[Dyskusja] Prezeska StopZET Zofia Filipak i córka e-torturowane… W 5G będzie masakra! Czy jest ochrona?

Nt. gang stalkingu i e-tortur, patrz 

Mejl do dużej e-grupy, w tym oficjele państwowi i urzędy, w wątku na inny temat, przerwany w desperacji Pani Zofii. Chronologia: najstarsze u góry. Autoryzacja publikacji od Zofii Filipiak i Dr Diany Wojtkowiak. Fragmenty dot. innych osób pominięte. — PB

On Friday, June 21, 2019, 6:40:33 AM PDT, Prezes STOPZET <stopzet.zofia@gmail.com>:
Szanowni Państwo !

Przepraszam ,że odbiegam od tematu, ale to też powinno wstrząsnąć nami wszystkimi, bo to współczesność, to się tu i  teraz ! Tyle lat już po wojnie,gdzie miał być zakaz tortur i prześladowań…o

…. W  związku z prowadzeniem Stowarzyszenia STOPZET, które podnosi świadomość społeczną w kwestii zadawanych celowo torturach na bezbronnych cywilach energią skierowaną i innymi metodami niszczenia człowieka , proszę o pomoc wszystkie środowiska , które chcą i mogą nam w jakiś sposób  pomóc .Urządzono nam elektroniczne więzienie w czterech ścianach ,z elektroniczną opaska nie na nodze jak u więźniów ale na głowie mojej córki,  która trzyma ją w letargu, praktycznie w jednym miejscu .To miejsce jest miejscem tortur  .

Moja Córka od paru lat jest w domowym więzieniu, potwornie torturowana . Prawdopodobnie chodzi też o hipnozę ,gdyż pewne zachowania właśnie na to wskazują .Od ponad roku czasu również ja, kiedy jesteśmy razem. Moja córka staje się wówczas moim terrorystą , nie może mnie wypuścić z mieszkania ale i praktycznie nie możemy obok siebie przebywać swobodnie ,bo jest wywoływany u Córki ból, kiedy ja się zwyczajnie zaczynam poruszać  bez jej zgody. Każdy nasz  ruch jest pod kontrolą, łącznie z oddychaniem . Wszystko ograniczone jest do minimum. Szklanka herbaty raz na dzień ,coś na ząb aby przeżyć. Po paru dniach, czasami nawet tygodniu czy dwóch bez wyjścia na zewnątrz  , jesteśmy już obie ledwo żywe ,więc albo ktoś ze znajomych mnie uwalnia (ostatnio to już nie działa ),lub policja czy ktoś z wezwanej karetki. Po wejściu kogoś zupełnie obcego z w/w służb,  wszystko puszcza ,córka może swobodnie rozmawiać ,nic ją nie boli a wszystkiemu jestem winna ja ,gdyż nie możemy się dogadać.Jesteśmy w konflikcie,ot po prostu, mamy konflikt a Córce nic absolutnie nie jest. Jest spokojna,elokwentna i nie widać żadnego cierpienia ,więc i nie ma już nawet podstaw zawozić do szpitala psychiatrycznego. Po wyjściu tych osób piekło powraca .  Są to zdania wypowiadane przez Córkę  z bardzo dużą wiarygodnością i ja jestem postawiona jako ta osoba która nie wiadomo po co wzywa karetkę, czy policję.Daje oczywiście informację o naszej stronie i takich czy podobnych zachowaniach osób pod kontrolą umysłu.     Wszelkie blokady, także na ruch , mowę ,brak łaknienia ,picia są przywracane po jakimś czasie bez wspomagania farmakologicznego  ,a więc na tej podstawie należy sądzić ,że jest to wywoływane sztucznie. Zatrzymanie nas na kilka godzin w jednym miejscu  ,w deszczu ,słońcu , mrozie, miejscu publicznym , świadczy  o wyjątkowej psychopatycznej osobowości osoby która to robi …

Szpitale odmawiają przyjęcia Córki na oddział celem właściwego przebadania i zdiagnozowania, pozostawiając wszystko w gestii szpitala psychiatrycznego, gdzie to właśnie tam się wszystko zaczęło .Czyli zaprogramowanie mojej córki na agresję do mnie, ograniczenie jej w podstawowych czynnościach wokół siebie. Zaznaczam ,że nie chodził tutaj o jakąkolwiek chorobę , lecz o świadome wywołanie stymulowanej choroby psychicznej ….A ponieważ była wywieziona parę razy pod eskortą policji, kiedy wystąpiły objawy somatyczne i pod przymusem leczona środkami psychotropowymi w dodatku wywieziona potajemnie do ICNT UMK w Toruniu pod ‘opiekę’ szefa od Neuroobrazowania (prof. A.Araszkiewicza ,wojskowego psychiatry od zaglądania ludziom do głowy w czasie rzeczywistym ) więc skutki mogą być nieodwracalne .Stopień poblokowania i przeprogramowania umysłu ,może być dość szeroki .Mogą być też uszkodzenia z uwagi na duże dawki promieniowania na głowę Córki i żadnej ochrony, żadnych suplementów brać nie może.Świadczą o tym masowo wypadające włosy.  Czyli jest to ewidentne wyniszczenie organizmu, aż do śmierci włącznie i obarczenie w konsekwencji winą matkę ,bo nie oddala córki do Szpitala psychiatrycznego, do dalszych bestialskich tortur ,jakie mogłam obserwować podczas tych pobytów . Chodzi teraz  głównie o karanie mnie , zadawanie mi bólu psychicznego ,patrząc na tortury swojego dziecka,ale i świadome torturowanie mnie też fizyczne poprzez córkę ,aby zwiększyć stopień bólu psychicznego.To bardzo wyrafinowana gra  . Mam powody przypuszczać, że w taki sposób zamordowano dziewczynę  w klatce obok naszego mieszkania w Toruniu, kilka lat wstecz.

