Podłość rodaków (Ziemiński i Kosiur z WPS, Głogoczowski i Gawroński z doskoku)

[Dyskusja z żydojadem Ziemińskim i innymi — na dole]

Podłość rodaków

Piotr Bein, 28.10.2019

Uświadomieni Polacy narażają się walcząc z dyktatem i terrorem żydlakich “zbawiennych” technologii, a zakopiański village idiot dr Głogoczowski w krytyce anty-szczepionkowców z braku argumentu umieścił wizerunki czworga z nich z takim podpisem pod spodem:

(Oglądając te zdjęcia, Rafał Gawroński„Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce” zauważył, iż„Wszyscy czworo mają żydowską fizjonomię.”)

Niech Głogocz z Gawronem popatrzą w lustro BUHAHA — wyglądają jak spierniczałe, połatane narządami zamiennymi dziady bilderbergi. Obaj nawiedzeni ożydzaniem, jak najęci za szekle. Anty-szczepionkowcy są pod ciągłym obstrzałem trolli i agenciur Big Pharmy. Kluczowi demaskatorzy żydłackiej zmyły scypionkowej stracili życie i/lub kariery zawodowe. To już od dawna chleb powszedni w fachu bio-broni. W biczowanie i ośmieszanie zalążka oddolnej opozycji szczepieniom, włączył się Głogocz (ksywka Gąsienica) w 2009 r.:

Czemu bez poniżania nie zwrócił się do Prof. Majewskiej o wyjaśnienie kontr-źródła  nt. epidemii autyzmu? Bo musiałby przeprosić za poprzednie poniżanie: Rzekomi obrońcy Polaków i Słowian chcą szczepień: dr Paweł Ziemiński, Dariusz Kosiur (obaj z WierniPolsceSuwerennej) i dr Marek Głogoczowski (WierniPolsce)

“Twardziel” niezdolny jest przyjąć, że jego wiedza i autorytety to twory żydłackiego establiszmentu śmierci. Zamiast argumentem rzeczowym, oponentów odpiera ad personam. Egzemplifikuje degenerację mężczyzny z tradycyjnej roli obrony życia, sprawiedliwości i prawdy, do funkcji chłoptysia dyktatu ludobójczego:

Głogocz poniża, żeby się wywyższyć. Kompleksem niższości i poczuciem niedowartościowania wanjajet też z jego kocopołów. Namolnie przypomina swe (i rodziny) tytuły i dyplomy, kogo to on nie zna oraz samowydane publikacje poza niezależną weryfikacją naukową. Spisuje się raz życiorys i linkuje, drze Głogoczu.

Także nadużywanie wyrażeń łacińskich i załgane wygibasy pseudo-filozoficzne stosujesz, żeby przed duracką publiką nadać sobie autorytetu.

Gawron słyszał Adama i Ewę po polsku 🙂 a w blogowych wpisach fantazjuje i  zniekształca źrodłowe informacje. W jednym wideo tak dalece zdezinformował o żydłactfie, że mu to grzecznie wskazałem, za co z diablą furią ożydził i przyczepił ryja judeosatanista,

reakcja typowa dla ożydzaczy, z nazwiskami w annałach żydowskiej genealogii:

Twardziel w gębie, Gawron też woli stracić wiarygodność publicysty i osoby publicznej, niż przyznać się do wymysłów. Albo wie, że jego widownia dorównuje mu mózgowo… albo nie grzeje go to, bo robi dla ogłupiania i skłócania Polaków. On tylko wie, tak jak Głogocz.

