Wężowe pierdzenie na WPS o holokozdzie

…………………………………………….

Artykuł, wstęp i dyskusja — miernota badawczo-historyczna, grafomania wykształciuchowa.
„Również dzisiaj w Internecie, na niezależnych stronach, wskazywanie rzeczywistych przyczyn i inicjatorów ludobójstwa […] należy do rzadkości.”

D. Kosiur przeczesał materiały polskich autorów, zanim wybrał badziewie? Odfajkowł „patriotyczną” powinność w krytycznym dla narodu momencie — gdy za późno prace takie propagować. Zawaliliście edukację narodową.

A pyskacze na forum biadolą że nie ma dowodów itd. Fanatyków wymanewrowało żydłactfo w drugi kraniec: całkowita negacja Holokaustu i Szoa by odurnić gojów, skupić uwagę na Żydach jako rzekomych jedynych ofiarach, zmyć z żydłactfa pierwotną winę za ludobójstwo II wś.

Służby odstręczają ożydzając autora, więc miernota nie wie. Ale że WPS, pretendujący do konesera tematu „żydłactfo” rżnie głupa, to osobisty afront dla autora poniższych:
https://piotrbein.net/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
https://piotrbein.net/2011/08/05/rewizjonizm-odwracanie-rol-i-restytucje-kazus-polsko-zydowski/
https://piotrbein.net/2009/12/28/list-otwarty-do-dr-aliny-calej-zydowski-instytut-historyczny

Dwie 1-sze prace przeszły skrutynizację na sympozjach Międzynarodowego Projektu Badań nad Ludobójstwem XX i XXI w. pod dyrekcją Prof. Christiana Scherrera. Obie prace zakwalifikowały się do Tomu I monumentalnej monografii Prof. Scherrera, tomu zarezerwowanego przezeń do najlepszych. Bez przygotowania profesjonalnego ani grantów, z honorarium parę stów $ za 4 opracowania w projekcie (łączny nakład pracy ok. 5 lat full time) i udział w kilku sympozjach.

Prof. Scherrerowi zniszczyli na kompie gotowy do publikacji Tom I, a jego prawdopodobnie zamordowali w katastrofie MH17 nad Donbasem, bo od tamtego czasu nie odpowiada na mejle, których wymienialiśmy kilka rocznie. Kilka razy na rok latał linią MH Amsterdam – Kuala Lumpur na trybunały ludowe przeciw żydłactfu. Tamże miała być publikowana ww. monografia. Zdołał tylko wydać Silent Death (z moją pracą, znów wyróżnioną przezeń, do której dali w części materiały wiodący niezależni atomiści skrępowani przez służby):
https://piotrbein.net/2010/01/05/dirty-uranium-weapons-cover-ups/
oraz drugą knigę Iraq: Genocide by Sanctions.

Moje prace są na necie i rozprowadzam od ponad 10 lat. Budzicie się z łapami w nocnikach, nogami w szambie nie do wydobycia się. Czyja wina? Tylko żydłaków?
Od początku interpretuję bieżączki z pktu tych prac. Włożyłem do kapsułki w 7 pktach pod „Przeciwdziałania” to, co potrzeba Polakom do obrony w obecnym ataku „obozowym”:
https://piotrbein.net/2018/02/01/piotr-bein-spor-z-izraelem-o-polskie-obozy

.

paziem

Panie Bein, pan jak nie wspomni, że jest „największym badaczem wszystkiego”, to nie może pan usnąć!?😎

.

Panie Ziemiński, maniakalnie zarzucasz pan to, czego delikwent nie zrobił.
Mianowicie gdzie twierdziłbym, żem „największym badaczem wszystkiego”?
Śpię bardziej niż dobrze, od czasu wyłączenia Wi-Fi w domu. Co i panu polecam. Oddurnia też.

.