Z prof. Araszkiewiczem znaliśmy się wcześniej i nie były to właściwe relacje, co najlepiej obrazuje moja skarga do RPP, którą załączę .Profesor działał na zlecenie .

Ewidentnie chodzi o zablokowanie działalności Stowarzyszenia STOPZET , gdyż zostały ujawnione tajne rozporządzenia rządowe, które obejmują długofalowe eksperymenty na wytypowanej bardzo perfekcyjnie grupie Polaków , którą nie jest tak łatwo przeprogramować podprogowo, a więc trzeba przebadać inne możliwości technologicznie, aby dokonać psycho korekty, a najprawdopodobniej także zmian genetycznych aby wyeliminować odpowiednie genotypy.

Nowoczesne technologie dają też wielkie pole manewrów dla wszelkich psychopatów, którzy znaleźli sobie sposób na kneblowanie nam ust w swojej zbrodniczej misji torturowania i zabijania niewygodnych osób z uwagi na różne korzyści. Nasze Stowarzyszenie jako pierwsze zaczęło  informować społeczeństwo o wykorzystywaniu nowoczesnych technologii militarnych , jako testerów na cywilach. Dzisiaj nie wiadomo jaka jest skala zapoczątkowanych eksperymentów ,na jakim one są etapie, a w jakim stopniu jest to po prostu usuwanie niewygodnych osób z rożnych powodów (także w zw. z przejmowaniem nieruchomości ) czy może jest to już zapoczątkowana dawno przepowiedziana depopulacja ludności polskiej ?

Zapowiedziana swego czasu przez MON (Minister A. Macierewicz ) analiza problemu z wykorzystaniem fal elektromagnetycznych na obywatelach RP , o których  to eksperymentach  sam minister MON był informowany już od lat osiemdziesiątych , jeszcze jako poseł, nie została nam przedstawiona . Wręcz przeciwnie , MON po przedstawieniu naszych opisów tortur i wszelkiego zewnętrznego oddziaływania na nasze organizmy, oficjalnie w końcu zaprzeczył słowom Ministra A.Macierewicza. Przyparty jeszcze bardziej do ściany ofertą jaką ma w swoim programie I3TO , (Inspektorat Innowacyjnych Implementacji Technik Obronnych -Odpowiednik DARPY) MON przestał w ogóle odpowiadać na kolejne zapytania i prośby o pomoc. Podobnie postąpił Minister Ziobro do którego także wysyłaliśmy odmowy wszczęcia śledztw przez Prokuraturę i Policję w naszej sprawie ,bez sprawdzenia naszych dowodów . Identycznie zachowała się Kancelaria  prezydenta RP ,premiera i inni ministrowie …   Wszyscy politycy do których się zwracaliśmy zachowują się  identycznie, nie odpowiadają na nasze apele i prośby w celu zapoznania się z problem jaki dotyka liczną grupę  ludzi w Polsce .

Programy strategiczne w dziedzinie obronności realizowane przez NCBiR opisują dokładnie jakiego typu są to środki militarne, o jakim zakresie działania. Z zawartą informacją, że te testy muszą być w Polsce przeprowadzone na ludności cywilnej, bo tak jest to stosowane w innych krajach a więc Polska tez musi się do temu podporządkować. Patronat nad tymi testami trzyma, jak się okazuje NATO. Zarówno I3TO jak i ICNT UMK powstają w tym samym 2013 roku.W tym samy roku DARPA ogłasza wdrażanie programu interfejs mózg komputer i interfejs mózg-mózg

Aby lepiej przedstawić co jest testowane na mojej córce, załączę kilka nagrań z ostatnich tygodni jak jesteśmy same.Jedno nagranie jako pierwsze jest z roku 2017. kiedy przebywałyśmy we Wrocławiu , kolejne są już z Warszawy, gdzie obecnie przebywa Córka.

Moim zdaniem na mojej Córce i mnie testowano  programy  sztucznej inteligencji ,uczącej komputer jak ma naśladować zachowanie człowieka, stąd to nasze powtarzanie słów ,gestów ,emocji ,różnych dźwięków z różnym np. akcentem wymuszanym na mnie poprzez Córkę ,a na niej przez komputer, do którego jest podłączona. Tak było w początkowej fazie ,teraz widzę to jako program destrukcyjny  zarówno mnie jak Córki.  Na pierwszym nagraniu ewidentnie jest też zastosowana hipnoza, gdyż poza w jakiej córka stała przez bardzo długi czas, nie jest możliwa w naturalnym stanie świadomości . Na następnym także jest wprowadzana w taki ciągły trans hipnotyczny podczas którego nie jest w stanie nic zrobić ….. po chwili troszkę poluzowania i dalej znowu od początku tortury ….

Ostatnio, po mojej wizycie w sejmie na konferencji w zw. 5G (26-04) , znacznie pogorszono po raz kolejny stan mojej córki, zwiększono stopień agresji ,co staje się niebezpieczne zarówno dla niej jak i dla mnie, zwiększono także ataki na osoby które odwiedzają Córkę kiedy nie ma mnie ,przynosząc zakupy i przygotowując coś do jedzenia.Dlatego coraz częściej i dłużej  pozostaje zupełnie  sama…..

