Nieuczciwa samoreklama wizjonera „dobrego 5G i SmartCity”, Mateusza Jarosiewicza

Nieuczciwa samoreklama Mateusza Jarosiewicza

.
Piotr Bein, 9.7.2019
[…] = pominięty dla zwięzłości tekst archiwalnych cytatów, weryfikuj pełny kontekst w zlinkowanych archiwach.
.

W świeżym artykule krytykuję dezinformacyjną samoreklamę Mateusza Jarosiewicza (MJ). Po blitz-transformacji z prześmiewcy “teorii spiskowych” i ignoranta nt. skutków mikrofal na zdrowie i zdalną kontrolę człowieka, oręduje on za “nieszkodliwym” i ślamazarnie wdrażanym 5G oraz SmartCity zależnym od super-łączności. MJ omawia agenturalizm i manipulacje, wg niego, w oddolnym ruchu anty-5G

Poznałem mentalność MJ przez ostatni rok e-rozmów w grupkach dyskusyjnych. Znam też osoby przezeń krytykowane w ruchu społecznym. W kilku dyskusjach na blogu PiotrBein, przyjazna krytyka przeze mnie (PB) nt. poglądów i działań MJ ujawniła różnicę filozoficzną. Proces wzajemnego poznania mentalności oraz edukacji byłyby niewart wzmianki, gdyby nie rzutował na obecne twierdzenia MJ, Wybiela on siebie w niedawnej samoreklamie, dezinformując i manipulacyjnie obciążając innych, z którymi się starł działając nt. 5G i SmartCityPolska.

.

Samoreklama z dezinformacją

.

Na samym dole wpisu, pod dyskusją, złamałem Copyright kopiując samoreklamę MJ, ale inaczej nie da się udowodnić krętactwa MJ, gdyż rozesłał to tylko do prenumeratorów. Nie znalazłem nic takiego na jego portalu NISS.

Część 1. samoreklamy MJ sygnalizuje rządowe i lobbystyczne prymitywne wyciszanie sprzeciwu społecznego, opartego na obawach o zagrożenie zdrowia przez 5G. MJ dodaje swe doświadczenia z obojętnością rządu na działacza w tematach SmartCity i 5G. Podsumowuje sitwę korporacyjno-rządową: okupacyjny, pasożytniczy układ utrzymywany przez zagraniczne korporacje, banki i państwa. Napomyka też o potencjale kontroli nad Ludzkością przez 5G i następne generacje tej i związanych cyber-technologii: w złych rękach (a w takich mogą wylądować) mogą być używane do zniewalania ludzi zamiast do wspierania ich rozwoju. 

MJ potępia te anty-społeczne manipulacje, ale w części 2. wprowadza dezinformację, jakoby 5G, będąc dopiero w trakcie testów, dalekie było od wdrażeania, więc i od szkodliwości na zdrowie. Zaś problemem będzie zasięg do wnętrz przez przeszkody ścian. Podważyłem to jako dezinfo i dodaję tu o wdrożeniach mini-stacji 4G LTE firmy Huawei w 30 miejscowościach Brytyjskiej Kolumbii już w 2016 r., z początku na częstotliwościach ok. 2 GHz, łatwo przestwianych na wyższe w 5G. Już wtedy na ulicy mierzono z tych mini-stacji promieniowanie na poziomie miliony razy wyższym od bezpiecznego. Śródmieście Vancouver ma od grudnia ubr. 5G Huawei o częst. 28 GHz. 

.

Kontr-wywiadowiec MJ

.

MJ przytacza cytat: “Dezinformacja jest naprawdę piękną, ale i jednocześnie ogromnie niebezpieczną metodą manipulowania…” Tak jest, gdy wraz z 90% prawdy przemyca się 10% pół-prawdy lub zmyłki.

W części 3. MJ dopatruje się manipulacji służb w ruchu przeciw 5G poprzez kontrolowane opozycje wszelkiego rodzaju. Ludzie, którzy oddolnie usiłują powstać i się zorganizować są rozpracowywani i nasyłani na siebie nawzajem przez agentów wpływu. Organizacje takie, zamiast bronić Polski zaczynają ze sobą walczyć. MJ nie wstąpił do Koalicji przeciw 5G, a zasiał w niej zadry i oszkalował. Więc mógłby być postrzegany jako agent wpływu, a nie na odwrót. Na agenta do takich zadań się nie nadaje z uwagi na osobiste przywary, będące kłodami w pracy grupowej, o czym poniżej.

MJ również pije do takich jak PB. W naszych e-biesiadach od ok. roku, w różnym stopniu subtelności sugerował, że widzi starucha PB odosobnionego od młodych 🙂 w wieku MJ. W samoreklamie bezimiennie dodaje fakt zamieszkania za granicą i kontaktu z krajem przez internet:

