Zniesławienia przez dra Marka Głogoczowskiego zamieszczone na blogach Wierni Polsce oraz Wierni Polsce Suwerennej dra Pawła Zieminskiego i Dariusza Kosiura

https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/10/24/ziemia-to-nasza-matka-komentarze-do-stworzenia-boga-ex-nihilo/?unapproved=165673&moderation-hash=e0bc3aa7f8d0eb4cdc8b6e42f3342cfb#comment-165673

„Ziemia to nasza Matka” – komentarze do “Stworzenia (Boga?) ex Nihilo“

/

 

Ziemia to nasza Matka, nie wolno jej okaleczać i ogałacać (i zniewalać betonem)” – to credo prawie wytępionych plemion indiańskich Ameryki Płn.

Przypomnienie

PRZECIWENTROPIA to Odwieczny Podtrzymywacz Życia oraz Rozkwitu Biosfery – i Jego (Jej?) ZAWISTNY Wróg ukryty w kościelnych oraz darwinowskich Martwych Pismach

[…]

Negując istnienie tego CO JEST, czyli zdolności – nie tylko niemowlaków, ale wszystkich istot ożywionych – do NADREGENERACJI nie krytycznych ich uszkodzeń – „dotknięci” tym samym „bogiem” co Dakowski, antyszczepiennicy głoszą TO CO NIE JEST, czyli zagrożenie dla powszechnego zdrowia, w tym zdrowia psychicznego, poprzez obowiązkowe szczepienia. Szczególnie w tej domenie ceni Dakowski poglądy „importowanej z USA” dr Marii D. Majewskiej (Aż 16 publikacji na jego portalu w ciągu pierwszego półrocza roku 2015, każda powyżej 2,5 tysiąca odsłon!)

Na początku października br. taż Majewska opublikowała na jego stronie grozę budzący artykuł „Poszczepienny upadek cywilizacji”. W nim, jako osoba w znacznym stopniu (bodajże aż 30 lat!) wychowana w USA, z poczuciem wyższości utrzymuje, żeUSA są najbardziej drastycznym przykładem poszczepiennego upadku wysoko rozwiniętego  społeczeństwa i państwa, … Amerykańskie  dzieci i młodzież w szybkim tempie tracą inteligencję, stają się  upośledzone umysłowo i niezdolne do uczenia się. …Wiadomo, że odpowiedzialny za to jest duży wzrost przypadków autyzmu i innych chorób psychoneurologicznych”

Mające znamiona najzwyklejszego natręctwa, tego typu „rewelacje” głosi ona zupełnie się nie przejmując brakiem JAKIEGOKOLWIEK związku przyczynowego, pomiędzy rzeczywiście nękającą ten super-kraj plagą chorób cywilizacyjnych (autyzm jest jedną z nich), a zwalczanymi przez nią szczepieniami. Te choroby – w tym i autyzm – są wyraźnie skoncentrowane w starych, powstałych jeszcze przed Wojną Secesyjną (czyli 150 lat temu) centrach przemysłowo-finansowych Wschodniego Wybrzeża. I z obowiązkowymi szczepieniami dzieci, identycznymi na całym terytorium Stanów, nie mają one żadnego dostrzegalnego związku. (Co ciekawsze, niektóre ze szczepień, jak np. to BCG przeciw gruźlicy, jako “efekt uboczny” zmniejszają podatność zaszczepionych dzieci na rozmaite nowotwory!)

Ja już 50 lat temu, będąc na graduate studies (geofizyki) na UC Berkeley zauważyłem, przy okazji uczestniczenia w dodatkowych kursach social science odkryłem, że w USA nie tylko LUD PROSTY ale i najściślejsza ELITA tego super-kraju, przestała dostrzegać differentia specifica między żywymi i nieożywionymi przedmiotami – tak jak to ponoć miało to miejsce w dawnych, bardzo prymitywnych społecznościach. (To był przedmiot mej Meta Ph.D. Thesis tamże.) I tę społeczną poznawczą chorobęnamolnie starają się implantować w Polsce, wraz z inwazją wywołujących ją hi-tech urządzeń (sprowadzanych obecnie głównie z Chin Ludowych), „misjonarze” głównie z USA, szczególnie ci uwidocznieni na poniższym ich zestawieniu:

(Oglądając te zdjęcia, Rafał Gawroński „Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce” zauważył, iż„Wszyscy czworo mają żydowską fizjonomię.”)