Nawiążę tutaj  także do sytuacji X ,dlatego że z X rodziną zrobiono podobnie….. X włożono do głowy program, który jak się wydaje realizuje z całą powagą i jest święcie przekonany ,że to działa. Z jego mamą podobnie , ta elokwentna  jak na swój wiek starsza pani, z dość  wartką ale automatyczną jednak mową  (bez ekspresji uczuciowej )  jest pod kontrolą […]. Opisując nam zachowania mamy zanim usunął  się z domu. Potwierdził to, co opisuje dr Raunii Kilde w swojej książce “Jasne światło w tunelu ciemności” na podstawie zachowania swojej mamy.  Mianowicie ,dr Klide informuje jak zachować się w momencie, kiedy widzimy, że ktoś przejął kontrolę nad daną osobą , należy bezwzględnie wycofać się z kontaktu z taką osobą. Dr Raunii opisuje jak jej matka zachipowana przez nieuczciwego lekarza pewnego razu wchodząc do kuchni zastała matkę z nożem w ręku a która wita ja słowami : “wiesz oni mnie zaprogramowali aby cię zabić. ” Raunii Kilde natychmiast wyszła aby nie dopuścić do kontrataku ,gdyż wówczas taka osoba jak opisuje Rauni pomimo, że jest bardzo wątła , ale dysponuje ogromną siłą.Nikt

Też potwierdzam to z własnego doświadczenia , co opowiada X i opisuje dr Kilde . Osobom takim jak X czy moja Córka  mogą pomóc specjaliści znający metody hipnozy , tacy którzy oprogramowywali osoby z programu MK-Ultra -Monarch. Wiem ,że są też  psychiatrzy, co podobno potrafią co nieco  ( jednej mojej  znajomej coś odłączyli ) i dlatego też szukałam u nich pomocy. Obaj zachowali identycznie ,kazali mi się też leczyć razem z Córką, nawet nie byli zainteresowaniu obejżeniem tych nagrań  ……Obaj pracowali na w   Instytucie na Sobieskiego w Warszawie i prowadzili też psychoterapię …teraz pracują indywidualnie ….

Wysyłam ten mail też  jako asekurację na wypadek nieszczęśliwego wypadku …..

To co pokazują te nagrania z moją Córką ,  te tortury niczym się nie różniące od z Guantanamo  czy w Starych Kiejkutach, gdyż te tortury tam stosowane były jednocześnie monitorowane a  bodźce bólowe w postaci odpowiednich częstotliwości ,zostały skatalogowane aby potem wysyłać innym ofiarom do ich mózgów …. Bo jak żyć patrząc każdego dnia na męczarnie bliskich i przechodząc samemu  tortury? A co się dzieje jak nas nie ma obok ? …..

Niektórym z nas, zabiją bliskich , innym upośledzają dzieci czy innych krewnych, innym tylko rozwalają więzi rodzinne ,  ale wszystkim z nas pozostawiają traumę do końca życia,  abyśmy do końca żyli ze świadomością , że to za karę, za nasz sprzeciw , za brak spolegliwości ,  za drogę pod prąd  ….

A na zakończenie przykład z Merkel :

Jeśli to nagranie nie jest zmanipulowane to  pani Merkel jest stymulowana elektronicznie , jest pod technologią mind control i elektronic harrassment !!! A co psychiatra na to ? -schizofrenia !!! w naszym przypadku !

https://www.youtube.com/watch?v=iN8iIvkbPlE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1dhcGTf__orotet_ClinR2hP5BVnkRq-y7PsoJe2Juig6ajoMQUQrMzGc

 

Zofia Filipiak : Malgorzata Zata ze znalezionych komentarzy ,ze strony niemieckiej :  „Merkel nie była odwodniona. Korzystanie z „aktywnego systemu odmowy”. Narzędzie ADS jest bardzo popularne i może być użyte do kontrolowania i kierowane bezpośrednio na osoby z dużej odległości. Moze to ostrzeżenie skierowane do Kanclerz Merkel. ADS to promień cieplny (mikrofalowy). To technologia, która istnieje od wielu lat. Ogrzewa bardzo szybko powierzchnię ciała i powoduje wstrząsy. Został opracowany przez wojsko amerykańskie. Wersje krótkiego zasięgu są obecnie sprzedawane przez Raytheon na całym świecie.
Wszędzie wystrzeliwane są strzały ostrzegawcze do istot Deep State. Tym razem do Merkel, aby upewnić się, że pozostaje wierna planowi i nie odbiega od niego ,dostała jako ostrzeżenie. … “

————————–

Z wyrazami szacunku – Zofia Filipiak
Prezes STOPZET
.

PB: Bardzo mi przykro czytać Pani desperacki apel o pomoc. Za okupacji były sądy polowe. Obrona konieczna, bo jeśli nie, to wykończą naród, a raczej jego autentyczne, niespolegliwe elity jak Pani. Naród bez takich elit i bez warstwy inteligencji to stado krów do dojenia. Doskonale wiedzieli o tym żydłacy ze wszystkich stron — syjo-hitlerowcy, żydosowieci i żydokomuna, wpierw  układając się w likwidacji polskiej inteligencji, następnie zamiatając resztki jej niezłomne za PRL, a po kanciatym stole ćwicząc nałukofcuf, politykieruf itd. na polit-poprawność i potakiwanie łgarstwom.

