W Trumpie płonne nadzieje

PB: Romku, trzymasz się faktów wybiurczo, tak jak ja, tylko że życzeniowo przesiewasz. Ja wybieram doniosłe i nie-anegdotyczne ani medialne. To tylko opinie, z obu stron; nic nie wskazuje na wyższość Twojej. Wierzysz w to, co Ci potrzebne dla psycho-komfortu. Po owocach oceniam a nie po gadce. Polakom powiedział Trump pod oczekiwania, a zrobił nas w konia wielokrotnie, podobnie jak Amerykanów — fakty podałem dla obu nacji. JP II uny wymanipulowali, z pomocą Dziwisza. Przedtem “zajmował się” Nim Brzezinsky i CIA, by wykorzystać do pierestrojki żydłackiej władzy na Zachodzie i Wschodzie na żydłacki Deep State globalnie. 

Robią podobnie z każdym u jakiejkolwiek władzy, poczytaj podręczniki info-wojny Pentagonu i NATO… Tak samo mają osobne wersje i narzędzia dla mas — vide Trump “narodowiec” i patryjota dla zduraczonych Amerykanów i Polaków, jak i globalnie:

Trump calls on nations to reject globalism, embrace nationalism

Gorzej z praktyką, np. u siebie i w Syrii, a co mówić o Polin buhaha
JFK nie był pierwszą banksterską ofiarą prezydencką, a zamach na niego żadnym przełomem. Na niższych szczeblach władzy jawnej i skrytej trup padał i nadal pada jeszcze gęściej… Banksteria rządzi zinfiltrowawszy władze Zachodu od XVIII w. Ówcześni obserwatorzy nazwaliby to wariancją “Deep State”, kwestia mody…
Trump psychopata wie co mówić pod publikę. W wybiurach podpowiedziała mu Cambridge Analytica, a teraz może inny żniwiarz danych o frajerach pejsbókowych i szajsfonowych. Tak samo jak zmyłka przedwybiurcza z Trumpem, obecna farsa impiczmentu służy utwardzeniu frajerów w przekonaniu, że on jest ich. Żydłactfu wsjo rawno, czy prezydentem będzie Trump czy żydłak Bloomberg czy kogo tam wytrzepią z nogawki. Obstawiają wszystkie konie — niebieskie, czerwone i zielone, wyglądające na demokrację lemingom.
Putin coraz bardziej okazuje się grać do tejże bramki banksterskiej. Narzuciwszy 5G ukazem prezydenckim bez konsultacji społecznych, niedawno bez ogródek opowiedział się za 5G i Sztuczną Inteligencją — narzędzia psychopatów NWO do zaciśnięcia śruby na Ludzkości. System zainstaluje mu Huawei, obok Izraela i USA, członek konsorcjum globalnego od 5G i Sztucznej Inteligencji.

Tak jak banksterski hiper-agent satelitarnego 5G psychopata Elon Musk, Putin nie kwestionuje rozwoju Sztucznej Inteligencji, tylko rajcuje nad “etyką” wdrożeniową, pozostającą poza zasięgiem ludu, którym AI ma rządzić. Próbkę “moralności” psychopatów mamy już w Polin w postaci 100-krotnej zwyżki gęstości zupy radio-falowej dla Big Telecomu, pod-wykonawcy programu globalnego ujarzmiania. Jeśliś taki pies na fakty, odgrzeb, na co zgodziło się Polin w umowie o 5G z USraelem.

Trump chrześcijanin… wyciera sobie hipokryta gębę Bogiem na pokaz, szkoda nawet komentować.

Padażdjom, uwidim, tylko że niektórym zaćmę bogożyczeniową już uny nałożyli. No i może być za późno na myślenie i działanie po założeniu 5G na mózgi Ludzkości.

.

Roman Kafel: Piotrze..jestem w stanie zdrowotnym😊 wiec krotko. Zabijajac Kennedych… Deep State przejal PDemokratyczna i rozpoczal ustawke wlasnego establishment.

