Majmonidesa chrześcijanie są warci ścięcia za bałwochwalstwo.
 
Zwalczanie takiego “antysemityzmu” przez “antymarksistowskie” JDL prowadzi do namalowania nas potworami, jakimi sami byli syjoniści wzgl. swoich w Szoa — tak niskimi, że inkarceracja nas w Gazie Północ będzie wytchnieniem dla ludzkości. To jest dzwonek Polakom na pobudkę,  gdy radykalizują się chucpy, agresja i wojowniczość syjonistów globalnie, a kostucha “technologii” ż-korporacji z roku na rok kosi więcej milionów ofiar.

Reżim w okupowanej Palestynie to przeważnie Aszkenazyjczycy, pochodzenia chazarskiego a nie bliskowschodniego. Chucpiarsko uzurpują reprezentację całego Żydostwa, formowanego  od tysięcy lat, a przyjęli judaizm znacznie później. Choć pozornie potępili kahanizm, to go praktykują, potwornie dyskryminując Arabów wypartych i wypieranych z ojcowizny: apartheid za betonowymi ścianami enklaw, dyskryminacja ekonomiczna, polityczna i społeczna, siłowe wypieranie z ojcowizny i kraju naporem kolonizatorskim, koncentracja w obozach jak zwierząt do zagłady…

Równie dziwne jest obwinianie islamu i lewicy, skoro ciemne moce kontrolują i prawicę i lewicę, a terror fałszują na “islamski” — czy to islamistami wymanipulowanymi przez służby, czy pozorowanymi przez “muzułmanów” hebrajskojęzycznych. Analogicznie do ISIS itp. bandyckich sił w Syrii, utworzonych, wspieranych i chronionych m.in. przez Trumpa.
 
Niedawne posunięcia syjonistów z pomocą Trumpa kontynuują wdrażanie kahanizmu  — nielegalne przenosiny stolicy Izraela do Jerozolimy dla wzmocnienia hiper-mesjanizmu religijnych syjonistów, przywłaszczenie syryjskich Wzgórz Golan, ustawa Knessetu “Izrael tylko dla Żydów” i wypieranie Palestyńczyków na margines lub na wymuszoną emigrację…
.
Kontrolowana opozycja
.
 
JDL tak walczy z Sorosem, etatowym aktorem udawanych zmagań judeocentrycznej “lewicy” z syjonistyczną “prawicą”, jak Soros z Trumpem, jak PO z PiS, jak republikanie z demokratami w USA… Jak Zelenski walczy z Poroszenką/Waltzmanem, a Poroszenko z Kołomojskim. Ws. sporu o reformę sądownictwa i ciamajdanu (2017) opozycji i Fundacji Otwartego Dialogu (większość darczynców z bardzo wschodnio – brzmiącymi nazwiskami), JDL stanęlo po stronie rządu PiS i potępiło Sorosanigdy nie dopuścimy aby Soros wspólnie z osobami o wartościach faszystowskich dokonały czegokolwiek w Polsce. Polska w swej historii już przez faszyzm i komunizm aż nadto wycierpiała dlatego także z całą stanowczością popieramy działania legalnie wybranego rządu RP.

Żydowska Liga Obrony Polski. Od prawej: Monika Krawczyk, Prezes Fundacji na rzecz ochrony dziedzictwa żydowskiego w Polsce, liderka likud Polska (likud – partia syjonizmu rewizjonistycznego). Źródło fotki i podpisu.

A New Generation of Jewish Militants Embrace Trump — and Even the ‘Alt-Right’ by the Forward

.

Propagandowy montaż wizerunku rabina Kahane w czapce z hasbarnym sloganem Białej supremacyjnej “prawicy” za Trumpem Uczyń Amerykę znów wielką

.

Po inauguracji Trumpa (2017), JDL ustawia się w szeregu z narodowcami i “alternatywną prawicą”. Kahanista nowojorski Jonathan Stern: Jestem przede wszystkim nacjonalistą żydowskim, ale Żydzi są biali, więc naturalnie uznaję logikę nacjonalizmu Białych. Dodał, że inspiruje go francuska skrajna prawica, referendum Brexit i wybory Trumpa, ale nigdy naziści.