Inny sposób działania to wzniecanie działań ekstremistycznych, wprowadzanie do normalnej informacji elementów niespójnych i pozbawionych merytorycznych przesłanek, po to, żeby skompromitować przeciwników danego posnięcia okupanta. Tacy ekstremiści, często przebywający za granicą, wypowiadający się przeważnie tylko w internecie, dostarczają argumentów propagandzie, która wrzuca przede wszystkim wszystkich zdrowo myślących obywateli do worka wariatów.
Że do mnie pije, MJ przyznał wściekle w ripoście na moje obnażenie dezinfo samoreklamy: Kolejne pomównienia etatowego internetowego Beina z Kanady? “Zdrowo myślący” demaskator manipulacji, MJ wskoczył tu na parę wozów socjo-manipulki, Agentura nazywa ekstremistami przeciwników jedynej słusznej idei. Odnośnik do zagranicy służy w ich lingo konfliktowaniu Polonii z krajanami. Najlepsze jaja w tym, że głównym kanałem kontaktu MJ z publiką jest właśnie net, no i pejsbók, niedługo w 5G :)))
Czytelnik zdecyduje pod koniec lektury, kto tu jest extremistą, zmyłkowcem i rozbijaczem. Dla entuzjastów technologii takich jak SmartCity naszpikowanej łącznością i przepływem giga-danych, extremizmem jest wytykanie zagrożeń dla wolności,  zamierzonych pod przykrywką 5G i SztucznejInteligencji. Extremizmem jest też alarmowanie o skutkach mikrofal na zdrowie, kiedy się nie ma o tym pojęcia. W jednym z wywiadów (u Mossakowskiego?), MJ wskazał na PB, blogera Grypa666, jako alarmistę, a w e-biesiadach doszło do gorszych określeń wściekłego MJ pod publikę.
.
Teoretyk spiskowy PB
.
Od początku, pesymista PB mówił z własnych badań nad kliką władzy i z autopsji działacza/publicysty przeciw kazusom technologicznego ludobójstwa: skażenie radioaktywne i broń uranowa, GMO, szczepionki, pola elektromagnetyczne, a ostatnio mikrofale. Optymista MJ odparł z początku lekceważąco-prześmiewczo (pod teoretyka spiskowego) na moją krytykę (oliwkowe cytaty u dołu wpisu) SmartCity aka ResilientCity i technokratyzmu:
Nie spotkałem się jeszcze z tak dokładnym i kompleksowym zaprzeczeniem moich idei, na każdym poziomie szczegółowości i ogólności oraz połączeniem ich z tyloma aspektami teorii “spiskowych”. […] byłem w takim miejscu jak Pan. Bolesne będzie chyba skonfontowanie się z tym, że rzeczywistość nie jest tak jak Pan przedstawia. Perspektywa, którą Pan zarysowuje jest zaiste dramatyczna i bez pomysłu na pozytywne rozstrzygnięcie.
“Pozytywne rozstrzygnięcie” obserwuję w tuszowaniu skutków ludobójczych technologii przed coraz durniejszą publiką i w pomysłach wdrażanych coraz intensywniej: obowiązkowe szczepienia i nieuniknione mikrofalowanie. Podając bieżączki pozytywne jak apel naukowców przeciw 5G i pozew zbiorowy w Quebec, odparłem:
Początkowo z zerem wiedzy o skutkach telekomu na zdrowie, od kilku mies. próbuje Pan rozwiewać moje “teorie spiskowe” — a to podkładką pod laptopa, a to żarówką LED (czy ma Pan wyniki badań wpływu na wzrok, psychikę i zdrowie człowieka?). Dziś zaleca Pan foresighting. Pan wierzy w samokorektę skorumpowanego do cna systemu, nieistnienie kliki globalnych ludobójców, technologie dla dobra człowieka i naszą zdolność wyboru i wdrożenia… Ja widzę w Kanadzie, mieście i dzielnicy,  jak wciskają 5G… a z badań przez rzesze ludzi niezależnych od korporacji i rządów, jakie potworne skutki toto niesie.
Nie potrzeba magistrów zagłady własnego społeczeństwa. To nie dla mnie, tylko dla Pana pokolenia i następnych.
Nt. SmartCity, MJ podał globalny szablon w wersji polskiej, komentując: Owszem, jest ona napisana przez lobbystsów. A teraz proszę napisać jaką ma Pan alterantywę dla strategii rozwojowych dla miast i technologii telekomunikacyjnych, które są rozwijane przez agendy Europejskie, Chińskie itd. ? 🙂 Tą agitkę przeanalizowałem przedtem w polemice z MJ. Dla mnie, alternatywą jest opór społeczny, aż do eliminacji zagrożenia, a dla MJ — praca dla Dobra równolegle ze Złem zamiast je zwalczać. Popieram, gdy strategia taka nie lekceważy zagrożeń, ale tego właśnie brak u MJ.
Parę mies. później MJ przyznał, że globalna skryta mafia to realka spiskowa, a nie teoria: widzę panoramę tego co usiłuje Pan przekazać i jak sądzę, łatwiej mi wejść w Pana buty. W zasadzie moje niewiele się różnią. Tak jak Pan stwierdził, jest to kwestia różnicy pokoleniowych, kulturowych, ale zasadniczo w ocenie świata i w jego mechanizmach niewiele się tak szybko zmienia. Tak więc tak jak powiedziałem, podkreślam ZGADZAM SIĘ, z tym, że światem rządzi mafia.
.
Optymista społecznik MJ
.
mój plan naprawczy, który (czy jest idealny to na pewno nie) zakłada:
– trzeba, żeby ludzie wyszli na ulice od komputerów i zaczęli rozmawiać z innymi ludźmi w ramach nowej historii
– ludzie, którzy rozmawiają muszą podzielić rozmowę na różne tematy, które będą się odbywać w różnych miejscach (Coworking, SPOT’s)
– ludzie, którzy robią mądre rzeczy (użyteczne programy, gry, koncepcje rozwoju etc.) powinni też rozmawiać z pozostałymi na tych zasadach.
– wiedza o świecie musi być przesyłana szybko metodą z UST do UST metodą dźwięków oralnych tzw. technologia U2U 5.0 😉
– wtedy obniży się zdolność programowania przez słowa przez główne matryce mediów i gazet
– WTEDY dopiero ludzie mogą tworzyć własny system PO TYM jak skapną się, że WSZYSTKO jest ustaleniem. I zaczną ustalać.
– Następnie jest propozycja, żeby użyć tego co jest (komputery, telefony, połączenia sieciowe itd.) do tego żeby ustalenia były sprawne.
– Ponieważ jest dużo dostępu do tego co ustaliły inne osoby na świecie (dużo jest oddolnych działań społecznotwórczych) to można nie zaczynać od zera, tylko jakieś np. rozwiązania do ustalania pieniędzy czy decyzji czy wyglądu obiektów oraz systemów cybernetycznych sobie pobrać dla inspiracji.
– NASTEPNIE grupa inteligentnych ludzi, robiących to co powyższe może zrozumieć, że stanowią tkankę o wysokiej wrażliwości, witalności i inteligencji.
– Następnie mogą agregować coraz większą inteligencję, wiedzę, informację – a następnie wytwarzać więcej energii i informacji niż spożywa. Stać się społeczeństwem kreatywnym (normalnym).
To było po jakiejś duchowej reformie MJ? Przedtem był przekonany, że ma i wprowadzi  alternatywną do 5G technologię made in Poland, aby tylko rząd mu pomógł. Zapytany czy poprowadziłby grupę przeciw banksterskim SmartCity i 5G, MJ odparł m.in.: 
Chiny wydadzą na sam rozwój sztucznej inteligencji kilka miliardów, podobnie jak pozostałe potęgi. Takie aparaty w połączeniu z tym, że większość danych jest otwartych zassają i zoptymalizują wgląd i pole manewru nad prawem, informacją, wizerunkami osób (avatarami) w ciągu kilku chwil. Ja w najambitniejszych planach zakładałem, że uda mi się skłonić polskojęzyczny rząd z Warszawy, by podzielili się łupem i wyasygnowali pokoik w fundacji, która ma mieć 20mln / budżet / rok na to, żeby zajmować się tą sztuczną inteligencją, cyfryzacją przemysłu i smart city włącznie.
Nie może społecznik MJ dostać tego od rządu służącego korporacjom. Więc był naiwny albo nie znamy drugiego dna. MJ uczy się na własnych błędach, zamiast posłuchać “pesymistów” tj. realistów. Nie chciał też od PB “straszaków” o skutkach mikrofal na zdrowie ani o kontroli nimi mózgu. Ale gdy przyjdzie to od kolegów, to co innego:
Zgłosili się do mnie badacze zajmujący się ciekawymi zagadnieniami m.in. elektrosmogiem. Przekonali mnie do pewnych elementów swojej pracy i zwrócili uwagę na problem obecnych instalacji komórkowych, przekraczających dozwolone moce. Oto część ich pracy. Poznałem od nich teorie wg. których potencjalnie dałoby się oddziaływać na mózg i częstotliwość jego pracy. Niektórzy wspomnieni przez nich naukowcy twierdzą, że nie jest jeszcze ta technologia na takim etapie. Tak czy inaczej uważam, że warto wspierać osoby uświadamiające ten problem. Zwłaszcza, że jest obecny już teraz, a słabo uświadomiony społecznie.
Pesymista PB odparł: Postęp diabelskich technologii przeraża. Jeszcze 60 lat temu w szczycie projektu MKUltra, kontrola mózgów za pomocą mikrofal była koncepcją. Kilka lat temu czip wszczepialny zredukowano do wielkości ziarnka ryżu. Dziś produkuje się InteligentnyPył (SmartDust) rozmiarów 1000 razy mniejszych od krwinki człowieka.
Odkryty w opisie technicznym systemu 5G w Kalifornii w module TI (Targeted Individual = osoba namierzona) sposób zdalnego nękania w polu 5G, może doczekał się  programowania na to SztucznejInteligencji. Do tego służy dokładność 10 cm celowania wiązki 5G każdemu odbiorcy z osobna.
.
Profesjonalizm
Zapytałem o formalkę: Konkretnie kto finansuje grupę SmartCity pod Pana kierunkiem? Skoro projekt jest użyteczności publicznej i patronuje mu rząd, gdzie jest sprawozdanie finansowe i rzeczowe z działalności grupy? Kto był inicjatorem grupy, na jakiej podstawie? Z jakiego powodu zainicjowano projekt przy IP? Czemu nie zbadano powiązania SmartCity z 5G […] nie naciśnięto na rząd, by w strategii wymienił negatywne skutki mikrofalowania na zdrowie i wszczął debatę narodową, zamiast wciskać nachalnie projekt?
Konkretnych odpowiedzi nie dostałem. Zauważyłem, że jego Instytut Północy […] kłóci się z deklarowanym poszukiwaniem Prawdy, odnośnie SmartCity. Istnieje dość dowodów, by fatalne skutki mikrofalowania na zdrowie umieścić przed futurystycznymi obietnicami. Pan wie to już od kilku miesięcy, a jednak ignoruje. Jest Pan liderem dla poszukiwania Prawdy czy dla Jej tuszowania i w czyim interesie? 
Pan usprawiedliwia SmartCity w Polsce nieuchronnością presji zewn. To znaczy oddanie suwerenności Polaków. […]  Jako “innowacyjny” i “strategiczny” dla promotorów, projekt podpada w [Instytucie Północy] pod Centrum Rozwoju Innowacji Strategicznych. Lobbował Pan rząd polski i otrzymał patronatOpis CRIS ujawnia fiksację na rynki kapitałowe. […] rząd ma obowiązek dostarczyć wielokryteriowy szablon analityczny wypływający z suwerenności i celów społeczności. […] Dotychczasowa implementacja projektu SmartCity pod Pana kierunkiem dowodzi, że nie przeprowadzono najprostszej analizy wielokryteriowej lub zatajono wyniki.