Totalnie panują nad córką. Może sama Pani powinna się ratować, np. na Białoruś? Nie wiem jednak, czy i tam nie dopadną.
Pani relacja zgadza się z międzynarodowymi kazusami gang stalkingu, wyszczególnionymi np. tu. To jest zakazane we wszystkich państwach i międzynarodowo, wypływa z praw naturalnych, więc niech nie bzdeczą władze RP że musimy, bo wszyscy… Tak jak 5G “musimy bo wszyscy”…
Skąd wiadomo na pewno, że z Merkel mamy do czynienia z ADS? […]
Nie odbiegła Pani od tematu. Wątemk zaczął się od recyklingu staroci o strasznych i mondżejszych w powiązaniu z obecną kwestią 447. Pani mejl pokazuje, jak bezcelowe jest taka kolportacja wobec nowych technologii, które spadkobiercy tamtych ludobójców stosują na nas już dziś, a w 5G będzie masakra. Uroszczenia przy tym to rabunek. Czy nie gorsze w skutkach jest morderstwo narodu? Jeśli tak, to przede wszystkim o tym trzeba trąbić, bo nieboszczyk nie odbierze ukradzionego.
Takim jak Pani coraz gorzej po to, żeby spolegliwym lemingom, szabas gojom i użytecznym dla unych idiotom takim jak dr Marek Głogoczowski i Dariusz Kosiur (piętnują anty-scypionkowców i anty-5Gowców), było “lepiej, dostatniej, wygodniej”.
.

Zofia Filipiak: Panie Piotrze ,dziękuję za odzew , muszę donieść że byłyśmy dzisiaj po raz pierwszy, od chyba dwóch lat nad Wisłą, skorzystałyśmy z kąpieli słonecznych, wróciłyśmy znad Wisły na Wolę w przeciągu godziny ,a więc zadziało rozesłanie tortur ,ci tchórze się boją rozgłosu .W roku ubiegłym z Parku Saskiego wróciłyśmy na drugi dzień w południe przy pomocy znajomej . Cała noc na dworze w stresie i torturach…  Ewidentnie zmniejszyli dzisiaj nasze tortury obok siebie , oczywiście były postoje , trochę powtórzeń ,ale bez porównywania do tego co w mieszkaniu poprzednim razem,  ….

Jak wysylałam skargi  do Ministerstw też odpuszczali na jakiś czas, jest jasne ,że nie wolno odpuszczać …. może uda się zrealizować dokument z chłopakami z ludzkiej filmówki o naszych doświadczeniach z tym  temacie  ,były już wstępne próby   …  I pokazać  przy okazji prawdziwe oblicze psychiatrii i ją zdelegalizować,  byłabym tym  usatysfakcjonowana na koniec … .
.

PB: […] Czy zawsze zostawiają was w spokoju na zewnątrz? Jeśli tak, to znaczyłoby, że mają zainstalowane nadajniki wycelowane w wasze mieszkania. Muszą też mieć jakieś czujniki na waszą obecność w mieszkaniu — czy może odczytują sygnały z waszych mózgów… ale wtedy musiałybyście mieć specjalne wszczepy, jak senator USraelski McCain, który dostał od tego raka w głowie.

Przerażające, że rodacy robią to rodakom dla mamony. Szczyt nienawiści, nie trza żydłactfa na dodatek.
.

Zofia Filipiak: Nie ,nie zostawiają w spokoju na zewnątrz, ale jest ograniczenie w tłumie, jesteśmy cały czas prowadzone ,zwłaszcza Córka. Odczytują to wprost z mózgu,raczej Córki …. Na ulicy ma też blokady  na ruch, stoimy w miejscu przed blokiem ,w parku itp…. ale raczej nocą ,kiedy mniej ludzi,nawet na dworcu DC w Warszawie  gdzie były kamery , na Głównym w Toruniu też , gdzie było widać coś jeszcze  i wtedy zażądałam zabezpieczenia monitoringu ,odmówiono , nie podając przyczyny. Stwierdzono bezczelnie ,że jest od dnia następnego , kiedy określony czas na trzymanie nagrań jeszcze  nie minął . Na nagraniu było widać ewidentnie ,że kiedy ja zdejmuję ciężką torbę z ramienia ,ciało córki było wyginane  do tylu, na  boki, Jak chorągiewka na wietrze. Widział to agent po ,który to obserwował …nawet chciał nam pomóc, aby nas zawieźć na komisariat żebyśmy złożyli zeznania , gdyż powiedziałam ,że tak wyglądają zdalne elektroniczne tortury , kiedy zauważyłam że znowu jest obok nas …Przedstawił że jest policji,ochrony dworca .Dworzec ochrania umundurowana służba, tylko i wyłącznie ,on był po cywilnemu. Jesteśmy zsynchronizowane ,aby mnie blokować, jak chcę wyjść to dzieje się to samo.Matka nie może patrzeć jak katują dziecko,więc zostaje …i wtedy mają nas obie ….warunki w jakich nas trzymają to gorzej niż obóz koncentracyjny, bo tam było ciasno ,ale był spacerniak.Ja nie mogę się najczęściej nawet ruszać ,bo każdy szelest poruszenia muszę potem  powtarzać .Tak samo z rozmową , Nie mogę juz nic przekazać, NIC ! ,bo każde zdanie muszę po kilka razy powtarzać, lub pojedyncze słowo ze zdania i to z różnym akcentem .Z relacji córki :”,to jest jak magnes, musiałam dotykać drzwiczki szafki chyba z godzinę, nie mogłam przestać, nie mogę powstrzymać powtarzania i wymuszania na kimś.. to jest silniejsze ode mnie, ja tego nie chcę  …  ”

