[dyskusja] Hasbarna agitka Sekielskiego & Co.

PB: Czemu tylko 3 lata!? Groziło księdzu 12. Czyżby sąd znalazł okoliczności łagodzące? Jakie? Dintojra drugiej instancji Ziobry może zmniejszyć karę, albo zwolnią z więzienia, gdy sprawa (i film Sekielskiego) ucichnie, zwłaszcza jeśli pedofil jest z esbeckiego “awansu społecznego”.

Poniższy plakat kolportuje Wszyscy Razem przeciw PiS… nie przeciw żydłactfu ogólnie, tylko PiSuarni, żeby wcisnąć POsrael na odmiankę. Chodzi o dogłębne skorumpowanie instytucji KK, obrzydzenie wiary katolickiej ludowi, więc pewnikiem popisdzielnia utrzyma  temat, jak Bnai Brith przykazało — Jedna Religia Globalna: talmudyczne 7 Praw Noego wyłącznie dla gojów (a dla wybrańcuf syjo-tamudyczny judaizm).
Szechterówko też podkreśla, że parafianie modlili się ZA pedofila. Typowo chrześcijanie modlą się o Zmiłowanie Boże dla zbrodniarza, nie tylko o ofiarę i jej rodzinę. Nie znalazłem obiektywnego reportażu o opinii parafian w Kobyłce. Czy “mohery” są tak durne, żeby bronić pedofila?
Nie wiem, czy dotyczy to ww. księdza, ale opinia publiczna (no bo na pewno nie dintojra) powinnna dobrać się do esbecji, która rozmyślnie nafaszerowała seminaria zboczeńcami i tacy weszli do hierarchii KK…. dobrać się też do żydłackich nie-rządów (w tym instytucja Ziobry), które folgują karalnym z urzędu zboczeńcom w KK oraz neo-marxistowskim agitatorom demoralizacji seksualnej w szkolnictwie, merdiach i polityce. “Dokument” Sekielskiego przemilczal te systemowe kwestie jak hasbara przykazała.
Prawo KK przeciw zboczeńcom jak widać egzekwowane jest zależnie od tego, kto jest w hierarchii…
Kościół w Kobyłce ma stację bazową telekomu na wieży przy krzyżu — to dopiero zbrodnia KK, dla mamony! Ilu miejscowych umrze od tego na raka?
.
Andrzej Szubert: Piotrkowi to wyślij Wiecha – nie mi. Ja wiem do jakiego stopnia odmóżdża żydo-katolicyzm – modlić się w intencji gnidy gwałciciela zamiast w intencji ofiary mogą u nas właśnie tylko katodebile, szczute na “hejterów” krześcijaństwa…
Am Sa., 18. Mai 2019 um 09:06 Uhr schrieb Wiefame Dayanita <[email protected]>:
Racjonalna Polska  11 godz. ·  Taki dobry kapłan. Pewnie ona go uwiodła.
Jadwiga Jankowicz K O Ł T U Ń S T W O !! Modlić się za zwyrodnialca,a nie za ofiarę? To jest właśnie elektorat pisu . 😡😡😡😡
Iwona Goo Maskara jak trzeba miec pusty i zryty leb zeby modlic sie o takiego skurwiela
.
Otylia Zigman: Ależ Pani jest w wielkim błędzie, nie wie Pani kto zasiaduje w episkopacie w Polsce i na zachodzie, jak i w Watykanie? Zawsze będę broniła Polaków z krwi i kości ale złego nawet człowiekiem nazwać nie można, to bestie!  Talmudyczni żydzi, syjoniści a ci pomniejsi też z nimi nie walczą, gdyż się ich bardzo boją. Zaraz Pani wyślę co wczoraj kolportowałam o grzesznikach w Kościele, kim oni są, jak o tych co filmy w tym temacie nakręcają. Ten ostatni film o Kościele wyprodukował wstrętny żyd!!
.
Anonim: To zdecydowanie ‘morderstwo’ z premedytacją, którego celem jest pokazanie, że chrześcijanie wcale lepsi od muzułmanów nie są…  Nie jestem fanką instytucji kościoła, ale stawianie sprawy tak bardzo jednostronnie nawet mnie zniesmacza…  A gdzie pedofile-celebryci, biznesmeni i różne szychy, o których film ten się nawet nie zająknął? To już druga taka perełka w ostatnich miesiącach… Komuś bardzo zależy na ukierunkowaniu naszego myślenia. Wiele filmów zrobili niby nasi, by obsmarować nasz kraj powojennie, wiele gwiazd się zaprzedało…
A kościół w Polsce, w trudnych chwilach, zawsze jednak stanowił znaczące wsparcie, gdy robiło się gorąco. Z punktu widzenia okupanta lepiej tę relację narodu z kościołem zniszczyč. To jasne i to robią. Dziel i rządź.
.
Otylia Zigman:

