Drowi Głogoczowskiemu ws. “„Grypa666” czyli medyczne – i anty-medyczne – usiłowania depopulacji świata”

[Dyskusja pod artem, najnowsze na dole]

 

31.10.2019 r. gościłem na blogu Wierni Polsce, niegdyś dra Marka Głogoczowskiego (MG) i admina Tadeusza Dylaka (do wyjaśnienia, gdyż MG twierdzi, że to nie jego blog). Przejrzałem wymieniony w tytule wpis i dyskusję na forum,

https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/27/grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/#comment-165278

Zapytałem na forum, czemu MG nie powie widowni, że to nie Bein mu “kazał usunąć” tłumaczenie, tylko MG je ukradł Beinowi i wstawił na Wredni Polsce, a przyłapany na tym, odmówił zlinkowania do oryginału i podania nazwisk tłumaczy: Dr Marek Głogoczowski i WierniPolsce (ale nie WPS!) złodziejami

Wredny MG i tak wstawił mój tekst jako koment na forum, też bez linku i nazwisk tłumaczy. Złodziej, manipulator i łgarz MG ma problem narcyza, nadętego ego? Gdy rosyjscy patrioci w Donbasie sporządzili listę obserwatorów do zaproszenia na koszt organizatorów, to MG dostał amoku, że jego pominięto. Dowiedziawszy się, że mnie zaproszono, MG był wściekły …na mnie 🙂 Wyboru Polaka-obserwatora dla Donbasiaków dokonał słynny szwedzko-rosyjski publicysta Adam Szamir, “Żyd który zabił w sobie Żyda”, bliski znajomy MG, narcystycznie wymieniany przezeń jako taki. 

W mniej niż dobę ww. wpis MG znikł wraz z komentarzami forumowymi. Czyżby MG zacierał ślady przeczytawszy,

Podłość rodaków (Ziemiński i Kosiur z WPS, Głogoczowski i Gawroński z doskoku)

Zacząłem pisać poniższe 31.10.2019 z zamiarem krytyki zawartości artykułu MG  dot. szczepień oraz odniesienia się do niektórych komentów na forum. MG zacytował mój ostry email zniecierpliwienia upierdliwością MG, by na tej podstawie “typologicznie” “rozpoznać” w Beinie żyda. Tę naukową 🙂 metodę klasyfikacji zapodał mu jakiś żydozjad czy prowadzący z neo-ubecji. 

Drze Głogoczowski, archiwalnie internetu magazynują wpis i forum BUHAHA Nie lepiej szczerze pożałować ożydzania, usunąć je z honorem i prosić poszkodowanych o przebaczenie?

 

Piotr Bein, 3.11.2019

Wymieniony w tytule artykuł Marka Głogoczowskiego (MG) wisiał na blogu Wierni Polsce od lipca 2014 r. do ok. 1.11.2019, kiedy to usunięto swój lajdacki wytfur w sromocie — patrz wstęp  powyżej. Pora przywołać MG do odpowiedzialności i za ten artykuł.

MG zainicjował 10.10.2009 r. forum linczowania bloga Grypa666, zalążka ruchu anty-scypiennego, w którym brałem udział, więc i mnie się dostawało:

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=9353

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=9354

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=9446

Teksty MG powalały inteligencję, równolegle do ataków od agenciur i trolli Big Pharmy na prawda2.info, forum Grypa666 i wielu agenturalnych i użytecznie durnych  portalach,  blogach i forach.  Niedawno na Wierni Polsce Suwerennej znów łajdacko i ożydzająco  MG zaatakował czołowych anty-szczepionkowców.

Analiza propagandyzowania i manipulacji przez MG

Przykłady zaczerpnę z artykułu MG z 2014 r. na Wierni Polsce. Typowe, powtarzane do znudzenia stronnicze interpretacje tematu szczepionek rzeczowo skrytkował w 2009 r. Dr Jerzy Jaśkowski na blogu Prof. Dakowskiego, co re-publikowała Grypa666.

Manipulacja przez MG polega na cytowaniu tylko tych wypowiedzi rzekomych autorytetów (w tytułowym tekście MG — oficjelka WHO i establiszmentowy profesor francuski), które wspierają główną tezę jego artykułu: grypa to niegroźny straszak itd. Teza MG jest nicią przewodnią oddolnej kampanii anty-H1N1 wokół bloga Grypa666! Także globalnie w 2009 r.! Więc za co te “gromy” od MG pod adresem Grypy666 i anty-szczepionkowych badaczy? Krytyka doprowadziła MG do szału, wywołując w końcu ożydzanie przezeń krytyków.

Ożydzenie oponenta, żeby emocjonować widownię, wódz MG w tym przypadku uskutecznił mejlem ode mnie, dość ostrym w reakcji na głogoczowskie dyrdymały. MG pokazał listę kryteriów typologicznej identyfikacji “żyda”, podrzuconą mu przez życzliwego żydozjada lub prowadzącego. Dostał poklask widowni jak ten klaun od kretynów USraelskich:

.

Czego się więc krępuje Głogocz-narcyz usuwając wpis? To jeszcze więcej go “rozsławi”.

 

MG przekłamał zakres Grypy666 ws. szczepień

W odróżnieniu od tfurczości MG (co każdy sprawdzi przeglądem tytułów w archiwach Grypa666.wordpress.com), zakwestionowaliśmy wciskanie szczepień rzekomo prewencyjnych. A to dlatego m. in. że szczepionki były nieprzetestowane i nie gwarantowały bio-bezpieczeństwa. Producenci ani rządy nie brali odpowiedzialności za ewentualne skutki na zdrowie. Wirusy grypy o znikomej szkodliwości zmieniały się tak szybko, że niemożliwe było zgadnąć mutację dla produkcji materiału szczepionkowego. Nie zaniedbując tematu, o który ciągłe pretensje ma MG, skupiliśmy się na  spiskowych (bez cudzysłowu) aspektach histerii “pandemii H1N1”, np.:

  • Możliwe cele: depopulacja, modyfikacja Człowieka, wprowadzenie totalitarnych przepisów, eksperyment w świecie rzeczywistym na skalę globalną…
  • Przymiarki, ćwiczenia globalnie we wdrażaniu rozmaitych totalitarnych aspektów aplikacji bio-broni “szczepionkowej” — organizacyjnych, prawnych, administracyjnych, propagandowych, wojskowo-służbowych… i ocena reakcji społecznych.
  • Bio-broń o kto wie jakim charakterze (np. substancje o działaniu szkodliwym na zascypionego) czy połączona z in. czynnikiem wprowadzanym później do otoczenia dla zapoczątkowania końcowej szkody.
  • Możliwość przemycenia czipa przy okazji scypień, np. obrączkowanie zascypionych, by ich przepuszczać w łapankach niezascypionej ludności… Dziś okazuje się, że w scypionkach są substancje do budowy struktur elektroniczno-neurologicznych wewn. organizmu oraz nano-boty temu służące  — patrz materiały nt. zagrożenia od następnych generacji telekomu.