Sam Dakowski nie był, zdaje się, szkolony w USA, ale jako fizyk, […]

=======================================

https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/11/03/dr-bein-publicznie-histeryzuje-na-mg-temat/

dr Bein publicznie HISTERYZUJE na MG temat

 

Dzisiaj (niedziela 3 listopad), z jakichś przyczyn „padła” mi w mym kompie możliwość wysyłania emaili. Do jutra nic nie zrobię. Dlatego publikuję mą odpowiedź na zangażowanych w mą sprawę portalach wiernipolsce i WPS. Proszę nie zdejmować, przynajmniej do jutra. Wyszczególnionych poniżej adresatów zawiadomię o tym LIŚCIE OTWARTYM za pomocą smartfona, który ma mini emaile jakoś wysyła – MG

Wypada mi krótko odpowiedzieć na HISTERYCZNE insynuacje dr Beina (patrz jego e-list poniżej).

SPRAWA PIERWSZA

Otóż ‘histeryzować’ to lubią kobiety (gr. hystera to po polsku macica) i tutaj pozwolę sobie zacytować fragment artykułu z żydowskiego periodyka “Commentary” w którym jest mowa o “babskiej” skłonności Żydów do Histeryzowania.

(Holenderski, pochodzący z bogatej rodziny żydowskiej filozof Baruch) “Spinoza, nie znoszący moralnego oraz psychologicznego stanu Żydów, twierdził że podstawy ich religii doprowadziły do zniewieścienia ich charakteru. (…) Dla Spinozy litość jest  muliebris misericordta  – nie po to by wychwalać kobiety, ale by potępić litość. Chociaż etymologia słów nic nie udawadnia, to warto pamiętać o tym, że greckie słowo hystera oznacza macicę i jego najlepsza pochodna to „histeria”: mówiąc w duchu helleńskim, to macica generuje histerię”

https://www.commentarymagazine.com/articles/hebraism-and-hellenism/ – warto go przeczytać w całości

A zatem INSYNUUJĘ, że dr Bein – wyraźnie na wzór Judaistów – histeryzuje na mój temat.

SPRAWA DRUGA

A oto kolejne tego „babskiego” psychologicznego zjawiska u dr Beina przykłady:

– otóż mój artykuł wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/27/grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/ w istocie “zniknął” z portalu “wiernipolsce”, (ale o to należy pytać administratora i założyciela portalu- ten fragment ( w nawiasie) został zmieniony przez adm  )

Poszukałem w internecie i ten mój stary artykuł odkryłem na stronie mego znajomego, Mirosława Dakowskiego: http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1406&Itemid=55%20MD

(Przypominam, Dakowski zapewnia, że od 40 lat publikuję BREDNIE – które z kolei on publikuje na swym blogu – i to bez mojej wiedzy!)

Nb. W tym poszukiwanym przez Beina artykule, “który zniknął”, piszę coś takiego:

“gdyby przypadkiem „plan” WHO/OMS (depopulacji świata), dał rezultaty takie, o jakie go posądza Jane Burgermeister oraz Piotr Bein, to przecież by była dla reszty świata prawdziwa uciecha! Bo proszę sobie tylko wyobrazić. Po zaszczepieniu się – w pierwszej kolejności – żołnierzy US Army, mających pomagać w przeprowadzeniu masowych szczepień na terenach kontrolowanym przez USA, ta najpotężniejsza Armia Świata rozchorowałaby się i w znacznej mierze wymarła. [Ależ, Marku, żołnierzom można dać inną szczepionkę, np. placebo! MD]. Czyż od razu nie odzyskałyby w ten sposób wolności dwa duże narody środkowej Azji, mianowicie Irak i Afganistan, na które USA w ostatnim dziesięcioleciu, pod fałszywym pretekstem, napadły? (…) A gdyby przeciętni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, stanowiący zaledwie 5 procent ludności świata, dokonali swego, ponoć w tajemnicy przygotowanego przez WHO/OMS samobójstwa, to czyż …  Kontynent Północnoamerykański by trochę nie odetchnął od ucisku PONAD MILIARDA SAMOCHODÓW, quadów i skuterów śnieżnych oraz wodnych gwałcących i zatruwających obecnie jego ziemię?

SPRAWA TRZECIA

– Jeśli chodzi  o “tłumaczenie (jakiegoś tekstu, który nadszedł w 2014 z Donbasu, którego fragment ja tłumaczyłem) tylko MG je ukradł Beinowi i wstawił na Wredni Polsce”, to dr Bein zapomina, że nazwisko GŁÓWNEGO TŁUMACZA DR BEINA było w nim wskazane – co Tad Dylak przypomiał dr Beinowi, nie rozumiąc o co temu “histerykowi” chodzi (a chodziło o reklamę blogu grypa666, której ja chciałem – z ewidentnych względów – uniknąć.)