Sekielski pogrążył kościół katolicki w Polsce swoimi filmami o kilku księżach pedofilach. Lewicowe, polskojęzyczne media przyjęły to entuzjastycznie, wszczynając kampanię nienawiści do Kościoła w Polsce. Jeden z artykułów zatytułowano z nadzieją, że “Kościół już się nie podniesie”. Następnie nieco wyhamowano ten entuzjazm i pojawiły się nawet wątpliwości czy to będzie  możliwe, co wyraża tytuł artykułu „Kościół może się już nie podnieść.”

https://twitter.com/Piotrek_74/status/1081522071245672448

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pedofilia-w-kosciele-pis-po-filmie-sekielskich-tylko-nie-mow-nikomu,935122.html

Pytanie czy Mosze Sekielski odważyłby się nakręcić film o swoich żydowskich pobratymcach amerykańskich rabinach, wśród których zjawisko pedofilii jest dość powszechne.

Lista żydowskich rabinów molestujących dzieci, o czym nie donoszą żadne media, a żydowscy homoseksualni pedofile żyją sobie dalej przez nikogo nie niepokojeni.

Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów “Survivors for Justice” wierzy, że ta liczba jest większa – pisze Barbara Rode. Syjonistyczne media blokują informacje na temat pedofilii wśród ortodoksyjnych Żydów. Działanie mediów w tym zakresie mocno kontrastuje ze wzmożoną aktywnością środków przekazu w sprawie przypadków molestowania seksualnego w kościołach chrześcijańskich.

[…] Ciekawe, że ta afera, wywołana filmami Sekielskiego, wybuchła w tym samym czasie kiedy środowiska żydowskie zaczęły się coraz głośniej domagać od Polski realizacji amerykańskiej ustawy o rekompensatach dla ofiar Holocaustu. […]

Ryszard Terlecki o filmie braci Sekielskich. Mówi o ataku na Kościół

O. Leon Knabit zastanawia się także nad powodami stworzenia dokumentu “Tylko nie mów nikomu”. “Jeśli w tym potrzebnym filmie chodzi tylko o ‘dołożenie czarnym’ Panie Reżyserze, to traci Pan wiarygodność” – pisze były przeor. Zaznacza, że sam czeka na “bolesne, ale owocne ukazanie problemu pedofilii w całej Polsce dla dobra dzieci przede wszystkim”.

W tym samym czsie sowieci wysyłali księży i otodoksyjnych kapłanów do  gułagów, gdzie żydowscy komisarze traktowali ich ze szczególnym okrucieństwem. Wprawdzie byli ateistami, ale nienawiść do chrześcijaństwa wyssali z mlekiem swoich ortodoksyjnych matek. Sołżenicyn opisuje  następującą scenę z gułagu w książce pt. „200 lat razem”. Na siarczysty mróz wypedzono nagich popów i polewano ich zimną wodą

Laureat nagrody Nobla popadł na Zachodzie w niełaskę kiedy w swojej książce ujawnił olbrzymią rolę Żydów komunistów w sowieckim systemie represji ..

.

Otylia Zigman: Ja pisałam o homoseks. w Kościele, tylko to miałam na myśli, a żydzi wszędzie w całym świecie te zboczenie uprawiają. To ci wykolejeńcy przecież do szkół w Polsce wprowadzają  zboczenia, mało im w ich środowiskach, z czego słyną na cały świat. Dodałam dodatkowych adresatów takich co im się ta wiedza należała. A do czego nam potrzebna jest żydowska religia to każdy powinien do tego czasu dostrzec. Wprowadzili żydów do Episkopatu, aby łatwiej jeszcze było ukraść Polskę.

