Apjać Mateusz Jarosiewicz dezinformuje o 5G i SmartCity

Piotr Bein, od 24.6.2019 czasu PST (Vancouver)

.

W niedawnej e-rozsyłce prenumerowanej, opatrzonej Copyright i bez linka, więc niemożliwej do skopiowania ani zlinkowania, Mateusz Jarosiewicz apjać oręduje za “nieszkodliwym” 5G i SmartCity  oraz omawia agenturalizm i manipulacje, wg niego, w oddolnym ruchu anty-5G.

Odniosę się do obu kwestii, gdyż dość dobrze poznałem mentalność Mateusza przez ostatni rok e-rozmów w grupkach dyskusyjnych. Mam też pojęcie o osobach przezeń krytykowanych w ruchu przeciw 5G. Jego łgarstwa i manipulacje będą tematem komentu, wymagającego bardziej pracochłonnego porównania z zapisami archiwalnymi na blogu.

Kolaboracja z Big Telecomem i w temacie SzmatCity
Mateusz Jarosiewicz prowadzi podwójną grę od lat, wszystko jedno czy z młodzieńczej naiwności czy z in. względów.
Jadwiga Łopata z Julianem Rose mają od paru dekad osiągnięcia w walce o zdrową żywność i polskie rolnictwo. Jarosiewicz zaś wykazuje się współpracą z Big Telecomem i w banksterskiej koncepcji SmartCity.
Jarosiewicz pisze, że własnoręcznie zakładał, współpracując z przemysłem telekomu, anteny mikrofalowe (nazywa je niewinnie sieci radiowe). W ostatnich latach lobbuje na rzecz SmartCity, koncepcji pod “zrównoważony” rozwój i Agendę2030 ku NWO. Do czołowych “wartości” SmartCity należą: redukcja emisji gwoli zapobiegania (zmyłkowemu) ocipieniu klimatu, ubogacanie nachoćcami,  neo-marxistowska tolerancja zboczeńców i demoralizacji, no i zabawki InternetuRzeczy jak samosterowne auta napędzane z małych reaktorów jądrowych (ok. 60 reaktorów wg planu energetyki RP, do rychłej realizacji jak widać po spotkaniu Duda – Trump).
Namolnie niekompatybilny z ruchem oddolnym
Kto Jarosiewicz jest, żeby wciskać Polakom cokolwiek! Dał się poznać jako niezdolny czy niechętny do oddolnej pracy grupowej. Po roku e-rozmów nt. SmartCity i 5G, napominawszy przeciwnika o kulturze, w końcu zabluzgał na rzeczowe kontr-argumenty. Oceniaj Jarosiewicza po tym, co on sam twierdzi.
Okupacyjny (nie)rząd pokazał mu, kto rządzi — nie Suweren tylko żydokorporacje i banksteria.
Jarosiewicz tyle lat robił w tych sieciach dla dobra ludu, a nie znał skutków mikrofal na zdrowie!
Podobnie w SmartCity do dziś twierdzi, że nie chodzi o wdrożenia zabójczej dla zdrowia i totalnie zniewalającej sieci telekomunikacji bezprzewodowej. Może się łudzić, że coś zmieni, ale on i jego paroosobowe “instytuty” i “think tanki” zaprzęgnie do roboty banksterski plan, jeśli już nie exploatuje jako tanich lobbystów. I on daje wykład o agenturze wpływu i manipulacjach oddolnym ruchem!
Środki “zaradcze”
Zapytany przez posła Majkę (filmik w samo-reklamie od min. 21:55) o alternatywy do 5G, Jarosiewicz bezradnie pokazuje światłowód wleczony za smartfonem. Równie absurdalna jest alternatywa Li-Fi (takie wifi z lampami LED zamiast mikrofal), gdyż LED szkodzą zdrowiu. Dla mobilnej sieci routery Li-Fi musiałyby istnieć co kilka metrów w całym mieście. Już anteny 5G w rozstawie znacznie większym to wyzwanie: np. w Londynie na setkach tys. latarni, już zakładanych: [2017] Londyn: 16 tys. latarni na anteny 5G w jednej  dzielnicy, docelowo setki tys. w całym mieście więc Li-Fi musiałyby być miliony. Li-Fi byłoby  OK w pomieszczeniach (jeśli ktoś chce podwyższonego ryzyka raka), ale nie na dworze. W podczerwieni podobnie: gęsto i niezdrowo 60/60/24/365.
Czyli, panie Jarosiewicz i podobni mitomani, jak długo wasze “think” tanki nie opracują bezpiecznej alternatywy, przetestowanej na wielopokoleniowe  efekty zdrowotne, społeczne i eko, to mówicie o częściowej ciąży — chcielibycie zabawki 5G i SmartCity, ale bez negatywnych skutków. Do tego czasu, pliz! nie gniećcie szajsfona na spotkaniach przeciw 5G, i to siedząc przed plakatem anty :))) Dajcie przykład, zwłaszcza dzieciom, ciężarnym, młodzieży i planującym potomstwo rodzicom — najbardziej zagrożonym zupą mikrofalową: PRZEŁOM W NAUCE Srogie limity napromieniowania z pól elektromagnetycznych telekomu 5G i poprzednich generacji
Wywalcie szajsfona, wifi, laptopa i tableta, zdejmijcie SmartLicznik ze ściany, żądajcie likwidacji anten założonycb przez ignoranckich jarosiewiczów, podetrzyjcie się banksterskim SzmatCity, demaskujcie el-auta, autonomiczne czy nie, jako dywersję skażania atomowego, żeby świat się nie śmiał z nas zacofanych. Na razie jesteście jak ci szabas goje co importują (nawet z Afryki!!!) niebezpieczne odpady, by wzbogacić się najniższym swoim, a najwyższym społecznym kosztem — pozbyć się “towaru” przez podpalenie.
 