Wszystkie te “osiągnięcia”, w tym syjo-hitleryzm, wyreżyserowali globaliści dla kontroli opozycji. Kontrolerzy zaszczepiają “dialektykę” także wśród Żydostwa. Stern mówi jak Kahane w ub. wieku: Liberalni Żydzi wcale nie reprezentują judaizmu, nie mówią za wszystkich Żydow, tylko tchórzliwych lewaków reformatorów i konserwatystów, Żydów multi-kulti, lojalnych nie B-gu i judaizmowi, lecz globalizmowi i własnemu  zdeprawowanemu ego.

Większość Żydów Ameryki należy do religijnego odłamu konserwatyzmu i reformatorstwa, Głosowali na jastrzębia wojen dla Izraela, Clintonową, a nie na jastrzębia wojen syjonistów, Trumpa.

JDL popiera też “nacjonalistyczny” “prawicowy” pro-syjonistyczny rząd Polin. Ten sam rząd, który zatwierdza budowę meczetów przez Arabię Saudyjską (sojusznik Izraela) dla “niewiadomo czemu” rosnącej w Polin populacji islamskiej i zezwala na żydowskie zbrojne bojówki przeciw nieistniejącemu w Polin zagrożeniu islamskiemu. Absurd taki, jak żydowska obrona przed islamistami utworzonymi, szkolonymi, uzbrajanymi, wspieranymi,  chronionymi i leczonymi z ran przez Izrael oraz  marionetkę Izraela, USA i sojusznika obu, Arabię Saudyjską. Islamistów radykalizuje wahabizm, twór żydowski dla islamu, a dowodzą nimi oficerowie izraelscy udający Arabów,

Ze wschodniminazwiskami to manipulacja jak z marksizmemw wywiadzie Zolkosa. Neo-banderowskie chucpy przeciw Słowianom Ukrainy i Polski sterują spadkobiercy banderyzmu, zainspirowanego z syjo-hitleryzmu, więc bliskiego tradycjom Betaru i JDL. Marksizm też ukuto w “dialektyce” kapitalizm – komunizm, kontrolując obie strony. Banksteria współpracuje z Żydami z pozornie przeciwnego skraju politycznego: międzynarodowy kapitał maszeruje pod sztandarem Rotszyldów, a międzynarodowy proletariat pod flagą Karola Marksa – dwie grupy żydowskie i nie do pogodzenia (Munsey Magazine January 1906 s. 386).

Dziś kontrolują obie strony: neo-marksizm — nacjonalizm. JDL gra głupa przypominając gehennę Polaków przezfaszyzm i komunizm… JDL staje po stronie udawanej “prawicy” narodowej.  Polacy woleliby, aby Żydzi w Polsce popierali Polską Rację Stanu. Tymczasem JDL, bez nazwania sprawców po imieniu,  przypomina totalitarny syjo-hitleryzm i żydo-komunizm, chwaląc syjonistyczny rząd Polin i umizgując się do polskich narodowców jazdą na “muzułmanów”. Nie tylko do polskich… Wybory prezydenckie w USA wyreżyserowano na dialektykę “narodowiec Trump” kontra Clintonowa z bagna żarłocznych krokodyli, a napływ nachoćców nie zmienił się.

JDL wpływa w interesie syjonistów na tzw. alternatywną prawicę narodową Zachodu. W 2011 r. na “manifestacji poparcia” przez kanadyjskie JDL dla EDL (English Defence League),  przemówił poprzez Skype lider EDL, Tommy Robinson. JDL Canada poparło też prawicowego polityka Izraela, Moshe Feiglina, holenderskiego polityka krytycznego wobec islamu Geerta Wildersa z Partii Wolności oraz zapowiedziało poparcie dla anty-islamskiej Partii Wolności w Austrii.