Wspierają swoich rządzących w Polsce, jak całą globalną politykę z banksterami, współuczestniczą w budowie królestwa żydowskiego i w tym totalitaryzmie dla goijm, czyli wzmacniają ten system zła, także na całym zachodzie. Międzyczasie zniszczyli i wymordowali polskich duchownych odmawiających poleceń, wykonywania czynów niezgodnych z ich sumieniem. Do seminariów w Polsce nie przyjmują Polaków już od kilku lat, co jest tajemnicą oczywiście przed nami. Kościół z zdegenerowanymi żydami
nikomu nie jest potrzebny, tymbardziej taka siedziba wrogów i darmozjadów powinna być czymprędzej zlikwidowana, razem i jednocześnie ze wszystkimi pozostałymi przybłędami przy korytach! Jeżeli my Polski Naród tego jaknajprędzej nie dokonamy, nawet gdybyśmy mieli prosić z zewnątrz o pomoc, to nadejdzie czas płaczu i zgrzytania zębów! Polacy żyjący w Polsce tego nie wiedzą ani nie odczuwają,
przez słuchanie i oglądanie mediów okupacyjnych, które reprezentują Polskę w barwach kolowowych.
.
Andrzej Szubert: Pani Otylio,
1) Dlaczego dorzuca Pani kilkadziesiąt adresów, w tym osobników z którymi nie chcę mieć nic do czynienia, na moim wątku zainicjowanym  przeze mnie z adresu zastrzeżonego TYLKO dla znajomych. Teraz będą mi podsyłać na tę pocztę ich gówno!!!
2) Nie wiem, jakie miał pochodzenie Jankowski, ale od sierpnia 1980 żarliwie wspierał w Gdańsku i w stoczni żydowsko-watykańskiego konia trojańskiego – Solidurność, przez co pomagał obecnemu okupantowi w przejęciu władzy. Urządzał w stoczni ogłupiające “msze polowe” utwierdzając głupich roboli i w nienawiści do PRL i w kulcie żydzizmu.
3) Były czasy i trwały wieki, gdy klechami i biskupami w “polskim” kościele byli głównie czy wręcz prawie tylko Polacy. Ale i wtedy kk był V kolumną papiestwa, był arcyszkodnikiem zwalczającym naszą słowiańską kulturę, żerował na państwie i ludzie, dominował w polityce, co doprowadziło do upadku Rz’plitej szlacheckiej.  To właśnie w czasach, gdy kler był etnicznie “polski” trwał największy ucisk pańszczyźniany i pchanie pażstwa do wojen w interesie kościoła.
Kiedy Pani zrozumie elementarną prawdę, że bez względu na to, jakiego pochodzenia są klechy – kk ZAWSZE był szkodnikiem, wrogim państwu i mieszkańcom, zainteresowanym tylko własnym interesem, władzą i bogactwem.
4) Zwyrodnienia seksualne były i wtedy wśród kleru, gdy nie było w nim żydowskich wtyk. Już od średniowiecza kk był burdelem – domem rozpusty:
5) Nawet uważany za wielkiego patryjotę, współpracownik Dmowskiego, ksiądz Lutosławski (autor preambuły do konstytucji marcowej z 1921 roku) pisał w książce dla harcerzy: “Cóż by ci przyszło z wolnej Polski gdyby kościół miał na tym stracić”. Co ozanaczało po prostu – sraj na Polskę, na wolność, ważne by kk miał się dobrze.
6) Każdy klecha przez sam fakt służenia interesom żydogennej kosmopolitycznej instytucji, jaką jest kk, jest SZKODNIKIEM służącym obcym interesom (kosmopolitycznemu kościołowi i papiestwu) wbrew Polskiej Racji Stanu i na jej szkodę.
I jeszcze przypomnę, że winę za biologiczne zżydzenie Polaków, w tym hierarchii kk ponosi właśnie sam kk! To pod naciskiem psów gończych Watykanu – jezuitów – i “polskich” biskupów, chcących gorliwie “nawracać” żydostwo na żydo-katolicyzm, szwedzki przybłęda Zygmunt III Waza, wybrany królem z pomocą Watykanu i biskupów-senatorów wprowadził w roku 1588 prawo które mówiło: Jeśliby Żyd który, albo Żydówka do wiary chrześcijańskiej przystąpili, tedy każda osoba i potomstwo ich za szlachcica poczytywani być mają. — Rozdział XIX artykułu 7 Statutu 3 Litewskiego
Jakby gnidy biskupy i watykańska agentura jezuicka nie “nawracali” gorliwie pejsatych, tego by nie było… Na pohybel żydo-katolicyzmowi i żydogennemu kościołowi!!!