[…]

SPRAWA PIĄTA

A to, że przytoczyłem opinię – chyba jednak byłego ziemianina – nie znanego mi osobiście Rafała Gawrońskiego?

To w Szwajcarii / Francji byłem zaskoczony jak starsza wiekiem wdowa po ambasadorze Szwajcarii na N. Zelandii, bezbłędnie – już tylko po wyglądzie – rozpoznała mego znajomego (obecnie amerykańskiego, ale z Polski) pochodzenia jako żyda. Histeryczne reakcje dr Beina zdają się potwierdzać tę “ekspertyzę na oko” Gawrońskiego.

c.b.d.o / c.q.f.d

A oto zestaw insynuacji dra Beina, który on szerzej upublicznia:

From: Piotr Bein

Sent: Saturday, November 02, 2019 8:16 PM

To: Paweł Ziemiński

Cc: Dariusz Kosiur ; Jerzy Zięba ; Maria Majewska ; Jerzy Jaśkowski ; [email protected] ; Marek Glogoczowski

Subject: Re: Dotyczy publikacji MG na WPS

Posypali się doktoży(dzania) Ziemiński (Wredni Polsce Suwerennej) i Głogoxowski (Wredni Polsce)

Drze Ziemiński, Nie życzę sobie parszywego ożydzania — zrozumiano? Żądam tylko (i aż, jak widać z twej perfidnej reakcji) poszanowania podstawowych praw osób oszkalowanych, czy to się podoba w stęchłym moralnie i intelektualnie życiu pana doktora zgody, harmonii i sprawiedliwości, czy się nie podoba. Odpieprzę się, gdy przestaniesz z kolegami i przydupasem Gawrońskim ożydzać porządnych Polaków na WPS. Złamaliście prawo i to nie szujom wybierać, czy i jak poszkodowani żądają sprawiedliwości.

[…]

Całość: Podłość rodaków (Ziemiński i Kosiur z WPS, Głogoczowski i Gawroński z doskoku)

……………………………………………….

Drowi Głogoczowskiemu ws. “„Grypa666” czyli medyczne – i anty-medyczne – usiłowania depopulacji świata”

Dnia 31.10.2019 r. gościłem na blogu dra Marka Głogoczowskiego (MG), Wierni Polsce. Przejrzałem wymieniony w tytule wpis i dyskusję na forum,

https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/27/grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/#comment-165278

Zapytałem na forum, czemu MG nie powie widowni, że to nie Bein mu „kazał usunąć” tłumaczenie, tylko MG je ukradł Beinowi i wstawił na Wredni Polsce, a przyłapany na tym, odmówił zlinkowania do oryginału i podania nazwiska tłumacza: Dr Marek Głogoczowski i WierniPolsce (ale nie WPS!) złodziejami. W międzyczasie ww. wpis MG znikł wraz z komentarzami. Czyżby MG zacierał ślady przeczytawszy,

Podłość rodaków (Ziemiński i Kosiur z WPS, Głogoczowski i Gawroński z doskoku)

Zacząłem pisać poniższe z zamiarem krytyki zawartości artykułu MG  dot. szczepień oraz odniesienia się do niektórych komentów na forum. MG zacytował mój ostry email zniecierpliwienia upierdliwością MG, by na tej podstawie „typologicznie” „rozpoznać” w Beinie żyda. Tę naukową 🙂 metodę klasyfikacji zapodał mu jakiś żydozjad czy prowadzący z neo-ubecji.

Drze Głogoczowski, archiwalnie internetu magazynują wpis i forum BUHAHA Nie lepiej szczerze pożałować ożydzania, usunąć je z honorem i prosić poszkodowanych o przebaczenie?

Piotr Bein, 2.11.2019

.

==========================================

„Ziemia to nasza Matka” – komentarze do “Stworzenia (Boga?) ex Nihilo“

„Ziemia to nasza Matka” – komentarze do “Stworzenia (Boga?) ex Nihilo“

God is Red

Ziemia to nasza Matka, nie wolno jej okaleczać, ogałacać i zniewalać betonem”

z credo (wytępionych) plemion indiańskich Ameryki Płn.

