[Dyskusja] Czym grozi szwajcarska “demokracja” w 5G

PB: Artykuł napisał ochotniczy propagandysta czy kundel Big Telekomu? Zieje tym z daleka, jak od trollowych komentów pod tekstem. Rząd Szwajcarii pozwolił zainstalować 5G aż w tylu miastach, żeby Big Telecom mógł “badać” “skutki” na ludziach? Już to wanjajet ustawką. Żydo-sowieci, syjo-hitlerowcy, a po nich żydokomuna mieli spisy patriotów do likwidacji.  Dziś ż-banksteria jest bardziej wyrafinowana.

Aktywiści przeciw 5G w Kalifornii odkryli w opisie systemu moduł IT, z ang. Targeted Individual = osoba namierzona do nękania, “re-edukacji” (termin użyty w zw. z obozami FEMA w USA), modyfikacji zachowań, a jak to nie pomoże to do likwidacji. Wykonalne mikrofalami, jak wykazał projekt służb ż-banksterii (CIA) MK Ultra ok. pół wieku temu oraz badania wojskowe, też na ludziach i częstotliwościach pasma 5G. Podobnie brytyjskie (wywiad Sir Juliana Rose z Drem Barrie Trowerem) i ruskie testy (np. na personelu ambasady USA w Moskwie). W Rwandzie międzyplemienne ludobójstwo Tutsi i Hutu wywołało napromieniowanie mikrofalowe z samolotu. W sorosowskiej inwazji, nachoćcy zachowywali się niezwykle agresywnie może wskutek sterowania nie wiązką z samolotu a poprzez szajsfony, podobnie jak w Wiośnie Arabskiej.
[1996 wciąż REWELACJA] Techniki kontroli mózgu przez NSA (USrael)

Jeśli nastąpi znaczny spadek aktywności dysydenckiej Szwajcarów, to mamy poszlakę, czemu Szwajcaria godzi się na tak masową zbrodnię jak testowanie nowej technologii na ludności, której połowa nie życzy sobie 5G. Już w nagłówku jest hasbara. Kontrowersja jest wtedy, gdy przeprowadzono badania na ludziach napromieniowywanych przez 5G i np. połowa badań wskazuje na poważne skutki od 5G, a połowa na schizofrenie paranoidalne.

Takich badań na ludziach oficjalnie być nie może, bo są sprzeczne z podstawowymi prawami człowieka. “Badania” przez grupy zależne od korpokratów łamią warunek niezależności badań, więc jak można byłoby je uznać za wiarygodne.

Pomijamy już wyższą szkołę jazdy — pola torsyjne, zasadniczy czynnik bio-zagrożenia akompaniujący nie tylko PEM. Także narzucone inne aspekty celowo zmyłkowe, spreparowane przez Big Telecom i niepodważalne w ortodoksji establiszmentu:

  • odnośnik do mocy PEM zamiast DAWEK kumulatywnych w czasie i ze WSZYSTKICH źródeł napromieniowania z urządzeń 5G,
  • “tło” od innych systemów pracujących w tym samym czasie co 5G, ale inne częstotliwości i technologie, np. fantom i pole torsyjne linii wys. napięcia czy siłowni atomowej,

Jak ustalić, która szkoda w organizmie pochodzi od której technologii? Bo może ona wypływać z rozmaitych pól torsyjnych, toksyn w otoczeniu, promieniowania jonizującego. Ludobójcy od lat twierdzą np. o skutkach na zdrowie po skażeniu pyłem z broni uranowej, że to jakoby z in. przyczyn i nie da się wykazać związku. A tych genialnych i odważnych badaczy, którzy wykazali, uny pogrążyli w nicość.

Podobnie żydłaccy ludobójcy od GMO, scypionek itd. winią styl życia (niezdrowe jedzenie, otyłość, papierosy, alkohol…). Wymyślono wspólny mianownik dla tzw. chorób cywilizacyjnych, znanych też jako “choroby dobrobytu”… W krajach tego “dobrobytu”  materialnego istnieją:

  • największe skażenie nuklearne z wycieków eksploatacyjnych elektrowni atomowych i masowego spalania przeterminowanej broni uranowej (pociski ze zubożonego uranu),
  • napromienowywanie 24/7/365 z PEM,
  • obfite emisje z chemii,
  • spożycie GMO (99% żarcia i upraw z glifosatem w USA i Canadzie)
  • itd.

Czy o zakamuflowanie skutków na zdrowie z przyczyny 5G chodzi w gotowości rządu Szwajcarów do badań zabronionych prawem? Rząd ten ma wprawę w “badaniach” na zamówienie ludobójców. Gdy mój znajomy zebrał próbki w Libanie, by stwierdzić czy Izrael użył broń uranową, czy może zaatakował obiekt nuklearny, szwajcarskie laboratoria Spiez oddzieliły z próbek nierozpuszczalny pył. W tychże próbkach brytyjskie laboratoria znalazły wzbogacony uran. Dr Busby rozpoznał wcześniej oddzielenie pyłu jako procedurę nieprawidłową w badaniach UNEP skutków użycia broni uranowej przez NATO w Kosowie. Kontraktor NATO, Spiez odegrał główną rolę także w tych badaniach i wydał raport skrzywiony na korzyść paktu.