.

Otylia Zigman: A w Polsce wygląda to tak, że w Episkopacie mamy 98% chazarów, księży na plebaniach około 50% tychże samych, podkreślam to dlatego, iż duchowni polskiego pochodzenia, nie są na tyle wyzuci, aby pozwalać sobie na takie zbereżne czyny, tak samo jak Ks. Prał. Jankowski oskarżany przez naszych wrogów, nigdy

nie pozwoliłby sobie na to przestępstwo, tymbardziej, iż był pod obstrzałem żydów znienawidzony za swoją Polaka postawę, honor i godność kapłana!! Niewłaściwi dostali się na hierarchów Kościoła wszędzie nie tylko w Polsce i oni to zło wprowadzili! A teraz media oczywiście te w nie polskich rękach robią wielką nagonkę na duchownych w domyśle polskich, jako, że Polacy nie wiedzą kogo w Kościele mają! To co się dzieje jest obliczone na oskarżanie nas Polaków czy gojim wogóle. Tak jak z wszystkimi innymi sprawami, za złe czyny bestii będą oskarżani niewinni i na tym głównie polega jak i będzie się umacniał nadchodzący bestialski ucisk.
Powinniśmy wszyscy mieć świadomość tego potwornego zła, które jest zakodowane czy wykształcone na celowych ideologiach talmudu. Nie wolno nam oskarżać siebie, dość jesteśmy niewinnie poniewierani, dośc, nie jesteśmy zdolni, aż do tak niskich czynów i podłości. Tym co ogłaszają  przestępstwa homoseksualne, musimy rozkazać podawanie dowodów rzeczowych łącznie z pochodzeniem narodowości.
.

PB: Chyba jasne nie od dziś, że nie bronię skorumpowanej instytucji KK, a do wyznania z wyboru mam prawo jak każdy. Michalkiewicz dostał ode mnie za bzdury i dezinfo, a za słuszne należy się uznanie. Skład etniczny jest głównym czynnikiem homosexualizmu i pedofilii, wskutek infiltracji żydosuszp w instytucję polskiego KK.

Sekielski zrobił świetną robotę …qrvy hasbarnej.
Rozdział Rz 2 dotyczy wiary w Boga i wyznawców Boga. Nie powierzchowności typu obrzezanie czy ślęczenie nad faryzejskimi pismami się liczą, tylko co masz w sercu i duchu. Zatem schlebia, że mnie do “prawdziwych Żydów”  zaliczasz. [2016] Rabin Dovid Weiss: Syjonizm spowodował “rzeki krwi”

Na koniec masoni, komuchy i UB/SB. i przez całe dwa tysiące laty żydy. Dlaczego oni wszyscy tak niszczą ten świenty kościuł? — Zaczynasz myśleć 🙂

nasi przodkowie też zwalczali świenty kościuł — I bardzo dobrze, bo próbował wiarę w Boga wprowadzać diabeł. Twój ulubiony 🙂 Apostoł Paweł w Rz 2:

14 Bo gdy poganie, którzy Prawa nie mają, idąc za naturą3, czynią to, co Prawo nakazuje, chociaż Prawa nie mają, sami dla siebie są Prawem. 15 Wykazują oni, że treść Prawa wypisana jest w ich sercach, gdy jednocześnie ich sumienie staje jako świadek, a mianowicie ich myśli na przemian ich oskarżające lub uniewinniające. 16 [Okaże się to] w dniu, w którym Bóg sądzić będzie przez Jezusa Chrystusa ukryte czyny ludzkie według mojej Ewangelii. 
.