W kampanii Grypa666 zainicjowanej przez Marka Podleckiego użyczyłem facjaty dla kontr-progandy, za co do dziś zbieram “podziękowania” od ludobójców scypionkowych. Do wczesnych “krytyków” zaliczył się MG, w towarzystwie mosiadziaków/sajanów (np. Szewczyk Dratewka vel Fircyk w Zalotach), użytecznych durni i świrów (Tadeusz Kisiel, Krzysztof Rogala z sektą), przypadki nieustalone (dr inż. mgr Maciej Pokora, Michał Siemaszko…) i oczywiste agenciury farmackie i trolle na tematycznych forach. Każdy z wymienionych przypadków udokumentowałem; wielu podobnie jak Głogoczowski  (i później dr Ziemiński) ożydzało i darło się Łapaj złodzieja! Natomiast  mosiadziak Szewczyk Dratewka zmontował kampanię “Bein antysemita!” buhaha Chyba schizofrenii dostanę :))

Czemu MG namolnie ożydza oponentów?

W tytułowej publikacji MG uderzają psychotyczne sugestie i insynuacje “etniczne” pod adresem oponenta wyznaczonego sobie przez autora. Zawziętość, wytrwałość (MG ożydza do dziś) i podłość mogą wskazywać na agenciurstwo dla Big Pharmy, niekoniecznie rozmyślne; słabości charakteru MG takie jak pożądanie rozgłosu i narcyzm mogą zapraszać agenturalne prowadzenie.

O takich cechach u MG niech świadczy fakt, że gdy rosyjscy patrioci w Donbasie sporządzili listę obserwatorów zagranicznych do zaproszenia na koszt organizatorów, to MG dostał amoku, że jego pominięto. Dowiedziawszy się, że mnie zaproszono, MG był wściekły …na mnie 🙂 Wyboru dla Donbasiaków dokonał słynny Adam Szamir, rosyjski “Żyd który zabił w sobie Żyda”, bliski znajomy MG, wymieniany przezeń jako taki narcystycznym zwyczajem.

Coś musiało się rozjaśnić Szamirowi, skoro stracił zaufanie do Głogoczowskiego. Szamir był w obiegu moich mejlii nt. Majdanu i konfliktu Ukraina-Rosja, który przedstawiałem dokumentnie na obu moich blogach i w dyskusjach mejlowych. Podobnie robił MG. Szamir miał obiektywną podstawę wyboru.

Staje się taki zakompleksiony agentem wpływu za frajer. Centrala może wspomagać (wpis na Wiki, datki od pozornie zwykłych osób, zaproszenie na konferencję z opłaconymi wydatkami…), jednocześnie sterując np. komentami od osób, którym prowadzony zaufał (agenci przeszkoleni w psychologii i manipulacji). A może MG jest świadomym agentem, bo tacy uwielbiają ożydzać patriotów polskich, zwłaszcza tych skutecznych — świeży przykład, pióra MG.

Trudno o inne wytłumaczenie manii ożydzania u MG. Może pochodzenie, bo niektórzy nieagenturalni zakompleksieni Polacy żydowskiego pochodzenia namiętnie ożydzają Polaków. Nie wiem na pewno i nie chcę wiedzieć, wystarczy popatrzeć na skutek nikczemnego pisarstfa MG: ośmieszanie, ożydzanie i kompromitowanie najlepszych anty-szczepionkowców polskich w sposób jakiego pozazrościłaby Big Pharma.

Efekt na ożydzonego i wspólną sprawę

W zamyśle agentury, ożydzenie mobilizuje grupę przeciw ożydzonemu i jednoczy “zwolenników” wokół “wodza”-oszczercy. Bezsilna neo-ubecja skleciła agit-porno spod nazwiska czołowego hasbarnika żydokomuny, a patrioci (?) prześcigali się w kolportacji tej oczywistej szmiry propagandowej pod polacką publiczkę, walcząc o Polskę :))) Admin bloga WolnaPolska, który zapoczątkował kampanię “Szkodniki & hasbara”, parę lat później poszedł w sukurs linczowaniu Beina i Andrzeja Szuberta u Gajowego Maruchy. Wpisem koagulującym grupowy hejt przeciw tym “żydom” była szmata Roberta Brzozy, ilustrowana tymże neo-ubeckim filmikiem, co daje pojęcie o meritum treści brzozowej 🙂

Kampania rozeszła się podobno na miliony wejść na sojuszniczych Brzozie witrynach, np. alexjones.pl. Przeplatanie pozornie słusznej merytoryki z aluzjami “etnicznymi” utwierdza publikę, że “wódz” i w tym się nie myli. Oszczerca czuje się dowartościowany poparciem grupy, wszyscy w poczuciu spełnienia powinności patrioty — zdemaskowali i unieszkodliwili wroga narodu. Zimny prysznic przyszedl później. Szefowie akcji, polityczni ideologowie szwadronów likwidacji Żydów, najzajadlejsi uczestnicy linczu i admini dostali w Kanadzie szlaban. Toteż uważajcie, Głogoczowski z Gawrońskim i św. redaktorzy Ziemiński i Kosiur z WPS,  żebyście się czegoś nie dowołałi…

Ożydzenie psychicznie wpływa na ożydzonego pozbawiając go argumentu, bo im więcej się tłumaczysz żeś nie wielbłąd, tym bardziej podejrzanyś o “pochodzenie” . Podczas gdy osmarowany trwoni czas na obronę dobrego swego imienia lub boryka się z oszczerstwem wewnętrznie kosztem roboty patriotycznej, agentura eliminuje go co najmniej częściowo z obiegu niezależnej informacji, zasiewając wątpliwości co do “żyda” u użytecznie durnej publiki. Co ważniejsze, zyskuje kolejny przypadek dzielenia gojów i skupiania ich na fałszywej barykadzie. Tymczasem rzadko kto zauważy, że okupant łupi i jeszcze głębiej zniewala naród.

