[Dyskusja] Chodzi o przemycenie 5G na wsi. Najgorsi wrogowie narodu są wewnętrzni…

PB: O przemycenie, wciśnięcie 5G chodzi, tylko że na wsi = brakujące ogniwo w sieci globalnej totalnej kontroli. Ten sam straszak zacofania się, co dla mieszczuchów, jeśli nie wskoczymy na wóz ludobójczej technologii pod pozorem ustempu technicznego i gospodarczego. Pamiętacie jak żbanksteria wmówiła gojom bail-out 10 lat temu na BILIONY dolców pod straszakiem katastrofy gospodarki globalnie…
Ustawkę poznać po tym, że żont w-szawski gdzieś ma rolnika i bio-suwerenność narodu. Chodzi o kontrolę i panowanie nad nami poprzez 5G i korpo-produkcję śmieciożarcia. Szabas goje Polin ścigać się będą do nowego żłobu haj-tek z kosmosu. Od smarowania biuroqrev i (p)osłów, po hajc dla “przedsiębiorców”, banksteria wie, jak podejść gojów na ich własną zgubę.
Od lat rolnictwo wykorzystuje lotnicze i satelitarne techniki zdalnego obrazowania. W Vancouver mieliśmy lidera w temacie, firmę Macdonald Dettwiler, opyloną parę lat temu “Amerykanom”, teraz wspieraną kosztem kanadyjskiego podatnika przez pudelka banksterii, zniewieściałego lewaka i masona, Trudeau. Ostatnio firmę “ratuje” żydłak Elon Musk, zadedykowany ludobójstwu 5G z kosmosu.
Więc co tu nowego dla rolnictwa, jak nie sprzężenie z InternetemRzeczy i Sztuczną Inteligencją. InteligentnyPył będzie za x lat czipem, czujnikiem, przekaźnikiem …na każdym drzewie, krzaku, ździebełku wschodzącej pszenicy GMO… na krowie i kurze stłoczonych w odchodach w halach produkcji żarcia dla gojów, z pasz GMO zakrapianych glifosatem.
Nadchodzą opryski wsi InteligentnymPyłem? W miastach nie trza, lemingi wyjdą milionami na ulice domagać się wszczepów wifi dla szybszego internetu, gadającego toastera… Parki narodowe już załatwili, wszak koniecznie muszą mieć universal access in real time do nierealnej rzeczywistości 6-wymiarowej z każdego miejsca na ziemi i pod, 60/60/24/7/365.
Korpo AgriBiznes będzie władał sprzętem sterowanym z 5G, by dolać glifosatu na tych latyfundiach, włączyć nawadnianie na tamtych, podać tym krowom hormon na suszę a kurom lek na tą zarazę… czy zniszczyć tych tu eko-rolników… wg danych zbieranych w real time w Cloud, dysponowanych przez banksterską ArtificialIntelligence …aby było więcej “lepszego i tańszego” dla nas żarcia śmieciowego.
Rolnik nie potrzebuje haj-teku, żeby przewidzieć uschnięte uprawy i otworzyć śluzę. Utracił zdolności czucia “w kościach” — wskutek majstrowania unych przy pogodzie (owning the weather = panowanie nad pogodą poprzez bronie manipulacyjne — chemoślady, HAARP, potężne naziemne i kosmiczne emitery mikrofal, techniki wprowadzania zaburzeń atmosferycznych bronią ukierunkowanej energii (laser, mikrofale) i co tam jeszcze. Sir Julian Rose raczy napisać a Bein przetłumaczy 🙂 uaktualnienie, bo tak wiele się zmieniło w ciągu ostatnich lat. Raczej wyszło na jaw, bo uny mają na deskach kreślarskich nasze życie 20 lat naprzód.
W Kalifornii uny wykańczają farmerów indywidualnych majstrowaniem przy pogodzie, pożarami obszarowymi wspomaganymi bronią ukierunkowanej energii i manipulacjami systemem nawadniania i zaopatrzenia w wodę. Jeden rotsdzyldziak ma parę interesów w Kalifornii, poprzez które realizuje toto, wspólnie z rządem  pod płaszczykiem zrównoważonego (niedo)rozwoju, wojny z ocipieniem klimatu i Agendy2030 ku NWO. Wszystko udokumentowane na moich blogach dla tych, co myślą wyprzedzająco o zagrożeniach Ojczyzny z doświadczeń zagranicznych.
A propos myślących wywsteczniająco, niejacy Ela i Ted Salak z Australii mejlują mi, że nic się z alarmów na moich blogach nie sprawdza :))) Wierzą za to w “antysemicki” hit roku, najnowszą brednię Dariusza Kosiura z WierniPolsceSuwereenej, że wojna o technologię 5G idzie naprawdę 🙂 o rywalizację Chin i Rosji kontra USA, gdyż 5G jest zbawieniem Ludzkości w przeciwieństwie do 4G made in Izrael :)))
Odoktorowany, ale też idiota płaskogłowy Marek Głogoczowski jest wspólnikiem Kosiura w szydzeniu, że protestowanie scypionkom czy 5G to jak głoszenie, że Ziemia jest płaska :)) Wg najnowszej rozsyłki Głogocza, wszyscy tu w rozdzielniku noszący folię na głowie są jak anty-scypionkopwcy Bein i Prof. Majewska kłodą w postępie zdrowia publicznego :), który największy był w USA dzięki scypiopnkom itp. ustęp[owym tehnologijom w niegdysiejszej dyskusyji u Kosiura i jego fspułredachtora, doktorka od 7 boleści Ziemińskiego. Nie dość że mamy ż-banksterię i ż-korporachy, szabas gnojne biuroqrvy we W-szawie i (p)osłów sprzedajnych w KneSSejmie, to jeszcze tacy rodacy 🙂
Odpisałem dziś płaskogłowym, w desperackiej nadziei na olśnienie uwypuklające 🙂
 
wojna USA – Huawei to maskirovka:
 