Andrzej Szubert: Idziesz w zaparte. Walczysz teraz na fałszywej barykadzie w obronie żydo-kk. Katopropagandystom udało się wywołać psychozę “oblężonej twierdzy” – ten film to atak na kk, katolicyzm i krześcijaństwo.

Więc pytam ponownie – od kiedy prawda o zdegenerowanych duszpastuchach to “atak na krześcijaństwo” ?
Skład etniczny kleru nie ma nic do znaczenia, gdyż instytucja kk – cała i bez względu na etniczność kleru zawsze była totalitarnym tyranem i zdziercą. I ARCY-SZKODNIKIEM. A Michalkiewicz sam jest dzienniqrą do wynajęcia. Zapomniałeś ile lat straszył polactfo zimnym czekistą i razwiedką?
Nie interesuje Ciebie kto płaci mu stebrniki a raczej nowe szekle izraelskie za jego publicystykę? Dla mnie jest gorszą qrwą niż Sekielski.
Bo tamten zrobił dobrą robotą – otworzył oczy nie jednej ogłupionej owieczce. A Michalkiewicz chce by nadal bydełko religijne wierzyło w kk.
Na marginesie etniczności – zapomniałeś co pisze w waszym “piśmie świętym” nowego żydowskiego testametu “apostoł pogan” faryzeusz Szaweł do Rzymian  – o tym kto jest prawdziwym Żydem?
“Obrzezanie posiada wprawdzie wartość, jeżeli zachowujesz Prawo. Jeżeli jednak przekraczasz Prawo będąc obrzezanym, stajesz się takim, jak nieobrzezany. Jeżeli zaś nieobrzezany zachowuje przepisy Prawa, to czyż jego brak obrzezania nie będzie mu oceniony na równi z obrzezaniem? I tak ten, który od urodzenia jest nieobrzezany, a wypełnia Prawo, będzie sądził ciebie, który, mimo że masz księgę Prawa i obrzezanie, przestępujesz Prawo. Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga” — Rz 2 25-29
To nie są moje słowa, a waszego pisma świentego, natchnione przez waszego ducha świentego. Wszyscy wierzący w Joszue jesteście prawdziwymi Żydami. Tako rzecze krystowiercze, krześcijańskie pismo świente, duch świenty i sam pan buk Jahwe.
Amen alleluja, szalom, kyrie elejson… Kończę, bo to nie ma sensu.

PS  Bidny jest ten świenty pofszehny żymski kościuł. Ciągle go ktoś chce zniszczyć.