Establiszmentowy teoretyk fizyki atmowej Głogocz bez pojęcia o reaktorach i żydłackiej broni zaprzęgniętej jak wszystkie ich “technologie” do genocydu globalnie, odmawia wdechnięcia pyłu z wojen promieniotwórczych:

Głogocz expert w religiach twierdzi: koniecznego bodźca do WYBUDZENIA nas z tej, aplikowanej już od lat dwóch tysięcy, intelektualnej śpiączki [dot. jawnego NWO z ukrytym Jahwe — PB] mogą dostarczyć nam i lektorzy Koranu, których w Europie coraz więcejImamowie instalowani na Zachodzie i w świecie islamu przez żydosłużby to są wahabici i islamiści (sunnici, Bractwo Muzułmańskie, Boko Haram)  zmanipulowani krypto-żydłackim “saudyjskim” wahabizmem. Eksploatuje ich projekt NWO w żydowojnach o Wielki Izrael i w zalewie nachoćczym. Korumpuje poprzez nich umiarkowany świat islamu, podczas gdy Koran też nosi znamiona żydłackich “poprawek” jak Stary Testament. Zaślepiony durak Glogocz wybiurczo pastwi się jednak na chrześcijanach, wśród których żydłactfo eksploatuje zmanipulowanych katolików i chrześcijan-syjonistów.

Złodziej wrzeszczy Łapaj złodzieja! wskazując na okradzionego. Jaki to zjeb doszukuje się fizjonomii… Jaki to “akademik” wstawia “etniczny” koment drugiego gnojka… Jeden bez doktoratu, nadrabia nadętym tytułem w 1-osobowej organizacji bez społecznych osiągnięć oraz paradowaniem z krzyżem dla samo-reklamy, podczas gdy służby aresztowały go nie za krzyż, a za rozgrywki z ich mafią. Drugi jest odyplomowany a jednak reszta u niego podobna. Obaj aktorzy żądni sceny i poklasku publicznego, co dają im umysłowo okaleczeni redaktorzy WPS.

Gdyby trafili na choć jednego Żyda, to kiblowaliby. Wiedzą że lżą i są bezkarni, bo co im Polak zrobi w zżydłaconych sądach… przecie to na rękę żydłactfu, gdy durne goje tępią za frajer mądrzejszych i bardziej odpowiedzialnych gojów.

Głogoczowski nikczemnie poniża wskazane przez się osoby po raz kolejny, tym razem podpisując “marxistowsko” z datą 22 październik roku 102 po Wielkiej Proletariackiej Rewolucji Anty Żydo-Chrześcijańskiej, tj. po rewolucji 1917 r. dyrygowanej przez żydłactfo przeciw chrześcijańskiej Rosji. Taka to była anty-żydowska rjewoljucja. Marxista Głogocz wymienia Manifest komunistyczny  Marxa i Engelsa na równi z Koranem  w “przemyśleniach” zaradczych  intelektualnej śpiączce.

Bzdeczy też Głogocz pod emocje łącząc gwiazdę Dawida z Ukrzyżowanym, pośród odnośników do Boga NWO (Technika, Pieniądz, Komfort) i Boga Jahwe (Głupota, Brzydota, Podłość). Jako symbol globalnego NWO, kolaż nie ma sensu — chrześcijanie stanowią co najwyżej 1/3 ludności świata, a święta księga elit NWO, Talmud pełen jest pogardy i nienawiści do Chrystusa i chrześcijan. Do twarzy jednak Głogoczowi z Głupotą, Brzydotą, Podłością… niech więc w pustych trójkątach gwiazdy Dawida wstawi wizerunki swój, Gawrona i redaktorów WPS.

 