Zolkos u Pospieszalskiego umizgiwał się do anty-arabizmu, zaszczepionego wcześniej Polakom przez media i zakłamanych polityków. Jego wzmianka marksizmu i ataku terrorystycznego w USA na placówkę ZSRR miały wzbudzić sympatię dla JDL Polin u rusofobów typu sekta chrześcijańskich syjonistów Chojecki & Kowalski i u rusofobicznych hejterów katolickich.

.
 
JDL o Holokauście
.
 
Niemiecki portal JDL kolportuje typowy judeocentryczny pogląd na zagładę Żydów:

Holokaust (Szoa) był bez wątpienia nie tylko dołem żydowskiej historii, ale też najokropniejszym doświadczeniem w historii Ludzkości. Oczywiście inne nacje doznały własnych tragedii. Okropność Holokaustu nie ma równych. […] Musimy jednak uczyć się z przeszłości, a ona podsuwa ważne lekcje z Holokaustu. Musimy też energicznie występować przeciw podłym kłamstwom o Holokauście, negującym nieludzki mord 6 mln Żydów.  

JDL jak wszyscy judeocentrycy  zawłaszcza pojęcia Holokaust, zarezerwowane w genocydologii dla tragedii ponad 20 grup w masowej zbrodni syjo-hitlerowskiej. Do tego JDL oręduje wyjątkowość Szoa, w dziejach ludzkości! Największym ludobójstwem był najazd hord mongolskich na Europę. W nowszych czasach: żydobolszewicka rzeź Rosjan i in. ludów (dziesiątki mln osób), Hołodomor milionów na Ukrainie, zagłada 80% elit Polaków przez żydosowietów, syjo-hitlerowców i żydokomunę. Ostatnio — “wojny z terrorem islamskim”, które w samym Iraku zabiły ponad 5 mln cywilów. Każde sankcje gospodarcze judeocentryków wymierzone w “totalitarne reżimy”, pociągają miliony niewinnych ofiar.
 
Spadkobiercy Betaru i syjo-hitlerowskiego napędzania Żydów do Palestyny, wolą jak robot reagować Antysemita! na uczciwe prostowanie kłamstw o Holokauście, niż poszukiwać prawdy o Szoa, nie mówiąc o Holokauście innych grup, czy negowanych przez syjonistów wcześniejszych zagładach. Rabin Byron L. Sherwin:
Żydzi, którzy cały czas zachowywali wiarę, nie mieli powodu, aby czynić z Holocaustu centrum wszystkiego. Natomiast zsekularyzowani Żydzi potrzebowali substytutu religii, powiedzieli więc: „Oto Holocaust, a oto odpowiedź nań – Izrael”. Stał się on więc, mitem założycielskim. […] w swej istocie jest to chrześcijański mit założycielski, ponieważ opiera się on na idei śmierci i zmartwychwstania. Jest to dokładnie opowieść o Wielkim Piątku i o Wielkiej Nocy, tyle że Ukrzyżowaniem jest Holocaust, Wielkanocą jest Państwo Izrael. Mamy tu więc do czynienia z Żydami, którzy porzucili swoja tradycję religijną i szukali dla niej sekularnej alternatywy, przyjmując ściśle chrześcijański paradygmat jako substytut swej odrzuconej wiary. 
Adam Wahl: Obecnie obserwujemy sojusz syjonistów z ideami ‚narodowo-religijnymi’, często o zabarwieniu mesjańsko – mistycznym. Zaślepienie tych żydów, którzy (często nieświadomie) łączą nacjonalizm z religią – poraża. Szczególnie my żydzi powinniśmy wiedzieć czym kończy się mariaż nacjonalizmu i religii – i jakiego może wydać na świat bękarta. Historia uczy, że ci którzy twierdzili, że potrafią zaprzęgnąć nacjonalizm w służbę religii, nie zdołali przewidzieć przyszłych zdarzeń, a ich zwolennicy słono za to zapłacili.
 