Znów brak konkretnej odpowiedzi. Jeśli nie, to proszę MJ o wskazanie w archiwach. Natomiast w prezentacji experckiej nt. SmartCity, MJ nadal mówi o integracji 5G w jego system operacyjy dla miast, neOSW lutym br. zareagowałem na toPana system operacyjny integruje 5G dla Smart City — min. 9:50. Nie jest Pan w stanie panować nad tymi “technologiami”, zdecydują promotorzy (globaliści). Wobec tego bardzo niesmacznie brzmi Pana przypomnienie, że czekają tryliony brzęczących i będzie jeszcze więcej (min. 9:00).

Dopóki nie obalimy pasożydniczej władzy, na nic SmartJarosiewicz i grupy politycne jak 1Polska (MJ kandyduje z niej do wyborów) do wpasowania w demon-biurotechno-krację. Ww. samoreklama i umieszczony  w niej dwukrotnie filmik z imprezy MJ z posłem Majką dowodzi, że “expert” MJ dezinformuje w swej kampanii. Rozgłasza też dyletancko pod lemingów (i Big Telecom w jakimś stopniu)  sformułowany tekst apelu 1Polska ws. napromieniowywania przez stacje bazowe.

Profesjonaliści trzymają się z dala od polityki. Tymczasem MJ, jakby miał kontrakt lobbystyczny, w oświadczeniu na firmówce NISS podpisał obronę Huawei, najagresywniejszego  globalnego dostawcy sprzętu 5G.  Nie ma wątpliwości o co chodzi, zważywszy na:

Tyle nt. zdolności rozpoznawania agentury przez społecznika i zarazem rzekomego experta lobbującego w jakiś jednak sposób za 5G, w tym zastosowania w SmartCity.

.

“Straszenie” kontra “światełko nadziei”
.
Wnioskuję, że MJ działa naiwnie, nie-ekspercko, albo jest drugie dno. 28 sie 2018 o 20:58, napisałem o pożarach lasów w Brytyjskiej Kolumbii, 5G,  GMO, szczepieniach itp. genocydzie przez globalistów. MJ na to: jest to wszystko zbyt fatalistyczne, a przez co szkodliwe w ogólnym rozrachunku. […] Technologie takie jak AI, 5G czy nowe miasta mają swoje czarne strony i zagrożenia jak wszystko. [Analiza zagrożeń, tylko nie dla zdrowia i życia,  stawia przed faktem dokonanym 5G.] […] Straszenie, jeśli jest podawane bez recepty na rozwiązanie lub światełka nadziei jest rzeczą szkodliwą, którą muszę potępić.

“Światełko” daje dziś MJ w postaci absurdalnych “rozwiązań 5G” typu router Li-Fi z lampami LED (jeszcze mniej przebadanymi w skutkach na zdrowie i przyrodę), ale bezużyteczny dla sieci mobilnych, gdyż aby zastąpić mikrofale, sieć Li-Fi wymagałaby milionów mini-stacji w większym mieście — we wnętrzach i na zewnątrz nad drogami itd. 60/60/24/367. Nigdy też MJ nie odniósł się poważnie do zagrożeń wolności od globalistycznej kontroli przez 5G i AI, namolnie wciskanych  poprzez SmartCity. Archiwalne komenty MJ pełne są ww. “optymizmu”.

Widać zarozumiałość i arogancję w stos. do doświadczonego życiowo i zawodowo PB, do tego z osiągnięciami (niektóre na poziomie światowym) nt. szczepień, skażenia atomowego i analizy skrytej władzy globalnej i jej ludobójstwa. Może to wynika z filozofii optymisty? Razi jednak nierealistyczna, doznana w końcu jako taka przez MJ, wiara w zdolność kształtowania narzuconych technologii.