Najpierw niszczyli go Rzymianie, poganie. Potem od środka arianie i gnostycy. Potem ci wredni prawosławni, co odmówili posłuchu panu papierzowi. A potem katarzy, bogumiłcy, husyci, luteranie, kalwini. Na koniec masoni, komuchy i UB/SB. i przez całe dwa tysiące laty żydy.
Dlaczego oni wszyscy tak niszczą ten świenty kościuł? Przecież on nic tylko głosi prawde objawionom i broni tej prawdy. Tej żydowskiej z żydo-biblii.
I taki jest świenty i taki dobry i sprawiedliwy. I ciągle ktoś go chce zniszczyć…
PPS  Bom zapomniał – nasi przodkowie też zwalczali świenty kościuł – bunty antykościelne robili, zabijali duszpastuchów biskópuf i kler, burzyli i palili kościoły. Woleli w skórach na drzewach mieszkać niż dać się “nawrócić” i ucywilizować…
.
PB: W gatunku antykościelnego porno-gotiku (np. “Kler” Smarzowskiego), “dokument” Sekielskiego to woda na młyn hejterom chrześcijaństwa. Nie mówi całej prawdy, np. pomija skład “etniczny” hierarchii i kleru. Na aktorskich “świadków” wybrał zboczone wtyki SB lata temu wpychane do seminariów, by rozwalić KK. Pedofilię uprawiają pedały i to jest problem główny w KK. Podobnie ż-masoneria zrobiła w in. krajach, korumpując homciami instytucję KK, w tym jej sterówkę watykańską.
PiS zbiera dywidendę wybiurczą z inwestycji w brukowca, a podczas swej kadencji palcem nie pogroził pedofilom w KK — brawo Red. Michalkiewicz za zdemaskowanie i tego! Filmidło nie pokazało głównego odpowiedzialnego za ten stan prawny — Ziobrę z PiSuarni…
Stan duchowny nie króluje w statystykach pedofilii grup zawodowych. Jest tego więcej wśród nauczycieli. Pedofilia jest “chlebem powszednim” satanistycznych jelit. Dla nich zabiera dzieci dintojra dla międzynarodowego handlu Koszer Nostra, z Polski setki – tysiące dzieci rocznie. Jacka Międlara nie wpuściły służby hebrajskojęzyczne do W. Brytanii za przypadkowe nadepnięcie na odcisk “islamistycznej” szajce porywaczy dzieci dla Koszer Nostra.
Sekielskiego zdemaskował Michalkiewicz jako dzienniqrvę do wynajęcia na zamówienie żydłackie, np. tort polo w lesie. Sekielski wrednie domieszał obrazy przedmiotów kultu, jakby pedofilia kościelnych zboczeńców odbywała się na ołtarzach. Skojarzył księdza pijącego mleko z urywkiem porno ze spermą cieknącą po brodzie w roli głównej — uczta dla erotomanów i krypto-zboczeńców. Na końcu Sekielski podle zaimplikował JP2.
Pedofilia jest odrażającym przestępstwem bez wzgl. na kulturę. W judaizmie kaleczy dożywotnio psychikę rzesz żydowskich, podobnie jak obrzezanie: Obrzezanie a terroryzm — obrzezani, sfanatyzowani mężczyźni stają się bronią
Tacy potem pracują dla “rabinatu” demoralizacji i podboju Ludzkości, m.in. poprzez neo-marxizm. Dlatego wytknąłem, że brakuje gojowskiej krytyki tego, a jest jazda na KK jak hasbara nakazała.
Katolicy nie negują problemu pedofilii w KK ani kryzysu/korupcji przywództwa ich instytucji. Jacek Międlar przypomniał, że m.in. folgowanie pedofilii skłoniło go do porzucenia skorumpowanej instytucji KK. Ks. Prof. Bortkiewicz mówi dla równowagi także o pedałach w KK i o większym problemie pedofilii poza KK wskutek żydłackiego neo-marxizmu zboczeniowego, w tym sexualizacja dzieci przez pedofilów i unormalnianie zboczeń w moralności społecznej.
Zboczeńców w KK broni i chroni zboczona hierarchia oraz żydłacki element w systemie władzy, żeby pogrążyć katolicyzm — ku uciesze talmudycznych i in. hejterów Chrystusa, no bo wiary chrześcijanom nie podważysz, nawet w katakumbach. Niektórym z kilkunastu mln widzów filmidło podkręca hejt, zrównując wiarę z instytucją skorumpowaną do cna. Dostaną zatem 7 Praw Noego albo szarię.
Dziś już 17 mln odsłon żydłackiej pól-załganej sensacji…  Mierne 20 tys. na manifę Stop 447, 20 osób przeciw 5G, a powinny były przyjść miliony widłami wyrzucać gnój z W-szawy. Prowadzący Sekielskiego nieźle się wstrzelili, i w szeklach i w czasie.