W Kosowie i płd. Serbii, Spiez znalazł niebezpieczne poziomy skażenia radioaktywnego od broni uranowej NATO. Obawiając się, że raporty o tym odstręczą imigrantów albańskich w Szwajcarii od powrotu do Kosowa, rząd Szwajcarii ukrył raporty i ogłosił, że będzie finansować badania przez organizacje międzynarodowe. Spiez został kontraktorem wszystkich badań nad zubożonym uranem na Bałkanach, być może do kontroli nad nimi na rzecz NATO. W in. cynicznym posunięciu, Szwajcaria zaproponowała imigrantom albańskim pieniądze za powrót do Kosowa.

.

Lena Huppert: A tu mamy artukuł pierwszy z brzegu o tym, że Szwajcaria chce badać wpływ 5G na zdrowie, bo podejrzewa szkodliwość… No to chyba zrobią to przed wdrożeniem tego rozwiązania, a nie po..? Inaczej byłby to eksperyment na ludziach! I do tego taki kraj, który rekomenduje się nam jako najlepszy, nie może chyba raczej dopuścić…czy się mylę i zwykła logika nie ma tu zastosowania?

 

PB: Pani Lenko. Pan Prof. Mirek pisze, że mimo demokracji szwajcarskiej, 5G wlazło już tam do 60 miast!!! Widocznie to zdeprymowało go i wczoraj napisał zrezygnowany o beznadzieji oporu Big Telekomowi.

Dałem dla porównania przykłady zabójczych technologii GMO i scypionek. Coraz większy opór społeczny stawia korporatyzm przed plutonem egzekucyjnym Ludzkości. Tylko w USA, GMOnsanta oczekują pozwy na BILIONY dolców: Bayer / Monsanto mogą stracić w sądach 10 bln $!

Jedna wygrana sprawa o szkody od herbicydu glifosat przynosi kilkadzies. mln $ do 2 mld $ odszkodowania!

Skorumpowane instytucje rządowe też są pod giga-obstrzałem Suwerena, kontr-atakującego z poziomu lokalnego — zjawisko odwrotne niż lokajskie globalistom klękanie w Polin: Pozew zbiorowy setek samorządów lokalnych USA na 1 bilion $ przeciw Federalnej Komisji Łączności
Niedaleka przyszłość grozi bankructwem niedawno założonej fuzji Monsanto-Bayer (obie ż-korporacje z syjo-hitlerowskiej tradycji IG Farben). Zachciało im się zagrać Boga: objąć totalną kontrolę nad zaopatrzeniem Ludzkości w trującą żywność i “leczenie” truciznami typu Agent Orange, DDT i aspirynki z repertuaru “medycyny rockefllerowskiej”.

Takoż będzie ze scypionkami — kwestia czasu i auto-uświadamiania przez skutki pandemii po-scypiennej. Aktywizm na wszystkich frontach powinien zastanowić się nad opcją prawną, na przekór zakorzenianiu korpo-terroru w prawodawstwie zniewolonego Polskiego Suwerena.

Przeciwdziałanie genocydowi Big Telekomu jest w zasadzie swej dziecinnie łatwe. Wystarczy wyrzucić szajsfona i gadżety mobilne, odrzucić korpo-kuszenie nowymi zabawkami InternetuRzeczy pod zarządem SztucznejInteligencji pod kontrolą banksterii poprzez korporacje, dążących do NWO.. Przestać łudzić “wizjonerstwem” SmartCity w towarzystwie uczciwych osób anty5G, Panie Mateuszu Jarosiewicz — rozszerzę w następnym mejlu.

Profesorze Mirosławie, zło tryumfuje z naszego zaniechania. Prawdziwe elity (profesorowie jak Pan, niezależni naukowcy jak Dr Wojtkowiak, Lenki, Jadwigi i Julianowie, Zagórscy, Zięby i Berdowicze, posłowie Majki..), powinny być przykładem dla mas i poprowadzić je, zamiast rezygnować. Po co więc lansuje Pan rzekomo dobrą demokrację szwajcarską rodakom?

Proszę patrzeć na tych, co z tym walczą i mają osiągnięcia, a że to idzie za wolno, to może nasza współ-wina. Po zrzuceniu pesymizmu widzimy Pana z powrotem w ruchu anty-5G.
.

Lena Huppert: Hahaha, Panie Mirosławie, Pan propaguje przecież system szwajcarski, a tam 5G przyblokowano… więc tam się da, a tu nie… no takie życie.