1. oni wsje strzelają do tej samej bramki — żydlackiej, wsjo rawno czy nazwiemy to kitajskie 5G czy ruskie czy hamerykańskie, bo 5G to nie szybszy internet ani auto-auta, tylko możliwość totalnej kontroli każdego człowieka na Ziemi mikrofalami — odwieczny sen żydobanksterski, niezbędny do NWO
 
2. uwagę gojów idiotów jak wy ma odwlec od powyższego pozorna “wojna” handlowa w branży telekomunikacyjnej 
 
rzecz jasna w wywodach ruskich utopiły się obiekcje na skutki 5G na zdrowie i źycie, człowieka i natury w ogóle
bo to takie same pachołki żydlackiego zamiaru jak kitajce i amerykańce i neandertalskie Polin 
 
czytajta ciemnogrodzianieplus pozycje w alarmach bież. wpisu Grypa666
Polin czwarte w świecie tempem rozwoju buhaha… wliczają uroszczenia 447, lichwę od pożyczek na 500+, socjal dla darmozjadów nachoćczych, szmelc wojskowy z USraela i utrzymanie ich wojaków 1 mln na łebka, parę razy droższy ruski gaz katarczykiem do Świnoujścia ze ze skraplarni w St. Petersbugau, po “exporcie” do USraela… nie`dziwota że ruski “export” ropy i gazu do USraela rośnie pomimo sankcji Trumpa :)))
Wszyscy nas dymają — ż-korpo z kosmosu, oliparchy z Jamalu, USraela i Kataru… rodzimi szabas goje i doktorki z podobnymi umysłowo. Pora zdjąć folię, nałożyć kapelusz słomiany i iść widłami wyrzucać gnój. Najgorsi wrogowie narodu okazuje się są wewnętrzni…
.
Jadwiga Łopata: http://nowoczesnafarma.pl/Satelity-w-rolnictwie-.html
“Satelity wysokich rozdzielczości – wsparcie nowoczesnego rolnictwa w Polsce” to tytuł konferencji zorganizowanej w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa w dniu 14 czerwca br. W wydarzeniu uczestniczyli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, Dyrektor Generalny KOWR Grzegorz Pięta oraz Zastępca Dyrektora Generalnego Wojciech Kędzia.
Kontynuujemy dyskusję dotyczącą tego jak wykorzystywać w rolnictwie nowe technologie, które oferuje nam współczesny świat – powiedział szef resortu. – Zmiany powinny rozpocząć się od elity polskiego rolnictwa, dlatego państwowe spółki powinny dawać przykład jak korzystać z innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku – dodał.
Minister zaznaczył, że Polska jest w tej chwili na 4. miejscu najszybciej rozwijających się państw na świecie. Na tle około 200 innych krajów świata nasza gospodarka rozwija się na tyle szybko, że również rolnictwo nie może od tego odstawać. – Z moich doświadczeń, również z kontaktów z ministrami rolnictwa z innych krajów, dochodzę do wniosku, że jeżeli nie będziemy umieli skorzystać z tego, co rozwój cywilizacyjny i nowe technologie oferują, to przegramy z konkurencją i w sposób trwały będziemy odtwarzali to, co robią inni – stwierdził minister Jan Krzysztof Ardanowski.
Celem konferencji było przedstawienie praktycznego wykorzystania obrazowań satelitarnych w rolnictwie, w szczególności do analizy wielkości obszarów i stopnia wpływu suszy na uprawy rolne, projektowania nawodnień terenów uprawnych oraz badań kwasowości gleby.
Współczesne rolnictwo wymaga wsparcia nowoczesnymi technologiami, w  tym teledetekcją. Dzięki wykorzystaniu zdjęć pochodzących z satelit wysokiej rozdzielczości  można mieć wpływ na zwiększenie produkcji roślinnej oraz skuteczne rozplanowanie nawożenia. Ponadto, techniki satelitarne mogą być wykorzystywane do oceny strat w plonach powstałych na skutek warunków pogodowych (przymrozki, podtopienia, susza) lub szkodami spowodowanymi przez dziką zwierzynę oraz szkodniki.
Podczas konferencji zaprezentowano nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii cyfrowych. Wydarzenie zostało objęte patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uczestniczyli w nim m.in. przedstawiciele MRiRW, ośrodków doradztwa rolniczego, spółek nadzorowanych przez KOWR, inspekcji weterynaryjnej, instytutów naukowych, organizacji branżowych itp.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/