Tyle o zagładach typu Holokaust. Jeśli uwzględnić genocyd przez technologie pod kontrolą globalnej kliki władzy judeocentrycznej, to jest makabra. Dobrze ponad 60 mln ofiar (tylko na raka) od zarania ery atomowej… milion ofiar też tylko raka i tylko przez pierwsze 20 lat po Czarnobylu. Od 2011 r. doszły ofiary globalnie z ok. 10 razy gorszej Fukuszimy, też tuszowanej. Do tego miliony zgonów i zachorowań na rok od “zbawiennych” technologii korporacji, kontynuatorów konglomeratu IG Farben w syjohitlerowskiej III Rzeszy: szczepienia, “medycyna” rockefellerowska, GMO…

Gdyby JDL naprawdę broniło Żydów, to rozliczyłoby banksterię i syjonistów, architektów mordu  współplemieńców w Szoa. Następcy tamtych mega-zbrodniarzy  teraz ryzykują poświęcać masy żydowskie na ołtarzach „wojny z terrorem” i terroryzmu „islamskiego”. Czemu Zolkos z JDL Polin nie powie że:

 • reakcja świata islamu jest uzasadniona; rozwścieczyli Arabów, muzułmanów okrutnymi bandyckimi ż-wojnami “z terrorem”, a przedtem rozbojem w okupowanej Palestynie
 • ekstremizm islamski to produkt ż-wahabizmu, utworzony przez krypto-żyda w krypto-żydłackiej „Arabii” Saudyjskiej
 • Al Kaidę, ISIS, Nusra Front itd. utworzyły i wspierają służby USA, Izraela, saudyjskie, Turcji, brytyjskie…
 • dowódcami w ww. są oficerowie służb i sił zbrojnych Izraela, a imamami “szkoleniowo-politycznymi” są spece arabskojęzyczni z Izraela
 • wojownicy ISIS itd. są leczeni z ran w Izraelu, nigdy na Izrael niepodnieśli ręki, choć w Syrii są tuż przy granicy
 • większość tzw. ataków terroru islamistów okazuje się fałszywymi flagami służb Izraela i państw pod kontrolą.

.

Anty-“antysemityzm” JDL 

.

Antysemityzm (uprzedzenie do ogółu Żydów, nieuzasadnione przesłankami ani faktycznym doświadczeniem) jest karygodny, tak jak są antygojizm, antypolonizm, rusofobia czy islamofobia — uprawiane przez samych judeocentryków. Anty-„antysemityzm”  to przewrotny twór syjonistów żydowskich (są też syjoniści gojowscy, np. chrześcijanie syjonistyczni w USA czy w sekcie Chojeckiego). Krypto-żydowscy hitlerowcy napędzali niemiecką nienawiść do Żydów, spełniając syjonistyczne poświęcenie żydowskich cierpień dla Izraela. Strategię taką przewidział Theodor Herzl, żałożyciel nowoczesnego syjonizmu (Diary Vol. I, p. 16): Skłonię antysemitów do likwidacji żydowskiego majątku. Antysemici […] wzmogą prześladowania i ucisk Żydów.

O wyrachowanej strategi przeciw współplemieńcom (sam w sobie klasyczny antysemityzm) świadczy cytat:

Byłoby wspaniałym pomysłem zwerbować poważanych, akredytowanych antysemitów na likwidatorów własności. Ludowi ręczyliby, że nie chcemy zubożenia krajów, jakie opuszczamy. Z początku nie należy im zbyt wysoko płacić za to; inaczej, zepsujemy nasze instrumenty i uczynimy ich wrednymi ‘pachołkami Żydów’. Ich zarobek zwiększymy później, w końcu będziemy mieli tylko gojowskich oficjeli w krajach, z których emigrowaliśmy. Antysemici staną się naszymi najbardziej niezawodnymi przyjaciółmi, a antysemickie kraje — naszymi sojusznikami.(The Complete Diaries of Theodor Herzl. Vol. 1, red. Raphael Patai, p. 83)

Przez parę tys. lat panował względny spokój na Ziemi Świętej, nie było antysemityzmu między semickimi Arabami (chrześcijanie, potem muzułmanie) a Semitami żydowskimi. Dopiero pojawienie się syjonizmu opłacanego przez Rotszyldów w projekcie rabunku ziemi przez imigrantów żydowskich, obcych kuturowo i etnicznie, wywołało w Palestynie zadry religijno-etniczne. Wynikiem jest najokropniejszy na świecie obóz koncentracyjny Gaza i niekończące się wojny na Bliskim Wsch. w interesie zbrodniczego Izraela.