………………………

Dyskusja, najnowsze na dole

On Wednesday, October 30, 2019, 8:40:53 AM PDT, Paweł Ziemiński:
Panie Bein, miałem sposobność doświadczyć pana pokrętnej ” życzliwości” i dlatego dla zdrowia psychicznego, a bez intelektualnych i politycznych strat nie jestem zainteresowany kontaktami z panem. M.Głogoczowskiego znam od wielu lat i także z tego powodu znam jego poglądy na wiele spraw ( m.in. na tak kontrowersyjne dla wielu kwestie krytyki chrześcijaństwa i judaizmu oraz kwestie szczepień i zdrowia w szerszym aspekcie cywilizacyjnego “wirusa” hi-tech” itd.). Nie ze wszystkimi poglądami Marka się zgadzam, albo tym bardziej się utożsamiam, co nie znaczy, że mam ambicje je cenzurować, albo- tak jak pan- “zwalczać” je na wszystkich frontach.
W otrzymanym od pana listu ( na który właśnie odpowiadam, ale na odpowiedź pańską nie oczekuję!, a nawet proszę sobie ją darować, gdyż ma pan cechy maniakalne) pisze pan o jakiejś eksploatacji chorego człowieka przez WPS w osobach D.Kosiura i mojej? Zapewniam pana i innych odbiorów pana maniakalnej, pokrętnej i intryganckiej twórczości internetowej, czy za panem…” tfurczości”, że nigdy niczego Markowi osobiści i jako WPS nie zlecałem, a tym bardziej nie eksploatowałem w wyrachowany sposób pracy ” ciężko chorego” człowieka. Na marginesie pańska ludzka delikatność ma cechy słonia w składzie porcelany, albo cechy społecznej wrażliwość J.Urbana i dlatego prosiłbym o zaprzestanie tykania mnie, D.Kosiura i WPS, którym to skrótem próbuje pan manipulować – dezinformując…oczywiści w ” inteligentny, właściwy panu sposób” mieszając WierniPolsce z WPS, Dylaka z Ziemińskim i Kosiurem, Gąsiennicę z ofiarą WPS, Żyda z gojem, mossadowca z “inteligentnym krytykiem syjonizmu”.
Żyłem bez pana i żyć będę. Niech pan “zbawia świat”  na swój rachunek i niech pan odpieprzy się od WPS :)))
wt., 29 paź 2019 o 22:50 Piotr Bein:
Panowie Kosiur i Ziemiński. Osoba wiarygodna napisała dziś w prywatnym mejlu: “Marek od kilku lat walczy o życie, on ma raka w tzw. twarzoczaszce…. Stąd u niego występują negatywne zmiany w jego psychice i oczywiście to rzutuje, na to co on robi, pisze itd.”
MG parę lat temu pisał publicznie, że miał albo będzie mieć zabieg w tej części ciała. Zapewniał, że wszystko będzie w porządku. Exploatujecie chorego, w sposób szkodliwy społecznie. Czy wiecie o tym i co z tym fantem zrobicie?

.

PB: Drze Ziemiński, Nie życzę sobie parszywego ożydzania — zrozumiano? Żądam tylko (i aż, jak widać z twej perfidnej reakcji) poszanowania podstawowych praw osób oszkalowanych, czy to się podoba w stęchłym moralnie i intelektualnie życiu pana doktora zgody, harmonii i sprawiedliwości, czy się nie podoba. Odpieprzę się, gdy przestaniesz z kolegami i przydupasem Gawrońskim ożydzać porządnych Polaków na WPS. Złamaliście prawo i to nie szujom wybierać, czy i jak poszkodowani żądają sprawiedliwości.

Red. Ziemiński chciałby umyć ręce (póki co machając “Łapaj złodzieja!”) od odpowiedzialności za wszeteczne zachowanie. Co nie znaczy, że pozywałbym, bo na co mi zafajdane gacie płaskogłówków-ożydzaczy. Daruj sobie goebbelsowskie aluzje do Urbana, drze Pinokio, sromotny miszczu wersalu i wrażliwości. Jesteś odrażającym żydozjadem, nawet Polaka ożydzisz, żeby się nażreć. Toteż przyzwalasz ożydzaniu i poniżaniu oponentów w łajdackich materiałach na blogu Wierni Polsce Suwerennej (WPS). Raczej Wredni Polsce Suwerennej, bo takim bezeceństwem podważacie resztki suwerenności Polaków — nietykalność ciała, wolność od eksperymentów medycznych i obowiązkowych szczepień już wszystkich grup wiekowych. 

Bije z twego nieuczciwego mejla, że to ci horror, gdy grubianin wymyśla wrażliwemu, odpowiedzialnemu społecznie delikutasowi… Czemu hipokryto nie wykazałeś wyczucia  na naganną publikację MG?  Czemu redakcja WPS nie odparła jeszcze na mój koment na forum?