Kennedy w otwartym przemowieniu , pierwszy raz w Historii USA nazwal I wskazal ,ze… istnieja  Ciemne Sily”….odsylam do zrodem.

Od Spiacego Aktora- jaki pieknie zagral Prezydenta USA…calosc przejely te “Sily”… I dopiero przerwal ta passe Trump…I takie sa facty.

Dzis TV pokazuje “gest Tuska”…. . czy to jest fact- czy opinia????a moze zapowiedz faktu???? Obserwuj….

Opinie mozesz miec- jakie chcesz…ja trzymam sie faktow.

Walka z Trumpem rozpoczela sie z chwila jego wygranej..rozpalila ,kiedy po pierwszym spotkamiu z Putinem ..z przerazeniem Hendllers odkryli, ze nie wiedza o czym mowili….tlumacz zostal podmieniony na zaufana Trumpa😊))

Wrzask jaki sie podnisol z zadaniem przesluchania tlumaczki…   myslisz byl czym powodowany???? Prawem ????Jakim prawem??? I dlaczego to tak chcieli wiedzic- o czym gadali przez 2 godz…????

Apogeum klangoru osiegnelo wtedy , kiedy Trump odwiedzajac Polske w swoim przemowieniu przywolal JPII I jego pierwsza wizyte w Polsce. Powiedzial ze ew tym miejscu JPII przyjezdzjac do Polski zapytal Polakow//  Czego chcecie????…i Polacy odpowiedzieli trzema slowami…. MY chcemy Boga!

Tak bylo. I bylem tego swiadkiem – wtedy tam-..na pytanie papieza tlum odpowiedzial piesnia: My chcemy Boga!!!!

Tump to przypomnia na wiecach ..nei wiem czy wszedzie, ale powtorzyl to w Dallas I Houston… MY chcemy Boga….

Amerykanie tez…I tu nam po drodze.

.

PB: Roman, dajesz nadzieje — a czy nie płonne i na jakiej podstawie: mamy potężną Wojnę, jaka toczy się pomiędzy NWO a Patriotami o Republikę i Cywilizację Chrześcijańską. Wojna prowadzona jest z ogromną precyzją i kierowana jest przez Prez. Trumpa i na terytorium USA i na calym Świecie… Usuwane są ze stanowisk tabuny wiernych funkcjonariuszy NWO Deep State… to co udaje się nam obserwować to tylko widzialne wierzchołki…

Trump pogłębia bagno w kraju i wszędzie, gdzie szerzy pokój i demonkrację ku NWO. Administracja Trumpa, sądy, Kongres i Senat są najbardziej użyteczni w historii Ameryki. Trump wypłynął na fali udawanej “dialektyki” patriota narodowiec kontra wiedźma wojny. Firma od żniw danych pejsbóka, Cambridge Analytica pomogła wymanipulować głosy na Trumpa. Pod wyszpiegowane oczekiwania wyborców, rozpoczął rządy niezrealizowanymi dotąd obietnicami muru, deportacji nachoćców, końca wojen i ściągnięcia wojsk oraz sądu nad Clintonową. Rozporządzeniami wykonawczymi pousuwał bariery korporacjonizmowi: radioaktywne odpady na wysypiska komunalne, zaświnianie wód…

Google i Pejskbók z kompleksu rządowo-przemysłowego urosły w siłę i zakres totalnej kontroli nad Ludzkością, podczas gdy Trampek udaje “wojnę” z Huawei o 5G — projekt globalny banksterii, z udziałem Izraela, Chin i USA jako główni wykonawcy. 

Powiększył budżet zbrojeniówki do miliardów równych liczbie baz USA na świecie. Odpowiednio wzrosla liczba: namiotów w  miastach i miasteczkach USA. obowiązkowych szczepień niemowlaków i apokaliptycznych pożarów od wiązek laserowych i mikrofalowych z samolotów “gaśniczych” Agendy 2030.