Przed 27.1.2014, kiedy największa w dziejach delegacja Knessetu miała zebrać się na terenie Muzeum Auschwitz, rabinat Neturei Karta (ortodoksi tacy jak zamordowani w Szoa), oświadczył:

syjoniści odmówili ruszyć palcem dla ratunku Żydów. […] Dziś nie są lepsi. Publicznie lamentują nad rosnącym antysemityzmem w Europie, lecz prywatnie zacierają ręce, myśląc o tych wszystkich nowych imigrantach, jakich załatwią Państwu Izrael. To właśnie oni najbardziej odpowiadają za spowodowanie współczesnego antysemityzmu w Europie. Falszywe stereotypy żydowskiej propagandy hitlerowskiej dawno przeminęły, lecz nową nienawiść wywołała izraelska kradzież ziemi Palestyńczykom i zakaz ich powrotu na ojcowiznę czy korzystania z podstawowych praw. Mogłoby to pozostać anty-syjonizmem a nie antysemityzmem, gdyby syjoniści nie rościli, że reprezentują wszystkich Żydów. Najbardziej wyrazistsze jest to w obecnych obchodach pamięci w Auschwitz, gdzie Żydów — tych co cierpieli w Holokauście — reprezentuje Knesset i armia Izraela.

Rabin Moshe Dov Beck: polityka syjonistów podczas Holokaustu była taka, że tylko masowy przelew krwi żydowskiej mógł im pomóc zrealizować ich panstwo po zakończeniu wojny. Sprowokowali antysemityzm i podważali wysiłki ratunkowe, wszystko dla swych celów politycznych. Podążają tą samą taktyką do dziś: powodują rozlew żydowskiej i nie-żydowskiej krwi, korzystając politycznie.

Rabin Yisroel Dovid Weiss: Syjoniści chcą wmówić światu, że reprezentują lud żydowski. Zarzucają antysemityzm każdemu krytykowi. Utożsamiając wszystkich Żydów z syjonistami, przeciwnicy syjonizmu niekiedy automatycznie nienawidzą wszystkich Żydów. Tak to syjoniści stwarzają problem Żydom, a potem malują się zbawicielami Żydów.

Rabin Dovid Feldman: Propaganda syjonizmu wykorzystuje Holokaust na usprawiedliwienie jego państwa i wszystkich jego okrucieństw, jak i na wyciszenia okrzykiem Antysemityzm! każdego głosu sprzeciwu ich dzialaniom.

Anty-„antysemickiej” histerii, tworu syjonistów do manipulacji masami żydowskimi jak i gojowskimi, niepopiera anty-syjonistyczne Żydostwo. Polacy dobrze znają z tego Prof. Normana Finkelsteina, demaskatora Biznesu Holokaustu. Tacy jak on potępiają również mega-zbrodniarzy przeciw ludzkości typu Soros. Odcinają się od  syjonistów, współ-sprawców Szoa, co ilustrują następujące materiały:

Materiały źródłowe

https://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_Defense_League

https://en.wikipedia.org/wiki/Meir_Kahane

https://en.wikipedia.org/wiki/Kach_and_Kahane_Chai

https://en.wikipedia.org/wiki/Kahanism

https://www.trunews.com/podcast/rick-wiles-warns-about-dangerous-views-of-ben-shapiro-s-mentors-trunews