 

 

Przypomnienie

PRZECIWENTROPIA to Odwieczny Podtrzymywacz Życia oraz Rozkwitu Biosfery – i Jego (Jej?) ZAWISTNY Wróg ukryty w kościelnych oraz darwinowskich Martwych Pismach

[…]

Negując istnienie tego CO JEST, czyli zdolności – nie tylko niemowlaków, ale wszystkich istot ożywionych – do NADREGENERACJI nie krytycznych ich uszkodzeń – „dotknięci” tym samym „bogiem” co Dakowski, antyszczepiennicy głoszą TO CO NIE JEST, czyli zagrożenie dla powszechnego zdrowia, w tym zdrowia psychicznego, poprzez obowiązkowe szczepienia. Szczególnie w tej domenie ceni Dakowski poglądy „importowanej z USA” dr Marii D. Majewskiej(Aż 16 publikacji na jego portalu w ciągu pierwszego półrocza roku 2015, każda powyżej 2,5 tysiąca odsłon!)

Na początku października br. taż Majewska opublikowała na jego stronie grozę budzący artykuł „Poszczepienny upadek cywilizacji”. W nim, jako osoba w znacznym stopniu (bodajże aż 30 lat!) wychowana w USA, z poczuciem wyższości utrzymuje, żeUSA są najbardziej drastycznym przykładem poszczepiennego upadku wysoko rozwiniętego  społeczeństwa i państwa, … Amerykańskie  dzieci i młodzież w szybkim tempie tracą inteligencję, stają się  upośledzone umysłowo i niezdolne do uczenia się. …Wiadomo, że odpowiedzialny za to jest duży wzrost przypadków autyzmu i innych chorób psychoneurologicznych”

Mające znamiona najzwyklejszego natręctwa, tego typu „rewelacje” głosi ona zupełnie się nie przejmując brakiem JAKIEGOKOLWIEK związku przyczynowego, pomiędzy rzeczywiście nękającą ten super-kraj plagą chorób cywilizacyjnych (autyzm jest jedną z nich), a zwalczanymi przez nią szczepieniami. Te choroby – w tym i autyzm – są wyraźnie skoncentrowane w starych, powstałych jeszcze przed Wojną Secesyjną (czyli 150 lat temu) centrach przemysłowo-finansowych Wschodniego Wybrzeża. I z obowiązkowymi szczepieniami dzieci, identycznymi na całym terytorium Stanów, nie mają one żadnego dostrzegalnego związku. (Co ciekawsze, niektóre ze szczepień, jak np. to BCG przeciw gruźlicy, jako “efekt uboczny” zmniejszają podatność zaszczepionych dzieci na rozmaite nowotwory!)

Ja już 50 lat temu, będąc na graduate studies (geofizyki) na UC Berkeley zauważyłem, przy okazji uczestniczenia w dodatkowych kursach social science odkryłem, że w USA nie tylko LUD PROSTY ale i najściślejsza ELITA tego super-kraju, przestała dostrzegać differentia specifica między żywymi i nieożywionymi przedmiotami – tak jak to ponoć miało to miejsce w dawnych, bardzo prymitywnych społecznościach. (To był przedmiot mej Meta Ph.D. Thesistamże.) I tę społeczną poznawczą chorobę namolnie starają się implantować w Polsce, wraz z inwazją wywołujących ją hi-tech urządzeń (sprowadzanych obecnie głównie z Chin Ludowych), „misjonarze” głównie z USA, szczególnie ci uwidocznieni na poniższym ich zestawieniu:

(Oglądając te zdjęcia, Rafał Gawroński „Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce” zauważył, iż„Wszyscy czworo mają żydowską fizjonomię.”)

Sam Dakowski nie był, zdaje się, szkolony w USA, ale jako fizyk, zatrudniony w ośrodku badań nuklearnych […]

 

===========================================

dr Bein publicznie HISTERYZUJE na MG temat

dr Bein publicznie HISTERYZUJE na MG temat

Dzisiaj (niedziela 3 listopad), z jakichś przyczyn „padła” mi w mym kompie możliwość wysyłania emaili. Do jutra nic nie zrobię. Dlatego publikuję mą odpowiedź na zangażowanych w mą sprawę portalach wiernipolsce i WPS. Proszę nie zdejmować, przynajmniej do jutra. Wyszczególnionych poniżej adresatów zawiadomię o tym LIŚCIE OTWARTYM za pomocą smartfona, który ma mini emaile jakoś wysyła – MG

Wypada mi krótko odpowiedzieć na HISTERYCZNE insynuacje dr Beina (patrz jego e-list poniżej).

SPRAWA PIERWSZA

Otóż ‘histeryzować’ to lubią kobiety (gr. hystera to po polsku macica) i tutaj pozwolę sobie zacytować fragment artykułu z żydowskiego periodyka “Commentary” w którym jest mowa o “babskiej” skłonności Żydów do Histeryzowania.