Nonszalancję i wywyższenie się MJ widać też czasem na nagraniach wideo, gdy przemawia z ręką w kieszeni. Zajęcie się własnym tabletem czy smartfonem, gdy mówią inni, świadczyłoby o podobnym stosunku do grupy. Zagadkowa jest też deklaracja prymatu grupy/społeczeństwa nad własnymi pomysłami, kontra gwałcenie przez MJ zasad pracy grupowej, o czym poniżej.

.

Zderzenie z samoreklamą

.

Możnaby tak dalej studiować poglądy i opinie MJ. Jak wychodzą wobec jego samoreklamy? Ujemne skutki 5G na zdrowie, najpierw ignorowane, następnie zbyte jako zło konieczne przeciwważne zaletom technologii,  dziś są hasłami na sztandarze bojownika anty-5G. Montowanie własnoręczne anten mikrofalowych ma dodać MJ eksperckiego autorytetu: własnymi rękoma zainstalowałem dziesiątki jak nie setki anten radiowych. Również to: Byłem właścicielem sieci radiowej pokrywającej znaczną część mojego miasta. Jak się czuje dziś wiedząc, że dzieci poniżej 6 roku życia nie wolno wystawiać na ŻADNE promieniowanie mikrofalowe, a dla pozostałych grup są limity czasu daleko poniżej tego, co odchodzi w realce?  I to we wszystkich systemach, od 1G do 5G…

Globalna klika i ich korporacje — rok temu teorie spiskowe, dziś dają MJ cel kruszenia kopii przed publiką, która podziwia rycerza na koniu dowódcy — experta, anty-systemowego patriotę i działacza. Dla dobra sprawy nie pisnąłbym, ale ta samoreklama uderza manipulancko w skutecznych przeciw 5G — od badacza, publicysty i edukatora PB, po zasłużonych działaczy jak Lena Huppert (LH, nie-lajkowana na arkuszu kandydata MJ na wybory z ugrupowania 1Polska), Jadwiga Łopata (JŁ) i Julian Rose (JR).
Wymienia MJ ujemny efekt “manipulantów” jak PB na publikę, a sam mierzy o wiele wyżej. Samozwańczo, dufnie i szpanersko reprezentował liderstwo i rzekomą ekspertyzę swoich think tanków do organów państwa, a wobec fiaska (gdzie jego optymizm wpływu na system?), MJ przygruchał posła Roberta Majkę (RM), niesłynącego z ekspertyzy technicznej ani historycznej. To RM przyczynił się do reklamy mega-hochsztaplera Potockiego, rozwadniając elektorat patriotyczny. Na konferencji anty-5G w Krakowie, RM pretensjonalnie (tak, że organizatorzy go napomnieli przed widownią) “walczył” z obecnymi tam posłami in. ugrupowania, też przeciwnych (deklaratywnie) 5G. Dwóch szpanerów-manipulatorów nie wróży dobrze powodzeniu działań przeciw zupie mikrofalowej.
Krytykując jak przedtem “defetyzm” czyli realizm “pesymistów”,  MJ nadal zaleca “pozytywizm”, np. niezdrowe Li-Fi z lampami LED, jako alternatywę dla mikrofal w 5G. Tymczasem jak grzyby po deszczu wyrasta na całym świecie 5G mikrofalowe. Oby jakiś młodszy odeń Mateuszek, wyśmiewający się z foliarzy optymistyczny entuzjasta technologii, nie zamontował mu anteny 5G na ścianie zewn. sypialni. Tak to w miejsce rzekomego “defetyzmu” MJ stępia instynktowną samoobronę, zaszczepia durackie samozadowolenie i podlewa wzrost poparcia narodu dla ludobójczej, zniewalającej technologii.
.
Na grzbiecie oddolnych działaczy i ruchów
.
W części 4. samoreklamy MJ ma pretensje do JŁ i JR, że odstręczyli go Koalicji od niedawnych protestów anty-5G. A co mieli zrobić w ochronie przed ewentualną agenturą? MJ wszedł ze swoim think tankiem NISS pod logo konferencji założycielskiej Koalicji w Krakowie, lecz nie kwapił się tam pokazać ani zapisać później na członka.
O ile wiem, nie poszło JŁ o treść stanowiska “think tanku” MJ, jakby sugerował on w cz. 4 samoreklamy (bo co to ma do Koalicji), tylko o fakt podszycia się oświadczeń MJ i jego think tanków pod konferencję Koalicji, zorganizowaną przez JŁ i JR.
MJ pyta w samoreklamie: Proszę zobaczyć na powyższych nagraniach czy mówię coś takiego, co może powodować taki opór tego środowiska? Manipulacja, jak pięść w oko: powyższe nagrania wszystkie zrobiono po fakcie uzurpacji, głównym powodzie nieufności JŁ i JR do MJ.
Wcześniej, MJ przeszwarcował się na konferencję oddolną, zorganizowaną i pilnowaną  przez LH. Osoba trzecia nagrała wideo z tego nieprzyjemnego epizodu. Ale na tym nie koniec. Przegoniony z tamtej imprezy i próby podszycia się, MJ firmował swą petycję z nazwiskami osób uprzednio nie zapytanych o zgodę, pozwolenie ani nawet nie wiedzących o takim kolportażu. JŁ zdziwiła się na mój mejl informujący, że poparłbym petycję MJ skonsultowaną z ruchem i dobrze byłoby gdyby zajęła się z JR (z racji ich doświadczenia) działką ministra cyfryzacji, wyznaczoną przez MJ w projekcie petycji.

Manipulator MJ nie pokazał “mianowanych” przez siebie JŁ i JR w urywku skopiowanym w samoreklamie. Na dole podsumowania każdego ministerstwa do rozrachunku patriotycznego były nazwiska patriotów “wyznaczonych” do tego przez MJ. To ja zasugerowałem mu osoby JŁ i JR, znając ich wkład i rozumiejąc, że MJ skonsultuje to z nimi. MJ pyta pod koniec samoreklamy: Może Państwo widzą w tej petycji coś niewłaściwego z czym sie nie zgadzają i nie mogą podpisać? Manipulancie MJ, to nie o ten tekst końcowy NISS poszło, a o to, coś pan z początku upichcił petycją do narodu pod włos ruchowi oddolnemu.

.

Manipulator kontr-razwiedczik Mateusz Jarosiewicz

.