Takie ożydzanie,  chwyt najniższy w polackiej kulturze, służy w efekcie szerszym żydłackim celom. Jest “dowodem” na “antysemityzm” Polaków, by demonizować ich przed globalną opinią i moralnie “uzasadniać” 447. Agentura odnotowuje “wzrost antysemityzmu Polaków” do światowej wiadomości i przechodzi do kolejnego kroku realizacji uroszczeń.  Ożydzanie usprawiedliwia istnienie Izraela jako przystani bezpiecznej wobec antysemitów oraz dążenia do Wielkiego Izraela i NWO. Z centrali “duchowo”-prawnej w Jerozolimie, umęczeni “święci”  żydłacy narzucą Ludzkości bezwzględne panowanie poprzez Jedną Religię Globalną i ludobójczy gojom, talmudyczny “kod moralny” — 7 Praw Noego.

Włącz myślenie, czemu żydo-Wiki ma pochlebne hasło o MG, a obsmarowuje Prof. Majewską i propagatora terapii poza-farmackich Jerzego Ziębę. Dr Jerzy Jaśkowski, autorytet kliniczny i badawczy, nie istnieje na Wiki i jak tamtych szkaluje  go establiszment. Ściervomedia, Big Pharma, hasbarniki “medycyny” rockefellerowskiej, pro-scypionkowe jaczejki lobbingowe (np. Polskie  Towarzystwo Wakcynologii) itp. agenciury żydlackiej technologi ludobójstwa… stronniczo traktują czwórkę ożydzoną przez MG i Gawrońskiego za przyzwoleniem WPS. Albo MG jest tak durny, że z żydłackich źródeł czerpie opinie o scypieniach i tej czwórce, albo jest socjopatą bez skrupółów sięgającym po najefektywniejsze polackie chwyty na oponenta, albo robi dla Big Pharmy użytecznie czy świadomie.

Beina nie ma na Wiki nawet negatywnie. No bo jak zacytować, wyróżnione obok największych niezależnych genocydologów, recenzowane opracowania naukowe Beina o żydłackiej ludobójczej klice (zniszczone zanim doszło do publikacji w niezależnej od żydłactfa Malezji), czy moje blogi i poglądy “antysemickie” udokumentowane ze źródeł żydowskich, trafiające w sedno bez lęku ani polit-poprawności?

Jeśli MG naprawdę chce demaskować domniemane anty-scypionkowe zmyłki, to niech debatuje najtęższe światowe autorytety naukowe. Na nich opierają się przeciwni szczepieniom polscy naukowcy i działacze. Nie ma jednak definitywnych, skutecznych, naukowych obaleń ani podważeń niezależnych światowych autorytetów, nie licząc najętych przez lobby — sytuacja typowa dla ludobójczych technologi: GMO, telekomy, atomistyka. Natomiast ludzie widzą w rodzinie, u znajomych i w większych społecznościach w kraju i za granicą, że ze wzrostem liczby, zakresu, częstotliwości i przymusu szczepionek, rośnie liczba związanych powikłań, dolegliwości, zgonów i chorób.

 

Nieco o sobie

Przed kampanią Grypa666 liznąłem temat innych “epidemii” Big Pharmy i bio-zbrojeniówki. Na przełomie l. 1990-ych i 2000-ych zmyłami epidemiczno-scypionkowymi zajmował się Krzysztof Dzikowski, naczelny “Info nurtu” w Toronto, miesięcznika za polską racją stanu, później przemianowanego na “Wir”, w końcu oba bezczelnie uprowadzone przez esbeka Bohdana Szewczyka.

Dzikowski napłodził sporo artów na temat. Wyniosłem szereg nauk z tej lekcji skrytego ludobójstwa:

  • gotowane skrycie przez kompleks wojskowo-korporacyjno-rządowy,
  • bio-broń pn. scypionki i “epidemie”,
  • trup pada gęsto wśród badaczy zatrudnionych przez kompleks jak i niezależnych,
  • “szlachetne” organizacje (cywilne placówki naukowo-badawcze, uniwersytety, ONZ, WHO) i rządy są świadomym instrumentem wdrożeń…

Kiedy “wybuchła” epidemia H1N1, byłem więc merytorycznie przygotowany od strony “systemowej”. MG nie przemilcza tego aspektu, ale co raz cytuje rzekome autorytety z instytucji biorących udział w spisku oraz naukowców jak on wypranych w establiszmenckim systemie edukacji i praktyki zawodowej.

Jeszcze wcześniej moderowałem grupę dyskusyjną DU-Watch nt. szkodliwości broni uranowej. Dało to okazję poznać “ciemną stroną mocy” także w atomistyce (lobby atomowe) i promieniotwórczej broni (Pentagon). Obie instytucje obdarzyły 🙂 DU-Watch agentami intryg i dezinformacji, ale nie daliśmy się. Po moim odejściu, agenturze udało się niestety zinfiltrować ruch, który efektywnie wzmocniliśmy, skupiając czołowych działaczy z wielu krajów, niezależnych atomistów, badaczy medycznych, jurystów i dziennikarzy światowego pokroju.

Zupełnie jak teraz ws. szczepień, MG cytował wtedy uczestników spisku nuklearnego, poniżał niezależnych naukowców niezdolny do debaty, lecz promował tych badaczy, akademików i naukowców, którzy nadawali establiszmencką mantrę o bezpieczeństwie energetyki jądrowej i broni uranowej.

Tamte doświadczenia przyniosłem kampanii Grypa666. Wzbogacone o polski pierwiastek (raczej polacki), posłużyły do obrony ruchu Grypa666 przed infiltracją agenturalną i intrygami użytecznych durni. Wzbogacane na bieżąco, służą mi do dziś.  Możecie ocenić, np. z wczesnego rozpoznawania kluczowych zagrożeń narodowych i trafnej identyfikacji agenciurstwa.

Nowicjusze w temacie pytają skąd się wziąłem i kto zacz. Agenciury i trolle bajdurzą na szkodę, często czerpiąc z załganej “literatury” hejtu i dezinformacji. Można zajrzeć do zakładek “O nas” (na blogu Grypa666) i “O mnie” (na blogu PiotrBein) i dowiedzieć się o historii i redakcji bloga Grypa666, w tym mój życiorys i wykazy publikacji:

O nas    About me / O mnie    My research papers / Moje opracowania

Apel do sprawiedliwych

Czytelnicy na ogół nie znają spraw, nie wiedzą, co się wydarzyło od miesięcy czy lat na osi skonfliktowanych. Są konsumentami bieżących “pyskówek”. Kto ma czas przeczytać całe forum, zrozumieć stronę merytoryczną technicznych kwestii spornych, przejrzeć linki do tła konfliktów, które po tak długim czasie wyglądają przygodnemu na karczemną bójkę… Czy któryś z obruszonych na język Beina zauważył subtelną formę bezczelnego chamskiego zawoalowanego wulgaryzmu MG? Zauważył wredne załgane sugestie, insynuacje i łgarstwa wprost?