X jest pod kontrolą i on unika kontaktu ze mną ,a właściwie to nie on a jego kontrolerzy. Niedawno  był w […] W każdym bądź razie X mieszają pewne wartościowe sprawy które porusza dodając narrację ośmieszającą i jego i problem . Jak pisał jeszcze na Fb jedna z naszych koleżanek z Zarządu zadała mu pytanie ,gdzie wymachiwał wahadełkiem i przepowiadał każdemu na zawołanie przyszłość- X dlaczego teraz piszesz takie rzeczy, kiedyś pisałeś inaczej, od razu padała odp. TY i Zofia Filipiak niedługo umrzecie, albo Ty i i Z.F.Jesteście z Mosadu ” .  Ja nigdy na FB do niego pisałam ,w ogóle rzadko pisałam i to duża wcześniej, więc X jako X nie miał żadnych powodów ,aby pisać takie bzdury. Moim zdaniem to nawet nie musiał pisać już wtedy X, ale jakieś boty/urządzenia  w oparciu o sztuczną inteligencję odpowiadające z automatu ,na każde zadawane X wówczas na FB pytania dla robienia sobie z niego jaj….  Jeśli pisał to faktycznie X, to sztuczna inteligencja zawiadująca jego umysłem jest dalej niż nam się wydaje … Zresztą X był zapewne pod obserwacją od początku jego zwerbowania ,więc i jego obróbka psychotroniczna trwała bez jego wiedzy i świadomości od początku i  może być dzisiaj nie do odróżnienia od naturalnych zachowań, spontanicznych zachowań. O czym już  w latach 70 tych wiedzieli tacy znawcy tematu jak Ross Adey ,dr Robert Becer Jose Degado  …
Temat powstania dokumentu zapoczątkowali chłopaki z ludzkiej filmówki ( studenci ) jeśli ten film powstanie , w co szczerze mówiąc wątpię, i nie widzę tutaj zlej woli młodych twórców.Absolutnie , ale tzw. przyczyny obiektywne. Nagraliśmy parę ujęć ,m.in rozmowę z lekarzem , kiedy chciałam uzyskać pomoc dla Córki … Z drugiej jednak strony , wszystko jest możliwe obecnie  ,bo przecież chodzi o odsłonę tego co ma ma być,a właściwie to  już jest!  …A teraz obserwacja reakcji na fakty i jak należy się domyślać na nieodpowiednie reakcje też mają już dobrze przetestowane metody !   Kto i czego jest reżyserem to tak do końca też nie wiadomo, ale z moich obserwacji, ktoś tego wszystkiego co się dzieje ma dość ! i tak pociąga za sznurki, aby ktoś miał te dowody na to wielkie bezprawie i zniewolenie !!! .Czy będzie je można w końcu użyć przeciwko komuś ? nie wiem ,ale jest taka opcja …. jeśli CZŁOWIEK  ma zwyciężyć a nie maszyny !
Pokazanie w takiej sytuacji  Merkel , wcześniej Hilary Clinton ,jeszcze wcześniej Komorowskiego świadczy,że wszyscy mają zobaczyć ten inny świat , ale  wiedzieć to jedno a rozumieć to dwa .Wiedza bez zrozumienia jest nic nie warta ….Zrozumienie mają  nieliczni …. To takie moje przemyślenia w temacie kontroli …
Rodacy to marionetki, często nieświadome wszystkiego ,zaczynają się orientować po fakcie , a za sznurki pociągają inni ….
Tak ,może Pan zamieszczać na swoim blogu  korespondencję ze mną ….
 W załączeniu [plik nie kopiuje się na WordPress] fragment potrząsania głową mojej Córki ,coś ala Merkel ale to trwało krócej ,jak się zorientowali że nagrywam , pokazano mi wiele z tego co można dzisiaj z człowiekiem robić i pokazali to inni poprzez przesłane mi materiały ….
Na konferencji belgijskiej dr Witte z WHITETV mówił nt. fal skalarnych  ….
Załączniki:
.
PB: Nawet to o polach skalarnych może być zmyłą, bo mają gorsze do ukrycia. Współpracownik Grypy666, ofiara ZET i gang stalkingu w USA, parę razy opieprzył mnie, że kolportuję takie zmyły. Za cholewkę nie potrafiłem odróżnić. Wg niego, propagandyści służb unych mają cały zmyłowy przemysł tego na necie.
.

Dr Diana Wojtkowiak: Dzień Dobry Pani Zosiu. Zaczęłabym od tego, że Tesla słusznie nie dostał Nobla, bo za co, najciekawszą wiedzę zabrał do grobu, został prąd trójfazowy, prądnice prądu zmiennego i lampy jarzeniowe, o których też nie napisał żadnej publikacji. A Nobel jest za dawanie ludzkości nowej wiedzy, tak jak to robił Einstein. Pewnie za jakiś czas zostanie strącony z najwyższego piedestału ponieważ wieloma głoszonymi poglądami, jak na przykład ograniczeniem szybkości do szybkości światła zatrzymał rozwój fizyki na 100lat (nie mniej do zatrzymania rozwoju fizyki przyczynił się Niels Bohr), no i teorie względności nie działąją, jednak z czołówki fizyków nie wypadnie, bo wiele też uczynił dobrego.

Ta droga Tesli, gdzie wszystko jest tajemnicą jest teraz kontynuowana aż do obrzydzenia. Trzeba składać nową fizykę z jakiś niewielkich przemyconych fragmentów. I teraz największą umiejętnością jest oddzielanie ziarna od plewów. Ten, który będzie w tym najlepszy zajdzie najdalej. Sama też ciągle się z tym zmagam. Nie jest tak, że możemy powiedzieć, ten jest autorytetem, a ten ciemniakiem. Spece podają połowę wartościowych rzeczy a drugą połowę śmieci, prowadzących na manowce. Akurat czytam książkę wspomnianego Konstantina Weila, przesłała mi go Sybille Gabriel (może ją Pani zna) pisząc, że pewnie umiem po francusku. Tłumaczę sobie Bing- translatorem na angielski. On wierzy, że katastrofę tunguską wywołał Tesla. Z moich badań ze zdjęć z 1927r i wspólczesnych, wynika, że była tam bomba atomowa, więc cała opowieść o Tesli nie ma tu sensu.