Nie “dziw się” pan że PB, LH, JŁ i JR stracili do pana zaufanie. Tak jak LH podczas i po swej konferencji w Warszawie, a JŁ z JR po ich zjeździe w Krakowie, zdębiałem i zaraz ostro potępiłem, że MJ pogwałcił podstawową zasadę pracy grupowej. Wtedy to MJ “wywnioskował”, że PB, od ponad pół roku skłaniawszy MJ do przywództwa grupie anty-5G, nagle wbił mu nóż w plecy. Stąd zażalenie MJ pod moim adresem w wywiadzie dla Mossakowskiego. I stąd wspominek pełen żalu i bezczelki:
Kłamiesz Pan o moim wycofaniu się we współpracy. Cała nasza komunikacja zmierzała do tego, że na czele petycji dałem oskarżenie i życzenie usunięcia się Marka Zagórskiego odpowiedzialnego za wdrażanie 5G. To pomówienia Leny Huppert jakoby Instytut Północny miał mieć jakieś bliżej nie określone powiązania, co zdementowaliśmy, spowodowały, że zmienił pan stanowisko o 180 stopni i zaczął mnie atakować. 
Manipulancie i łgarzu MJ, to PB próbował przekonać osoby, które przedtem zraziłeś do siebie, by pracowały z tobą nad tą petycją. MJ linkuje do projektu wersji petycji o niewiadomej dacie, bez wzmianki nawet o ministrze Zagórskim, 5G czy telekomach. A współpracy nigdy nie było z oddolnymi, o ile wiem, tylko degustujące dyktaty. Powtarzam, nie o treść chodzi a o rażące, karygodne pogwałcenie procesu konsultacji z osobami z oddolnego ruchu, którego zaufanie i poparcie życzyłby pan sobie zaskarbić.
Wypraszam sobie też brać mnie za plastelinę ugniataną pomówieniami. Długo zanim do dyskusji weszła LH, rozebrałem na czynniki pierwsze pana think tanki i działalność, z wynikiem 50-50: za mało danych, by wnioskować, fakty na plus i na minus. Dlatego dałem panu kredyt zaufania z nadzieją wyłonienia się w panu lidera z prawdziwego zdarzenia.
Nikt nie wyrolował MJ, nie rzucił mu kłód. Sam ukuł sobie obecny dylemat. Mógł jak widać posyłać swe petycje i oświadczenia w świat, organizować samoreklamowe kontr-imprezy z posłem Majką. A maluje się aniołem, palcem wskazując kozła ofiarnego. To pana MJ trza wziąć pod lupę analizy agenturalności. Zacznę od prostego pytania: dlaczego MJ przygruchał neo-ubecką jaczejkę WolnaPolska na sojuszników?

Wygląda na to, że staszewscy experci z VolnaPolska poprowadzili experta od dezinfo i szkalowania, Mateusza Jarosiewicza, który pisze wpieniony na obnażenie swej samoreklamki: Jeśli mosad i inne chazarskie służby rekrutowały osoby do osłabiania i rozbijania ruchu oporu i opozycji w Polsce, to byłby pan perfekcyjnym kandydatem lub wzorem. […] Beinopodobni […] Uderzają w każdy zryw i próbę organizacji najpierw wchodząc w relację/pozorną współpracę – poznając i następnie dyskredytując uderzając w czułe punkty. Wynikiem tego jest obniżenie zaufania aktywistów do siebie nawzajem, rozłamy i wewnętrzne konflikty. Weź się pan Panie Bein za prawdziwych szkodników. Za siebie najlepiej.

Jeśli zaiste uderzyłem w każdy pana zryw, to uczciwemu profesjonaliście MJ wypadałoby uzasadnić konkretami z listy zrywów i uderzeń. Piszesz pan prozą neo-ubecką, panie MJ. Nie twierdzę, żeś pan agenciura neo-ubecki, tylko użyteczny idiota co dał się załapać na VolnąPolskę. Jeśli tak, to najlepszy panu dowód, nad jakim 5G i SzmatCity pan pracujesz. A jeśli nie masz listy zryw-uderzenie, to pozostaje zadziałać wg apelu VolnejPlusqvy (tamże):
Żaden Polak nie może czuć się osamotniony gdy dywersanci usiłują się nad nim pastwić i szargać jego dobre imię. To oczywiście negatywnie odbija się na jego działaniu w przyszłości. Dlatego każdy dywersyjny koczownik, który judzi na naszą niekorzyść i atakuje Polaka, niechaj będzie solidarnie przez niezależną sieć wzięty na ruszt.
Służę adresami członków “niezależnej sieci”: Marucha, AlexJones.pl, blog Brzozy i paru in. użytecznych neo-ubecji.
.
Wnioski
.
Dobrze, że MJ włączył się przeciw Mega-ustawie po stronie społecznej. Niedobrze, że dezinformuje przy tym i manipuluje. Wybielając swą przeszłość oręduje za mityczną bezprzewodówką bezpieczną dla zdrowia i zarzuca agenturalność zasłużonym  osobom, podczas gdy sam jest winien utraty ich zaufania i sam przez to wygląda podejrzanie.
Społeczeństwo nie może czekać latami, aż optymista technokrata nauczy się na własnych błędach, lub jego koledzy doszlusują do stanu wiedzy i on wtedy uwierzy w wielką szkodliwość technologii. Lepiej byłoby od początku współpracować z ruchami oddolnymi w kraju jak i za granicą, gdzie oddolne ruchy mają lepsze wyniki na poziomie samorządowym, mimo że agentura działa podobnie. Może pukanie do rządowych drzwi nie byłoby wtedy beznadziejnym pukaniem w beton:
Toczy się zaciekła info-wojna o być albo nie być zdrowego i w miarę wolnego narodu polskiego i całej Ludzkości. W takich warunkach nie ma miejsca na mitomanów i wizjonerów, bo nie wizji potrzeba, tylko info-broni grubego kalibru. Nie są nią obiecywanki jakichś alternatyw, które lulają lemingów z szajsfonem pod poduszką. Potrzeba charyzmatycznych wodzów, zaprawionych w grupowej pracy społecznej, a nie ryjących pod nią, nie dając nawet kredytu za oddolne osiągnięcia ruchu, z których MJ czerpie garściami, znęcając się i wywyższając nad nim.
Działajmy osobno, od rozmaitości głowa nie boli, ale koniec, panie Jarosiewicz pliz z samoreklamą kosztem uczciwych działaczy Koalicji. Bo korzystają na tym tylko ignorancka gawiedź i wspólny adwersarz.
Wykrztuś pan jasne NIE dla 5G. Li-Fi to nie 5G, które znaczy piąta generacja MOBILNEJ sieci łączności na ulicy i w domu, zamierzona przez globalistów do wykruszania nas chorobami i do totalnej kontroli nad nam. Daj przykład “młodym”:  podepcz publicznie swego szajsona i tableta, jak to robią ortodoksi judaizmu.
Nie wchodź w drogę kapitanom Koalicji (współpraca jak najbardziej), bo to nie JŁ ani JR, tylko młodzi generacji MJ — zdolni, eksperccy, pracowici, pomysłowi i zajebiście patriotyczni.
………………..