Na forach itp. skrótowych platformach “oceniających” delikwenta z informacji typu sieczka MG, łatwo można ulec sugestiom autorów i aktorów. Trzeba samemu zgłębiać, weryfikować i wysnuwać wnioski. Inaczej staniesz się bezmyślnym odbiorcą czegokolwiek, co autor chciałby wcisnąć. Psychologia grupy wokół “wodza” wykorzystuje presję grupowego myślenia i potrzebę przynależności poprzez wykazywanie się patriotyzmem i jednomyślnością z group-thinkiem. Manipulacje w tym celu przez trolli i autora na forum prowadzą do utworzenia stada, podatnego na sterowanie.

Prowadzący stado zwykle narzuca uproszczony schemat myślowy, o czym poniżej na przykładach z tytułowego artykułu MG. Wielu temu ulega, bo potrzebują autorytetu do myślenia za nich oraz bezpiecznego w ich pojęciu forum do wypowiadania się. Łatwiej uniknąć zależności pamiętając, że w każdej pyskówce jest drugie dno, głębsze tło, historia konfliktu nieznana ogółowi, który z tej niewiedzy ocenia i osądza strony powierzchownie. Żeby się połapać, czytelnik idzie łatwo dlań rozpoznawalnym tropem wskazującym, często fałszywie, kto ma rację a kto nie. Niestety dojście do prawdy wymaga czasu i wysiłku umysłowego.

Mam żal do sprawiedliwych rodaków, że reagują publicznie na wulgaryzmy, a już nie na intelektualne draństwa.  Jestem tylko człowiekiem i mam prawo zaklnąć czasem bezsilny i wściekły na podłość i niesprawiedliwość. Trudno jest czytelnikowi z marszu  oceniać merytorykę nieznanego dlań tematu. Autor może wtedy manipulować widownią pod nieobecność adwersarza na forum. Aspekt osobisty oszkalowanego gra zasadniczą rolę: onieśmielonemu niespieszno do jamy chama w białych rękawiczkach albo jest zajęty wyższymi priorytetami, więc macha ręką na draństwo oszczercy. Niecny czyn i poczucie niesprawiedliwości pozostają jednak w pamięci. Wyjdą przy innej okazji — strata dla obu stron i dla dobra wspólnego.

Tylko wyjaśnienie z udzialem obu stron przy dobrej ich woli może zaleczyć konflikt, z przyznaniem się do popełnionego zła (najczęściej z obu stron), szczerym pożałowaniem i prośbą o przebaczenie od poszkodowanego. Niestety, rzadkie to zjawisko między rodakami. Z parudziesięciu w Pralni, przeprosiłem pierwszy parę osób. Nie miało to żadnego wpływu na jednego z nich, pozostał nikczemnikiem. Ok. pięciu innych pierwsi przeprosili mnie (albo wykonało gest ku temu), z tego  dwóch wkrótce potem znów zachowało się nagannie, przekreślając pojednanie. 

……………………………

Dyskusja, najnowsze na dole, daty tłuste wg czasu Vancouver (PST), a chude wg strefy czasowej cytowanych blogów

Marek Głogoczowski: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/11/03/dr-bein-publicznie-histeryzuje-na-mg-temat-2/comment-page-1/

To samo na innym blogu:

https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/11/03/dr-bein-publicznie-histeryzuje-na-mg-temat/

.

PB riposta Głogoczowskiemu na powyższe: Ofiara socjopaty protestuje, to jest histerykiem, więc daje jeszcze jeden dowód, że żyd. Pokrętna logika nałogowego ożydzacza i świra pseudo-naukowego.

Przekazuję źródłu “fakt mejlowy” wg MG. Życzę b. współpracownikowi lansowanemu (mimo zadr) przeze mnie w “Info nurt”, a potem na moich blogach takiegoż sukcesu w pokonaniu schorzeń w innych częściach ciała.
Dr Głogoczowski manipuluje: To ta “osoba wiarygodna”, podpisująca się “as” i opisująca “chorego Głogoczowskiego […] to zapewne sławny ŚŁOWIANIN “Opolczyk” Andrzej Szubert […]
Nic nie wiem, jakoby MG zlikwidował kiedyś swój blog Wierni Polsce. Jeśli MG przedstawi dowody, to skoryguję. W 2014 r. pisałem ws. plagiatu przez Dylaka (admin) i Głogoczowskiego na blogu Wierni Polsce:

Do Admina:
Jestescie z Glogoczowskim gnojki. Nie podaliscie linka do oryginalu tlumaczenia. Nie odpowiadam za tresc opublikowana tutaj ( w wersji oryginalnej ciagle nanosze poprawki). Prosze wycofac tekst, zastapic linkiem do pierwotnej publikacji tlumaczenia:
https://piotrbein.net/2014/07/24/co-smuci-strielkowa-rewelacje-o-kulisach-polityki-donbasu-pl/
Zamiesciliscie tlumaczenie wykonane z mej inicjatywy, opublikowane u mnie w fazie roboczej na Grypa666, ostateczna forma na PiotrBein.wordpress.com
Przy tym Glogoczowski niewywiazal sie ze swego zobowiazania przetlumaczyc 1/3 (srodkowa) czesc tekstu, ktora podzielilismy z Sielickim miedzy siebie w ostatniej chwili.
Slowem; ukradliscie wlasnosc intelektualna, popelniliscie plagiat. Adminowi sie nie dziwie, nie raz pokazal prymitywizm, ale profesor Glogoczowski?!