Metro

@ Piotr Bein

Najpierw sprawdziłem co pijecie w tej Kanadzie. Podobno wasza woda wodociągowa jest fluoryzowana (https://www.canada.ca/en/services/health/publications/healthy-living/fluoride-position-statement.html). Zakładam więc że mieszkając w Kanadzie od kilkudziesięciu lat od takiego właśnie czasu pijecie to świństwo. Wobec tego całkowicie dotyczy was komentarz, który przedstawiłem wobec tez najwyraźniej głupiego Amerykana, który swego czasu idealizował Alexa Jone$teina (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/01/30/czym-jest-w-istocie-radio-maryja/#comment-71096).

Z racji waszego miejsca zamieszkania i zwyczajów, że tak to ujmę, dietetycznych, które negatywnie odbijają się na funkcjonowaniu mózgu, o czym wiadomo przynajmniej od 80 lat, nie mam zamiaru dyskutować z przedstawionymi tezami. Wypunktuję tylko główne błędy, które popełniliście w komentarzu z 13 lutego 03:38.

1. Nie neguję zbrodni ludobójstwa popełnionych przez wszystkie walczące w II WŚ strony w Europie.

2. Samo pojęcie „ludobójstwa” zostało stworzone przez żyda i jest bardzo pojemne. Termin „holokaust” również jest pojemny, jest używany w bieżącej polityce i bieżącym kłamstwie historycznym. Celowo, zamiast używania nieostrych pojęć, odwołałem się do crème de la crème teorii „holokaustu”, teorii o uśmiercaniu milionów żydów w „komorach gazowych”. Bez „komór gazowych” ten „holokaust” chyba nie byłby możliwy.

3. Przeglądnąłem pobieżnie zaprezentowane linki i nie znalazłem tam ŻADNYCH dowodów na istnienie „komór gazowych”. Jeśli coś mi umknęło, co oczywiście jest możliwe, proszę o korektę.

Zamiast jakichś wartościowych informacji, znalazłem w linkach typowy bełkot tak dobrze nam znany z judeoanglosaskiej pseudonauki.

Przykłady (wyszukiwałem przez „gazowy”):

W tekście: „Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko-żydowski”:

„Niemcy najpierw zastosowali ludobójstwo na skalę przemysłową na Polakach; ok. 200 tys. Polaków zagazowali i spalili w mało znanym obozie śmierci KL Warschau.”

„De facto szef Komitetu Pomocy i Ratunku, Rudolf Kastner wiedział o zbliżającym się zagazowaniu 476 tys. węgierskich Żydów, ale w zamian za milczenie zawarł umowę, która miała ocalić jedynie 1684 Żydów i zapewnić środki finansowe, które umożliwiły Eichmannowi ucieczkę do Argentyny.”

„W podobozie Brzezinka mordowano Żydów, Polaków, rosyjskich jeńców wojennych i Romów. Prowadzono ich z pociągów do komór gazowych (zniszczonych pod koniec II wojny światowej na polecenie Himmlera 29.11.1944). Do kompleksu śmierci należał obóz w Monowitz i 40 innych podobozów. Pod nadzorem SS (konstruktorzy Girisch i Walter Dejaco), polscy więźniowie pracowali nad modelem rozrzeszenia obozu w Oświęcimiu do 540 baraków i nowych krematoriów.”

.

Metro

Dość cytatów. Nie wiem Bein, czy byliście w Auschwitz (do Birkenau zwykłych śmiertelników nie wpuszczają). „Komora gazowa nr 1” nigdy nie była „komorą gazową”, nie mogła być komorą gazową. Teraz zawodowi kłamcy oświęcimscy z „Muzeum” mówią że to sowiecka rekonstrukcja. Bardzo łatwo można sprawdzić, czy budynek miał styczność z Zyklonem B, bo w ścianach powinny być jego pozostałości (prace Germara Rudolfa). Bardzo łatwo sprawdzić, jak ten budynek wyglądał podczas wojny bo istnieją zdjęcia lotnicze obozu. To nie jest żadna rekonstrukcja. Zawodowi kłamcy oświęcimscy mają jednak rację że ten budynek nigdy nie był żadną „komorą gazową”.