Banksterskie wdrożenia 5G globalnie — dla panowania nad Ludzkością
Jarosiewicz nadal próbuje wpłynąć na ruch anty-5G w Polsce, poprzez jedno- lub paroosobowe niewiadome twory jak NISS zwany przez niego think tank dla “myślenia” jego osobiście w tanku Instytutu Pólnocnego, o równie niewiadomym finansowaniu. Wpychał się już przedtem, nieproszony na oddolne konferencje. Jego zryw w bież. kampanii anty-5G jest tego c.d. Znamienny jest tytuł jego samo-reklamy w zderzeniu z jego “expertyzą” oraz selekcją “protestów”, ale “jego” grupy. Nie wiem, czy wypływa to z ego, nadgorliwości czy agenciurstwa/lobbowania dla Big Telekomu, zwłaszcza Huawei, nazwanego przezeń firmą na tym polu najbardziej zaawansowaną i z tego ponoć powodu blokowaną przez USA.
Tymczasem jest to wyrafinowana maskirowka, żeby odciągnąć publikę od kwestii zasadniczej: jeśli nie chińskie, to zachodnie firmy wdrożą 5G wg planu banksterii totalnej kontroli i zniewolenia.
Chyba nie trzeba w tym gronie powtórzyć, że żydobanksteria przesiada się z faszyngtońskiego na pekińskiego konia trojańskiego. Chiny będą globalnym żandarmem po banksterskim zniszczeniu tkanki gospodarczo-społecznej USA.
Najważniejszy temat ominięty 
Ciekawe, że Jarosiewicz omija wielkim łukierm zasadniczy temat kontroli masowej i sterowania łudzkością przez SztucznąInteligencję w łapskach banksterii. Ruchy anty-5G (które on krytykuje dość zuchwale wobec własnej niemocy wzgl. systemu oraz ko-operacji z telekomami i wizją SzmatCity) też  boją się o tym mówić, skupiając się na skutkach na zdrowie i przyrodę. Ostatnio James Corbett mówi o aspekcie kontroli jako o zasadniczym zagrożeniu od bezprzewodówki wdrażanej na chama: Corbett Report: 5G i InternetWszystkiego w SmartCity — największe w dziejach zagrożenie wolności
Od lat znane są masowe aplikacje mikrofal w sterowaniu ludźmi, np. [1996 wciąż REWELACJA] Techniki kontroli mózgu przez NSA (USrael)Dlatego banksteria potrzebuje 5G na mikrofalach, a nie na pomysłach think tanków Jarosiewicza.
Dezinformacja o rzekomej nieskuteczności wdrożeń 5G
Jarosiewicz dezinformuje też mówiąc o nieskuteczności wdrożeń 5G i ślimaczym ich tempie. Jeszcze 4 mies. temu na konferencji anty-5G w Krakowie, Prof. Mirosław Matyja mówił o 5 miastach z 5G w Szwajcarii. Tydzień temu skorygowałSzwajcaria ma 5G już w ok 60 miastach, a do końca roku cały kraj będzie pokryty 5G. To w legendarnej demokracji bezpośredniej, gdzie połowa obywateli sprzeciwia się 5G!Wystarczy porównać brednie Jarosiewicza o rzekomej nieskuteczności wdrażania 5G, z przerażającym tempem na całym świecie, np. zaledwie wyrywki w części polskiej jak i anglojęzycznej tutaj: Projekty i ustawodawstwo / Projects and legislation
Z W. Brytanii jeszcze niedawno były zajawki o kilku tam miastach z 5G od paru telekomów, a ostatnio — że tylko jeden operator umai w 5G aż 25 miast do końca br. Co prawda częstotliwości ok. 3 do 4 GHz, ale widocznie nie było jeszcze aukcji na wyższe.