Nie pamiętam czy pokazali nazwiska tłumaczy, ale chodziło też o link do oryginału, który uaktualniałem poprawkami.  W reprodukcji tłumaczenia, które mglogo wstawił w komencie pod wpisem pt. “„Grypa666” czyli medyczne – i anty-medyczne – usiłowania depopulacji świata”,
nie było nazwisk tłumaczy ani linku. Wyglądało to tak, że Bein skrzywdził MG, a ten ratuje publikację swego tłumaczenia, do którego dołożył znikomo.
W tytule u Dakowskiego nie było 2 słów “Grypa666 czyli” ani wrednego ożydzania z “typologii” nadesłanej przez żydozjada lub prowadzącego.
WPS eksploatuje zdrowego na umyśle i ciele, nałogowego  ożydzacza, złodzieja, łgarza i pseudo-naukowego durnia w stadium analnym. Osobnik ten ożydza wg tej samej reguły co na dowody nałókowe: jak pasuje, to nawet może być od obszczymurka.
Dopracowałem wstęp do artu, zapalnika poza-macicznej paniki MG i wrednych przydupasów. Ze świrami nigdy nie wiadomo, więc to nie końcowa wersja wstępu ani artu.
.
PB: “Czcigodny” Tad Dylak :)))) Patrz jaki był godny czci w 2014.
.
PB: Panowie Ziemiński i Kosiur, łapy w nocniku, jak ostrzegałem za bywszych szmat MG. Moja riposta Głogoczowskiemu, więc i wam, kolporterom pseudo-naukofca i maniakalnego ożydzacza, pod artem tu:

Drowi Głogoczowskiemu ws. “„Grypa666” czyli medyczne – i anty-medyczne – usiłowania depopulacji świata”


MG cierpi na manię prześladowczą przez żydów — karma za maniakalne prześladowanie “żydów”.
Drze Ziemiński, nie chciał pan tematu na głowie, to po co publikuje świra?
Skąd taki pośpiech, przecie MG nie umiera jutro, porozsyła szajsfonem jak mu komp nie zadziała. Zaczynają zbierać się poszlaki na szajbę MG — moja hipoteza: radio-fale z szajsfona, odurnienie jest typowym objawem ekspozycji na promieniowanie z bezprzewodówki. Być może też te obecne dolegliwości, jeśli MG pracuje na kompie z routerem w trybie wi-fi.
Czemu Dariusz Kosiur milczy? Też lubieje “typologiczne:” ożydzanie przez MG? Jak to po słowiańsku BUHAHA Czy ma wi-fi, skoro takie fantastyczne durnoty opublikował o 4G i 5G?

.
Dr Paweł Ziemiński, redaktor WPS: 
paziem

Informuję, że od tej pory kłótnie i maniakalne korespondencje, oraz komentarze do nich, miedzy M.Głogoczowskim i P.Beinem nie będą publikowane na tym portalu. — Redakcja

.

PB (koment wykasowany z forum WPS): Co w moich ripostach jest kłótnią? Za każdym razem, gdy MG ożydzi, poniży, to dochodzić prawdy i sprawiedliwości (kłótnie buhaha) nie wolno na WPS? Po co zatem Ziemiński z Kosiurem, strona w tym debilnym konflikcie, zamieszcza szmaty świra-socjopaty?
To też “kłótnia”? Głogoczowski, Bein i WPS – czyli komu i czemu służą insynuacje Głogoczowskiego…

— to samo co Bein twierdzi, plus pikantna prawda o was:
Czemu nie wywalacie plugastw takich jak od Grzanka? To jest kultura z którą się obnosicie na pokaz, hipokryci?

.

Andrzej Szubert: Głogoczowski – usuń mój poufny adres mailowy z twoich insynuacji. Nie po tom go założył, byś go publicznie ujawniał!

.

PB: Doktoży(dzania) Ziemiński i Głogoczowski, ja żądam usunięcia mojego e-adresu.
To jest nikczemna perfidia takaż, jak załgane ożydzanie porządnych Polaków przez was.

.

Andrzej Szubert (koment usunięty z WPS): Panowie z WPS, Ponownie domagam się usunięcia z wpisu na waszym portalu mojego poufnego adresu mailowego,w którego posiadanie przypadkowo wszedł Głogoczowski i który go opublikował. Pozwalanie na publikowanie cudzych adresów mailowych świadczy o panach b. nieładnie!

.

Andrzej Szubert:Panie Ziemiński, usunięcie mojego komentarza, w którym odpowiedziałem Czaji na jego pytanie, zwłaszcza w sytuacji, że w tekście MG są nieprawdziwe insynuacje pod moim adresem, sprawiają wrażenie, że na WPS osoba pomówiona nie ma prawa bronić się przed publiczną insynuacją.

Przesłałem panu maila od człowieka, który napisał do mnie i PB o chorobie MG. Poważny admin, za jakiego miałem pana, powinien w takiej sytuacji pod tekstem zawierającym insynuacje krótko poinformować, że to faktycznie nie Andrzej Szubert, jak to twierdzi MG w tekście, pisał o jego chorobie.
Tymczasem pan nie tylko nie sprostował tej insynuacji Głogoczowskiego pod moim adresem, to jeszcze kasuje moje komentarze.

I nadal nie zareagował pan na fakt publikacji przez MG mojego poufnego adresu mailowego. Poważny admin tak nie postępuje. Tracicie panowie z WPS resztki wiarygodności i powagi…

.

Paweł Ziemiński:Panie Andrzeju, zamknąłem sprawę, ale krótko odpowiem panu, żeby znów nie budował pan świadomie, czy nieświadomie z Beinem wizerunku ” wrednego i niepoważnego WPS”.
Nie zamierzam uczestniczyć w „dysputach” w trójkącie Bein-Głogoczowski-Szubert, gdyż górę biorą w nim animozje osobiste na poziomie maniakalnym.
Pana szanuję i cenię, o Beinie i jego „zbawianiu” świata wolę milczeć, a Marka będę publikował,choć znam jego słabości, pod warunkiem, że nie będą to ” polemiki” z Beinem.
A z ” tajnym” pana adresem emailowym niech pan da spokój, bo ośmiesza się pan niechcący.

.

Andrzej Szubert: Panie Pawle, nie reagowanie na publikowanie cudzych adresów mailowych, do tego poufnych – to jest ośmieszanie się niechcący.
I nieprostowanie insynuacji, o czym pan wie… Na tym kończę tę żenującą dyskusję…

.

Piotr Bein: Chodzi o odurnianie publiki przez MG pod igły Big Pharmy, za przyzwoleniem red. WPS. Więc na pewno nie pyskówka MG – Bein, jak to sugeruje dr Ziemiński. Problem poważny wobec efektywności hasbary pro-scypionkowej w naszym nieszczęsnym narodzie.

Gwizdkowego współwinni wykpili “histeryk” i “maniak”, zamykając tym “dyskusję”. Nie odnieśli się do udokumentowanej krytyki, nazwanej “insynuacjami” na podst. drugorzędnych pierduł, gdzie popełniłem parę błędów z pamięci, parę innych pozostaje do udowodnienia przez MG (“histeryczna” odpowiedź Dylakowi ws. plagiatu tłumaczenia, drugi tłumacz obok Beina i jednego akapitu od MG, data formalnego i rzeczywistego zerwania MG z Wierni Polsce…).