.
Andrzej Szubert: Piotrek, choć jesteś przyjacielem, należy się Ci dosadna odpowiedź. Widzę że kompletnie straciłeś rozeznanie i przyłączyłeś się do katodebili broniących “świentego kościoła”. A więc…
1) Demaskowanie zwyrodnień kleru jest demaskowaniem zwyrodnień kleru a nie “atakiem na krześcijaństwo”. Od kiedy to homoseksualizm, gwałcenie dzieci i zakonnic to krześcijaństwo ??? !!!
2) Nawet gdyby tych zwyrodnialców w kieckach było rzeczywiście niewielu, fakt, że kk jako instytucja krył ich zwyrodnialstwo, zastraszał rodziny zgłaszające gwałty, chronił zwyrodnialców przed odpowiedzialnością karną i po cichu przenosił ich na inne parafie umożliwiając im dalsze gwałty świadczy o całym żydo-kościele a nie o samych zwyrodnialcach!!!
3) Nadal nie znamy pełnej liczby zwyrodnialców w kieckach. Ale z już ujawnionych dokumentów wynika, że tylko ułamek ofiar miał odwagę się przyznać do tego, że byli molestowani/gwałceni. Tak więc sprawców i ofiar może być 10 a nawet 100 razy, albo i więcej razy więcej.
4) Bez względu na ilość sprawców i ofiar najistotniejsze jest to, że kler stawia się w pozycji pośredników między żydowskim pan bukiem a owieczkami oraz obrońcą i ostoją “wartości krześcijańskich”, moralności i obyczajności. Przez co wymagania należytego prowadzenia się należy im stawiać znacznie wyższe niż “zwykłym” śmiertelnikom. To oni wygłaszają kazania, spowiadają, Jak może gwałciciel spowiadać i “nauczać”?
5) Gówno mnie obchodzi pedofilia rabinów. Dostałem właśnie meila, że na Brooklinie połowa młodych chasydów jest molestowana przez starszyznę. Tylko – czy to jest mój problem i problem Polski i Polaków, że rabiny gwałcą małolatów na Brooklynie?
Zanim się zajmiemy obcymi, posprzątajmy u siebie w domu!!! W Polsce!!!
6) Nie ma drugiej instytucjy tak szkodliwej na przestrzeni ostatniego tysiąclecia dla Polski jak właśnie krześcijański, żydogenny kk. Naszkodził już tyle, że gdyby Polska była jako tako normalnym krajem, kościół zostałby już dawno skasowany i zdelegalizowany. Niestety katodebile tego nie pojmują i nadal bronią tego ARCY-SZKODNIKA. I Ty Piotrusiu dałeś się w to wciągnąć. Nawet agent wpływu Michalkiewicz nagle jest dla Ciebie ałtorytetem w tej haniebnej sprawie. To już szczyt bycia użytecznym idiotą. Nie gniewaj się, ale tak to widzę.
7) Co się tyczy domniemanej żydowskiej (a nie żydłackiej) nagonki na kk – sam kk jest żydłacki, żydogenny, uprawiający kult żydzizmu. Jeśli żydy faktycznie chcą go zniszczyć, choć dwa tysiące lat temu sami krystowierstwo gojom podrzucili – nie mam nic przeciwko temu!. Skończy się ogłupianie Polaków kultem żydzizmu. Tyle, że brednią jest, że żydostwo walczy z krześcijaństwem. Lobbysta Daniels sam zapisał się do sympatyków rebe Rydzyka i jego radia, co ma ryja. I nawet katolikom składał serdeczne życzenia na katolickie święta. To jakie to jest “zwalczanie”? Sam wiesz, że żydy potrzebują krystowierców jako mięsa armatniego w wojnach z islamem. To islam obecnie jest zwalczany, a nie krześcijaństwo. Budowie III świątyni w Jerozolimie na przeszkodzie stoi właśnie islam, a nie krystowierstwo.
Wierzysz więc w krystowiercze bajki o “zwalczaniu” krześcijaństwa. Choć nie neguję, że jest mendialnie przez starszych braci w wierze “atakowane” . Ale tylko po to, aby krześcijan zaciągać na fałszywe barykady “obrony” żydogennej wiary.
Mnie na tej fałszywej barykadzie nie uświadczysz.
A upadku żydo-kk życzę Polsce z całego serca. Dlatego, że nie było w naszej historii większego szkodnika, bardziej ogłupiającego miliony rodaków.
Wsjo!
.
PB: Tracicie wiarygodność. Użyteczni idioci, dołączyli do żydłackiej nagonki na chrześcijaństwo. Tak jak niektórzy tu dołączyli do sorosowskiego zatapiania przez muślimów. Bez wyważenia, bezmózgowo jak hejterzy żydłaccy.
Ile jest % zboczeńców wśród kleru i hierarchii? Ile w społeczeństwie?