Tu gdzie mieszkam w Kanadzie, rok temu zapowiadany 5G o częst. 28 HZ od końca ubr. działa już w śródmieściu Vancouver. Waadze zapowoadają wi-fi 5G w każdym pojeździe komunikacji miejskiej (autobust, trojebusy, kolejka miejska, promy). Z przerażeniem zobaczyłem niedawno jadąc arterią po pół roku niebycia na niej, że WSZYSTKIE latarnie mają już antenki 5G. Niedaleko mnie nowe osiedle ma na oprawie lampy “wyrostek” 5G co parę do kilku latarni, który rzadko kto zauważa, a lemingi nazywają “czujnikiem światła”. Na rogu koło mnie, ale nigdzie indziej w całym kwartale, wymienili oprawę lampy na 5G, prawdopodobnie wskutek redukcji sygnału z mego inteligentnego licznika, który owinąłem siatką faradaya 🙂
“Nieprzenikliwość” sygnałów 5G 
Podobnie z nieprzenikliwością sygnałów 5G przez przegrody jak ściany i przeszkody jak drzewa. Od początku plan przewiduje przekaźniki ze ścian zewn. — w zasięgu gęsto rozstawionych nadajników — do wewnątrz budynków. Wdrożenia testowe 5G — ale przy częściowej mocy docelowej 5G i na penetrujących częstotliwościach 3G i 4G — zmyłkowo pokazały lemingom cudowną penetrację przez przeszkody, w tym drzewa, które obecnie masowo usuwa się w miastach na chama pod 5G.
Przekaźnik 5G przez ścianę do domu będzie możliwie prosty w montażu, np. od wewnątrz, do wejścia energetycznego, podobnie jak teraz montują SzmatLiczniki na zewnątrz, nie pytając właściciela, podjemcy czy lokatora, czy chce być napromieniowywany.
Nie chodzi o mikrofale, tylko o pola torsyjne
Co najważniejsze, do przesyłania sygnałów śmiercionośnyych i szkodliwych w ogóle, nie potrzeba nawet przekażnika w ścianie, gdyż pola torsyjne, nośniki takiej informacji, towarzyszą polom elektromagnetycznym, w tym mikrofale o częstoliwościach radiowych, mając znacznie większy zasięg. Kto wie czy tajne ośrodki żydłackie nie pracują nad tym przede wszystkim do wdrażania i aplikacji 5G, ponieważ zniszczenie milionów dysydentów na świecie jest dla banksterii strategicznie najważniejsze.  Następnie, w miarę orientowania się coraz szerszych warstw społeczeństwa w skutkach “pandemii 5G”, oni pójdą na żydłacki celownik. Tak przez x dekad zostanie y mln gojów potrzebnych unym do służenia w NWO.  Mogą być stopniowo przekształcani w bezludzkie roboty.
W opisie wdrożeniowym 5G w Kalifornii aktywiści odkryli moduł TI = Targeted Individual = osoba namierzona. Totalną kontrolę nad człowiekiem już uskuteczniają bez powszechnej “łączności” 5G: [Dyskusja] Prezeska StopZET Zofia Filipak i córka e-torturowane — oto na co pozwala żydłactfu “nasz” rząd… W 5G będzie masakra!!! Czyli horror opisany przez Panią Zofię jaki doznaje z córką, będzie w 5G hurtowo stosowany na wszystkich dysydentach, malkontentach itp. niezadowolonych z żydłackiego raju.
Kto nie kapuje, niech czyta wystąpienie Dr Diany Wojtkowiak, niedopuszczone do KneSSejmu. Podaje ona możliwość zdalnego wysyłania, nie tylko w 5G, zarazy na osoby namierzone jak i całe nacjezdalnego wysyłania, nie tylko w 5G, zarazy na osoby namierzone jak i całe nacje. W ww. dyskusji nt. nękania Pani Zofii i córki, Dr Wojtkowiak pisze:

Sieć 5G zapewni nam obserwację wybranych osób przez internet rzeczy i określenie ich położenia z dokładnością do 10 cm, umożliwi to przesłanie skierowanej wiązki mikrofal na takie osoby, co nie było możliwe w sieci 4G i przeniesienie na fotonach o zwiększonym stukrotnie natężeniu mikrofal, cząstek pola torsyjnego wprost do ciała danej osoby w czasie poniżej sekundy, bez długiego oczekiwania na zakończenie transferu. Takie osoby nie będą musiały już używać telefonu komórkowego, czy komputera, żeby być ustrzelonymi, wystarczą inteligentny sprzęt gospodarstwa domowego.

Dezinformator Jarosiewicz z dezinformatorem Danielem z 1Polska

W pędzie do zaistnienia na świeczniku “aktywizmu” przeciw 5G oraz  polityki, skoro ma i takie ambicje, Jarosiewicz skumał się z ugrupowaniem Konrada Daniela, 1Polska. Poparł apel Daniela o likwidację nadajników mikrofal z pobliża ludzi: tam gdzie droga światłowodowa nie jest możliwa, przeniesienie lokalizacji nadajników bezprzewodowych poza miejsca przebywania ludzi. Czyli częściowa ciąża: chcemy “technologii”, aby nie nadajników na naszym podwórku. A jak doprowadzić mobilny sygnał do szajsfona, czy z alarmu na kołysce, to niech się poseł Majka zamartwia w KneSSejmie. Dalej, panowie dezinformatorzy chcą monitoringu pomiarowego:

Żądamy aby w pobliżu każdego z nadajników umiejscowić odpowiednią ilość, dostosowaną do kierunków i wysokości wiązek promieniowania, specjalnych stacji pomiarowych, mierzących w sposób ciągły natężenie pól elektromagnetycznych, tak by mieszkańcy mieli pełny dostęp do tych danych, a dane te były archiwizowane i publikowane w postaci zarówno bazy archiwalnej jak i uwidaczniane w postaci mapy w czasie rzeczywistym w Internecie.

Ministerstfo zupy mikrofalowej Big Telecomu już wyszło naprzeciw; za 30 mln z jewrounii, lemingi będą mieć aplikację na szajsfona 5G pokazującą z precyzją do 1 m gęstość natężenia mocy pola elektromagnetycznego (PEM) w kraju. Nijak się to mieć będzie do sumy rzeczywistej wszystkich mikrofalowych PEM w danym miejscu, jako że aplikacja dla picu ekstrapolować będzie fikcyjną, podrychtowaną przez operatorów moc nadajników. Radary wojskowe, wifi, sam szajsfon własny i wszystkich dookoła itd. itp. nie będą uwzględnione. Nijak nie przełoży się to na dawkę kumulatywną w czasie ze wszystkich źródeł mikrofalowania. Ponadto, kto powiedział, że PEM to wszystko, co potrzeba do wyznaczenia stref zagrożenia? Pola torsyjne sięgają znacznie dalej i nie są skorelowane z PEM. Ponadto, po eliminacji wieży bazowej, zostaje po niej trwały sygnał torsyjny z podloża.

Obaj panowie Jarosiewicz i Daniel mają promocję przez WolnąPolskę, znaną z neo-ubeckiego tępienia skutecznych patriotów:

…………………………….……………………………….

Dyskusja, najświeższe na dole

Mateusz Jarosiewicz: Kolejne pomównienia etatowego internetowego Beina z Kanady? Insynuacje, manipulacja kontekstem, dowody pod tezę i zakłamanie. Proszę, jeśli chce pan zachować choć trochę godności i uczciwości, dostarczyć swoim adresatom chociażby jakieś dowodów lub argumentów za moją jakoby szkodliwą działalnością, a nie poszlak i insynuacji biorących się z skłonności paranoicznych i ogólnej zgryźliwości i jadowitości osobistej. Jeśli mosad i inne chazarskie służby rekrutowały osoby do osłabiania i rozbijania ruchu oporu i opozycji w Polsce, to byłby pan perfekcyjnym kandydatem lub wzorem. 90% prawdy i 10% dezinformacji. Czyli jedno, najgorsze kłamstwo. Jestem ciekaw czy z równą swadą i odwagą uczestniczy Pan w życiu publicznym Polski. Gdyby taką ilość energii włożyć w fakyczną zmianę systemu, to bylibyśmy skok dalej. 

Gdzie powiedziałem, że jestem za 5G? Jest dokładnie odwrotnie. Gdziekolwiek mówiłem o tej technologii, wypowiadałem się w sposób popierający ją? Gdzie jest jakiś dowód bądź poszlaka, że współpracuję z koncernami i  dzialam w innym celu niż deklarowany przeze mnie w sposób jawny (stworzenie regionalnego centrum rozwoju technologii).
Czy to, że ktoś zajmuje się polityką, to znaczy, że wspiera IMF i rząd światowy? Czy ja zajmując się technologią smart city wspieram plany syjonistów bądź bliżej nie zidentyfikowanego spisku światowego i agendy? Przecież to jest żaden argument, a wyraz manipulacji, złej woli lub wątpliwej kondycji psychicznej i duchowej – bądź, jak w przypadku tej osoby – wszystkiego w jednym.
Występuje na konferencjach, współpracuję ze specjalistami, komunikuje się z całym sektorem na świecie w celu stworzenia najlepszej technologii na pożytek Polaków. Każdy normalny, zdrowy Polak by się cieszył, że ktoś o nim myśli i chce stworzyć platformę i podstawę do suwerenności. Beinopodobni wprost przeciwnie. Uderzają w każdy zryw i próbę organizacji najpierw wchodząc w relację/pozorną współpracę – poznając i następnie dyskredytując uderzając w czułe punkty. Wynikiem tego jest obniżenie zaufania aktywistów do siebie nawzajem, rozłamy i wewnętrzne konflikty.
Weź się pan Panie Bein za prawdziwych szkodników. Za siebie najlepiej.