Na obu forach MG ma wstrętny poklask za zwalczanie “żyda” Beina. A to wina nie tylko MG, który ożydzanie wszczął, ale i adminów/moderatorów obu blogów. Ponadto, Ziemiński ma za uszami ożydzanie, co udowodniłem cytatami jego własnych mejli. Nie jest to więc też konflikt bez WPS jako strony.

Na obu forach sprowadzono poważny społeczny problerm poniżania szczepionkowców ad personam do “kłótni, intryg i krętactw żyda” kontra MG.

Nie mam już żadnych wątpliwości co do MG i redakcji WPS. Tak robią Polacy dla wspólnego celu, przeciw ludobójcy-okupantowi?

Jest to mój ostatni tu komentarz, c.d. na moich blogach.

.

PB na swój blog 5.11.2019: Wpis Głogoczowskiego 3. bm. na blogach oszczerczych  antyszczepionkowcom,

dr Bein publicznie HISTERYZUJE na MG temat

https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/11/03/dr-bein-publicznie-histeryzuje-na-mg-temat/

jest dystrakcją od ożydzania wspólnie z WPS w poprzednich wpisach. Ziemiński  przeniósł “dyskusję” grzechów WPS i MG już drugi raz. Wymanipulował ją kasacją komentów, by wybielić siebie i WPS. Przekierował uwagę z siebie i WPS na poszkodowanego jako “maniaka” i “histeryka”, wrzucając go do wora z “maniakiem” MG i obu “banując” zanim wyjaśniono sprawy i pociągnięto MG (i WPS) do odpowiedzialności.

“Wyproszony” z forum bloga WPS (który zamieścił i tę szmatę), Głogoczowski  przenosi “dyskusję” na Wredni Polsce.

Ziemiński próbuje również rozgrywać oś Szubert – Bein, podlizując się Szubertowi (Ziemiński do Szuberta powyżej), by powstrzymać go od krytyki WPS. Ziemiński nie ma żadnego racjonalnego powodu na to, co wymienia w komencie przeciw mnie:
w trójkącie Bein-Głogoczowski-Szubert, gdyż górę biorą w nim animozje osobiste na poziomie maniakalnym. — Animozje te m.in. podjudził sam Ziemiński manipulacjami komentów, stronniczością, przyzwalaniem na ożydzanie i poniżanie przez MG w artach dopuszczonych na WPS.

Pana [Szuberta] szanuję i cenię, o Beinie i jego „zbawianiu” świata wolę milczeć, a Marka będę publikował, choć znam jego słabości, pod warunkiem, że nie będą to ” polemiki” z Beinem. — Szczere wyznanie stronniczości. Ziemiński będzie publikować oszczerstwa pióra MG, aby tylko bez nazwiska Beina. Stawanie w obronie sprawiedliwości i prawdy Ziemiński ujmuje w cudzysłów. Kogo zatem “zbawia” Ziemiński,  przyzwalając na oszczercze teksty MG, manipulując komentami, tuszując prawdę o sobie i WPS, nie odpowiadając na zarzuty. W efekcie wspiera dezinformację Polaków o szczepieniach: Podłość rodaków (Ziemiński i Kosiur z WPS, Głogoczowski i Gawroński z doskoku)Pierwszą pozycję w dyskusji w tym artykule, Ziemiński umieścił na swym forum. Zamieściłem link do mej riposty, lecz wklejenie jej tekstu w dwu odcinkach nie przeszło. Powtórzyłem podobne i weszły oba odcinki:

      6 listopada 2019 o 07:29

      6 listopada 2019 o 07:52

…………………….

5.11.2019 Głogoczowski do grona 4 ożydzonych antyszczepionkowców i Szuberta:

Mając chwilę czasu, znalazłem w “necie” coś dla nadętych “prawdą” antyszczepionkowców: Okazuje się, że szczepionka przeciw śwince chroni także przed innymi infekcjami! […]

Ponieważ PB przeniósł swoją “nie kłótnię z MG” z WPS na wybrane przezeń powyżej adresy, więc i ja przypominam / przenoszę mój ostatni “superkłótliwy” komentarz z WPS, na którym “komentarze miedzy M.Głogoczowskim i P.Beinem nie będą publikowane”. Oto ten mój ostatni tamże komentarz: […]
.
Piotr Bein: Marku, PB nie przeniósł “swej” dyskusji z forum WPS, bloga przyzwalającego twe bezeceństwa. U siebie kopiuję najważniejsze z mejlowania i forum WPS, nauczony na Wredni Polsce Suwerennej i Wredni Polsce niegdyś Głogoczowskiego (już nie? od kiedy? o dokumentację prosiłem):
– usuwanie komentów kytykujących admina i redakcję portalu,
– stronniczość admina wobec nikczemności na forum i dowodów od poszkodowanego,
– kasowanie wpisów wraz z forum.
Antyszczepionkowców w ogóle (a teraz też antyuranowców), nie tylko nas, musisz wpierw publicznie przeprosić na tych samych portalach, blogach i społ-sieciach, na które porozsyłałeś płaskoziemskie oszczerstwa i ożydzanie pod ich adresem, plus platformy, na które redaktorzy WPS dla nabrania poklasku re-publikowali twe szmaty. Plus przeklejki, dalej podawanie i re-blogowania stamtąd.  Good luck!
Z cytowanego przez Głogoczowskiego i nazwanego przezeń insynuacjami, mejla Beina:
Drze Głogoczowski, archiwalnie internetu magazynują wpis i forum BUHAHA Nie lepiej szczerze pożałować ożydzania, usunąć je z honorem i prosić poszkodowanych o przebaczenie? https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/11/03/dr-bein-publicznie-histeryzuje-na-mg-temat/
Nie wiemy ile lat nam zostało, lepiej odejść pogodzonym. Jeśli szczere przeprosiny zbyt wiele dla “twardziela” taternika MG, zacznij od testu na socjopatów: pousuwaj nasze e-adresy, ze wszystkich swych rozsyłek i publikacji, jak i re-publikacji bez twej wiedzy (good luck!!!).
Socjopatę MG cieszą komenty na WPS i Wredni Polsce niejakiego Grzanka i rozochoconych klakierów?
Szalom Beinu
A od Filozofa i pana Tadka się od***ol kryptoparchu.
Czujecie się bezkarni, bo prawdziwy ż/Żyd dałby wam popalić.
“Zaproszenia” do dyskusji nt. scypionki na świnkę też nie przyjmę.
Piotr Bein
niegdyś twój kolega i promotor w redakcji “Info nurt” i na moich blogach, mimo zadr między nami, ale wtedy tylko naukowych

Socjopaci doktoży(dzacze) Ziemiński i Głogoczowski w amoku podkopują siebie i swą robotę dla żydłactfa

.