Czy tak samo reagujecie na żydłacką transformację moralności poprzez sexualizację i wciskanie zboczeń dzieciom i ogólowi jako normalki?
A jak na żydłackie zabieranie dzieci na części, zboczenia, rytuały?
A gdzie jest art Szuberta nt. STRASZEJ pedofilii wśród rabinów i wiernych (także kazirodztwo) judaizmu talmudycznego?
.
Andrzej Szubert: jak papieżem będzie kobieta TO NIC NIE ZMIENI — Widzę to inaczej – kk to ponure, ale potężne gmaszysko, zbudowane na kilku filarach nośnych. Jednym z nich jest głoszona “tradycja” i ślepa wiara w dogmaty. Innym – dominacja samców, podniesiona też do roli dogmatu. Jeśli któryś z tych filarów nośnych usuniesz, budowla runie…
Dopuszczenie kobiet do urzędów “ksienży” byłoby zburzeniem filarów “tradycji” i dominacji samców. I to by oznaczało runięcie tej instytucji. Owszem, owieczki nadal by wierzyły, ale pod topór poszłyby kolejne dogmaty i kolejne “tradycje”, a kk byłby zbieraniną, byłby tratwą, na której każdy wiosłuje jak mu się podoba, a nie galerą bojową kruszącą ostrogą okręty wroga.
Taki kk z roku na rok traciłby znaczenie i owieczki. A o to przecież chodzi. Wspieram każdą siłę i inicjatywę, które od środka rozsadzają to ponure więzienie narodów – bo tym jest żydogenny kosmopolityczny kk z  centralą w Watykanie…
https://opolczykpl.wordpress.com/2019/05/13/trylogia-filmowa-o-moralnosci-slug-bozych/
Taternik Himalajski: Niech wszystkie baby w Niemczech i we’ Świecie czyli na Ziemi wreszcie zrozumieją, bo chłopy jajami szorują ziemię na klęczkach,
że wszystkie,prawie,problemy tworzą żydowskie gusła,które opętały cały świat poprzez zręczny PR tak zwanych przenajświętrzych wierzeń jak papieżem będzie kobieta TO NIC NIE ZMIENI bo mało komu na tym zależy piętrowe kurestwo opętało ludzkość na chwałę boga ojca jahwe
przechodząc dzisiaj koło szkoły podstawowej zagadnąłem ciecia czyli woźnego
i on to świetnie rozumie a uczone łby mynzko damskie NIE
Andrzej Szubert: Przepraszam Panie za słówko “baby”, ale je lubię i nie jest ono w moich ustach obrazą. W obozie po paru miesiącach odsiadki, gdy szła wiosna, niekiedy śiewaliśmy piosenkę: “Baby, ach te baby, człek by je łyżkami jadł”…
Tutaj widzimy jak przeciwko m.in. pedofilii duszpastuchów protestują “mężczyźni” (Danuta Ring pytała w piosence – Gdzie ci Mężczyźni…gdzie te chłopy).
No właśnie – gdzie?
No i właśnie – te orły sokoły herosi to duchowi niewolnicy. Nie wszyscy, ale jednak…
Tu mamy orły sokoły herosów… Na klęczkach…
W obozie internowanych śpiewaliśmy też inną piosenkę:
A jeśli ktoś nasz Polski Dom podpali
to każdy z nas gotowy musi być
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc na kolanach żyć.
Ci na zdjęciu wybrali życie na klęcząco, na kolanach.
Duchowi niewolnicy…
– przez tydzień uczestniczki nie chodzą do kościołów,
– urządzają sobie “msze polowe” ale bez męskiego personelu (bez klechów),
– przez tydzień nie wykonują dotychczasowych dobrowolnych i nieodpłatnych – na zasadzie woluntariatu – czynności na rzecz kościoła (prace w kancelariach, sprzątanie, rozdzielanie darów itp).
Ponadto Panie/Baby napisały petycję do p. papieża. Domagają się likwidacji celibatu, będącego główną przyczyną zwyrodnień seksualnych kleru, oraz ujawniania i karania wszystkich kościelnych seksualnych przestępców. Ponadto domagają się zniesienia absolutnej supremacji samców w kościelnej hierarchii poprzez dopuszczenie ich – bab – do “stanu duchownego”. A tu “kulawe” tłumaczenie rebe google.
Trzymam za baby kciuki. Mają jaja!!! Nie jak te duchowe eunuchy na fotce z Warszawy. Gdyby papieżem była kobieta, matka, dla zwyrodnialców w kieckach skończyłyby się dobre czasy…
Baby, ach te baby
człek by je łyżkami jadł
co tu gadać co tu kryć
trudno bez baby żyć
trudno bez baby żyć.
Może wreszcie czarna sotnia to zrozumie…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/