Tyle o samym Auschwitz. Architektura „komór gazowych” w Birkenau wyklucza używanie ich do przemysłowego zabijania ludzi (jedno wąskie wejście, konieczność używania windy do transportu ciał na poziom krematoriów). Najprawdopodobniej to po prostu były kostnice zakopane w gruncie, tam jest zimniej, co oczywiście sprzyja przechowywaniu ciał.

Technologia zabijania ludzi trującymi gazami, zwłaszcza na skalę przemysłową, jest dość złożona. Jeśli twierdzicie że była używana w KL Warschau – udowodnijcie to.

Dla porównania przypominam, co wiemy o egzekucji polskich więźniów przez NKWD, znanym pod hasłem „Katyń”. Były rozkazy, znamy rozkazy. Byli ludzie, znamy nawet listę ofiar. Wiemy jak zginęli, zostali zastrzeleni. Zostały groby, ciała, kule w ciałach. Podobno są ciągle wątpliwości, bo kule niby nie były sowieckie, itp. Ale ślady dokonania zabójstwa na tysiącach ludzi niełatwo zatrzeć.

Jak zginęli ludzie w „komorach gazowych”? Dlaczego Zyklon B używany do dezynfekcji korzystał z instalacji gorącego powietrza, a ten do trucia ludzi nie potrzebował takich instalacji?

Dlaczego w tynku pomieszczeń, gdzie używano Zyklonu B do dezynfekcji odzieży, pozostały skroplone resztki tego gazu, a w tynku „komór gazowych” go nie ma?

Jak działały „komory gazowe” w Treblince, Majdanku, Sobiborze, Bełżcu, skoro spaliny z silników Diesla nie mają zdolności natychmiastowego uśmiercania ludzi?

Gdzie są pozostałości z ciał milionów ofiar obozów w Treblince, Majdanku, Sobiborze, Bełżcu skoro tam nie ma krematoriów?

Czy ktoś widział maszyny do kruszenia kości z ciał spalonych w krematoriach, które musiały być używane do utylizacji resztek krematoryjnych?

To pierwsze z całej listy pytań.

Generalnie tekst „Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko-żydowski” napisany został w manierze, którą dobrze opisał kiedyś David Irving. Ktoś kiedyś napisał niezweryfikowane bzdury, zdobył poklask, książka ma status „naukowej” i potem dziesiątki klakierów mogą się na nią powoływać. I w ten sposób powstał „holokaust”. To jest właśnie poziom judeoanglosaskiej pseudonauki.

Bein – w trosce o stan własnego mózgu apeluję, abyście przestali pić fluoryzowaną wodę.

.

Twój komentarz oczekuje na moderację.

@Metro 17 lutego 2018 o 17:51
Zlinkowałeś biurokratę służalczego chemii, co nie znaczy że każdy tu od Pacyfiku po Atlantyk poi się fluorem, gdyż:
– niektórzy mają w kranie chlor , a wieś i przedmieścia — studnie głębinowe i powszechnie używa się filtrów
– fluor to już pestka wobec radiacji z Fuku i radiofal
– u mnie woda była czysta z gór do kilku lat nazad, gdy do wody weszła ż-korporacja
– od tego czasu nie pijamy wody z wodociągów, tak jak nie korzystamy z owoców morza ani gadżetów radiofalowych.
Referat płodziłem kilka lat przed ww. Twą opinię nt. Alexa poczytam, jak udowodnisz, żeś wolny od duraczenia przez radiofalową zupę 🙂 i masz minimum kultury osobistej 😦