6.11.2019

Wykasowano wpis i forum: https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/11/03/dr-bein-publicznie-histeryzuje-na-mg-temat/

Wstawiłem parę komentów z info użyteczną dla patriotów, np.       7 listopada 2019 o 4:08 AM     

.

7.11.2019

Andrzej Szubert: Jeszcze raz o tzw. „szczepieniach ochronnych” – koniu trojańskim big pharmy i podległej jej współczesnej „naukowej” medycyny…

PB: Cel 4) — wprowadzanie do organizmu substancji potrzebnych do in. ludobójczych projektów. Np. chemikalia i nano-boty do budowy struktur elektroniczno-neuronowych jako czipa i szajsfona w mózgu do kontroli ciała, emocji, myśli, zachowań. Bio-materiał na przyszłe pobudzenie przez in. czynnik np. fale radiowe, celem szybkiej bio-eliminacji milionów ludzi, sterowane przez Sztuczną Inteligencję wg etniczności, miejsca zamieszkania, działalności i światopoglądu.

7.11.2019 godz. 15

Widzę, że wpis przywrócono wpis: https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/11/03/dr-bein-publicznie-histeryzuje-na-mg-temat/

Wstawiłem ripostę w dyskusję z Wężem:

Grypo co mi się spodobało.Fajna odpowiedz grzanka błyskotliwa i śmieszna.Zazwyczaj to ty wyzywasz wszystkich od żydów kto ma inne zdanie jak doktor Bein. W moim przypadku byłem gnojem który za popieranie szczepionek kupił sobie domek i wyremontował stodołę za żydowskie pieniądze.
A tu masz babo placek.
Grzanuś pisze u pazia Beinu żydku.Śmieszne to było bo karma wraca zawsze.

Piotr Bein  8 listopada 2019 o 2:05 AM: 

@sssss 6 listopada 2019 o 7:56 AM

Nie przytoczysz, nie zlinkujesz naszej wymiany? Wal śmiało, skoroś niewinny.

Piszesz: “Zazwyczaj to ty wyzywasz wszystkich od żydów kto ma inne zdanie jak doktor Bein.” — na przykład kto z tych “wszystkich” oponentów?

Nawet gdyby to była prawda, to po co wulgaryzm Grzanusia? Po co zwoływanie pomocy dla forum WPS? Ziemiński daje sobie radę bez was, jest w miarę obiektywny, poza zamiataniem własnych i WPS grzeszków.
Podobnie jak tutejszy admin, który ok. 1. bm. wykasował wpis z dyskusją z 2014, węsząc że coś się święci:
https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/27/grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/#comment-165278

Tematem mej obiekcji nie był temat techniczny scypień w tekście MG, tylko
brukowe pod polacką publiczkę malowanie antyszczepionkowców. Grzanuś a za nim i Wąż, zeszli na takiż prymitywny tor. MG nie odniósł się do tego zarzutu w c.d. plugawego pisania, tylko wzmocnił sugestywne ożydzanie. Wam to się podoba tutaj?

Podumałem sobie nad namolnym, długotrwałym ożydzaniu przez MG. Mamy odmienne zdania nie tylko nt. scypień od ponad 20 lat. Gdzie np. w poniższym wyzywam MG od żydów? A propos, z małej litery to wyznanie, więc powinieneś był napisać “ż/Żydów”. Mimo zadr lasowałem i publikowałem dobre prace MG w “Info nurt”, masowych rozsyłkach mejlowych, potem na obu moich blogach. Nie oczekuję pomników, ale jak nie ma nic dobrego do powiedzenia, to niech sqrviel przynajmniej nie łże.

“Czemu MG namolnie ożydza oponentów? […]” cały rozdział z https://piotrbein.net/2019/11/01/drowi-glogoczowskiemu-ws-grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/

“Dyskusja” Kika22 – Bein

Ad grypa666

Bingo! Coraz mniej wolno o tym mówić polit-niepoprawnie, ale kolor mieszkaniowców możemy debatować do woli.

Panie grypa666, aby nie pleść trzy po trzy, to o tym należy pamiętać!

https://wsjp.pl/index.php?id_hasla=40550

https://synonim.net/synonim/ch%C5%82opski+rozum

Czy wbrew nazwie, potrafisz Waść być LUCYFEREM i nieść światło, albo kaganek oświaty?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lucyfer

https://wsjp.pl/index.php?id_hasla=34637

Zawsze równaj do najlepszych – oni to wiedzieli.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polihistor

https://wypracowania.pl/wypracowania/czlowiek-renesansu-cechy-definicja-charakterystyka

Także pamiętaj o tym!

Prostota jest szczytem wyrafinowania — Leonardo da Vinci

SZUKAJ TAM, GDZIE NIKT NIE SZUKA, A ZAWSZE ZNAJDZIESZ POSZUKIWANĄ PRAWDĘ!

Pozdrawiam

 

PB 8 listopada 2019 o 5:02 AM     

@kika22 8 listopada 2019 o 12:37 AM
To do mnie, na hasło wywoławcze “Debatę uny sprowadzają na manowce zamiast dać publice debatować temat zasadniczy”?

Chwali Ci się przypominanie o rozsądku i mądrości (nie każdemu dane) aby nie popełnić 3 x 3. Małe ale: pójdą te cnoty w diabły z wprowadzeniem 5G i Sztucznej Inteligencji. Już od czasów 2G czort rządzi umysłami użytkowników. Przykłady daje admin dopuszczając niektóre teksty i komenty.

Śmiem oświecić wiki-encyklopedystę… Znam łacińskie znaczenie Lucyfera, debilnie mieszane z jutrzenką:
Dr Józef Juzwa: PRAWDA O SZOSIE ZA­LESZ­CZYC­KIEJ

“Grypa666” ukuł założyciel bloga, Marek Podlecki na cześć Jane Buergermeister i jej bloga BirdFlu666 (“grypa” z szatańskiej Big Pharmy). Bez pytania mnie, Marek przepisał blog na moje nazwisko i “dał dyla” 30.12.2009. Blog miał sporą publikę i forum, wtedy parę milionów wejść od lipca 2019. Nie chciałem zmieniać nazwy (którą automatycznie system wordpressa wpisuje jako awatar w komentach) dla dobra sprawy i szacunku dla dokonań Marka i Jane. Zmieniłem tylko motto bloga na “Co gorsze, grypa czy kompleks jot”, a treść przekierowałem, bez zaniedbywania tematu scypionek, ważnego dla dotychczasowych blogowiczów, na kompleks władzy judeocentrycznej (kompleks jot), który to temat Marek zabraniał przedtem poruszać na jego blogu, bo miał w sądzie sprawę z żydłactfem.