Koleżeńsko wykonał zamówienia Nietenjahu: łomotał tomahawkami i bombami w Syrię, zerwał umowę z Iranem dot. programu atomowego, podstemplował kradzież Wzgórz Golan i Jerozolimy na stolicę. Wódz sił USA wspiera naloty Izraela na Syrię, milcząc o nalotach na Gazę i rolowaniu Palestyńczyków osadnictwem…  Zięć  Kushner z dwoma wybranymi zmajstrował plan “pokoju” z Palestyńczykami tak fajny, że nie ośmielili się jeszcze pokazać Arabom.

Patriota narodu przebranego Trump oznajmia dziś, że USA najechało na Syrię kraść ropę… Przecie to własność Syryjczyków! Za pomocników ma Kurdów, ludobójców Ormian, Greków i Asyryjczyków w Imperium Otomańskim. W wyniku etapu syryjskiego wojny o Wielki Izrael, jeszcze bardziej znienawidziły kurdyjskich koczowników ich ofiary tubylcze, a Trump osiedla tych ludobójców nie gorszych od ISIS na polach naftowych Syrii w zaczątkach Izraela II, bo to starożytni krewni przebranych.

Zainstalował nam bazy okupacyjne za nasze parę mln $/naćpanego wojaka, w tym górnicy od cennych kopalin i deponowania odpadów nuklearnych. Opylił szmelc F-35 i patryjoty za sumy o niebo wyższe niż Izraelowi i Saudyjskiej Arabii.  Podpisał 447 i umowę z Polin ws. 5G — masowe próby genocydu, zakazane prawem w USA. “Uniezależnił” nas od ruskiego gazu: sprzedał jamalski, skroplony w St. Petersburgu u ruskiego oliparchy, dostarczony tankowcem “katarskim” z rachunkiem oliparchy USraelskiego 3 razy wyższym od ruskiego.

Sygnował jak wszyscy prezydęci przed nim, wyrok śmierci na gojów,

Nie podzielam też tego: W chwili obecnej rozmontowywany jest System Finansowy oparty na bankowości ułamkowej rezerwy i na pieniądzu o parytecie długu, jaki stał się ostoją NWO i dzięki temu cały świat finansował NWO i jego Globalistyczne Plany i ich globalistyczne projekty.

O przejściu na bezgotówkowy system elektroniczny banksteria przebąkiwała od lat. Dziś mamy pojęcie: bezgotówkowy, bezprzewodowy w ryzach 5G i kolejnych generacji… sterowany przez banksterską Sztuczną Inteligencję, jak wszystko — totalna kontrola nad Ludzkością.

Rzewnie wspomnimy cząstkowe rezerwy i parytet długu, gdy rodzić będziemy dzieciaki z neuro-elektroniką wrosłą w mózg z inteligentnego pyłu wdychanego przez matkę. Sztuczna Inteligencja przydzieli “mózg”  pulę kryptowaluty na całe życie, do odpracowania i zaliczenia punktów za dobre zachowanie. Goj nic nie będzie posiadał: Agenda 2030 zagoni go do klitki przyjaznej ociepleniu klimatu w SuperCity.  Dojazd do roboty (jeśli będzie miał to szczęście) autonomicznym el-busem zasilanym z małej bezpiecznej elektrowni atomowej.

Nt. Chin zgadzam się, tylko że Trump jak i chiński dozgonny prezydent grają do bramki banksterskiej. Tak zaplanowano przed przeprowadzką przemysłu USA i Zachodu do Chin przy ogromnych banksterskich kredytach. Teraz rozgrywa się  farsa “przechodzenia” władzy światowej z Waszyngtonu do Pekinu. Stąd i nowy model imperializmu Nowym Szlakiem Jedwabnym — globalnie. 