Jak Ziemiński, wciskasz to, czego nie twierdzę. Holokaust to w niezależnej (a tylko w takiej zgodziłem się płodzić ww. referaty) genocydologii zbrodnia ludobójstwa (zdefiniowana w odnośnej Konwencji, co ci nie pasuje — inicjator Żyd? napisz lepszą) przez syjonazistów na ponad 20 grupach, z których największą i najbardziej poszkodowaną byli Słowianie (Rosjanie, Polacy, Serbowie).
Pojęcie Holokaust jest jak najbardziej prawidłowe z judaizmu: likwidacja w ofierze. W II wś. — likwidacja przez judaistów syjonizmu na ołtarzu rotszyldowskiego Projektu Palestyna, długoplanowo ku „mesjańskiemu” NWO od schyłku XVIII w.:
– Przetrzebienie gojów w wojnie z zyskiem ze zbrojeń i odbudowy zgliszczy.
– Przemeblowanie geo-polityki bliżej NWO.
– Likwidacja współplemieńców celem presji moralno-politycznej na gojów w tworzeniu Izraela i przyszłego Holo-biznesu…
Takie rzeczy poruszam w referacie pierwszym #grypa666 17 lutego 2018 o 03:38.

Zagłada milionów ludzi w kilka lat, no problem. W projekcie Prof. Scherrera specjaliści zliczyli ok. 5 mln ofiar wojen w Iraku, ok. 10 mln łącznie w wyniku „wojen z terrorem”.
Za hasbarą reagujesz Holokaust = zagłada ż/Żydów, a ta miała nazwę „Szoa” i nie była wyjątkowa, tyle że syjoniści rękoma socjopatów z in. nacji zamordowali współplemieńców, niechcianych w Palestynie (ortodoksi nie-talmudyczni) i opornych emigracji tamże (Żydzi zasymilowani w Europie). Syjo-hitlerowski projekt Havara zdołal wysłać zaledwie kilkadzies. tys. Żydów z Rajchu do Palestyny, mimo incentyw,
https://piotrbein.net/2019/01/03/szkic-syjonizm-a-iii-rzesza/
w tym terror na współplemieńcach:
https://piotrbein.net/2019/02/18/gloryfikowany-betar-bejtar-salutujace-hejlhitla-zydowskie-brunatne-koszule-skrajne-radykalne-prawicowe-terrorystyczne-faszystowskie-nacjonalistyczne-rasistowskie/

Co do cytatów „gazowych”:
– Nr 1 to działka Dra Pągowskiego. Zerwał ze mną kontakt kilka lat temu. Jeśli masz opracowanie negujące, możesz mi przysłać. Pamiętaj, że referat powstał ok. l. 2005 – 2008, a spór naukowców o gaz w KL Warschau trwa.
– Nr 2 ze źródła ortodoksów przeciw syjusiom. Celem referatu nie są metody zagłady ani ilu, tylko wykazanie współudziału żydłactfa w Holokauście (ponad 20 grup) i rewersu ról.
– Nr 3 z [204] — ditto. Gaz czy nie, nie były to polskie „sanatoria”.

@Metro 17 lutego 2018 o 17:52
Specjalność Pągowskiego. Argumenty o dowodach zagłady były nieprzekonywujące z obu stron. Zestaw moich opracowań dla projektu Scherrera wzbudził rejwach stróży już na poziomie seminariów, więc zrezygnowałem z dodatkowych „kontrowersji” tam, gdzie obojętne były dla głównej tezy referatu — oszustne restytucje na podst. odwrócenia ról ofiara-oprawca, żeby tylko się ukazał. Pokaż, coś ty opublikował w recenzowanym wydawnictwie… Klakierzy to nie naukowcy, którzy wybierają unikalny przyczynek danej pracy, a nie zżynają źródeł zebranych przez innego.

Nikt nie broni ci napisać własnego opracowania. Gdzie byłeś ok. 15 lat temu, gdy szukałem bardziej ode mnie doświadczonych współautorów? Nie lada okazja skoro w końcu przekonałem Prof. Scherrera przedstawić Polską Rację Stanu w jego projekcie. Przyszło ogłuszające milczenie i olewające odpowiedzi, bo nie było zapłaty.

Jeśli darujesz sobie pierdzenia węża ad personam, to czekam na metrowe recenzje pozostałych recenzowanych publikacji. Beknął za nie życiem Prof. Scherrer. Byle czego żydłactfo nie niszczy:
https://piotrbein.net/2012/11/10/alarm-dane-i-email-prof-scherrera-zhakowane/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/