(Holenderski, pochodzący z bogatej rodziny żydowskiej filozof Baruch) “Spinoza, nie znoszący moralnego oraz psychologicznego stanu Żydów, twierdził że podstawy ich religii doprowadziły do zniewieścienia ich charakteru. (…) Dla Spinozy litość jest  muliebris misericordta  – nie po to by wychwalać kobiety, ale by potępić litość. Chociaż etymologia słów nic nie udawadnia, to warto pamiętać o tym, że greckie słowo hystera oznacza macicę i jego najlepsza pochodna to „histeria”: mówiąc w duchu helleńskim, to macica generuje histerię”

To z artykułu https://www.commentarymagazine.com/articles/hebraism-and-hellenism/ – warto go przeczytać w całości

A zatem INSYNUUJĘ, że dr Bein – wyraźnie na wzór Judaistów – histeryzuje na mój temat.

SPRAWA DRUGA

A oto kolejne tego „babskiego” psychologicznego zjawiska u dr Beina przykłady:

– otóż mój artykuł wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/27/grypa666-czyli-medyczne-i-anty-medyczne-usilowania-depopulacji-swiata/ w istocie “zniknął” z portalu “wiernipolsce”, ale o to należy pytać czcigodnego właściciela tegoż portalu, pana Tadeusza Dylaka z Olsztyna.

Poszukałem w internecie i ten mój stary artykuł odkryłem na stronie mego znajomego, Mirosława Dakowskiego: http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1406&Itemid=55%20MD

(Przypominam, Dakowski zapewnia, że od 40 lat publikuję BREDNIE – które z kolei on publikuje na swym blogu – i to bez mojej wiedzy!)

Nb. W tym poszukiwanym przez Beina artykule, “który zniknął”, piszę coś takiego:

“gdyby przypadkiem „plan” WHO/OMS (depopulacji świata), dał rezultaty takie, o jakie go posądza Jane Burgermeister oraz Piotr Bein, to przecież by była dla reszty świata prawdziwa uciecha! Bo proszę sobie tylko wyobrazić. Po zaszczepieniu się – w pierwszej kolejności – żołnierzy US Army, mających pomagać w przeprowadzeniu masowych szczepień na terenach kontrolowanym przez USA, ta najpotężniejsza Armia Świata rozchorowałaby się i w znacznej mierze wymarła. [Ależ, Marku, żołnierzom można dać inną szczepionkę, np. placebo! MD]. Czyż od razu nie odzyskałyby w ten sposób wolności dwa duże narody środkowej Azji, mianowicie Irak i Afganistan, na które USA w ostatnim dziesięcioleciu, pod fałszywym pretekstem, napadły? (…) A gdyby przeciętni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, stanowiący zaledwie 5 procent ludności świata, dokonali swego, ponoć w tajemnicy przygotowanego przez WHO/OMS samobójstwa, to czyż …  Kontynent Północnoamerykański by trochę nie odetchnął od ucisku PONAD MILIARDA SAMOCHODÓW, quadów i skuterów śnieżnych oraz wodnych gwałcących i zatruwających obecnie jego ziemię?

SPRAWA TRZECIA

– Jeśli chodzi  o “tłumaczenie (jakiegoś tekstu, który nadszedł w 2014 z Donbasu, którego fragment ja tłumaczyłem) tylko MG je ukradł Beinowi i wstawił na Wredni Polsce”, to dr Bein zapomina, że nazwisko GŁÓWNEGO TŁUMACZA DR BEINA było w nim wskazane – co Tad Dylak przypomiał dr Beinowi, nie rozumiąc o co temu “histerykowi” chodzi (a chodziło o reklamę blogu grypa666, której ja chciałem – z ewidentnych względów – uniknąć.)

[…]

SPRAWA PIĄTA

A to, że przytoczyłem opinię – chyba jednak byłego ziemianina – nie znanego mi osobiście Rafała Gawrońskiego?

To w Szwajcarii / Francji byłem zaskoczony jak starsza wiekiem wdowa po ambasadorze Szwajcarii na N. Zelandii, bezbłędnie – już tylko po wyglądzie – rozpoznała mego znajomego (obecnie amerykańskiego, ale z Polski) pochodzenia jako żyda. Histeryczne reakcje dr Beina zdają się potwierdzać tę “ekspertyzę na oko” Gawrońskiego.

c.b.d.o / c.q.f.d.

A oto zestaw insynuacji dra Beina, który on szerzej upublicznia:

[kopia mejla P. Beina z 2.11.2019, jak wyżej]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/