Jak mają ludziska protestować, gdy temat bezprzewodówki jest aż tak sciemniony

Piotr Bein, 1.9.2019
Jak mają ludziska protestować, gdy temat jest tak sciemniony, że nawet rodzynka w KneSSejmie, posłanka Chybicka bredzi o dozymetrii fal radiowych (naliczanie ciągłe dawki na daną osobę).

Poseł Alicja Chybicka – Oświadczenie 30.8.2019 ws. megaustawki o telekomach

A co mówić o plejadzie “expertuf” patrio-mediów, niektórzy jeszcze rok temu kompletne głąby orędowali za 5G i SmartCity, żenująco ignoranccy o bio-skutkach i żydłackiej globalnej polityce 5G dla gojów. 

Najbliżej podszedł Maciej Maciak z MusziszToWiedzieć, sugerując dozymetry dla wszystkich obywateli, co proponowałem przedtem na racjonalne wyjście “pomiarowo-normowe” z załganej oficjalnej pułapki “limitów bezpieczeństwa” dla czegoś, na co nie ma dolnej bezpiecznej granicy! Limity są absurdalne, wszystko jedno czy “relikty norm PRL czy z postępackiej jewrounii czy z ludobójczego Big Telecomu.

Spisek konglomeratu militarno-przemysłowego w ub. wieku wyznaczył absurdalną normę promieniowania z bezprzewodówki i kostucha zbiera w Polsce żniwo

Wpływ promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości na człowieka (Przegląd prac badaczy rosyjskich i ukraińskich)

Polska norma dopuszczalnych dawek mikrofalowych jest tysiące razy powyżej progu bezpieczeństwa, a proponowana — 100 razy gorsza od obecnej!

To bez ruszania prawdziwego sprawcy bezprzewodowego i przewodowego genocydu — pól torsyjnych towarzyszących  polom elektromagnetycznym i tylko lużno skorelowanych z nimi. Np. wg pomiarów Dr Diany Wojtkowiak wykonanych bezprecedensowo w świecie cywilnym specjalnie na wystąpienie przed (p)osłami, pod liniami wys. napięcia powstają fantomy pól torsyjnych, podobnie jak pod stacjami bazowymi bezprzewodówki.
Fantomy są rozległe i trwałe, toteż niech rząd, (p)osły i ich senaccy koledzy nie myślą, że na ranczach w “ciszy radiowej” unikną losu narodu skazanego przez nich na genocyd. Mówi o tym Sławek Zakrzewski, wskazując na obronę konieczną poprzez rozbiórkę instalacji bezprzewodówki, gdyż rządowo-parlamentarna zdrada dotyczy GSM po 4G i kolejne, coraz bardziej zabójcze generacje bezprzewodówki.
Wszelki przelew krwi w zwalczaniu naszej obrony koniecznej będzie ich winą. Niech ABW i służby wiedzą. Establiszment wypowiedział wojnę narodowi, to będzie ją miał. Nie tylko ja ostrzegałem w listach do KneSSejmu i SSenatu. Wieloletni przypadek na ul. Krowodyrskich Zuchów w Krakowie to był maleńki początek. Tego żywiołu nie poskromicie, jelity, wybuchnie w całym kraju. Zwierzę w potrzasku idzie na całego w swej obronie, a co mówić o Człowieku wtłoczonym wbrew swej woli i godności w śmiercionośną zupę bezprzewodówki.
………………………

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/