“Maniakalność” nie przeszkadza perwersyjnemu dwulicowcowi, gdy Bein chwali i re-publikuje dobre materiały WPS albo staje w obronie Ziemińskiego, gdy niedopuścili go do głosu na manifie przeciw banderszczochom.

Krętaczu Ziemiński, nie “zwalczam” MG za tezy naukowe, tylko za kompromitujęce  insynuacje oponentom. Nie są oni ż/Żydami, a gdyby nawet, to co to ma do rzeczy? Facjaty się nie wybiera, a gnojkowstwo jak najbardziej, spójrz w lustro. Ożydzenie emocjonalnie wzmacnia pseudo-naukową opinię MG przed publiczką WPS. On doskonale o tym wie; on to wstawił do swego tekstu jak pięść do oka, nikt go nie zmuszał. Potrzebował jednak równie amoralnych publikatorów… Załóżmy, że Ziemiński zostałby wybrany do Sejmu. Czy zaprosiłby Głogoczowskiego na debatę w Sejmie i Senacie ws. szczepionek 

MG również zna od lat riposty naukowe nie tylko nt. teorii hormezy, którą podsumowuje “Jeśli nie zabije, to wyleczy”. Tzn. są jednak ofiary, żeby jacyś mogli się podleczyć. Co to za etyka?  W atomistyce i telekomunikacji perfidia “bezpiecznych norm” jest w tym, że małe natężenia skażenia ignoruje się, choć są one szkodliwe. Co nie wyklucza terapeutycznej własności małych dawek czy czynników o małym natężeniu, np. leczenie radio-falami.

MG wyrwał hormezę z całokształtu teorii oddziaływań na zdrowie i terapeutyki. Jest on w rozdzielnikach poza-establiszmentowej info, a jednak staje z ludobójcami i ich oszustwami “naukowymi”. Np. pola torsyjne (ref. Dr Diana Wojtkowiak) mogą być lecznicze jak i szkodliwe. MG tak się wżenił w temat swej  pracy naukowej w młodości, że przez lata nie potrafi zrewidować swej wiedzy, ale na poczekaniu chlusta oponentom w fizjonomię.

“Sprytny” cytat od żydozjada i kretyna Gawrońskiego nie zwalnia MG ani WPS z odpowiedzialności za naruszanie dóbr osobistych. WPS robi podobne po raz wtóry z użyciem tekstu MG nt. szczepień… tematu w którym z Kosiurem pojęcia nie macie, jak wykazała dyskusja nad poprzednim tekstem, tym z płaskoziemstwem płaskogłowych jak MG i koledzy w WPS.

Ekspoloatacja = 3. «maksymalne wykorzystanie kogoś albo czegoś»
4. «ciągnięcie zysków z cudzej pracy najemnej»
Miałem na myśli znaczenie 3, przecie nie mam kopii umowy o najem 🙂 choć współpracowaliście już zanim MG odszedł na swój blog Wierni Polsce (WP).
Możnaby trafniej określić, skoro już z Kosiurem wiecie o stanie zdrowia MG, a o szkalowaniu przezeń — od czasu poprzedniej publikacji MG:

Wykorzystujecie się nawzajem. MG potrzebuje rozgłosu, recyklingu swych prac i ujścia dla hejtu oponentom, a wy — strawy “szlachetnych” ożydzaczy. Krętacka, załgana, zarozumiała i nikczemna bieżąca odpowiedź Ziemińskiego, siewcy nienawiści i niezgody, nie dziwi mnie, bo znam wstrętną moralność jego i kolegów:

Rozróżniam WPS od WP. A gdzie to niby pomieszałbym pozostałe? MG “Gąsienica” ofiarą WPS? Z własnej woli dołączył do agenciur Big Pharmy linczować zalążek polskiego sprzeciwu szczepionkom w 2009 r.
Ziemiński przyczepił się do mnie również o humoreskę. A taką może autor wymyślić jaką chce, jeśli nie szkaluje (w odróżnieniu od tfurczości MG). Moja “szkaluje” żydłactfo, więc i tu Ziemiński z nimi?
Na resztę  odparłem już dawno, więc przykładowo cytuję poniżej, by bezstronny osądził,  jak to Ziemiński eskaluje rzeczową dyskusję do ad personam i krętactw: Dr Paweł Ziemiński zapukał do Pralni. Zaczęło się, gdy zakwestionował wokabularz Beina żydłactfo, polactfo = pojęcia dla rozróżniania drani od reszty grupy:
On Saturday, February 24, 2018, 12:30:15 AM PST, Paweł Ziemiński:
Czemu pan Bein unika słów: “żydowski”, ” syjonistyczny”, a posługuje się nowotworem ”żydłacki”? Za jasną myślą niech idzie precyzyjne słowo. Po co propagować zamęt myśli i bełkot nowotworów słownych?! Toż to nie czyni język żywym tylko martwym!
PB: Forma to nie czyni język takim czy innym jest nieprawidłowa jak następuje
Podmiot: to    Orzeczenie: nie czyni   Dopełnienie bliższe w związku rządu z orzeczeniem negującym: językA (dopełniacz kogo czego?)
Z orzeczeniem czyni byłoby: to czyni język takim a takim (mianownik kto co?) CBDU Jakie Polin, takie doktorki. Im durniejszy, tym prędzej wali “żyd!”. Welcome to Pralnia dr Ziemiński buhaha

Nie da sobie zarozumialec poprawić drobnej pomyłki, to jak ma wycofać uwłaczające treści na swym blogu: 

On Saturday, February 24, 2018, 3:04:11 PM PST, Paweł Ziemiński:
A propos purysto Bein  słowa “czynić”: Polecam, ale także “Słownik poprawnej polszczyzny” pod red. prof. dr Witolda Doroszewskiego, PWN, Warszawa 1973; tamże: s. 99
Czynić jakimś, kimś, czymś<<powodować, że ktoś staje się jakimś, kimś lub czymś>>: Mandat poselski czyni posła nietykalnym. Żywe usposobienie czyniło go sympatycznym
A zatem drogi ” purysto” P.Bein, jak najbardziej poprawnie,  po polsku zostało napisane : ” Toż to nie czyni język żywym tylko martwym! ”   Inaczej mówiąc nie czyni go żywym tylko martwym   :)))
A zatem do książek doktorze  Bein, bo to uczyni cię skromniejszym i mniej pewnym siebie!
W dniu 24 lutego 2018 22:14 użytkownik Piotr Bein:
Czemu pan Bein unika słów: “żydowski”, ” syjonistyczny”, a posługuje się nowotworem ” żydłacki”? — A czy unika? https://piotrbein. wordpress.com/my-research- papers/
to nie czyni językA żywym — kogo czego nie czyni, Drze Pawle Purysto…
czyni język PRECYZYJNYM, a jak wniknie do wyższej świadomości erudytów, to i ożywi i wzbogaci język, twór dynamiczny
polski narodowo-państwowy Holokaust czy polscy szmalcownicy? Niemcy czy syjo-naziści? żydostwo czy żydłactfo = syjoniści, żydobanksteria, rabinat terroru talmudycznego? […] Polacy czy polactfo? […] Drze Ziemiński, przegrywacie info-wojnę brakiem precyzji, żydłactfo robi was w bambuko tym “słownictwem” pod batem “antysemityzmu”; dzięki precyzji wyrazu, przez kilkanaście lat badań i rozrób w temacie, ono gówno mi może zrobić, prędzej ożydzi niż pozwie o antysemityzm: Szkodniki & Hasbara
gdybym był porządnym Żydem, pozywałbym każdego użytecznego durnia, który mnie mieszałby z żydłackim ściervem
doktor ma dużo do nauki — od typologii żydłackiego systemu, po podstawy info-wojny; do książek, Paweł, zamiast tępić skuteczniejszego od siebie Piotra :)))
I zaczyna się furia Ziemińskiego, że to rabiniczny “wykład”, żydowska logika, a Bein jak żydowski reporter w Rosji wszczyna spory i kolportuje kłamstwa by pokazać, jak kłótliwi są Polacy:

Iście rabiniczny “wykład”. To według tej żydowskiej logiki, że jeżeli  żyd  albo nawet Żyd, jak np. Samuel Morel, był zwykłym bydlakiem i mordercą, to on się wykluczył ze wspólnoty żydowskiej (taką rabiniczną wykładnię usłyszałem od Szewacha Weissa w Łodzi w 2003 r., jak się nostalgicznie żegnał z lokalnymi żydami, Żydami, syjonistami jak jeden w drugiego, ) i teraz jest już tylko żydłakiem, wg. typologii P.Beina, bo żyd, albo Żyd nigdy nie mógłby być bydlakiem i mordercą! :)))

Reszty pańskiej ” typologii” nie chce mi się nawet komentować, bo to nawet nie sofistyka, tylko rabiniczne pieprzenie dla ubogich… nawet nie duchem, ale rozumem.

P.S. Ograniczyłem nieco listę odbiorców, gdyż ten żenujący dialog w stylu P.Beina nie powinien źle świadczyć o Polakach. Pan Bein uprawia, jak zauważyłem, tę samą praktykę, jak Władimir Sołowiow, znany żydowski dziennikarz telewizyjny (udający Rosjanina) kanału państwowej  TV Rassija 1, który zaprasza do studia telewizyjnego (np. do programu Wieczier) hucpiarzy typu Żirinowski (prawdziwy Rosjanin :)) ), kilku Żydów lub żydów, często agresywnych syjonistów i ” prawdziwych Polaków” (nie wiem czy to już polactfo wg. typologii P.Beina?)  takich jak  Tomasz Maciejczuk  lub Jakub Korejba i w takim towarzyskim sosie wszczyna spory i kolportuje kłamstwa. Zachęca do kłótni na wizji, a publiczności rosyjskiej pokazuje…” widzicie jacy kłótliwi i porywczy są ci Polacy…nie da się z nimi dogadać, zostawcie ich, niech się pławią w ich “polactfie”… wg. typologii P.Beina)
Odparłem drowi ożydzającego makiawelizmu spokojnie, klarownie i niezmiennie:

PB: Katolik albo nawet Polak 🙂 szmalcownik był bydlakiem, ale się wykluczył z Polaków. Morel ==> członek żydłactfa ==> pod-grupa Żydów. Polak-katolik szmalcownik ==> członek polactfa ==>  pod-grupa Polaków. Jakby nie rachować, wychodzi: Morel ==> z Żydów, Polak-szmalcownik ==> z Polaków. 

Bein nie uogólnia na zbiorowość Polaków (antypolonizm) ani Żydów (antysemityzm). Ziemiński z ochotą antysemity uogólnia w przypadku Żydów. Swój jad antysemicki wypluł pod Beina z insynuacjami. Napisz pan kniżkę dla polactfa, dochód murowany. Jakie Polin, takie doktorki.

.
Andrzej Szubert: Włączę się do dyskusji, gdyż chory na głowę i na katodebilizm Gawroński i na mnie niedyś naszczułTen człowiek naprawdę jest chory na głowę – na poważne publikował idiotyzmy, że w “raju” Adam i Ewa – fikcyjne postacie z żydowskiej rasistowskiej i zbrodniczej biblii mówili po polsku. Na zdjęciu poniżej to on, psychicznie przykuty do rzymskiej szubienicy, bez której nie wyobraża sobie Polski:
gawron


Gawrońskiemu nie podoba się moje nazwisko. A mnie śmierdzi jego. Wiem, że wielu żydowskich przechrztów przybierało nazwiska pochodzce m.in od nazw zwierząt, także ptaków. Jego nazwisko pochodzi od gawrona.