Dyskusja, najstarsze na górze

.

Mateusz Jarosiewicz: Panie Piotrze Bein proszę nie powtarzać kłamstw i dezinformacji. Odnoszę się do wywodu i analizy na jaką uwage na pewno nie zasługuję. Jednak nie przeszkadza mi ona ponieważ nie mam sobie nic do zarzucenia ponad to co przeciętny popełniający błędy i słaby człowiek.
Jedyny zarzut jaki widzę, to to, że zmieniłem zdanie i mam inny pomysł na stawienie czoła zagrożeniom (odsunięcie się od cywilizacji w naturę versus wyjście na przeciw z własną koncepcją polityczno-technologiczną) w dodatku, że promuję się na różne sposoby. Wielkie mi zło.

Na konferencję Polska status quo i konieczne zmiany zostałem zaproszony przez Wojciecha Dobrzyńskiego. On i NISS był w równym stopniu organizatorem tego spotkania jak Fundacja. QLT. Współpracowałem z Instytutem od wielu miesięcy i doskonale znaliśmy swoje stanowiska i poglądy! Na potwierdzenie zapowiedź Wojciech i Lena przyszłej konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=PcVPg2uHQvw
Zostałem zaproszony, a nie wprosiłem się, właśnie w celu wygłoszenia petycji, która otrzymał on kilka dni wcześniej i na tyle się mu ona spodobała, że poprosił mnie specjalnie, żebym przyjechał z Wrocławia i ją przeczytał. Nie jest prawdą, że wdarłem się czy inne podobne temu bzdury. Proszę Wojciechu weź to proszę sprostuj raz na zawsze.

Po prostu Wojciech nie zdążył uzgodnić zmiany agendy, dlatego poprosił innych organizatorów i widownie o to, że wpuści mnie na 5-minut.

To co działo się później ze strony Leny Huppert z zabieraniem mikrofonu i pomówieniami jakie spotkały mnie i moją fundację to już wiadomo. Jedyny mój grzech, to to, że przekroczyłem czas i mówiłem może przez niecałe 10 minut. Straszne.
Treść petycji była zatwierdzona przez Wojciecha Dobrzyńskiego i jak twierdził później oddawała ducha konferencji i konkluzji jakie powinny z niej wynikać. Wolna-Polska, ale to jedyna strona, która oprócz Polska Jutra i Alex Jones, która opublikowała moje teksty w tym petycje i chwała im za to. Już niestety nie mogę tam pisaćnie mogę tam pisać.
Mówię jasno, że wspieram wejście Polski do chińskiego Projektu BRI i w związku z tym wielokrotnie zwracałem się do chińskich firm, think-tanków i dyplomatów w celu przedstawienia swojej koncepcji na udział Polski jako twórcy oprogramowania. W celu dyplomatycznym też stworzyłem pismo w obronie Huaweia, którego rząd USA obarczał nie udowodnionymi zarzutami. Nie ma to nic wspólnego z 5G.
Większość osób tu z Beinem na czele stac wyłącznie na wieczne analizowanie, lamentowanie, negację i próbę powstrzymania nieuchronnych zmian. Dobrze, że stwarza możliwość innym samodzielnego ocenienia argumentów po obu stronach. Wierzę, że w końcu wyciągniecie odpowiednie wnioski.
.

PB: Panie Jarosiewicz. Sprowadził pan debatę na poziom ad personam i napisał dla gawiedzi wypracowanie o agentach, to zbiera pan plon. Nie mam nic przeciw alternatywnym technologiom, tylko że tak jak pan chciałby je wprowadzać, to nie ma szans. Organ wykonawczy Big Telecomu, KneSSejm właśnie pokazał, gdzie ma głos społeczny

Zdanie, strategię można i trzeba) zmieniać z rozwojem sytuacji zewn., ale z pokorą, a nie jako anioł-bohater szkalować ruch, któremu pan wiele zawdzięcza. Słoń powchodził do składu i teraz skorupy kaleczą wszystkim stopy.
Szczegółów organizacji konferencji WD i LH nie znam, poprosiłem LH i inne osoby o korektę, jeśli coś nieprawdziwie stwierdziłem. Musiał pan zrobić coś rażącego, skoro LH tak zareagowała. Mnie wystarczy, że bez konsultacji powstawiał pan w petycję osoby do zajęcia się ministerstwami. Po tym już nie próbowałem załagodzić sytuacji ani przekonywać członków ruchu do poparcia, choć podobało mi się w niej podejście do problemu i wyczerpujący zakres. Czytanie jak automat w 5 minut, to niedobry pomysł; lepiej jest rozdać kopie albo linka do zaznajomienia się.
Wyjaśniać teraz jest jak musztarda, ale dobrze że pan próbuje. Stosunki między ugrupowaniami przeciw 5G i korpo w ogóle trzeba naprawić. Równie pilne, choć to nie tylko do pana: należy uzgadniać celowość i treść sformułowań i działań, żeby nie ujmowały celowi wspólnemu. Błędy te czasem rzutują ujemnie na ciężką pracę włożoną przez grupy zagraniczne, jak było w wyskoku Juliana Rose. Z pamięci: Jerzy Zięba, JR z JŁ, 1Polska i blog siedem 7, poseł Majka, wiele papug “światłowody, światłowody i Li-Fi”, ostatnio Prof. Majewska — podejmują samowolnie akcje i sformułowania, przez co lobby, ich merdia i nieżond ubierają nas wszystkich w kombinezony aluminiowe. Jeden tyra, drugi niweczy nieprzemyślanymi rzeczami, przeważnie z powodu ego. Przede wszystkim powinna być wspólne hasło — WYWAL SZAJSFONA. Od 1G do 5G — szkodzi on płodom, niemowlakom, dzieciom, młodzieży, ciężarnym i narządom rozrodczym rodziców planujących dziecko.
Chwała jaczejce neo-ubeków, że raczyła pana publikować :))) To ma pan wielkie tam poważanie, bo moje przednie prace antyżydłackie bezczelnie kradli bez podania nazwiska ani linka. A pod tagiem Bein, nagromadzili agit-guvna pod publiczkę jak za żydokomuny. Tak się uwiarygadniają publikacjami Jarosiewicza: 90% słusznego, żeby przemycać 10% łgarstw, np. o Rosji Putinowskiej jak hasbara przykazała, czy szkalowanie skutecznych jak Bein przeciw żydłactfu. Fajnie siedzi VolnaPlusqva wśród partnerów NISS, dodajcie logo Huawei. Nadal pan nie kapuje, że Chiny i ich biznesy to agenda neo-imperializmu żydłackiego. Tu ma pan świeże od przedniego analityka globalnej kliki i NWO: James Corbett: Nowy motor NWO, Chiny wzięły się od globalistów jak “przeciwnik” Żachodu w zimnej wojnie z ZSRR… 5G i SztucznaInteligencja do totalnej kontroli Ludzkości
 
