Ochrona przed bezprzewodówką — tylko dzieci, czy wszystkich?

Piotr Bein, 4.11.2019
.
W wysiłkach ochrony ludności przed ekspozycją na promieniowanie z systemów telekomunikacji bezprzewodowej, nacisk jest na ochronę dzieci. Np. we Francji i Izraelu, wi-fi jest zabronione w szkołach i przedszkolach. Prowincja Ontario w Kanadzie wprowadza zakaz używania szajsfona w szkolach, nie ze wzgl. na zdrowie uczniów, tylko ich na dystrakcję w czasie lekcji.
Tymczasem WSZYSCY są narażeni, będąc wystawieni cały niemal czas na promieniowanie z anten telefonii komórkowej, szajsony, wi-fi i in. urządzenia na fale radiowe — własne i innych użytkowników .
Wszyscy obywatele mają identyczne prawo do ochrony zdrowia i życia. Dzieci to emocje do mobilizcji dzialań i z instynktu obrony dzieci i kobiet. Starsi są trochę mniej zagrożeni niż dzieci, z racji slabszego organizmu niż dorośli.
Gdy dzieci wydorośleją, spoleczeństwo już tak nie zadba o nie. Więc po co płodzić, rodzić i wychowywać dzieci? Żeby zostaly wykonczone w nieco starszym wieku?
W kontekście galopu stada owiec do 5G dochodzi to, że starsi ludzie są mądrzejsi życiowo, bardziej doświadczeni i mniej podatni na konsumpcję nowych gadżetów. Gdy zabraknie starszych, uny będą mieli tym łatwiejsze zadanie zniewolić nowe pokolenia radio-falową technologią.
Ochrona wszystkich obywateli poszerza przeciw-działania daleko poza szkoły i przedszkola. W krajach z ochroną dzieci przed radio-falami, instytucje te są “wyspami” pośród masy wi-fi w mieszkaniowcach oraz obiektów wyposażonych w tzw. hotspoty — centra miast, niektóre parki, sklepy i punkty usługowe, centra handlowe, uczelnie, restauracje, dworce, terminale i środki transportu publicznego… Natomiast zupa sygnałów ze stacji bazowych telefonii komórkowej dosięga dzieci wszędzie, jak wszystkich obywateli.
W drodze do szkoły, w domu i w miejscach publicznych ustaje ochrona dzieci. Skumulowane dawki ze stacji bazowych, pokrywających cały obszar łącznie ze szkolami itp. (a co mowić o uwzględnieniu w dawce wszystkich urządzeń!) są daleko ponad istniejące, nieadekwatne normy bezpieczenstwa. W tej sytuacji ochrona dzieci będzie częściowym rozwiązaniem problemu, ktory wymaga eliminacji fal radiowych z CAŁYCH obszarow zamieszkania i przebywania ludności. Napisałem o tym do ministra środowiska:

Piotr Bein do Ministra Środowiska ws. ochrony Suwerena przed promieniowaniem z bezprzewodówki

Zamiast redukcji, pogłębia się uzależnianie od technologii bezprzewodowych. Mój bank w Polin wprowadził nowe procedury bezpieczeństwa, muszę posiadać szajsfona, dla dostępu do serwisu transakcyjnego! Jestem zablokowany, szajsfona na pewno nie nabędę w tym celu. 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/