Obaj założyciele Partii Polska: “Bo my pokazujemy jak być lepszymi od innych” …socjopatami BUHAHA

On Tuesday, November 26, 2019, 6:34:06 PM PST, Piotr Bein:

Panie Wiśniewski, Domniemany przytyk do Partii Polska pochodzi od Jana Sposób, który najpierw w wątku zaprasza na kongres założycielski tej partii, następnie w dyskusji z Panem Dziąbą pisze: Proponuję Nową PZPR, Partię Zjednoczonych Polaków Rodaków, ale brzmiałoby to okropnie.Dlatego prosto i jednoznacznie “Partia Polska”!

Toteż Pan pozwie Seniora Marszałka Kongresu Partia Polska, żeby nie oczerniał imienia panów partii i wytoczy mu adhezyjne postępowanie z okazji cywilnego o 270 tys. funtów kłaków, żeby zasilić skarbiec partyjny. Rozwiąże to też problemy kadrowe (uwiązanie wszystkich obu członków w sądach na parę – kilka lat) i wizerunkowe (reportaże sądowe na moich blogach) poranianej przez panów partii.  
Nie odniósł się Pan do moich zapytań odnośnie:
1. interesu publiczcznego: domniemany szowinizm w nazwie “Partia Zjednoczonych Polaków Rodaków”
2. mego prywatnego interesu: świadczenia usług przez Kancelarię Emecenas.pl w zakresie zniesławienia i naruszenia moich dóbr osobistych przez osoby wymienione przykładowo w linkach podanych w poprzednim mejlu.
O punkt 1 zapytałem dziś Jana Sposób publicznie na forum mejlowym, nie znalazłszy wyjaśnienia na panów portalu partyjnym. W punkcie 2 nie jestem już zainteresowany, wobec Pana hehe “kancelarii” (brak rejestru w KRS, wydmuszkowy portal) oraz gnojkowej groźby zakazanym w Polsce postępowaniem adhezyjnym.
Jesteś Pan szalbierską wydmuszką mecenasa, szantażystą-terrorystą od manipulacji i zastraszania wytrząsanymi z nogawki zarzutami, tj. jesteś Pan też łgarzem i krętaczem. Wszystko pasuje pod typowego socjopatę. Pana Dziąbę już wyciszyłeś Pan w dyskusji publicznej. Milcząc na chucpiarską Pana dyrygenturę forum publicznym, socjopata-recydywista Jan Sposób też aspiruje do Wariatkowa,
Jak na Marszałka Kongresu Partii Polska, podpisanego poniżej w pismie publicznym i wtórnie jako mgr absolwent tajemniczej uczelni (tej co Kwach?) w tajemniczej specjalności, łobuzerski megaloman z manią prześladowczą Krzysztof Wiśniewski z wydmuszkowej kancelarii emecenas.pl nie wydaje mi się najlepszą reklamą nowej partii.
“Bo my pokazujemy jak być lepszymi od innych” …socjopatami BUHAHA
Piotr Bein
++++++++++++++++
———- Forwarded message ———
Od: Krzysztof Wiśniewski <kancelaria@emecenas.pl>
Date: śr., 20 lis 2019 o 19:42
Subject: Partia Polska już jest
To: xxxx
Witam Wszystkich Polaków 
Nietrudno zauważyć, że Partia Polska już jest. Teraz czekamy jedynie na potwierdzenie rejestracji w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Wówczas nasza Partia Polska uzyska osobowość prawną. Zawiązanie partii nastąpiło na Kongresie Założycielskim 27.10.2019 i 17.11.2019. Zapraszam na stronę www.partiapolska.pl , gdzie każdy niedowiarek może zobaczyć jak powstała Partia Polska, co jest jej przesłaniem i czym się zajmuje.
Nie potrzeba wielkich pieniędzy, by nowy byt polityczny powołać. Trzeba tylko umiejętności i chęci działania, by taką partię utworzyć. Potrzeba afiliacji wokół Partii Polskiej jest nader istotna, bo dotyczy najważniejszych problemów Polaków, którymi są:
  • oddłużenie 
  • uwłaszczenie

Żeby te cele osiągnąć potrzeba ustaw rozwiązujących postawione problemy oraz ustaw:

  • o nieruchomościach internetowych
  • o komunikacji internetowej i podpisie elektronicznym

Jeśli ktoś to zrozumie, to wygrywamy każde wybory – oczywiście uczciwie przeprowadzone. Kampania prezydencka zaczęła się już, non stop trwają kampanie i wybory uzupełniające do samorządów w kadencji 2018-2023. Pracujmy zatem, bo jest o co powalczyć.

Jeżeli ktoś ma zamiar tylko kontestować to, co w naszej Partii się dzieje, to lepiej niech sobie poszuka innego kącika zainteresowań, bo po prostu z takimi osobami nam nie po drodze.

Jeśli zaś ktoś zechce nam przeszkadzać w tym, co robimy, to niech się liczy z odpowiedzialnością karną w tym przedmiocie.