wieczne analizowanie, lamentowanie, negację i próbę powstrzymania nieuchronnych zmian — Bullshit i szpanerstwo należy analizować i rozpierdzielać, bo większość publiki nie kapuje. To jest właśnie jedynym środkiem dostępnym podstarzałemu extremiście, by pół-ślepy uskuteczniać akcje, o jakich braku utyskuje MJ. Pan robi podobne nie uzyskawszy pokoiku i milionów od nieżondu, tyle że z braku analizy popełnia pan i think tanki błędy rzeczowe (dezinfo) i szkaluje bojowników o wspólną sprawę. Pan hałasuje wokół siebie z szajsfonem w jednej dłoni, druga w kieszeni… Miał pan tyluż uczestników protestu przed kamerą co Koalicjanci 🙁 a petycja rozmyła się w zapomnienie. Nie wiem, czym pan lepszy od takiej Pani Marii.
Mimo pana cymes aktywizmu, mega-ustawa przejdzie, będzie mógł pan zakładać antenki i być właścicielem sieci “nieszkodliwego 5G” na światłowodach i Li-Fi w swej chałupie.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kopia rozsyłki MJ do prenumeratorów, otrzymana od korespondenta Ela i Ted Salak 24.6.2019

Czy ekspert cytowany na stronie Ministerstwa Cyfryzacji weźmie odpowiedzialność za swoje zapewnienia?


Przykład tendencyjnego artykułu, w którym redaktor usilnie usiłuje zrobić ze strony społecznej oszołomów: https://www.telepolis.pl/artykuly/wydarzenia/siec-5g-w-polsce-protest-szkodliwe-pem-sejm

Stało się to już przedmiotem mojej petycji o samousunięcie się POPISu, z wyszczególnieniem Ministra Marka Zagórskiego: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/w-obronie-polski-odsunmy-popis-petycja-2019-02

Jakim cudem system, który doprowadził do wywłaszczenia nas z własnego kraju, oddał nas w niewolę banków i uczynił nasze rodziny żerowiskiem dla korporacji może chcieć zrobić cokolwiek dobrego?

O co więc chodzi z tym całym 5G i ustawą, która może być przegłosowana lada dzień.

Nadajniki radiowe mają pojawić się obowiązkowo we wszystkich parkach i rezerwatach. Gminy, samorządy, osoby prywatne mogą być wywłaszczone z prawa do swobodnego dysponowania swoim mieniem na potrzeby instalacji przekaźników gdzie popadnie. Będą one znajdowały się praktycznie na każdej lampie w mieście, by pokryć zasięgiem cały obszar naszego kraju. Brzmi dość radykalnie? Oni się nie patyczkują. Sytuacja światowa nagli. Piszemy o tym na stronie: https://niss.org.pl

Jak wiecie zajmuje się tematyką smart city, która jest bardzo często łączona z 5G. Byłem właścicielem sieci radiowej pokrywającej znaczną część mojego miasta. Zostałem uznany za jedną z najbardziej aktywnych osób w tej części Europy w rozwoju strategicznycch innowacji, za co zdobyłem wyróżnienie podczas największych targów regionalnych smart city URBIS.

Od początku kadencji rządu Zjednoczonej Prawicy usiłowałem skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za rozwój takich innowacji jak smart city, sztuczna inteleigencja, czy nawet 5G po to, żeby przedstawić im propozycję stworzenia projektu badającego integrującego te technologię jednak przez polskie firmy i przy udziale polskiego społeczeństaw w celu uzyskania suwerenności technologicznej.

Niestety chyba nie pracują oni dla nas:

Mimo setek prób kontaktu i dziesiątków maili, telefonów, wizyt w instytucjach nigdy nie uzyskałem odpowiedzi na swoje propozycje, przez właściwe departamenty i ministerstwa. Byłem zwodzony przez m.in. Pana Morawieckiego, panią Jadwigę Emilewicz ich asystentów i całe zaplecze. Nikt z nich nie odpowiedziała na propozycję rozwoju i integracji własnych polskich rozwiązań dla smart city: https://www.slideshare.net/neosmatjar/list-otwarty-jadwiga-emilewicz Nie zdołali się nawet ze mną przez 4 lata spotkać.
Jedyną osobą otwartą na rozmowę była Pani Anna Streżyńska, która po zapoznaniu się z projektem udzieliła mojej fundacji patronatu MC na stworzenie dokumentu mapy drogowej rozwoju polskiego smart city. Bez współpracy innych przedstawicieli rządu nie jest możliwe opracowanie spójnej strategii i wizji społeczno – rządowej.
W dalszym ciągu w strukturach rządowych brakuje nawet namiastki strategicznej myśli o rozwoju tych krytycznych dla rozwoju technologii.Nie została też wskazana osoba odpowiedzialna za smart city! Jak to się ma do pośpiechu wdrażania 5G? W kogo interesie? Jaka potrzeba za tym stoi?
Nie uważam i nie twierdzę, że “5G” jest jakimś magicznym wyzwalaczem postępu rozwoju smart cities.
Uważam, że należy najpierw mieć co usprawniać, a w Polsce sprzedaliśmy ostatnio jeden z ostatnich zakładów produkcyjnych URSUS, a ministrowie notorycznie nie odpowiadają na korespondencje i ignorują głos strony społecznej. Jakie to 5G i dla kogo pytam więc?Czy jest jakaś lista chętnych, którzy “Państwa” o to prosili?Zebrałem ankiety od ponad 100 ekspertów z całego świata o najważniejsze obecnie dla rozwoju smart city rozwiązania.  3% osób stwierdziło, że jest to technologia 5G. Jakie kompetencje ma do tego Pani Wanda Buk, żeby formułować opinie o tym, że jest inaczej? Skąd czerpie taką wiedzę? Nie widzę podstaw do tego w jej CV, chyba, że czegoś tam brakuje.Układ powinien się wstydzić, że w 40 milionowym kraju nie ma zatrudnionej w służbie publicznej nawet jednej rzetelnej i kompetentnej osoby w w tak ważnej dziedzinie jak kompleksowe rozwijanie i modernizowanie miast przy użyciu nowej technologii.

Moja Opinia na temat 5G

Uczestniczę w międzynarodowych gremiach takich jak Cambridge Smart City Business School czy IBI. Jestem redaktorem polskiej wersji największego magazynu o smart city i innowacjach miejskich, własnymi rękoma zainstalowałem dziesiątki jak nie setki anten radiowych, więc chyba choć trochę o czym mówię.

I musze podkreślić, że sieci 5G w zasadzie jeszcze nie ma! Są to pierwsze testy podobnie jak autonomiczne samochody. Niby są już na kilku drogach, ale jeszcze brakuje kilku lat do ich upowszechnienia.