Kłamiesz Pan o moim wycofaniu się we współpracy. Cała nasza komunikacja zmierzała do tego, że na czele petycji dałem oskarżenie i życzenie usunięcia się Marka Zagórskiego odpowiedzialnego za wdrażanie 5G. To pomówienia Leny Huppert jakoby Instytut Północny miał mieć jakieś bliżej nie określone powiązania, co zdementowaliśmy, spowodowały, że zmienił pan stanowisko o 180 stopni i zaczął mnie atakować. Dementi.

Gdzie jest zdanie, z którym tak się pani Lena nie zgadza w tej petycji, by dzwonić do wszystkich dziennikarzy po nocach by usunęli nagranie?
Pani Jadwiga i Julian niestety, mimo dużych niewątpliwych zasług powinni wytłumaczyć się chociaż z tego dlaczego rozsyłają polecenie, by nie pozwolić mi dochodzić do głosu w trakcie publicznych zgromadzeń? Nie odnieśli się do momich zarzutów. Jest to działanie wrogie.
To nie rząd, ani system, ani “służby” tylko “antysystem”, jest jak widać największym wrogiem zmiany lub wykonawcą zleceń tego tychże
Jest pan zwyczajnym szkodnikiem jakich tu pełno i zwodzi pan biedne naiwne osoby. Postępowanie pańskie jest nie uczciwe wobec mnie i faktów, propagandowe, niegrzeczne i prymitywne. Jeśli komuś odpowiada takie grono to współczuję, ja od tego odcinam się już od dawna.

Jedyne co dobre w tym to to, że promuje Pan moją osobę, co może do niektórych dotrzeć.

Linki do moich wypowiedzi i publikacji, w których wywołany do tablicy wypowiadam się w sprawie 5G:
Koncepcja i wizja stworzenia nowego polskiego internetu od zera.
Proszę zapoznać się i samemu wyrobić sobie stanowisko na temat moich działań. Nigdzie nie mówię o technologii 5G, tylko o integracji najlepszych dostępnych technologii oraz tworzeniu oddolnie międzymiastowych zespołów eksperckich, które będą tworzyły rozwiązania dla Polaków. https://niss.org.pl/?s=neos
Projekt jest robiony od początku (2012) w sposób otwarty i na ile się da transparentny. Udziałowcami może być każdy Polak i zainteresoawna firma, której zależy na współpracy. Nawet jeśli jest nas kilku, to możemy zainspirować wielu. Kropla drąży skałe.

Pozdrowienia dla agentów prowadzących.

.

PB: Uzasadniłem każdy zarzut — z Jarosiewicza własnych wypowiedzi i zachowań, niedawnych i archiwalnych pod podanym linkiem. Teraz on uzasadni swe brednie ad personam, jeśli potrafi buhaha

Nie miałem i nie mam ambicji politycznych. Analizuję, badam i publikuję gwoli edukacji, w tym obnażanie twarzy z ambicjami politycznymi, z gadką zmienną z dnia na dzień. Rok temu był pan  entuzjastą SzmatCity i 5G tak “nieszkodliwego”, że wystarczy serwetka pod laptopem — stąd Bein oszołom, członek sekty waryjatów, alarmista… Trza czytać ale nie wciskaną pana agit-propagandę, tylko coś pan nabredził, czy i jak się z tego wytłumaczył i jak potraktował krytyków. Samoreklama nabiera wtedy niezamierzonego wydźwięku.
W lutym br. zareagowałem na filmik z pana prezentacji: Pana system operacyjny integruje 5G dla Smart City — min. 9:50. Nie jest Pan w stanie panować nad tymi “technologiami”, zdecydują promotorzy (globaliści). Wobec tego bardzo niesmacznie brzmi Pana przypomnienie, że czekają tryliony brzęczących i będzie jeszcze więcej (min. 9:00).
Zarzuty wyraziłem dużo wcześniej niż huppertowe. Niby się pan wyleczył z ciąży częściowej, ale nadal lobbuje za “technologiami” tyle że pozornie ujarzmionymi dla ludu. Pana wpychanie się na imprezy od kuchni, samowola petycyjna na grzbiecie niepytanych, lobbying za Huawei (czyli za 5G buhaha), fanfara IP i NISS przy tajemniczym składzie osobowym i fundowaniu, hałas wokół siebie wysoko ponad esencję — to dla starego wygi agenturalnego 🙂 dość do oceny delikwenta. Podobna ocena niezależnie przez licznych innych.
Panie Jarosiewicz, ja też mówię co dzień “Parchy won z mego czerepu”, a one sobie dalej siedzą. Odezwij się, gdy w swym SzmatCity podłączysz pan wszystkim szajsfony światłowodami i Li-Fi do 5G.
Dopóki nie obalimy pasożydniczej władzy, na nic SmartJarosiewicz i grupy jak 1Polska do wpasowania w żydłacką demonkrację. Waliłeś w pieluchy i montowałeś rodakom ludobójcze anteny, gdy to rozgryzałem, więc nie tobie rozliczać.
To miło że pozdrawiasz swoich, bo ja prowadzącego nie potrzebuję; pszypadek jest klarowny: w częściowej ciąży nieuleczalnej, nadal zraża skutecznych oddolnych działaczy, koliguje się z intelektualnie podobnymi. Masz szczęście, że istnieją VolnePolski, 1Polski, posły Majki i Teresy Garland :))) Intuicyjni wyczuwają Jarosiewicza z miejsca, tylko Beinowi zabrało rok wyniuchać, licząc na cud, jaki technokracie nie przyszedł 🙁
.