++++++++++++++++++++++++++++++

Nieznane dokumenty i książki w zbiorze Neturei Karta

Dokumenty z Getta Warszawskiego

Artykuły związane

Urywki z Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Wielu najważniejszych hitlerowców było żydowskimi syjonistami, [28] wspomaganymi przez żydowskich bankierów, którzy również finansowali bolszewików, [29] większość których była skrajnymi Żydami. [30] Międzynarodowe elity syjonistyczne współpracowały z hitlerowcami [31] oraz współdziałały w zmowie eksterminacji Żydów niechcianych w Palestynie. [32]

[…]

Rotszyldowie planowali kupić Palestynę od  tureckich sułtanów, którzy nią rządzili. W tym celu zadłużyli sułtanów. Kiedy to się nie udało, żeby rządzić światem, chcieli zdobyć Palestynę poprzez upadek imperium tureckiego i “konflikt między narodami o posiadanie Palestyny i opanowanie Wschodu i świata”, tj. “ogólną walkę Azji, Europy i Afryki o Jerozolimę”. [34] Spisek unikał chrześcijańskiego i muzułmańskiego odwetu za rotszyldowski zakup Ziemi Świętej. Zmęczywszy świat wojnami i  przejmując Palestynę, judeocentrycy mogli pokazać się jako zwolennicy wiecznego pokoju.

[…]

Rotszyldowie, syjoniści i ich protestanccy zwolennicy podjudzali do obu wojen światowych, stworzyli i sponsorowali dojście Hitlera do władzy, ale obwinili Niemców. Obłuda królowała w stolicach światowej władzy. By zostać wybranym, syjonistyczny prezydent Roosevelt, jak i syjonistyczny prezydent Wilson, kłamali, że byli przeciwni zaangażowaniu USA w europejskie wojny. Od października 1939 r. Roosevelt potajemnie komunikował się z syjonistą Churchillem, że USA uratuje Brytyjczyków, co zachęciło ich do zadeklarowania wojny. [206] Skorumpowani przywódcy niemieccy realizowali plan wojny niemiecko-słowiańskiej za pieniądze Rotszyldów. Słowianie byli na celowniku na dwa lata przed decyzją konferencji Wansee (20.1.1942) o eksterminacji Żydów. Sporadyczne zabijanie Żydów przez syjonistycznych hitlerowców stało się ludobójstwem, zgodnie z planem światowych elit syjonistycznych (“zbrodniarze wojenni, którzy przyczynili się do unicestwienia 6 milionów naszych braci”);

“Stanowisko syjonistów, że żydowska krew jest olejem namaszczającym wymaganym przez koło napędowe syjonistycznego państwa, nie należy do przeszłości, ale jest nadal aktualne.” [207]

+++++++++++++++++++++++++++

Urywki z Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko-żydowski

Przeciwnie do sytuacji w okupowanej przez hitlerowców zach. Europie, w Polsce za pomaganie Żydom groziła śmierć pomagającego i jego rodziny.

[…]

Propaganda usprawiedliwia współpracę Żydów z hitlerowcami tym, że dzięki niej można było ocalić niektórych Żydów kosztem innych. Jednak połowa Żydów mogła ocalić się, gdyby nie była „posłuszna instrukcjom żydowskich rad”. [105] Shonfeld udokumentował, że elity syjonistyczne, „żydowscy zbrodniarze wojenni”, pomagały hitlerowcom unicestwić „6 mln naszych braci” w procesie tworzenia Izraela: „syjonistyczne stanowisko, że żydowska krew jest olejem namaszczającym, który napędza syjonistyczne państwo, nie jest kwestią przeszłości, ale wciąż jest aktualne.” [106]

[…]

Żydowska policja nienawidziła religijnych Żydów, prześcigając w tym hitlerowców. Ukraińska policja nie potrafiła odnaleźć miejsc ukrycia Żydów Warszawy w obławach do obozów śmierci; „to zadanie przydzielono żydowskiej policji, która dosyć często wykorzystywała swoje odkrycia by wyłudzać pieniądze”. [114] 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

13 comments

Comments are closed.