Natomiast Sympatyków i Zwolenników Partii Polskiej zapraszam do nas – bo to jedyna partia w Polsce, która uznaje członkostwo w innej partii. Powiem jasno – chcemy najcenniejszych Polaków typowych państwowców i patriotów wyciągnąć z innych partii i przyciągnąć do nas. Bo my pokazujemy jak być lepszymi od innych i jak być lepszą partią od innych. Już nasze techniczne możliwości medialne o tym świadczą, czego inni nie mają. Nasza mozolna praca pokazuje, że efekty już są i stale rośniemy w siłę. Każdy zatem, kto chce i umie pracować dla Polski i jej dobra wspólnego, pokazując oddolnie jak rozwiązywać najistotniejsze problemy Polaków, jest mile widziany w Partii Polskiej.

mecenasiskPozdrawiam i zapraszam do współpracy.

 

 

mgr Krzysztof Wiśniewski
kom: +48 693 171 777
Kancelaria  emecenas.pl
.
On Monday, November 25, 2019, 4:05:38 AM PST, Krzysztof Wiśniewski <kancelaria@emecenas.pl> wrote:
Pan Bein

Witam

Pan Dziąba dostosował się do wezwania. Pan Bein nie i nie zamierza tego czynić.

Szanowny Panie Bein nic nie stoi na przeszkodzie napisać nową wiadomość do Pana Dziąby. Albo po prostu nie pisać w tym wątku.

Ale wychodzi na to, że Pana bawi obrażanie kogoś, w tym obraża pan wizerunek Partii Polskiej. Porównania do PZPR są nie na miejscu i w tym przedmiocie – odpowie Pan karnie. Zaś jesli okaże się, że Pańskie wypociny trafią do kogokolwiek z listy wątku, rzekomo na Yahoo powstałego, również nie omieszkam tej okoliczności wykorzystać, abyś Pan dołożył np. 270000$ tytułem odszkodowania lub zadośćuczynienia na Rzecz Partii Polskiej w powództwie adhezyjnym przy  sprawie karnej.

Pozdrawiam

.

W dniu 2019-11-24 18:10, Piotr Bein napisał(a):

Szanowny Panie Wiśniewski
Ani słowem nie skomentowałem Partii Polska, nawet nie wiem co zacz. W yahoo nie mam możliwości zmienić nazwy wątku ani eliminować czy zmieniać czegokolwiek w litanii mejlii.
Odpowiadam w wątku, w którym jestem w rozdzielniku. W wątku zatytułowanym i zaczętym, wraz z kompilacją rozdzielnika, nie przeze mnie.
Tekst (niepodpisany) o Nowej PZPR czyli Partii Polska (aka Normalny Kraj) wklejono niechlujnie (bez podpisu ani wydruku od kogo i kiedy) między mejlami Andrzeja Dziąby i Danuty Becker, oba z 16.11.2019 r. Brzmi jak napisany przez kogoś z tej partii i zwraca się do jakiejś grupy (“Szanowni Państwo”). Nie ma copyright ani zastrzeżenia, że to poufne, ściśle tajne itp.
Z ciekawości, czemu Partia Zjednoczonych Polaków Rodaków — czy istnieją Polacy nie-rodacy? Słowo ma 2 znaczenia: https://sjp.pwn.pl/sjp/rodak;2515490.html
1. «człowiek tej samej narodowości co i ktoś drugi»
2.«człowiek pochodzący z tego samego regionu co i ktoś drugi»
region «obszar o określonych cechach krajobrazowych, etnograficznych lub gospodarczych»
Znaczy nie przyjmie Partia Polska np. Pana Nabila Malazi? Czy to jest legalne wg prawa polskiego?
A przyjmie patriotów polskich, szkalowanych przez neo-ubecję przy pomocy “patriotów”, np.
W każdym razie takie nastawienie Partii Polska przyczyniałoby się do podziałów między Polakami.
A propos, czy bierze Pan sprawy o zniesławienie, naruszenie dóbr osobistych? Proszę o osobnego mejla w tej sprawie.
Z poważaniem
Piotr Bein
On Sunday, November 24, 2019, 5:59:27 AM PST, Krzysztof Wiśniewski <kancelaria@emecenas.pl> wrote:

Panowie

Piotr Bein Andrzej Dziąba

Pod rygorem odpowiedzialności karnej za bezprawne używanie nazwy Partia Polska w treści lub tytułach Waszych wzajemnych połajanek wzywam obu Panów:

  • Piotr Bein
  • Andrzej Dziąba

Do natychmiastowego zaprzestania rozsyłania Waszych prywatnych niechlubnych konwersacji do osób związanych z Partią Polską.

Nikt Wam nie broni wymiany poglądów między sobą, ale używanie w zaobserwowanych wiadomościach email nazwy Partia Polska jest zabronione. Dbając także o wizerunek naszej Partii proszę o zaprzestanie używania adresów email osób związanych z naszą Partią. W przypadku nie zastosowania się do niniejszego wezwania skorzystam z odpowiednich środków prawnych.

Pozdrawiam

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/