Mateusz Jarosiewicz: W tym wątku promujesz panie Bein artykuły szkalujące mnie, fundację i to co robię pod zarzutami, których nie potrafisz nawet prosto przedstawić. Resztki logiki toną w zaewoluowanych obelgach. Po polsku nawet nie piszesz. Jaka cholera do tego ciągnie i korci? Tak te moje kilku osobowe think tanki niepokoją starego wygę, że poświęca mi tyle przestrzeni i czasu? Lobbuje za stworzenie centrum badań nad nowymi technologiami i mózgiem państwa, mam ambicje polityczne, nie wierzę w sejm, cały ten cyrk i postuluje od 7 lat lekko stworzenie nowego systemu. Niczego nie ukrywam i wszystko mówię wprost. Odwal się ode mnie człowieku ode mnie zamiast tłuc jakieś notatki na swoim blogu, które mają na celu mnie przedstawić w świetle chorego umysłu. Proszę mnie nie dołączać do tej korespondencji i usunąć moje treści z pana stron, o co już dawno prosiłem.

Przepraszam wszystkich wciągniętych bez własnej woli w tą nieprzyjemna polemikę
.

PB: Co się tak pieklisz, jeśliś czysty, hę? 

Potwierdza łgarz Jarosiewicz, że deklaracje dla publiki sobie, a wśród swoich to co innego. Powtarzam najprostszy dowód:
W lutym br. zareagowałem na filmik z pana prezentacji: Pana system operacyjny integruje 5G dla Smart City — min. 9:50. Nie jest Pan w stanie panować nad tymi “technologiami”, zdecydują promotorzy (globaliści). Wobec tego bardzo niesmacznie brzmi Pana przypomnienie, że czekają tryliony brzęczących i będzie jeszcze więcej (min. 9:00).
Nie wiem jak prościej to przedstawić, ale cysto scyropolski Mateusz pewnikiem zrobiłby to lepiej 🙂
Ja nie wywołałem wilka z lasu. Jarosiewicz sklecił dla prenumeratorów samoreklamówkę dezinfo, więc dostał po nosie od wrażej  extremistycznej agenciury gdzieś tam hen zza wielkiej kałuży, więc zapewne głąb buhaha
Nie rozsyłaj Mateuszku, to te bzdety do Kanady nie dotrą i nie będzie wstydu. Ludziska przysyłają mi, bo sami nie potrafią zmiarkować, albo chcą sobie 🙂 udowodnić wbrew alarmom na Grypa666, że 5G jest OK — “Popatrz pan sam Jarosiewicz patryjota pisze…” :))
.

Prof. Mirosław Matyja (25.6.2019): Panie Mateuszu, postuluje Pan od 7 lat stworzenie jakiego systemu? Myslalem, ze jest Pan zwolennikiem prawdziwej demokracji. Jakie ma byc to centrum badan nad nowymi technologiami i jak sie to ma do demokracji? Chyba nie chce Pan wprowadzac e-votingu bez uprzedniego wprowadzenia demokracji? Bo to prowadzi donikad.

Nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale chce Pan wprowadzic jakis technologiczny mozg panstwa zamiast Sejmu? Nie wierzy Pan w Sejm czy w jego sklad? Doprawdy, coraz mniej rozumiem, o co Panu chodzi… To nie zarzuty, lecz chec zrozumienia kierunku panskiego dzialania.

.