Nie utrzymuję jednak, że koniecznie jest potomkiem żydowskich przechrztów. Nigdy zresztą nie oceniam ludzi po nazwisku czy po pochodzeniu, a po tym – jak postępują, co robią i mówią czy piszą. A co pisał Gawroński?
Zerżnął żydowską rasistowską ideologię “wybraństwa” i głosi że “wybranym narodem” są Polacy.
Owszem – są narodem wybranym – przez żydowstwo, do ogolenia do gołej skóry. I do zrobienia z ich kraju Polin-Judeopolonii. I jeszcze wypisuje brednie o gadających w raju po polsku Adamie i Ewie.
I taki świr, czub, turbo-katodebil jest nagle “autorytetem” dla chorego Głogoczowskiego, który z Polski wyjechał, jak sam o tym pisał, w 1968 roku. A kto wtedy masowo wyjeżdżał z Polski? Polakom tak łatwo wtedy paszportów nie dawano.
Czy mamy tu przypadek – “łapaj złodzieja” i reklamowanie przy okazji ludobójczych szczepionek made in big pharma?
Niech każdy odpowie sobie sam…
.

PB: Panowie Kosiur i Ziemiński, Nie wiem, czy MG cierpi umysłowo, ale znam go od l. 1990-ych. Nie zmieniło się jego pisarstwo od tego czasu: MG reaguje załganym ad personam (ożydzanie i ośmieszanie oponenta), gdy brak mu kontr-argumentu naukowego (atomistyka, broń uranowa, szczepionki…) czy rzeczowego w ogólności, np. plagiat tłumaczenia Beina. Po konflikcie z Beinem stojącym z niezależnymi atomistami i badaczami medycznymi ws. broni uranowej, MG “zrewamżował się” uczestnictwem  w e-forum pt. “Bein niedoszły naukowiec czy agent wpływu”, zdominiowanym przez agenciury Big Pharmy, po ich stronie). 

Starsze przypadki są udokumentowane gdzie indziej. Np. “debatę” z MG nt. broni uranowej wg badań niezależnych z LLRC w W. Brytanii i UMRC w Kanadzie opublikowały pod koniec ub. wieku Zielone Brygady.
Toteż nie uważam okoliczności domniemanej obecnej choroby MG za łagodzące jego zachowania. Zatem redaktorzy WPS obciążeni są podwójnym brzemieniem: szkodliwa społecznie eksploatacja osoby obecnie chorej, lecz znanej od lat z nagannej etyki profesjonalnej i szkalowania oponentów tak ws. naukowych jak i ogólnych.
.
PB: Wyobraźcie sobie MG jako experta na debacie w Sejmie i Senacie nt. szczepionek :)))
Czy jego kolesie, obficie wymieniani w jego “opracowaniach”, zmontowali mu reklamę na żydo-Wiki? Są Polacy z niemniejszymi osiągnięciami naukowymi i autorskimi, a nikt im na Wiki wpisów nie zamieszcza. Gnojek MG nasrał w życiorys Beinowi (Podupadły naukowiec czy agent wpływu?), zasłużonemu badaczowi roli judeocentryków w ludobójstwie nowożytnym, a góglenie zwraca materiał typu szajs MG na Beina.

Niech każdy sobie przemyśli traktowanie przez establiszment czwórki ożydzonej przez MG i Gawrońskiego za przyzwoleniem WPS.  Czemu Wiki maluje negatywnie Prof. Majewską i popularyzatora terapii poza-farmackich Jerzego Ziębę.  Dr Jerzy Jaśkowski, autorytet kliniczny i badawczy, nie istnieje na Wiki, ale podobnie jak Majewską i Ziębę osmarowuje go guvny ściek i Big Pharma, hasbarniki “medycyny” rockefellerowskiej, placówki lobbingowe zbrodniarzy scypionkowych (np. Polskie  Towarzystwo Wakcynologii) itp. agenciury żydlackiej technologi ludobójstwa.

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/