Natomiast ciekawie napisał o wyborach prezydenckich. To moja działka. Pisze, że coraz powszechniej stosuje się wpływanie na upodobania mas poprzez pola torsyjne przesyłane przez telewizję i internet. Nie jedynie ktoś jeden na świecie, ale: USA, Rosja, Niemcy, Szwecja, Mosad. Smirnow zajmuje sie już od kilku lat manipulowaniem polami torsyjnymi w wyborach, do czego sam się przyznaje. Być może miał sporo pracy z przepchnięciem Trumpa. Teraz rozumiem na czym polegają amerykańskie żale do Rosji że im zmanipulowała wybory, to nie zwykła propaganda przez Rossija Today i Sputnik, Amerykanie dobrze wiedzą o co chodzi, tylko nie chcą się przyznać przed światem. W klipie wyborczym wyrzuca się na ekran pole torsyjne wywołujące jakieś emocje czy nieprzyjemne wrażenia z ciała, albo działa na ośrodki nagrody. To dosyć proste technicznie.

Cała umiejętność polega na odpowiednim doborze informacji homeopatycznej, która te efekty wywoła. Sam Smirnow i niektórzy inni mówią zamiennie o polach torsyjnych i falach albo polu skalarnym. Teorie obu tych pól są inne, ale obie raczej błędne. Ta Szipowa trochę lepsza bo nie bazuje na polu elektromagnetycznym. Efekty, przynajmniej biologiczne, zastosowania ich takie same. Tu niepotrzebnie jest mieszane przesyłanie energii przez Teslę i uzyskiwanie dodatkowej energii, Pola torsyjne, a dokładniej cząstki pola torsyjnego są na poziomie makroskopowym nieenergetyczne i nie wywołują sił. Natomiast wywołują siły na poziomie mikroskopowym i z moich doświadczeń wynika, że są tożsame z oddziaływaniami Van der Waalsa.

Tu niestety trzeba dokonywać przysłowiowego dzielenia włosa na czworo i dopiero porównywać poszczególne aspekty. Znane od dziesiątków lat pojęcie oddziaływania subtelne, to pola torsyjne, ale jednocześnie wystepuje tu kilkadziesiąt innych określeń, które każdy badacz nazwał po swojemu. Amerykanie z kręgów wojskowych starają się nie używać tutaj określenia pole torsyjne ani też pole skalarne czy fala podłużna. Nadają doraźne nazwy dla utrudnienia zrozumienia osobom postronnym. Przy tym nie wszystkie oddziaływania subtelne to pola torsyjne, na nich się świat nie kończy.

To czy Tesla rzeczywiście potrafił przesyłać energię przez powietrze wcale nie jest pewne, niektóre pokazy były pozorowane, żeby zdobyć fundusze. Dzisiejsze próby powtórzenia przesyłu energii jego metodami to kilka metrów, jak komuś się zaświeci świetlówka 40W to bez mierzenia podaje, że ma 40W, i że generator miał moc tylko 10W, tymczasem, świetlówka może zaświecić światłem poniżej jednego wata. Trzeba to wszystko oceniać bardzo ostrożnie.

Jak wynika z moich doświadczeń pola torsyjne a więc i skalarne są świetnym kandydatem do przechowywania pamięci długoterminowej i wyławiania wspomnień. Ale wcale nie oznacza to że można wprost polami torsyjnymi wywoływać wrażenia wzrokowe (qualia), które być może są produktem jeszcze bardziej subtelnych czastek. Wywoływanie wrażeń słuchowych to coś zupełnie innego modulowane częstotliwością akustyczną o ostrych zboczach fale mikrofalowe działają na układ słuchowy zanim zostaną przetworzone na sygnał nerwowy. Znane jest to od początku istnienia radarów.

Szybsze od światła jest oddziaływanie grawitacyjne, astronomowie w obliczeniach wstawiają jako szybkość grawitacji nieskończoność, a nie szybkość światła. Niemniej jednak w tak zwanych „prestiżowych” czsopismach co pewien czas pojawiają sie komunikaty, że amerykańscy naukowcy z całą pewnością już udowodnili, że szybkość ta to szybkość światła, po czym w następnej publikacji jakby zapomina się o tej poprzedniej i pisze, że teraz z pewnością udowodniono, że to szybkość światła. Pola torsyjne jak wynika z teorii poruszają się całe rzędy wielkości szybciej od światła. Z moich pośrednich pomiarów dotyczących pola torsyjnego trafiającego z Ziemi do Słońca, wynika że ta szybkość jest co najmniej dziesięciokrotnie większa niż szybkość światła. Czątki pola torsyjnego są powolne zwykle kilkadziesiąt metrów na sekundę, ale nie mając masy mogą się przykleić do fotonów i lecieć z szybkością światła, być może można je będzie przyśpieszyć do szybkości ponadświetlnych. Przeprowadzone doświadczenia z neutrinami są bardzo słabe, szybkość jeden czy kilka procent powyżej szybkości światła to żaden rezultat biorąc pod uwagę nieprecyzyjne możliwości pomiaru pojedynczych neutrin.

W tych uproszczonych teoriach rezonansu chodzi o splątanie cząstek pól torsyjnych. Kiedy mamy dwie buteleczki z ustaną tą samą wodą to możemy między nimi przesyłać leki homeopatyczne, te doświadczenia wykonywałam, a częściej to natrętne zjawisko przeszkadza mi w pomiarach. Dlatego dla oddziaływania na daną osobę można wykorzystać jej krew, ale nie znam wyników takich doświadczeń i sama też nikim nie manipulowałam.