Mateusz Jarosiewicz: Otrzymałem następującego maila z pytaniem:

Panie Mateuszu, postuluje Pan od 7 lat stworzenie jakiego systemu? — neOS. To jest coś zupełnie nowego, adekwatnego do teraz i przyszłości. Chodzi o budowę nowego, niezależnego państwa w oparciu o cybernetykę. Będzie to państwo “prywatne” i nikt nie będzie zmuszany do używania go i dołączania. W praktyce rząd powinien być w nim zorganizowany bardziej na zasadzie firm takich jak “Google” czy startupy technologiczne. Powinien posiadać jedną centralną bazę i oddziały regionalne. Kultura zarządzania powinna przyciągać specjalistów od tworzenia systemów, informatyków i inżynierów, a obsługa współwłaściciela czyli narodu, który ustanawia taki zarząd, powinna być nakierowana na jak największą prostotę i wygodę. Dodatkowo taki system może działać niezależnie od granic, oferując rozwiązania na zasadzie komercyjnej dopasowanej do prawa:

Omawiałem to m.in. na warsztatach 1Polska: https://1polska.pl/reprezentanci/mateusz_jarosiewicz_550

Jak Pan widzi promuję swój program szukając dla niego zwolenników, którzy zechcą go zrealizować i dołączyć. Sam do tego doszedłem i jestem od nikogo niezależny. Do tej pory nie przekonałem do wsparcia mnie zbyt wielu osób, więc udoskonalam i rozwijam koncepcję na własną rękę stając się specjalistą od skomplikowanych i nowych systemów tak jak właśnie np. “smart city“. 

Przy okazji tej drogi dołączam się do inicjatyw społecznych takich jak choćby m.in. ruch Zeitgeist, KoRReUS czy 1Polska po to, żeby mieć sposobność przedstawić go w żywych środowiskach, które nie dość, że widzą kompletną zgniliznę tego świata, co jeszcze chcą go zreformować i naprawić. Nie zawsze się zgadzamy, ale też jestem człowiekiem i nikt do tej pory nie tworzył takiego systemu w takich warunkach jak mamy, czyli w praktycznie zerowym zainteresowaniu społeczeństwa sprawami wspólnymi i niskim kapitale społecznym w grupach wiekowych, które powinny normalnie zajmować się takimi sprawami.

Mówię im wszystkim: zostawcie to, stwórzcie nowe państwo i społeczeństwo w oparciu o własną wiedzę, wolę i możliwości. Proponuję Wam swoje metody, możliwości, wypracowane lub odkryte narzędzia. Tyle.

Myslalem, ze jest Pan zwolennikiem prawdziwej demokracji.— Jestem, choć nikt jej jeszcze nie widział, to idea całkiem spoko (chodź widzę to jeszcze też na innych poziomach).

Najbliższe mi poglądy co do ustroju to wektor: merytokracji, wolności, prawa naturalnego nad pisanym, realności adekwatności. Kiedy “świat się wali” nie można zbierać do stołu warchołów i pytać co radzą. Dlatego władza tak jak organizm – w zależności od stresu krew skupia się w mózgu lub w członkach.

Jakie ma byc to centrum badan nad nowymi technologiami i jak sie to ma do demokracji? — To nie jest związane stricte z ustrojem politycznym, tylko rywalizacją technologiczną na polu technologii komunikacyjnych, oprogramowania dla miast, przemysłu itd. Obecnie największą władzę mają platformy technologiczne takie jak FB czy Google, które w dodatku mają już własne pieniądze w planach, w związku z tym na tym polu Polska powinna mieć takie narzędzia i podmioty, które dbają o jej bezpieczeństwo i suwerenność. Tym właśnie jest neOS i City2.

Chyba nie chce Pan wprowadzac e-votingu bez uprzedniego wprowadzenia demokracji? Bo to prowadzi donikad. — W ramach nowego państwa lub prowadzenia kampanii na rzecz upowszechnienia danego rozwiązania czemu by nie. Najważniejsze jest to co da się zrobić w danym czasie przy posiadanych zasobach. Koniec końców liczy się tylko to co jest, a nie dobre intencje.

W chwili obecnej promujemy jako startup i-voting w samorządach do głosowań niższego rzędu takich jak budżety obywatelskie i referenda: https://www.facebook.com/iVotingPL/

Dużo pracy przed nami od strony technicznej, organizacyjnej i edukacyjnej, natomiast samo rozwiązanie od strony algorytmu i technologii ma spełniać także wymogi głosowania w wyborach powszechnych. Odnośnie konsultacji tego lub współpracy już pisałem do Pana.

Nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale chce Pan wprowadzic jakis technologiczny mozg panstwa zamiast Sejmu? — To chyba jasne, że posługuje się metaforami i uproszczeniami, a w istocie chodzi o to, że proponuję:
“4. Zwizualizować za pomocą interaktywnych modeli przepływ wiedzy i zasobów wewnątrz państwa i wprowadzić zarządzanie oparte o te modele.”, 

“9. Wszystkie dające się zredukować procesy zlikwidować lub zautomatyzować, zastępując silosowe dane wspólną analityką i systemami DSS” …i kilka innych punktów z 30.