Na każdy akapit powyżej, pokaż proszę Romku choć jeden dowód walki Trampka z krokodylami w bagnie.

Jak się ma naród organizować, wszystko jedno na co, skoro nie ma pojęcia co się dzieje. Oj, jak bardzo chciałbym się mylić!

From: Otylia Zigman

To: roman kafel

Sent: Saturday, November 30, 2019, 3:29:26 PM CST

Subject: Re: PEWNA UWAGA!

Bardzo Panu dziękuję za tą informację, owianą pewną nadzieją na naszą przyszłość. Z radością prześlę tą wiadomość zainteresowanym Rodakom, losem Polski i Polaków. W przyszłości bardzo proszę powiadamiać nas o ważnych sprawach, a trudno dla nas dostępnych, będziemy bardzo wdzięczni. Szczególnie miłe będą wiadomości niosące nadzieję, co jest głównym motorem ludzkiego życia. Wielkie dzięki Panie Romanie…..

Pozdrawiam

Otylia

—————

On Saturday, November 30, 2019, 2:59:08 PM CST, Roman Kafel:

Pretensje do Rodakow za to czy tamto..to raczej dziecinada, a nie realne polityczne myslenie. TO nie Polacy decyduja o tym co sie z nimi dzieje, i zadne wybory, ani nawet ludzie- ktorych wybrali.

Pani Otylia przeslala zdjecia przerazajacej Armii NOW..mnie przerazaja jeszcze bardziej ogromne projekty- jakie przygowywano dla tej Armii , drog I urzadzen laczacych Chiny z Europa…ktorymi pojawia sie blyskawicznie…A sa to projekty imponujace idace przez najtrudniejsze regiony swiata ..Pamir,,Tybet… jakie..UWAGA!!!!! Zatrzymano to w ostatniej chwili!!!  Polecam wszystkim ksiazke Stevena Bannon  Bloody Claws of Red Dragon..Krwawe Szpony Czerwonego Smoka.

W chwili obecnej mamy potezne Wojne…jaka toczy sie pomiedzy NOW ,a Patriotami o Republike  I Cywilizacje Chrzescijanska. Wojna prowadzona jest z ogromna precyzja I kierowana jest przez Prez Trumpa I na terytorium USA I na calym Swiecie…Usuwane sa ze stanowisk tabuny wiernych funkcjonariuszy NOW I Deep State…to co udaje sie nam obserwowac to tylko widzialne wierzcholki… Mamy nadzieje, ze uda sie ja zakonczyc w ciagu nastepnych 8-10 lat bez posuniecia sie do fizycznej likwidacji, I konfrontacji silowej- ale to tylko dla tego, ze patriotom udalo sie przejac Armie…

W chwili obecnej rozmontowywany jest System Finansowy oparty na bankowosci ulamkowej rezerwy I na pieniadzu o partytecie dlugu,,,,,jaki stal sie ostoja NOW I dzieki temu caly swiat finansowal NOW I jego Globalistyczne Plany I ich globaistyczne projekty. W tej sytuacji mozliwosci takich panstw ,jak Polska sa niezmiernie ograniczone…ale daje możliwość  dzialania  do zwiekszenia zakresu swobody I wykorzystania tego, ze  elity  globalistyczne sa zajęte walka o własne przetrwanie I zachowania  WLASNEGO PROJEKTU Świata.

Celem Polskich patriotów, zatem nie powinno być brak nie udzialu w teatrzykach pacynek, oszukańczych sejmach I rządach marionetek… ale organiczna praca celem zorganizowania Narodu…. Budowa sieci organizacyjnej zarówno informatycznej jak I funkcjonalnej..aby być gotowym na moment, jaki nastapi  w chwili zawalenia sie NOW… co oczywiście Bedzie szokiem dla świata. Da wszystkich!!!

Na to trzeba być przygotowanym w ciągu 6 lat…. to może odmienić nasz polski LOS

RomanK

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/