Prof. Mirosław Matyja: Obojetne ile bedzie protestow i jakie one beda, 5G pojawi sie wczesniej czy pozniej wszedzie….tego procesu nikt nie zatrzyma…. Dlatego ja nie walcze z tym…bo to jest, jakby isc z proca na czolg… 5G to fakt – nikt tego nie zatrzyma….korporacje rzadza swiatem i to one decyduja o 5G….mozna tu pisac jeszcze tysiace maili, zeby samemu poczuc sie lepiej☺ Ale to nic nie pomoze….
 
PB: Straszne tempo!  Proszę przesłać do grupy, z komentarzem o ile możliwe. Są użyteczni idioci (lobbyści Wielkiego Telekomu?) na świeczniku “oddolnym” w Polin, wg których powszechne 5G to strachy na lachy. Podobnie załatwią obszary niezurbanizowane.
 
Z W. Brytanii jeszcze niedawno były zajawki o kilku tam miastach z 5G od paru telekomów, a parę dni temu żona znalazła zajawkę, że toto jest czy będzie w 25 miastach do końca br.
 
Tu gdzie mieszkam w Kanadzie, z przerażeniem zobaczyłem w ub. tyg. jadąc arterią po pół roku niebycia na niej, że WSZYSTKIE latarnie mają już antenki 5G. Niedaleko mnie nowe osiedle ma “wyrostek” 5G na oprawie lampy co parę – kilka latarni, który rzadko kto zauważa, a lemingi nazywają “czujnikiem światła”.
Na rogu koło mnie, ale nigdzie indziej w całym kwartale,  wymienili oprawę lampy na 5G, prawdopodobnie wskutek redukcji sygnału z mego inteligentnego licznika, który owinąłem siatką faradaya 🙂
.

Prof Mirosław Matyja: Przestarzale informacje… Szwajcaria ma 5G już w ok 60 miastach, a do konca roku caly kraj bedzie pokryty 5G.
Sprzeciwu spolecznego nie bylo – nie bylo na ten temat referendum, gdyz nie bylo inicjatywy…
 
PB: Z konferencji w Krakowie przeciw 5G: szwajcarska demokracja nie ochroniła narodu, Big Telecom przeszwarcował 5G

Prof. Mirosław Matyja, Kubeł zimnej wody entuzjastom demokracji bezpośredniej. Mimo sprzeciwu społecznego (wystarczy 50 tys. głosów o referendum narodowe), Szwajcarzy mają już 5G w 5 miastach. Dopuszczalny próg bezpiecznego natężenia pola EM wynosi u nich 9,5 mikrowat/cm2. Szwajcarzy cieszą się, że progu nie zmieniono. Polska ma podobny, a jest tysiące razy za wysoki: Polska norma dopuszczalnych dawek mikrofalowych jest tysiące razy powyżej progu bezpieczeństwa, a proponowana — 100 razy gorsza od obecnej!
Demokracja rozumu nie zastąpi, Przemysł telekomunikacyjny wykorzysta to.

Jakie zatem rozwiązanie dla Polaków z doświadczeń szwajcarskich? Ich najlepsze mechanizmy demokracji przypominają słowiański wiec. Ale na nic to, droga daleka gdy naród osaczy okupant. Droga do Suwerenności jeszcze mozolniejsza.
 
Wróg jest globalny, spenetrował kultury tradycyjne, każda małpa afrykańska czy chiński smoczek biega z szajsfonem na rodzinnych klejnotach. Po udanym marszu Europy Śr. Wsch. — Marsz Światowy?
 
Tymczasem na manify przeciw 5G nie można zebrać nawet 100 osób, a samowola narwańców rzuca kłody garstce zadedykowanych rodzynków w ruchu przeciw genocydowi 5G.

.

Prof. Mirosław Matyja: Potwierdzam: szkoda czasu na szwajcarskie bajki – suwerennosc zaczyna sie w sercach. Droga z serca do pelnej suwerennosci jest dosc daleka, ale z koncepcja Pani Huppert pokonamy ta odleglosc bez problemu.
«Nie dość, że “sojusznik grabi nas od lat, to jeszcze duda sponsoruje
go za nasze pieniądze i ściąga jego posiłki na nasze terytorium…»

To chyba wie kazdy – ale dobrze, ze Pani to «odkryla».

.
Lena Huppert:  Już duda pozamiatał! Nie dość, że “sojusznik grabi nas od lat, to jeszcze duda sponsoruje go za nasze pieniądze i ściąga jego posiłki na nasze terytorium… Nikt tu nie pozwoli na szwajcarskie bajki, szkoda czasi energii… Suwerenność zaczyna się w sercu… Jedyne skuteczne rozwiązanie.

Kto to czuje, rozumie i będzie współtworzyć? Pilne!
.

Prof,. Mirosław Matyja: https://marszalek.com.pl/sklep/pl/glowna/4229-specyfika-i-efektywnosc-szwajcarskiego-systemu-demokracji-bezposredniej.html

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.