Nie wierzy Pan w Sejm czy w jego sklad? — Ani w jedno ani w drugie! To nie mój cyrk i nie moje małpy. Od kiedy żyję ta kreacja i ten system robi praktycznie samo zło. W dalszym ciągu zabija się dzieci, biedni umierają w cierpieniach, sprawiedliwość nie istnieje, na piedestałach są bandyci i złodzieje.
Sposób “sprawowania” władzy nieadekwatny, że nadaje się tylko do kabaretu. Wszyscy wiemy jak daleko “posłowie” są od ludzi. Słowa zamieniły swoje znaczenia o 180 stopni. Żołnież mafii politycznej to nie poseł. Wszyscy tu chyba wiemy, że ustrój w jakim przyszło nam się urodzić i żyć jest fałszywy. Stanowi mydło do oczu, zaślepkę dla prostego ludu, na realną okupacyjną i opresyjną władzę (duchową i fizyczną) zewnętrznych, wrogich człowiekowi sił. 

W dodatku nawet ta “demokratyczna” zaślepka to jawny totalitaryzm i władza mniejszości (20%) nad całymi narodami – W dodatku cała ta zaślepka chyli się od dawna ku upadkowi, który rychle nastąpi. Jeśli jest tu jakiś prawdziwy człowiek stanu, patriota, to niech przedstawi lepszą propozycję.

Doprawdy, coraz mniej rozumiem, o co Panu chodzi… To nie zarzuty, lecz chec zrozumienia kierunku panskiego dzialania. — Widzę i doceniam, mam nadzieję, że udało się Panu przybliżyć mój punkt widzenia, pozostaję do dyspozycji.

PS. Ja sam też nic nie mogę, tylko Pan Bóg może nas zbawić, a reszta to wyłącznie zabawki.

.

PB (26.6.2019): Postanowiłem złamać Copyright, gdyż Jarosiewicz nalega, że zmyślam o jego dezinfo. Przy następnej okazji, zdemaskuję jego załganą manipulację faktami odnośnie:

  • jego wiedzy rok temu wzgl. obecnej samoreklamy i jak potraktował osobę, która oświeciła go
  • nieufności, jaką wzbudził
  • konfliktu z wymienionymi przezeń członkami ruchu.
Pan Jarosiewicz nie wierzy w Sejm ani posłów, ale w 1Polska startuje jak do wybiurów w demonkracji. Znów częściowa ciąża… Nie wierzy też w ruchy oddolne, ale wtranżala się nieproszony, jedzie na grzbietach zasłużonych, nie pytając nikogo o zdanie. Proponuje demon-techno-krację, z szajsfona światłowodem prosto w żopę żydlackiemu Huawei: [pl] REWELACJA Chiny: komuniści z Żydami chińskimi i zagranicznymi wprowadzili w kraju komunizm, dążą z Izraelem do SztucznejInteligencji i NWO globalnie
Na każdy jego start-up dla Polaków, straszni i mondżejsi mają już 10 start-upów do kontr-manipulacji — od maszynek do liczenia głosów, przez hakowanie systemów i majstrowanie w nich stuxnetami, po wpływ na masy i wybrane osoby (np. decydenci, wizjonerzy, promotorzy jak Jarosiewicz) egzotyką techniczną jak pola torsyjne — zobaczcie co pisze na ten temat Dr Wojtkowiak: Prezeska StopZET Zofia Filipak i córka e-torturowane… W 5G będzie masakra! Czy jest ochrona — Dyskusja z udziałem Dr Diany Wojtkowiak.
Technokracja to przekleństwo. Prym wiedzie banksteria z technologiami 20-40 lat naprzód. Żeby w tym wygrać, trza działać asymetrycznie, np. zejść w taki prymityw, w takie podziemie, gdzie nie dojdą pola torsyjne gang stalkingu. Zanim Jarosiewicz założy polskie centrum badań techno dla Polaków, żydłactfo zinfiltruje mu zespół, pokradnie pomysły i wynalazki, a co Polacy utworzą, to doczepi skryte furtki i zaworki.
Technokrata wychowany na grach kompowych, gniotąc szajsfona przy plakacie Stop 5G na imprezie anty-5G nie nadaje się na takie zadania. To nie on zadecyduje co jego neOS integruje. Niech wpierw pokaże, że wejdzie do KneSSejmu i czegoś przełomowego dokona. Tymczasem zraził sobie kupę ludzi — bez porozumiewania się ich przeciw niemu, jak tu próbuje wciskać.
W grupie, a jeszcze bardziej przed narodem, któremu deklaruje się służyć, wyjdzie na jaw każda jego taka przywara. W połączeniu z ambicją i klapami na oczach na inne podejścia i filozofie, zrodzi się dyktatorek, zaprawiony w manipulacjach, dezinfo i łgarstwie. Mam wrażenie z dotychczasowych jego poczynań, że to mu najbardziej pasowałoby.
Daj pan przykład panie Jarosiewicz narodowi, ale nie techno-utopią. Wywal publicznie szajsfona, rozgłoś tragiczną prawdę o napromieniowywaniu się użytecznych technokratom idiotów: Do Sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii…

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/