[Dyskusja] Skandal po skandalu “podpisu” Morawieckiego pod Apelem Przeciw 5G

.
PB: Każdy ma silne i słabe cechy, nie może być inaczej — pytajcie Dr Wojtkowiak jak pola torsyjne, głównie ze Słońca oraz z głębi Ziemi, determinują cechy ludzkie (i narodowe!). Toteż najgorsze co może być dla Ludzkości to:

  • psycho- i socjo-paci u władzy
  • samowola narwańców ws. dot. ogółu lub mających nań znaczny wpływ
  • dobrzechcący zabiegający o rozgłos z pobudek ego
  • pchający się na świecznik na każdym poziomie, w tym oddolny.
We wszystkich tych przypadkach skrzywienie “ja”, moje zdanie, racja, ego… prowadzą do Zła dla ogółu. Dr Wojtkowiak porusza to w kontekście władzy żerującej na skorumpowanej przez nią nauce: Dr Diana Wojtkowiak: “Podstawy filozoficzne badań naukowych w dobie kryzysu nauki”
Słowianie mieli chyba jakieś mechanizmy przesiewu tych, kto mógł służyć jako mędrzec plemienny, podejmujący z innymi mądrymi decyzje dla dobra i bezpieczeństwa całego plemienia.
(wpis zawiera tekst oryginału Wolnozmienne zegary biologiczne wykorzystujące pola torsyjne, ale bez grafiki, której nie miałem jeszcze czasu wstawić z załącznika od Dr Wojtkowiak)
.
Lena Huppert: Panie Piotrze, w dziesiątkę! Za jakieś 150 lat ludzie może zrozumieją 😂😂😂😂😂 rząd z nadania w Polsce nigdy!!! Julian się niestety zapętlił już na GMO. Teraz jest tylko gorzej. Osobiście prosiłam, błagałam i zaklinałam o zmianę taktyki, bo znamy się/działamy razem od lat. I nic. Już nie pytam o powody. Jedyny ratunek to: www.fundacja-qlt.pl
.
PB: Prawda jest gorsza niż to: A jednak nieprawda??? Skandal!!! – POLSKA JUTRA, bo wiadomo czego się spodziewać od rządu. Natomiast nie wiemy jak słabi jesteśmy przeciw zagrożeniom ludobójczym jak 5G. Garstki osób były na protestach 5G w paru miastach w ub. weekend 🙁  ale nie przez zmyłę z podpisem Morawieckiego, jakby chciał Julian Rose, gdyż wieść dopiero co zaczęła rozchodzić się.
Także wzrost oporu nie jest tak pewny, jak prognozuje Julian: opór będzie rósł, w efekcie czego PiS, który nie zwraca uwagi na głos ludzi, dostanie czerwoną kartkę. Odwrotnie: zwraca uwagę na głos ludu, tylko że PiSuarczyków, a ci nie znają różnicy między 5G a 5GHz. Jeśliby to zawiodło, to maszynki made in Izrael policzą głosy.
Od ub. niedzieli Julian najpierw rozesłał na świat niezweryfikowaną sensację, jakoby Morawiecki podpisał międzynarodowy Apel Stop 5G na Ziemi i w Kosmosie. A przecież wiadomo, ze lokajowi banksterów zrobić tak jest wzbronione. Li tylko dlatego powinien był Julian zweryfikować PRZED rozsyłką do mediów wszelkiej maści — od PrisonPlanetPL, po Counterpunch (dziwne, że oni to przyjęli bez weryfikacji). Fałszywy podpis premiera mógł być robotą służb i Big Telekomu, np. żeby zdyskredytować oddolny opór przeciw 5G. Tak dźwięczy właśnie srebrnikami reakcja korpo-mediów, wiadomo za czyją sprawę, na pewno nie Suwerena. Natomiast Prof. Chossudovsky (witryna GlobalResearch, Kanada) dał Julianowi nauczkę dziennikarską, degradując jego sensację do rangi karykatury pod profesjonalnym komentarzem.
Teraz Julian ma pretensje do premiera, że jednak nie podpisał. A czego się spodziewał? Rozdmuchiwanie tego nie zmobilizuje milionów Polaków na protesty 5G, a merdia tylko czekają żeby pokazać, jak zagrożony jest PiS i rząd przez “teoretyków spisku 5G”.
Pod zajawką Juliana podpisała się społeczna komisja sterująca koalicjantami przeciw 5G (kilkadzies. osób z konferencji w Krakowie w br.). Czy to znaczy, że ona buduje zryw kampanijny na chwiejnej podstawie niedoszłej sensacji, dotyczącej tegoż rządu, który pichci nam ludobójczą Mega-ustawę o telekomach?
Tymczasem mamy trzecie dno, i to potrójne:
1. Niesprawdzony cynk o domniemanym podpisie premiera przyszedł z zagranicy. Byłem wtedy w rozdzielniku e-grupki osób z koalicyj krajowej i zagranicznej.
2. Bez weryfikacji podpisu ani autoryzacji od koalicji polskiej ani międzynarodowej przeciw 5G, Julian prywatnie rozesłał na świat sensację, jakoby premier podpisał.
3. Wbrew niedopowiedzeniu w zajawce Juliana powyżej, to nie on odkrył zmyłę z podpisem premiera, tylko Demaskator24.
Toteż dementi Juliana — poprzez komisję sterującą ruchu przeciw 5G — na witrynie PolskaJutra wygląda na wybielanie sensacyjnego salto mortale. Momentalnie włączył się zimny prysznic przewagi propagandowej rządu i Wielkiego Telekomu wobec ignorancji (czy niemocy?) społecznej. To jedna z lekcji z tego wyskoku, do przewidzenia bez podejmowania zimnego ryzyka. Salto nie zaradzi ignorancji, a bez edukacji nie masz pożądanej aktywności narodu. Koło się zamyka.  Niełatwy catch 22: próbować trickami, sensacjami zmobilizować naród, czy czekać na kostuchę 5G — ale wtedy może już być za późno: naród będzie aktywny… “radio-aktywny” w pasmie częstotliwości radiowych zabójczych dla człowieka i życia w ogóle.
Z agit-propagandą Big Telecomu w centrum artykułu, Demaskator24 uspokaja lemingów, że foliarze jeszcze nie szturmują zamczysk Ukochanego+ Rządu:

Technologia 5G budzi na świecie i w Polsce kontrowersje. Protestujący próbują powstrzymać wprowadzenie rozwiązań 5G, które ich zdaniem zaszkodzą zdrowiu ludzi. Tymczasem eksperci uważają, że obawy te nie są poparte naukowymi dowodami. 

Technologia 5G zagraża zdrowiu? Ekspert: Jeśli normy będą przestrzegane, nie ma zagrożenia

– Chcemy dać Polakom źródło rzetelnych informacji na temat 5G, by nikt ich nie wprowadzał w błąd. W przestrzeni publicznej jest wiele nieprawdziwych informacji na temat tej technologii, często bardzo emocjonalnych. To jest po prostu manipulacja – mówiła wczoraj Wanda Buk, wiceminister cyfryzacji, prezentując stronę internetową www.gov.pl/5g, na której znalazły się informacje nt. 5G, oparte o badania i światową wiedzę na ten temat zebraną przez polskich naukowców.
Nie ma lepszej reklamy przed wybiurami… Inne merdia za szekle przy okazji przyklejają ryja ruchowi przeciw 5G w kraju i poza. Tak jak Demaskator24 podważają zasadność i rzeczowość Apelu oraz wiarygodność jakiejś części z ponad 100 tys. podpisujących z całego świata, w tym tysiące profesjonalistów wysokiej klasy.
Pytałem obie koalicje, czy Julian miał autoryzację wsadzić kija w temat podpisu, potencjalnie zapalny i szkodliwy dla ruchu jak i narodu (wzmocnienie pozycji PiS wśród lemingów). Odpowiedź — njet. Komisja sterująca, ambitna acz niedoświadczona, o ile wiem nie ma z prywatną akcją Juliana wiele wspólnego. Ta sensacja drenuje jej ograniczone możliwości i jednocześnie rzuca nowe kłody pod nogi, a tu nawet setki osób nie da się zebrać na protest. .
Na szczęście komisja sterująca, choć przetrzebiona próbą czasu i kłód do 3 – 4 młodych, energicznych i wspaniałych osób, to jednak poznała ostatnio niedomogi porozumiewacze i decyzyjne wśród koalicji. Miejmy nadzieję, że ww. wyskok choć w tym przyniesie jakąś korzyść. Julian szanuje reguły społeczne (wszystkie decyzje na temat 5G są podejmowane bez jakichkolwiek prawdziwych konsultacji społecznych) ale sknocił wobec koalicji, podejmując pospiesznie samowolne działanie. Teraz pora wyciągnąć wnioski i naprawić co można przy tak miernym poparciu społecznym.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/