Kaganek oświaty to główny cel na obu moich blogach, patrz archiwa od 2009. A czy przejawia się tam mądrość i myślenie, to nie mnie oceniać. Na pewno też nie osobom, którym ok jest ożydzanie przez MG zamiast kulturalnej debaty z naukowcami antyszczepionkowymi, albo z absolwentem zawodówki 🙂
Jeszcze raz o tzw. „szczepieniach ochronnych” – koniu trojańskim big pharmy i podległej jej współczesnej „naukowej” medycyny…

Renesansowcom nie dorównam, na pewno do nich nie należą tacy, co cytują z żydo-wiki miast własnymi słowy stawiać zarzuty przebadawszy temat. Określam, co zgłębiłem i tylko na te tematy się wypowiadam. O nazwie Grypy pl.ogosfera wie od lat, jest o tym w zakładce bloga… sorka że nie ma na Wiki, alem nie MG buhaha

Prostota jest szczytem wyrafinowania, a prostactwo wynoszenia się kosztem poniżania i ożydzania bliźniego — szczytem perfidii socjopaty:
Socjopaci doktoży(dzacze) Ziemiński i Głogoczowski w amoku podkopują siebie i swą robotę dla żydłactfa

 

PB do admina Wierni Polsce

@administrator bloga Wierni Polsce
Zakładam, że to admin a nie administracja domów mieszkalnych.

Czemu wykasowałeś to pan ok. 1. bm.?
https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/27/grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/

Było to po zaczęciu przeze mnie riposty na te bezeceństwa, tak we wpisie jak i na forum. Musiałem kończyć z pamięci. MG zrobił z mych pomyłek główny temat, prześmiewczy, ignorując zarzut o to, że wstrętnie ożydził mnie za pomocą „typologii rozpoznawczej żyda”.

Były tam też materiały dowodowe ws. plagiatu Dylaka z Glogoczowskim tłumaczenia, do którego MG dołożył się słownie jednym akapitem, a nie podał na Wierni Polsce nazwisk tłumaczy ani linka do poprawianego nadal tekstu na moim blogu.

Żądam przywrócenia tamtego wpisu i forum, tylko bez majstrowania, bo pamiętam mniejwięcej co tam było i od kogo.

Jeśli nie zrobisz tego dobrowolnie z honorem, poszukam w archiwalniach netu. Zależnie od dalszych reakcji waszych, rezerwuję możliwość pozwu o zniesławianie (MG) i przyzwalanie na to publikacjami na Wierni Polsce. Pozostali oszkalowani mogą do mnie dołączyć.

 

Pod wcześniejszym tekstem MG

grypa666

Twój komentarz oczekuje na moderację.

@administrator bloga Wierni Polsce
Zakładam, że to admin a nie administracja domów mieszkalnych.

Czemu wykasowałeś to pan ok. 1. bm.?
https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/27/grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/

Było to po zaczęciu przeze mnie riposty na te bezeceństwa, tak we wpisie jak i na forum. Musiałem kończyć z pamięci. MG zrobił z mych pomyłek główny temat, prześmiewczy, ignorując zarzut o to, że wstrętnie ożydził mnie za pomocą „typologii rozpoznawczej żyda”.

Były tam też materiały dowodowe ws. plagiatu Dylaka z Glogoczowskim tłumaczenia, do którego MG dołożył się słownie jednym akapitem, a nie podał na Wierni Polsce nazwisk tłumaczy ani linka do poprawianego nadal tekstu na moim blogu.

Żądam przywrócenia tamtego wpisu i forum, tylko bez majstrowania, bo pamiętam mniejwięcej co tam było i od kogo.

Jeśli nie zrobisz tego dobrowolnie z honorem, poszukam w archiwalniach netu. Zależnie od dalszych reakcji waszych, rezerwuję możliwość pozwu o zniesławianie (MG) i przyzwalanie na to publikacjami na Wierni Polsce. Pozostali oszkalowani mogą do mnie dołączyć.

……………………………….

Mejl ostrzegawczy

From: Piotr Bein
To: Paweł Ziemiński; Dariusz Kosiur; Marek Glogoczowski; Rafał Gawroński
Cc: Maria Majewska; Jerzy Jaśkowski; Jerzy Zięba
Sent: Thursday, November 7, 2019, 7:56:19 PM PST
Subject: Zniesławiania
Panowie Ziemiński i Kosiur, Wierni Polsce Suwerennej
Panie adminie bloga Wierni Polsce
Panowie Głogoczowski i Gawroński
Żądam usunięcia tekstów MG szkalujących mnie i in. antyszczepionkowców i wstawienie w ich miejsce przeprosin i prośby o przebaczenie przez poszkodowanych.
Ponadto, żądam od MG i redakcji WPS przesłać kopię przeprosin do wszystkich platform, w tym rozdzielniki mejlowe, na które poszły teksty szkalujące MG.
Zależnie od dalszych reakcji waszych, rezerwuję możliwość pozwu o zniesławianie (MG i Gawroński) i przyzwalanie na to publikacjami na Wierni Polsce i Wierni Polsce Suwerennej. 
Pozostali oszkalowani mogą do mnie dołączyć w pozwie seryjnym.
.
On Friday, November 8, 2019, 1:30:43 AM PST, Paweł Ziemiński:
Panie Bein, 
to że jest pan maniakiem, to wiem od dawna, ale że to przybiera postac kliniczną- socjopatii, to dopiero teraz zrozumiałem.
.
Piotr Bein: “Maniacko” “histeryzować” w obronie dobrego imienia własnego i oszkalowanych — to socjopatia?
No to będzie ciekawy pozew: “socjopata” Bein kontra socjopaci Ziemiński, Kosiur, Głogoczowski, Gawroński.   :))
………………….
8.11.2019 godz. 8:00
Wpis i forum wykasowane: https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/11/03/dr-bein-publicznie-histeryzuje-na-mg-temat/

 

 

 

 

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/