Ewolucja Mateusza Jarosiewicza

PB: Pani Otylio. Chodzi Pani o mój koment o Mateuszu Jarosiewiczu (MJ), a nie o Kamilu Wrzosie, lajkerze agitacji za ludobójczymi telekomami? 

Wszystko musi klikać: moralność i mądrość, merytoryka, skuteczność… a jak jest co, to krytykuję. Pani idzie na lep gładkiej gadki pod emocje. Pojęcia Pani nie ma o temacie i zżera cenny czas, nie po raz pierwszy. Przecie pochwaliłem MJ:
– przez rok zrobił ogromny postęp
– w końcu staje się rycerzem danej kwestii
– Mateusz mógłby skorzystać z listy Koalicji Polska Wolna od 5G publikacji o skutkach na zdrowie. Ale w sumie szybko i sprawnie kształtuje się i dojrzewa polski ruch przeciw 5G. Wróżę mu lepiej niż w innych krajach, jak już mamy z antyszczepionkowcami.
– Z małymi korektami, pan Mateusz mówi w filmiku jak jest.
W przedostatnim cytacie wychodzę naprzeciw słabej stronie MJ (skutki na zdrowie) i traktuję go na równi z in. członkami ruchu, choć mają do MJ uzasadnione obiekcje.
“Podcinam skrzydła” MJ — naprowadzam go od roku na ścieżkę co jest co w 5G i SmartCity. A niewdzięcznik zaliczył mnie do agenciur :))
Miłościwie przypominam MJ, że nie ma szans wobec gigantów w banksterskim planie 5G: Pożrą pana zanim usiądziecie przy stole. A wg Pani moralności jak — utwierdzić go w mrzonkach? Nie wynegocjuje polskiej drogi do banksterskich 5G i SmartCity a nawet gdyby, to przechwycą i okradną Polaków z ich pomysłów. Można albo mobilizować sprzeciw społeczny, z demontażem anten od 1G wzwyż, albo udawać jak MJ, że jest “dobry 5G i SmartCity”. Czekam cierpliwie, aż MJ i inni wieszcze w ruchu podepczą publicznie swego szajsona, tableta, wi-fi i laptopa.
MJ samochwalnie i nieskromnie próbuje zdyskredytować liczniejszych skuteczniejszych. Wolni są oni od slalomów moralno-rzeczowych MJ, który w efekcie rozbija polski ruch przeciw 5G. Rozmawiam z częścią ruchu nieuczciwie osmarowaną przez MJ, aby choć koordynowali działania, co może zaspokoiłoby indywidua z nadętym ego po obu stronach.
Nie dołączę do Pani poklasku każdemu, kto wydaje się słusznie mówić, a owoce swoje.
…………………..
Co do Pani komentu (w następnym mejlu) pod moim adresem (dezinformator, podważa patriotów…):
Dopiero co uny wykorzystali emocjonalnych użytecznych idiotów z nadętym ego (Michalkiewicz i Patlewicz) na MN ws. Czerniaka…  Też wyglądają mi na emocjonalnych, ich fanatyczne skrzywienia wykorzystały żydoslużby.
Toteż niech Pani uważa co robi, skoro robi co wie a nie wie co robi. Jest pani gotowa na wizytę “przyjacielskiej” osoby. Dla użytecznych durniów Michalkiewicza i Patlewicza byli to ich wydawcy: Magna Polonia i 3dom — ustawką śmierdzi z daleka, hańba Panie Redaktorze Michalkiewicz! Rozwala Pan cherlawy ruch patriotyczny, reputację swą grzebie na śmietniku narodowym.
.
Otylia Zigman: Z Panem to trzeba zakończyć raz na całe życie!!! Czy nie potrafi Pan dodać coś od siebie bez podcinania komuś skrzydeł??? Zawsze musi Pan kogoś poniżać i gnębić, to jest oczywista nieuleczalna choroba!

Żegnaj Pan i idż do swoich, gdzie będą to Pana chore ego tolerować, albo zacząć
się leczyć z zazdrości, nienawiści do bliżnich, co jest charakterystyczne u wierzących…
.
PB: Mateusz Jarosiewicz ślamazarnie przyjmuje nowe info i korekty swych błędnych przekonań i wyobrażeń, lecz przez rok zrobił ogromny postęp. Tak jak i w tym filmiku, wątpi w nieznane mu info (podważając tym lepsze od niego autorytety), ale w końcu staje się rycerzem danej kwestii. Rok temu wyśmiewacz “teorii spiskowych” — absolutnej władzy skrytej kliki globalnej oraz poważnych skutków 5G na zdrowie, dziś medialnie uświadamia w obu kwestiach.
Grupy przeciw 5G powinny więcej współpracować. Mateusz mógłby skorzystać z listy Koalicji Polska Wolna od 5G publikacji o skutkach na zdrowie. Ale w sumie szybko i sprawnie kształtuje się i dojrzewa polski ruch przeciw 5G. Wróżę mu lepiej niż w innych krajach, jak już mamy z antyszczepionkowcami. Polacy sami doszli do podobnego wobec tragicznych plonów kostuchy bezprzewodówki:
Dlatego pośpiech do 5G, bo będą mogli dosłownie wybijać takie pomysły z głowy  — mikrofalami.
Media patriotyczne powinny prezentować różne osoby przeciw 5G, żeby publika nie popadła w “kult jednostki” i ograniczenia intelektualne jednej osoby. Ale format programu MN jest dobry: redaktor niedowierza, Mateusz sypie kompromitacjami nieżondu i lobby telekomu. Pod filmikiem przydałyby się linki do opracowań tego.
Z małymi korektami, pan Mateusz mówi w filmiku jak jest. Wobec panującego systemu globalnego, jest zbytnim optymistą ws. wypracowania niezależnej i nieszkodliwej technologii telekomunikacyjnej przez i dla Polaków. Nadal wierzy w wojnę handlową USA – Chiny, podczas gdy to dwie strony banksterskiej monety. Ericsson nie jest osobną firmą, tylko częścią konglomeratu “chińskiego” Huwawei. W filmiku idzie idiotyczna promocja 5G  z Ericsssona 🙂
Panie Mateuszu, czas zaabsorbować to i skończyć gatkę o negocjacjach z dostawcami… Pożrą pana zanim usiądziecie przy stole.
Pola torsyjne “nieznana nauka w Europie”, a francuski nobilista Luc Montagnieur przesłał DNA polem torsyjnym. Nie wie pan o wielu innych tajnych technologiach, a to nie dowód, że nie istnieją.
Inteligentny pył i depopulacja — jak najbardziej są i nadaje się do tego 5G . Dlatego ludobójcy wybrali mikrofale. Parametry promieniowania są coraz bardziej zabójcze w bezprzewodówce, przy stale rosnącej gęstości zupy mikrofalowej.
Śmiertelność na raka w realce 5G można śmiało zwiększyć kilkanaście do klikudzies. razy, zależnie od częstotliwości 5G (paredziesiąt do ok. 100 GHz).
Do tego dojdzie poważna bezpłodność, uszkodzenia DNA, debilizacja,  problemy neurologiczne — depopulacja i taki jest zamiar transhumanizmu, zakamuflowanej wojny NWO z ludzkością, czy Mateusz wierzy w to czy nie.
Więcej w poniższych materiałach, skondensowane dla (p)osłów i senatoruf w bumagach do KneSSejmu i SSenatu.
Piotr Bein
.
On Thursday, July 11, 2019, 6:46:11 PM PDT, Otylia Zigman:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/