Słabym punktem modelu pól skalarnych jest ścisłe ich powiązanie z polem elektromagnetycznym, co by wskazywało, że nie można ich rozdzielić, więc sens mówienia osobno o polu skalarnym i osobno o elektromagnetycznym jest w tej teorii podejrzany. W pojęciu pól torsyjnych nie ma żadnego takiego połączenia, cząstka pola torsyjnego może się przyczepić do fotonu a potem odczepić kiedy chce.

Jeden z największych błędów Maxwella to pogląd, ze zmienne pole elektryczne wywołuje wirowe pole magnetyczne a te z kolei zmienne pole elektryczne. Nikt tego nigdy nie udowodnił, potrzebne są cząstki, które przenoszą te pola. Maxwell nie opierał się na żadnych pomiarach w przestrzeni rozchodzenia się fal, a jedynie na doświadczeniach Faradaya przepływu prądu w przewodach elektrycznych.

„Komunikowanie się komórek następuje również za pomocą fal skalarnych.”Jak najbardziej, albo na odległość, albo poprzez oddziaływanie cząsteczka sygnałowa receptor poprzez oddziaływania Van der Waalsa. W neuronach bardzo skomplikowany mechanizm przemieszczania jonów z jednej strony błony na dugą i zużywający ATP, prawdopodobnie służy do przemieszczania wzdłuż neuronów aż do sensorium cząstek pola torsyjnego z zapisem całych wspomnień, na każdej pojedynczej cząstce. Cząstek pola torsyjnego jest bardzo mało, w przestrzeni decymetra sześciennego w otwartej przestrzeni nie więcej jak tysiące, a fotonów jakieś 1017.

Nasze ciało nie posiada anten dla pól elektromagnetycznych a posiada dla torsyjnych – są to receptory białkowe, które często służą innym bardziej banalnym celom.

Zmniejszenie anten w telefonach komórkowych poprzez oblanie ich ceramiką o wysokiej przewodności dielektrycznej to był postęp w celu ich zmniejszenia, nie ma znaczenia dla odbioru pól torsyjnych/ pól skalarnych, ponieważ cząstki pola torsyjnego docierają na fotonach mikrofal i są jedną całością, póki gdzieś dalej się nie uwolnią.

Nie ma kamer robiących zdjęcie aury, to fikcyjny obraz wytwarzany na podstawie oporności skóry.

A co do ochrony przed cząstkami pola torsyjnego to osobna bajka, mimo że przenikają przez całą kulę ziemską, można je odbić ekranami pola na zasadzie całkowitego zewnętrznego odbicia.

.

Zofia Filipiak: Pani Diano serdecznie dziękuję za tak obszerny wykład ….. Czy można zatem wysnuć wniosek , że pola torsyjne jako nośnik informacji , mogą być wykorzystane poprzez technologie 5G do jeszcze większej manipulacji ludzkością  jak dotychczas ?  tylko przez tv i radio? . Tylko, moim zdanie wykorzystywano to już wcześniej , przy 4G także …Bo fakt manipulacji wyborczych  także obserwowałam  jak pokazano  mapkę , jak wyglądało głosowanie w poprzednich wyborach do sejmu, gdzie zaznaczono podział jak niemalże od linijki na stronę wschodnią i zachodnią. Przy czym strona wschodnia to PIS i podobni a zachodnia to PO,SLD  i  z przystawkami i narracja pamiętam była mnie więcej  taka, że ludzie na Wschodniej stronie to raczej tradycjonaliści a zachodnia strona to moderniści. Moim zdaniem to przeprowadzony test tych technologii, jak wypadnie w praktyce taka manipulacja ,….. teraz mieliśmy kolejny test wpływu na nauczycieli i ich podział podczas ostatnich strajków .  Testują na naszym społeczeństwie oddziaływanie tych super nowoczesnych technologii poza całkowitą świadomością mas…. powiem więcej na swoim przykładzie, że te technologie są perfekcyjne i człowiek pomimo,że wie o nich w konkretnej sytuacji jest bezbronny. I to mnie przeraża .  Pokazano  mi to podczas ostatnich wyborów 26 maja ,gdzie brałam udział w Komisji Wyborczej .Byłam świadkiem ,na fałszerstwo wyborów i nic nie mogłam zrobić ,byłam jak za plastikową zasłoną ,wszystko widziałam , ale nie zareagowałam. W pociągu jak wracałam do Warszawy (byłam na wyborach w Toruniu ) dostałam sms-a od przewodniczącego komisji wyborczej z podziękowaniem za “współpracę i akceptacje jego decyzji”.!  Za nim otworzyłam tego sms ,zobaczyłam obraz (wróciła mi świadomość)  ,siebie z poprzedniego dnia jak wróciłam po przerwie ,na liczenie głosów ,że przewodniczący z tą kartka gdzie miał spisane wszystkie partie i poszczególne osoby zniknął a wszyscy siedzieliśmy dość długo i czekaliśmy na niego .Przypomniałam sobie że zapytałam nawet o tego przewodniczącego gdzie on jest ?  .pozostali członkowie KW odpowiedzieli,że wyszedł gdzieś a on poszedł wprowadzić te dane do innego pomieszczenia,  z informatykiem , nie zrobił tego przy komisji ? Nikt nie zareagował właściwie …………………………………………………………………………    Zanim nastąpiło moje ‘olśnienie ‘ to już  rana miałam pewność ,że te wybory nie były wynikiem wolnej Woli , bo widziałam te stosy kart na PO i PIS ! pomimo że dostali tyle dowodów na obydwu , że nie szanowali swoich wyborców ,że wręcz naród . Jestem przekonana ,że nie dopuszczenie posłów  Konfederacji to poprzez oszustwo w postaci wprowadzenia fałszywych danych,ale z zastosowaniem technik pół hipnozy jak w moim przypadku