Biją się o to wyłącznie korporacje, bo przecież kto inny.

Całe to podniecenie i szał na hasłowe wzmianki o wybranych osiągach tej sieci są asurdalnie przegięte, a biorą się prawdopodobnie wyłącznie z rywalizacji koncernów o pierwszeństwo na tym rynku za wszelką cenę. 5G jest dopiero w trakcie testów i integrowania z obecną architekturą. Wybrane miasta mają po kilka przekaźników, które w odległości kilkudziesięciu zapewniaja kilku urządzeniom dostęp.
IPhone kompatybilny z tą technologią pojawi się najwcześniej w 2020 roku. W związku z tym nie ma, bo nie może być, żadnych badań potwierdzającej jej bezpieczeństwo dla człowieka!!!
Poza tym, USA blokują najbardziej zaawansowaną firmę na tym polu, więc za chwilę nie będzie nawet skąd kupić to całe “5G”. Zastanawiające?Jest to zwyczajnie ogromna hucpa, która ma kilka niejasnych podtekstów. Schemat działania jest taki sam jak przy prywatyzacji. Daje się na front kilku młodych pięknych i wszechwykształconych i zachwalanych w mediach reżimowych, przeważnie wywodzących się ze środowisk establismentu lub obronności i wojska (jak minister Wanda Buk).
W aurze nieomylności i proteizmu niosą oni wyzwolenie (tym razem od wolnego łącza) wdrażając w sytuacji “wyższej kolejności” prawo pisane piórem lobby.“Niestety” tym razem polegną, gdyż lekceważeni mieszkańcy powstają przeciwko totalitarnym rozwiązaniom w opakowaniu postępu: https://www.citizengo.org/pl/168394-drodzy-polacy-z-nieukrywanym-niepokojem-obserwujemy-w-ostatnich-dniach-i-miesiacach-zbywanieProszę podpisać postulat: https://1polska.pl/postulaty/o_likwidacje_nadajnikow_mikrofal_z_pobliza_ludzi_256
Ja już to zrobiłem: http://1polska.pl/reprezentanci/mateusz_jarosiewicz_550“Dezinformacja jest naprawdę piękną, ale i jednocześnie ogromnie niebezpieczną metodą manipulowania społeczeństwami. Niebezpieczną tym bardziej, że niezwykle potężną.”:https://antyweb.pl/5g-rosja-dezinformacja/
* Będące w istocie okupacyjnym, pasożytniczym układem utrzymywanym przez zagraniczne korporacje, banki i państwa.
** Technologie cybernetyczne w złych rękach (a w takich mogą wylądować) mogą być używane do zniewalania ludzi zamiast do wspierania ich rozwoju. Na zewnątrz sielanka, w środku totalitaryzm

Obejrzyj dodatkowe materiały wideo:

Projekt Nowelizacji Megaustawy: orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/2229_u.htm
Raport z kontroli NIK: nik.gov.pl/aktualnosci/kontroli-nie-ma-promienie-harcuja.html
Interpelacja Pana Posła Majki: sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=B8PJWS
Korespondencje z Ministrem Cyfryzacji: drive.google.com/file/d/1ygFfB-aVlRQldN-0LfYJgrifynwNrEHG/view?usp=drivesdk
Pismo Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych do Ministra Cyfryzacji ws. 5G:
niss.org.pl/5g-korespondencja-niss-z-ministerstwem-cyfryzacji
Pismo CRIS do Ministra Cyfryzacji: https://slideshare.net/neosmatjar/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-wspieraniu-rozwoju-usug-i-sieci-telekomunikacyjnych-oraz-niektrych-innych-ustaw
Przekrojowy artykuł na ten temat: https://wolnemedia.net/jak-oklamuja-nas-w-sprawie-sieci-5g/

Działanie służb w sprawie 5G

Ulubioną taktyką służb jest tworzenie kontrolowanych opozycji wszelkiego rodzaju. Ludzie, którzy oddolnie usiłują powstać i się zorganizować są rozpracowywani i nasyłani na siebie nawzajem przez agentów wpływu.
Organizacje takie, zamiast bronić Polski zaczynają ze sobą walczyć. Inny sposób działania to wzniecanie działań ekstremistycznych, wprowadzanie do normalnej informacji elementów niespójnych i pozbawionych merytorycznych przesłanek, po to, żeby skompromitować przeciwników danego posnięcia okupanta. Tacy ekstremiści, często przebywający za granicą, wypowiadający się przeważnie tylko w internecie, dostarczają argumentów propagandzie, która wrzuca przede wszystkim wszystkich zdrowo myślących obywateli do worka wariatów.

Polskie społeczeństwo nie posiada żadnych mechanizmów obronnych przed tymi zjawiskami. Jesteśmy ich świadomi.

Powstała dopiero niedawno przedstawiona przeze mnie propozycja w tym zakresie: https://niss.org.pl/pierwsza-doktryna-antydezinformacyjna/

Tutaj na przykład otrzymałem informację od Tobiasza Żuchewicza, że po wysłaniu mojego ostatniego newslettera z zaproszeniem (na jego, nie inny protest) został rozesłany przez Juliana Rose i Jadwigę Łopatę do organizatorów protestu przeciw 5G email ostrzegający przede mną o następującej treści:

Proszę zobaczy na powyższych nagraniach czy mówię coś takiego, co może powodować taki opór tego środowiska? Nie jest to jedyne działanie. Mail ten pomimo poniekąd zrozumiałej nieufności wobec osób “z tej drugiej strony”, które podejmuja temat smart city, zawiera bardzo istotne przekłamanie. Moje stanowisko było znane Pani Jadwidze przynajmniej od stycznia tego roku:

I nie ma tam niejednoznaczności. Mam nadzieję, że wyjaśni ona swoje postępowanie, by nie rozbijać opozycji takimi metodami i uratować cenne zaufanie, jakim musimy siebie darzyć, by wygrać z układem mafii 3RP.

Pozdrawiam,
Mateusz Jarosiewicz
neOS

Bardzo jednoznacznie określiłem swoje stanowisko w petycji, która Pani Jadwiga niewątpliwie znała, ponieważ brała udział w nagonce na mnie za jej wygłoszenie podczas konferencji w Warszawie. Nie wiem jednak, który punkt mojej petycji ido Narodu Polskiego nie podoba się Paniom, które tak zaciekle mnie zwalczają, gdyż nigdzie tego nie wyartykułowały.
Może Państwo widzą w tej petycji coś niewłaściwego z czym sie nie zgadzają i nie mogą podpisać?
https://niss.org.pl/petycja-do-narodu-polskiego/

Poczytaj więcej artykułów na stronie NISS

Copyright © 2019 neOS, All rights reserved.
ZAMIAST MAIL

Our mailing address is:

neOS

Uniwersytecka

WROCŁAW 50-145

Poland

Add us to your address book

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/