Jeśli dzisiaj wyjdę z ‘ uwięzienia ‘  to mam zamiar być jutro w sejmie i coś powiedzieć przeciwko 5G …. Czy Pani może też będzie ? , ja wiem , że 3 minuty to Panią nie interesuję dla tak ważnego tematu jak pola torsyjne , ale posłowie mają już Pani wcześniejszą prelekcję w archiwach ,więc można by tak ogólnie postawić wniosek a potem go udowodnić ?…..
Pani Diano,  skoro ten aparat do robienia zdjęć  metoda kirlianowską  jest bezużyteczny, to czy jest inne urządzenie/metoda, które wykryje emisję już nawet nie z chipa starego typu ,ale nanotechnologię ? Stare chipy to są widoczne na zdjęciach RTG ,MR ,TK czasami ,ale co z nanocząsteczkami ?, jak je wykryć ……,
Wydaje  mi się,że  przy technologii 5G należy zwrócić uwagę na fakt monitorowania parametrów organizmu w czasie rzeczywistym , jako podstawowym elemencie  przy zaplanowanej depopulacji ….. O czym głośno krzyczała swego czasu sekretarz ONZ .
A w kontekście słów dyrektora Żurka ,że technologia 5G została w 2015r. dokładnie rozpisana na Międzynarodowej Agendzie Telekomunikacyjnej  działająca przy ONZ to daje pełny obraz tych zamierzeń ….
.

PB: Pani Zofio, Tak mi przykro — i bezsilnie — o to, co Pani z Córką cierpicie…

Czy Pani też zadają bół, czy tylko wymuszają powtarzanie słów?
Jak zwykle wypowiedź Dr Diany powala, obala wdrukowaną nam “wiedzę” od establiszmentu. Z Teslą to może być tak, że zabrał tajemnice do grobu, gdyż po jego śmierci służby USA pokradły mu patenty i dorobek naukowy. Nikt nie może powiedzieć finalnie wszystkiego w 100% Prawdy. Tylko Stwórca Ją zna.
.

Dr Diana Wojtkowiak: Dzień Dobry Pani Zosiu„Postęp” sieci 5G nie polega na tym że jedna sieć jest bezpieczna a druga niebezpieczna, ale na dodatkowych nowych możliwościach. Obecna sieć pozwala na przesyłanie pól torsyjnych, sama przesyłam je eksperymentalnie przesz internet w pakietach trwających tylko 0,5s, a więc obecna sieć jest dosyć wydajna. Sieć 5G zapewni nam obserwację wybranych osób przez internet rzeczy i określenie ich położenia z dokładnością do 10cm, umożliwi to przesłanie skierowanej wiązki mikrofal na takie osoby, co nie było możliwe w sieci 4G i przeniesienie na fotonach o zwiększonym stukrotnie natężeniu mikrofal, cząstek pola torsyjnego wprost do ciała danej osoby w czasie poniżej sekundy, bez długiego oczekiwania na zakończenie transferu. Takie osoby nie będą musiały już używać telefonu komórkowego, czy komputera, żeby być ustrzelonymi, wystarczą inteligentny sprzęt gospodarstwa domowego.

Co do podziału Polski na wschodnią i zachodnią, to trudno mi powiedzieć, czy może to pochodzić jeszcze z czasów zaborów. Podział ten występuje regularnie już od 20 lat. Na Ukrainie rozłam na wschodnią i zachodnią mniej więcej przez jej środek jest naturalny, związany z sektorami fraktala planetarnego na Ziemi. Część zachodnia to astrologiczny Lew tak jak cała centralna Europa, część wschodnia to Panna tak jak spora część Rosji i tam już jest wschodnie myślenie. Ten podział występuje ostro przy wszystkich wyborach. No i to oczywiście jest wpływ pól torsyjnych, ale tych naturalnych. Bardziej bym się spodziewała manipulacji poprzez urządzenia elektroniczne w Gdańsku, gdzie antypolscy przedstawiciele władzy wybierani są przewagą ponad osiemdziesięciu procent głosów. A przecież przedstawicieli reprezentujących łączność z wolnym miastem Gdańsk pozostało niewielu, w większości to ludność napływowa, głównie z okolic Wilna.

Żeby było uczciwe liczenie wystarczyłoby aby wyniki ze wszystkich komisji wyborczych znalazły się na arkuszu Excel, każdy członek komisji mógłby sprawdzić czy wyniki z jego komisji są prawdziwe i przeliczyć na swoim komputerze cały arkusz. Jeśli byłoby za dużo liczb, można wprowadzić liczenie najpierw po województwach ,a następnie ogólnopolskie. Nic prostszego. Tymczasem PO przyzwyczaiła centralną komisję wyborczą do liczenia na serwerze w Moskwie lub innych tajnych komputerach. Być może nie tylko Niemcom aktualnie zależy na rozpołowieniu Polski ale również Rosji.

Trzy minuty. Spróbujmy zachęcić nauczyciela matematyki, żeby wprowadził licealistom przez trzy minuty jakąś część wiedzy z matematyki wyższej, którą normalnie wykłada przez dwa lata. To jest specjalna metoda’ aby ludziom którzy mają więcej do powiedzenia zamknąć usta.

Temat współczesnej technologii czipów jet mi za mało znany, żebym mogła proponować jakieś środki zaradcze.

 

.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/